Σελίδα 44 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3439404142434445464748495494 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 660 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #646
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Το τί είδα χτες το απογευματάκι δε λέγεται... αφού έκανα το σταυρό μου που γύρισα σώος σπίτι. Θα αναφέρω τα 2 σοβαρότερα:
    - Αναβάτης με motard -μάλλον ΚΤΜ αν είδα καλά- να προσπερνάει αντικανονικά με πάνω από 130χλμ. δικάβαλος, ξεκράνωτοι κι οι 2 εννοείται, με ενδυμασία τζίν και φούτερ αμφότεροι, να πηγαίνουν τάπα και στις στροφές κατέβαζε και το πόδι α λα Rossi. Είναι θαύμα που δεν κόλλησε σε κανένα αυτοκίνητο έτσι που πήγαινε, η οδήγησή του ήταν το λιγότερο δολοφονική και κάτι μου λέει ότι το καντήλι του έχει λίγο λάδι, το θέμα είναι να μην πάρει κανένα άλλο στο λαιμό του το κωλόπαιδο...
    - Κάγκουρας με σαράβαλο φτιαγμένο -μάλλον suzuki swift εικοσαετίας- αποφάσισε να κάνει αναστροφή σε έξοδο της εθνικής και ξαφνικά τον είδα απέναντί μου :a31:

  2. #647
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Ειδα πολλους στα Ζαγορια και χαρηκα.Και 5-6 Αφρικανους με κατευθυνση τα Γιαννενα και καναδυο ζευγαρια μπεμπεδες στο Παπιγκο.Οι δυο απο Συρο.Καλη επιστροφη σε ολους.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Photo-000344 (20).jpg 
Προβολές:	825 
Μέγεθος:	106,9 KB 
ID:	302385

  3. #648
    Μέλος Το avatar του/της afortistos
    Εγγραφή
    16/04/2013
    Μηνύματα
    33
    σας ειδα το απογευμα στη εξοδο για παχη-μεγαρα touring παρεα με τριβαλιτσα να κανετε σταση και σας χαρηκα και γω και η γυναικα μ.παντα καλους δρομους να εχετε.
    σας ειδα και σας βιαστικους στη ΛΕΑ.ημαρτον πια...

  4. #649
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σάς είδα και σας χάρηκα αρκετούς μαζεμένους στον παλιό δρόμο (τίγκα στο έλατο) από Στεμνίτσα πρός Τρίπολη από Ελάτη-Χρυσοβίτσι κτλ.
    Keep spamming!!!:a13:

  5. #650
    Σας είδα, σας χαιρέτησα και ανταποδώσατε κοντά στο Θέρμο.
    Μπράβο σας, καλό δρόμο να έχετε πάντα.

    Ήμουν με το μαύρο Opel Astra.

  6. #651
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.838
    Σε ειδα με το σκουτερ να μπαινεις σφηνα πολυ κοντα... ισα που προλαβα και φρεναρα.... παλι καλα που δεν γιναμε αφισοκοληση στο αμαξι μλκ....
    Δεν πατε καλα λεμεε....
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #652
    σε ειδα ρε γυφτο με το χαρλει σου.
    ημουν την κυριακη στα διοδια της ελευσινας διπλα ηταν το φιλαρακι μου χορνετακιας μετα απο μια ωραια βολτα ςτο στορκ.

    πληρωνα τα διοδια και για τον φιλο μου και την ωρα που περναει περασες και εσυ ρε γυφτοτσαμποπουλε που ησουν και δικαβαλος,θα ελεγες στην μπουρουχα την γυναικα σου κοιτα περασαμε τσαμπα.

    επρεπε να σε εμβολισω με το χορνετ,χαρλεα που υποτιθετε ειστε φραγκατοι.ουστ γυφτουλα.

  8. #653
    Σε είδα σήμερα το βράδυ στην κάθοδο Κηφισού το βραδάκι, άσπρο Nissan GTR, με άγριες διαθέσεις. Είχε κίνηση αρκετή και δεν είχες τον χώρο που θα ήθελες αλλά το -έστω και για λίγα δευτερόλεπτα- παιχνιδάκι που είχαμε μου άφησε ένα χαμόγελο. Καλύτερα βασικά που ήταν και για λίγο γιατί με τέτοιες συνθήκες ήταν κάπως επικίνδυνα. Ξέρω δε, ότι σε άδειο δρόμο δεν έχω ελπίδα. Διαπιστωμένα. Να σαι καλά.
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  9. #654
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε είδα σήμερα το πρωί κάτω από το σπίτι μου, μόλις είχες σηκωθεί από χαζό-πτώση, έτρεμες, δεν είχες πάθει το παραμικρό ούτε εσύ ούτε το honda σου, άλλα δεν έπαιρνε μπροστά. Στο έκανα reset και ήσουν έτοιμη να πάρεις τους δρόμους και πάλι. Μου φάνηκες καινούρια οδηγός και ελπίζω να μην σε πάρει από κάτω σε όλους μας συμβαίνει.

  10. #655
    Ειδα τον ΧΑΡΟ χθες το βράδυ να καβαλάει ποδήλατο ΧΩΡΙΣ κανένα φως ή αντανακλαστικό και να πηγενει με 10-15 χλμ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΟΣΚΟΤΕΙΝΗ ΓΕΦΥΡΑ του (παλιού) ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ (παραλιακή από Πειραιά προς Συγγρού) στην ΑΡΙΣΤΕΡΗ λωρίδα …… ένα ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΦΛΟ σημειο…
    Τελευταία στιγμή πέρασα ΞΥΣΤΑ με καμιά 90 χλμ ….
    Σου φώναζα και σου κόρναρα ….
    Κατω από την γεφυρα δεν μπορούσα να σταματήσω …
    Να παω πισω να ειδοποιησω τους οδηγους επισης δεν μπορουσα…
    Μολις βγήκα Συγγρού σταμάτησα δεξιά και μέχρι να σε δω να βγαίνεις από την γεφύρι πεζος και με το ποδήλατο στα χέρια χωρίς να έχεις σκοτωθεί ή σκοτώσει είχα ασπρίσει από την αγωνιά…
    Ευτχως σωθήκαμε πολλοί χθες βράδυ…

  11. #656
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Σε ειδα και σε ακουσα ρε παλιοπ..στα με το φορτηγο της αιμοδοσιας
    να πατας τον αεροτενορο σε ποδηλατη επειδη δεν ειχε που να παει ο ανθρωπος
    με τις κολοκορινες που εβαλαν στον δρομο.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #657
    Μέλος Το avatar του/της ariscbr600f4
    Εγγραφή
    03/10/2013
    Μηνύματα
    41
    σε ειδα μπλε hornetακι και σενα ασπρο symphony και σενα γκρι παπακι πεσμενα κατω στην οδο ουιλιαμ κινγκ στην πατησιων...
    εσκεμμενη ενεργεια μου φανηκε μιας και τα μηχανακια ειχαν αποσταση μεταξη τους (1-2μετρα)...
    πρωτη φορα σε εκεινα τα μερη, δεν θα ξαναπαω... τοσο φοβιστικα και ερημικα που δυσκολα βοηθας την κατασταση, δεν υπηρχε κανεις να ρωτησω αν γνωριζει τους ιδιοκτητες η εστω κατι...

  13. #658
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    845
    Σε ειδα καραγκιοζη με το μαυρο tiger στη κηφισιας διβαλος ακρανωτοι με καπελακι να πας μεσα στη κινηση ,απο πισω μου να χωθεις μπροστα μου.
    Φυσικα δε σε αφησα αλλα παρακατω παλι εκανες σφηνα και επειδη με μλκς δε παιζω τη ζωη μου ,δε χωθηκα
    Ειστε πολυ γρηγοροι στη καφετερια εσεις...

  14. #659
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    845
    Σε ειδα και σενα με το ΤΤ στη μεσογειων που εκοψες το κοκκινο και εκει που πηγαινα απο το παραδρομο να βγω στο κεντρικο και κοιταζα να δω αν ερχεται κανεις βλεπω φατσα φορα ενα ΤΤ μπροστα μου.

  15. #660
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα σήμερα στην Παλια Εθνική πριν την Κινέτα.
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF