Σελίδα 46 από 236 ΠρώτοΠρώτο ... 3641424344454647484950515696146 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 676 έως 690 από 3537

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΑΡΧΙΖΕΙ....ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ (Part II)

  1. #676
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    cirus... το μόνο που λέω είναι πως η ΑΕΚ στις περισσότερες περιπτώσεις αποτελεσμάτων θα είναι απλά ρυθμιστής του ποιός θα είναι πρώτος.

    Μόνο αν στραβοπατήσουν οι δύο πρώτοι εκτός του παιχνιδιού μαζί της (που θα πρέπει να τους έχει κερδίσει) και κάνουν άλλη μια γκέλα , σε συνδυασμό μάλιστα, θα έχει τύχη στην κατάκτηση του πρωταθλήματος.

    Δεδομένου τώρα οτι έχουμε ακόμα 9 αγωνιστικές όπου θεωρητικά είναι όλα πιθανά, αλλά πρακτικά είναι πολύ δύσκολο , η ΑΕΚ σχεδόν έχει απωλέσει την πρωτιά.

    Ο ΠΑΟ έχει σε κάθε περίπτωση την πρωτιά στα πόδια του, αρκεί να μην χάσει κανένα βαθμό στα υπόλοιπα παιχνίδια που θα παίξει. Δύσκολο αλλά οχι και ανέφικτο.
    Αν τώρα με εμάς χάσει έστω και ενα βαθμό και ο ΟΣΦΠ απλά κερδίσει όλα τα υπόλοιπα (και το μεταξύ μας) μπαίνει αυτός πρώτος.
    Αν η ΑΕΚ τους κερδίσει και τους δύο και κάνουν οι δύο τους μετά ακόμα μια γκέλα ενώ η ΑΕΚ συνεχίσει να κερδίζει τότε εκείνη μπαίνει πρώτη.

    Easy math είναι...

    Gandalf
    βρε τα ξέρω να μην προκαλέσω όμως και εγώ λιγάκι στις διαμάχες είμαστε???

    πάμε λοιπόν : το αεκάκι το έχουμε για πρωινό και δε θα μας δυσκολέψει καθόλου για 1-3 βλεπω το σκορ, δώσαμε λίγο χρώμα στο πρωτάθλημα δίνοντας σας και εσάς και του βαζελάκου τη δυνατότητα να ονειρεύεστε μη κοιτας που το πιστέψατε. νταξει στον κυριακάτικο αγώνα είμαι με την άεκ λόγω του αιωνίου αντιπάλου και όχι για τους βαθμούς έτσι και αλλιώς ο βάζελος κάπου θα σκοντάψει.

    τεσπα δεν ασχολιέμαι και πολύ με το πρωτάθλημα έτσι και αλλιώς το έχουμε σίγουρο, κοιτάω τώρα τις ευρωπαικές μας υποχρεώσεις διοτι ως γνωστόν είμαστε και η μόνη ελλήνική ομάδα που παίζουμε εκτός ελλάδος διοτι οι υπόλοιπες ελληνικές ομαδούλες αποκλείστηκαν από κάποιες άλλες ομαδούλες που δεν τις θυμάμαι τώρα και έτσι μείναμε μόνοι.

    καλά το κύπελο πιθανόν να το δώσουμε σε καμοιά άλλη ομαδούλα διότι δεν είναι και σωστό να πέρνουμε και όλους τους τίτλους συνέχεια, θα αποφασίσουμε και θα ενημερώσουμε σχετικά!!!!!

    επίσης αν δεν γίνουν όλα έτσι όπως τα λεω στα @@ μας και πάλι θα κάνουμε μια ωραιώτατη ενστανσούλα και θα γίνουν όλα έτσι, τέλος!!!!!!!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    αποροίες κανείς?????

  2. #677
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS


    αποροίες κανείς?????
    ........ ......
































    :rotflmao: :rotflmao:

  3. #678
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    ........ ......
































    :rotflmao: :rotflmao:
    στο λέω από τώρα το ματς αεκ-ολυμπιακός θα το δούμε παρεα για να σε δουλεύω live και βάζουμε και στοιχηματάκι καμοιά μπυρίτσα

  4. #679
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    ΑΕΚ - ΠΑΟ

    δηλαδη...

    Κουλος Vs Κουτσο

    Κουφος Vs Μουγκο

    σιγα μην κατσω να αναλυσω τι θα γινει...κλωτσοπατιναδα θα γινει, τα μαυρα μας τα χαλια εχουμε και οι δυο!!

    ανοιχτο ειναι το παιχνιδι σε ολα τα αποτελεσματα.

    Ας το παρει ο χειροτερος, ετσι για να απαλλαγουμε και απο τις κλισε εκφρασεις

    σκασιλα μου για το πρωταθλημα...δεν το αξιζει κανενας εκ των τριων διεκδικητων του...

    ας το παρει ο γαυρος, να χαρουνε οι ιθαγενεις λιγο ακομα.

    Για να ειμαι ειλικρινης θελω ο ΠΑΟ να χανει απο εδω και περα συνεχως και να τερματισει 6ος...γινεται;

  5. #680
    τώρα θυμήθηκα πως έχεις διαρκείας!!!!!!!!!!! το χα ξεχάσει!!!!!

  6. #681
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    στο λέω από τώρα το ματς αεκ-ολυμπιακός θα το δούμε παρεα για να σε δουλεύω live και βάζουμε και στοιχηματάκι καμοιά μπυρίτσα
    σε τρωει εεεεεεεεεεε?????βλεπεις οτι ειμαι σεμνος και ταπεινος.....αλλα ποσο αλλο να σε κραξω????ααααααα.......το βρηκα.........ΦΩΤΗΣ......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    υ.γ. θα το δουμε live παρεα???φιλαρακι εγω ειμαι του γηπεδου....και οχι του καναΠεος......

    edit...ναι....καταραμενο 5χ5 τι κανεις....κανεις τον κοσμο να ξεχναει....

  7. #682
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Ρε...... Αυτοι θυμηθηκαν οτι μεθαυριο παιζουν αντιπαλοι και αφησαν την κουβεντουλα του προ 10αετιας Ολυμπιακου για να ασχοληθουν με τις ομαδιτσες τους... (Γεια σου ρε Θρυλε τεραστιε.......)

    Κατα τα αλλα..... Μου ειναι αδιαφορο το ποιος θα ειναι ο νικητης του ντερμπυ καθως ο Παο απο οτι φαινετε , δεν εχει τα "μπαλακια" να κρατησει την πρωτοπορεια του πρωταθληματος μεχρι τελους............

    Οι δηλωσεις του Καραγκουνη με συγκινησαν.......

    Δεν του εχει πει κανεις ομως οτι οταν ξευτιλιζεις την ομαδα σου ( και δεν μιλαω μονο για την τεσσαρα) δεν σε σωνει ουτε το γ@μημενο το πρωταθλημα........

    ( Κατα τα αλλα μονο αφυσικο δεν ειναι να μην μπορει να καταλαβει ο συγκεκριμενος ανθρωπας προς τι το κραξιμο.....:a31 )


  8. #683
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Ρε...... Αυτοι θυμηθηκαν οτι μεθαυριο παιζουν αντιπαλοι και αφησαν την κουβεντουλα του προ 10αετιας Ολυμπιακου για να ασχοληθουν με τις ομαδιτσες τους... (Γεια σου ρε Θρυλε τεραστιε.......)

    Κατα τα αλλα..... Μου ειναι αδιαφορο το ποιος θα ειναι ο νικητης του ντερμπυ καθως ο Παο απο οτι φαινετε , δεν εχει τα "μπαλακια" να κρατησει την πρωτοπορεια του πρωταθληματος μεχρι τελους............

    Οι δηλωσεις του Καραγκουνη με συγκινησαν.......

    Δεν του εχει πει κανεις ομως οτι οταν ξευτιλιζεις την ομαδα σου ( και δεν μιλαω μονο για την τεσσαρα) δεν σε σωνει ουτε το γ@μημενο το πρωταθλημα........

    ( Κατα τα αλλα μονο αφυσικο δεν ειναι να μην μπορει να καταλαβει ο συγκεκριμενος ανθρωπας προς τι το κραξιμο.....:a31 )


    ενω εσεις εχετε τα μπαλακια για νατο παρετε ας πουμε....

    μπα σε καλο σου....ευθυμησαμε παλι!

  9. #684
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ΑΕΚ - ΠΑΟ


    Για να ειμαι ειλικρινης θελω ο ΠΑΟ να χανει απο εδω και περα συνεχως και να τερματισει 6ος...γινεται;
    Ολα γινονται....

    Μονο του σπανου τα γενεια και ο βαζελος πρωταθλητης δεν γινονται...!!!


  10. #685
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ενω εσεις εχετε τα μπαλακια για νατο παρετε ας πουμε....
    Οταν παψουν να μας ενοχλουν πολυ σοβαροτερα πραγματα ( απο το μονοτονο ελληνικο πρωταθληματακι...)

    Μην πας μακρυα .... Μολις την περσυνη χρονια κοιτα...


  11. #686
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Οταν παψουν να μας ενοχλουν πολυ σοβαροτερα πραγματα ( απο το μονοτονο ελληνικο πρωταθληματακι...)

    Μην πας μακρυα .... Μολις την περσυνη χρονια κοιτα...



    και απο ποτε η Ευρωπη ειναι για τον γαυρο σοβαρη ενασχοληση;...

    δηλαδη ολα αυτα τα χρονια το ειχατε παρει σοβαρα; :rotflmao:

    αφου το πρωταθλημα σας ενδιαφερει ρεεεε....

    αλλωστε σας το εχω ξαναπει...αποκλεισμενοι ειστε ηδη, απλα δεν το εχετε παρει χαμπαρι.

  12. #687
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


    και απο ποτε η Ευρωπη ειναι για τον γαυρο σοβαρη ενασχοληση;...

    δηλαδη ολα αυτα τα χρονια το ειχατε παρει σοβαρα; :rotflmao:

    αφου το πρωταθλημα σας ενδιαφερει ρεεεε....

    αλλωστε σας το εχω ξαναπει...αποκλεισμενοι ειστε ηδη, απλα δεν το εχετε παρει χαμπαρι.
    3....χρονακια ολα κι ολα μετρας με πορειες απο τα 10 που εχεις να φανεις την χωρα σου....

    Για να μην παραμυθιαζοσαστε ( οσο αφορα το σοβαρα.....)


  13. #688
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Γιατί ασχολούνται οι γαύροι με την Ευρώπη;... γιατί θέλουν να περάσουν την Chelsea (exm... ασχολίαστο) και να μπορούν να βγούν απευθείας απο την σαιζόν 2009-2010 αν βγούν πρώτοι τότε (χαχα... και αυτό ασχολίαστο).


    Του χρόνου πάντως όπως και να έχει , όλοι προκριματικά παίζουν , οπότε δεν τους καίει και πολύ το πρωτάθλημα φέτος... αυτό είναι η λογική του γαύρου. :rotflmao:


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  14. #689
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    3....χρονακια ολα κι ολα μετρας με πορειες απο τα 10 που εχεις να φανεις την χωρα σου....

    Για να μην παραμυθιαζοσαστε ( οσο αφορα το σοβαρα.....)

    και εσυ μετρας 0 πορειες στα δεκα χρονια που φαινεσαι στην χωρα σου...

    για να σου απαντησω σοβαρα

  15. #690
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    και εσυ μετρας 0 πορειες στα δεκα χρονια που φαινεσαι στην χωρα σου...
    Μια μετραω .... ( αφηρημενο σε βρισκω...)



Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 15:54
  2. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ
    από blueblack στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 809
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 14:48
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF