Σελίδα 47 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3742434445464748495051525797 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 691 έως 705 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #691
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaros33
    Εγγραφή
    16/03/2013
    Μηνύματα
    153
    Σας είδα λαλακισμενα τωρα με την καταιγίδα να έχετε κάτσει κάτω από την γέφυρα στην παλιά εθνική έξω από τα Μέγαρα 6-7 μηχανές και παπάκια όλοι δικάβαλα και να περιμένετε να σταματήσει η μπόρα. Αλλά αφήστε κάνα φλας ανοιχτό γιατί με το σκοτάδι και τα κυνηγητά σας όλο και κάποιο αμάξι θα σας πάρει σβάρνα και δεν θα φταίει ο άνθρωπος.
    ανακατασκευή σε HONDA GLX 90cc
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=134333[/URL]

  2. #692
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Σε είδα ΧΤ ταξιδιάρικο και φορτωμένο...



    χωρίς στραπάτσο, πάνω στην οδική
    Φύγαμε...

  3. #693
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Και τι δεν ειδαμε αυτο το πρωινο σε αυτη τη σουρεαλιστικη Ελλας του μνημονιου.

    Σε ειδα να καβαλας παπι μεσα στη μπιχλα με τσαλακωμενη αστυνομική πινακιδα και να.κατηφοριζεις τη γαλατσιου! και εσυ να φορας πολιτικα ρουχα και πολιτικο κρανος και σακουλιτσα με τυροπιτοειδη και εγω δεν.ξερω τι αλλο στο τιμονι! Αφου αναρωτηθηκα μηπως ειναι σωστό να το αναφερω και στο τοπικο πολυδυναμο μπας και τελικα ειναι τζουρνεμενο απο πουθενα

    Μετα σας ειδα να ποδηλαταρετε ολο χαρη ΜΕΣΑ στον Κηφισο κουφιοκεφαλοι κουρσαδες για την πρωινη σας ασκησουλα με ολους τους δυσμοιρους οδηγους να πλακωνονται στα φρενα για να μη σας πληρωνουν για ανθρωπους! Στο σημα της παλλομενης κλειστης παλάμης είχατε φυσικα το θρασος να φωναξετε κιολας. Δεν υπαρχει σωτηρια απλά
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  4. #694
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα μερακλή γκριζομάλλη με τα φουσκωμένα ξυρισμένα στήθια και ένα αμάνικο μπλουζάκι
    τόσο λεπτό που μόνο τις ρώγες έκρυβε να ξεκαβαλάς από μια καστομιά στη Λ.Δημοκρατίας.
    Στείλε εδώ.

    Για πάντα δικός σου,
    Ζεύκας

  5. #695
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Σε ειδα βερσυς πρασινακι,τροβαλιτσο,μαλλον κατηφοριζες για το λιμανι...καλο δρομο...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #696
    Σε ειδα να στελνεις μηνυμα και να αλλαζεις λωριδα......
    Και γι αυτο γραφω τωρα, επειδη σε ειδα....
    πουτσ@@@@@@@@@

  7. #697
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.866
    Σε ειδα να δινεις σφαλιαρα..

    Καρκινωμα..

  8. #698
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.344
    Σας είδα ασθενοφόρα να χετε κλείσει την Ποσειδώνος (το χει η μοίρα μου όποιον δρόμο κι αν διαλέγω) και την πάπια να χει πέσει κάτω. Ο οδηγός ακράνωτος του χαν βάλει κολάρο και ετοιμάζονταν να τον μεταφέρουν. Ευτυχώς (ελπίζω) ήταν μηχανάκι με μηχανάκι και όλοι ζωντανοί. Σε είδα στα καπάκια με το Tuono να θες παιχνίδια αλλά αν είχες μυαλό θα το προστάτευες κιόλας οπότε δεεεεενννν.

  9. #699
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    σας είδα πανίβλακες σήμερα το μεσημεροαπόγευμα στην παραλιακή προς λιμανάκια να πηγαίνεται για μπάνιο yamaha R1 ακρανωτος με τατοο και ύφος πολλών καρδιναλίων με γκόμενα πάνω επίσης ξεκράνοτη και παρέα σας δύο άλλους καγκουρες με tdm επίσης χωρίς κράνος, σας ακολούθησα γιατί ήξερα ότι θα γέλαγα πολύ μαζί σας μόλις θα έφτανε το στροφιλίκη στα λιμανάκια, όπως και έγινε... με μηδέν χιλιόμετρα , φρένα μεσ την στροφή χωρίς λόγο, πόδια αλλού για αλλού κτλ ρε σε τι χέρια πέφτουν τέτοια εργαλεία... και φαντάζομαι την γκόμενα να λέει απο μέσα της << ρε τι μάγκα αγόρι έχω εγώ >> που να ήξερε πόσο πανίβλακας και άσχετος είναι ο δικός της...

  10. #700
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Σε είδα να μου λες για κοινό μας γνωστό ότι είναι εδώ και δύο μήνες σε άγρυπνο κώμα μετά από ατύχημα με το μηχανάκι του, σε ρώτησα αν φόραγε κράνος και μου είπες "το παιδί δεν ήταν κάνα ηλίθιο να οδηγεί με μικρό μηχανάκι και να φοράει κράνος" ... Καμία σωτηρία φίλοι μου!!!

  11. #701
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.533
    καλα ρε.................
    piaggio MP3 με Αcrapovits;

    ποιος εισαι.........ο μαγκας με το τρικυκλο;

  12. #702
    ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ .........ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

    ΑΡΧΟΝΤΑΣΣΣΣΣ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20150724_120510.jpg 
Προβολές:	397 
Μέγεθος:	107,8 KB 
ID:	339486
    Ride to the end of time!!!!

  13. #703
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα 7Tolis εχθες το απογευμα στη Πειραιως με το TDM. Χαιρετησα αλλα μαλλον δε με ειδες.

  14. #704
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα 7Tolis εχθες το απογευμα στη Πειραιως με το TDM. Χαιρετησα αλλα μαλλον δε με ειδες.
    Δεν ημαν εγω.Εγω 'εχω άάάδειαααααα.
    Φίου φίου φι φι φίου

  15. #705
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.246
    Σε είδα μικρό χάρβαλο σκουτεράκι πεσμένο στο δρόμο και τον οδηγό δίπλα με κάμποσα γδαρσίματα να προσπαθεί να συνέλθει από το σοκ.Στο καπάκι κατέφθασες κι εσύ παγκόσμιε με το Τ Max καμαρωτός και δήλωσες με συγκαταβατικό ύφος ''προσέχετε πια με τις μαλακίες που καβαλάτε'' !!

    Συγγνώμη τεράστιε που δεν έχουν όλοι μέγκα σκούτερ σαν και σένα.Γίδι.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF