Σελίδα 49 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3944454647484950515253545999 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 721 έως 735 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #721
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.018
    Σε είδα οδηγέ του λεωφορείου να μη με κλεινεις ενώ σου είχα χωθεί λίγο άσχημα!Thanks φίλε...

  2. #722
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σε είδα εχτες το βράδυ,στην παραλιακή με την κόκκινη ΚΑΜΠΡΙΟ φερράρι σου,και το θερμόμετρο να δειχνει 9 βαθμους εξω !!!!!

  3. #723
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα με το βανακι να με κλεινεις στο περιστερι και οταν στο φαναρι σου ειπα να τσεκαρεις καθρεφτες οταν αλλαζεις κατευθυνση μου απαντησες ευγενεστατα οτι κοιταξες και ισως οταν τσεκαρες να ημουν στην τυφλη ζητωντας μου παραλληλα συγγνωμη

    σε ειδα και σενα ταριφα να βγαζεις φλας και να ετοιμαζεσαι για αλλαγη λωριδας αλλα τσεκαρες καθρεφτη, με ειδες και ενω ηδη ειχες αρχισει την αλλαγη σου διορθωσες κι εμεινες στη δικια σου περιμενοντας να περασω χωρις να με κοψεις. σου κορναρα κοφτα και σου ειπα ευχαριστω σηκοωνοντας το χερι

    σε ειδα κι εσενα να πεζε τυπε να προσπαθεις να πεσεις στους τροχους μου αλλα σε απεφυγα με προσποιηση και χαρη
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #724
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από guzzistas Προβολή μηνύματος
    Ευτυχώς και για μένα και για σένα που ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ, παλιόπουστα, που μου έσπασες το πλαϊνό καπάκι της μηχανής για να κλέψεις την μπαταρία....

    10 μέρες πέρασαν.. και ξαναγύρισες... αυτή τη φορά αφού μου ξήλωσες τα σωληνάκια από τα καρμπ από το ένα μηχανάκι, τα καλώδια από τους πολλαπλασιαστές από το άλλο μηχανάκι, έβαλες στόχο και το αυτοκίνητο... πάνε οι κλειδαριές...

    Ρε παλιόπουστα, δε σε είδα πάλι... την τρίτη φορά όμως πρόσεχε... έχουν γνώση οι φύλακες...
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  5. #725
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σε ειδα καλοδιατηριμενο Zundapp 517 αραγμενο στην παραλια του Παλαιου Φαληρου, σε ειδα κι εσενα αψεγαδιαστο Honda ss50 να περιμενεις το αφεντικο σου σε ενα στενο του Πειραια, ειδα ομως κι εσενα simson s51 μες στην σκουρια να σε καβαλαει ενας παππους ιδιας καταστασης. Ειναι ωραιο να βλεπεις τετοια μηχανακια να κυκλοφορουν ακομα
    Ταχύτητα για ζωή

  6. #726
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα κοπελια με μεταλ στυλ στην Αθηνων να μην μασας απο βροχη πανω στο ΧΤ, ενω ειχαμε χωθει ολοι μεσα στα κουτια μας

  7. #727
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα να με κάνεις λούτσα ρε τραχανοπλαγιά λίγο μετα τη Softex χτες βράδυ και είπα μέσα μου δε μπορεί να 'σαι τόσο #$#@$@#κας που να σημαδεύεις όλη τη λακούβα....

  8. #728
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σέ είδα με το Bmw Adventure και το Jet momo κρανάκι πρωινιάτικα και μου φτιάξες την μέρα.
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #729
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Τα λόγια έιναι περιττά................
    Κορυδαλλός-Ταξιαρχών. Καταρρακτώδης βροχἠ. Κι ο καγκουρογύφτουλας στα @@ρια του τα πάντα όλα.
    Κάλεσα τροχαία.
    15 λεπτἀ μετἀ μπήκα στο ταξί κι έφυγα. Ούτε τροχαία φάνηκε, ούτε ο καριόλης.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2013-12-03 01.04.00.jpg 
Προβολές:	566 
Μέγεθος:	87,5 KB 
ID:	304916
    Τελευταία τροποποίηση από tzimidis; 03/12/2013 στις 00:19.

  10. #730
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    σε είδα κομμάτι από φελιζόλ σεβαστών διαστάσεων να ίπτασαι, να χτυπάς στον καθρέπτη μου (ευτυχώς ήμουν εν στάσει) και να σκας με γδούπο παρακαλώ στο τρόλεϊ δίπλα μου
    Τελευταία τροποποίηση από AristidisZ; 03/12/2013 στις 09:47.

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  11. #731
    Μέλος Το avatar του/της afortistos
    Εγγραφή
    16/04/2013
    Μηνύματα
    33
    σε είδα τεράστιο πανό μπροστά από τον πύργο του πειραιά να μοίαζεις σα σεντόνι πάνω στα σύρματα του τρόλεη.σε σημείο που είχα περάσει οδηγώντας πριν κανα τέταρτο και δεν ήσουν εκεί.

  12. #732
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα παπάρα με το rav4, να μου κολλάς στον προφυλακτήρα σε σημείο που δεν μπορούσες να με περάσεις..έπρεπε να είχα καμιά παλιοκάροτσα να πατήσω κανά φρένο..
    σε είδα κι εσένα κομπλεξικέ με την bmw, που ενώ ήσουν πίσω απο τ'άλλα αυτοκίνητα στο φανάρι,ζήλεψες που βρέθηκα μπροστά(λόγω μηχανής) και είπες να μας περάσεις όλους μόλις άναψε πράσινο..έχε χάρη που ήθελα να στρίψω,αλλιώς θα σε κερνούσα ένα τσαγάκι,έτσι για να μην νομίσεις ότι είσαι και πιο γρήγορος απο τις μοτοσυκλέτες...
    Τελευταία τροποποίηση από KostRider; 04/12/2013 στις 18:12.

  13. #733
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα σήμερα το πρωί στη Γούναρη στον Πειραιά να με βλέπεις να μη χωράω και να κάνεις όπισθεν το Toyota σου για να περάσω και σε ευχαρίστησα κιόλας και είπα μέσα μου τελικά δεν είναι όλοι τόσο ζώα άνοιωθα,υπάρχουν και φιλότιμοι

  14. #734
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα και μου έκανε εντύπωση το τιμόνι σου (καρατιμόνα στύλ καφέ racer),σταματήσαμε μαζί σε φανάρι της Β.Γεωργιού και σου μίλησα.Το πέρασα για CBX αλλά τελικά μου είπες ότι είναι GSΧ το εργαλείο!! Λευκό τεπόζιτο με αριθμό 13,μαυρή λεπτή ουρά μονόσελο,ζαντες κόκκινες,στρογγυλό φανάρι εμπρός και καρατιμόνα προς τα κάτω (αν θυμάμαι καλά).

    Πολύ ωραίο το εργαλείο,θα το έκανα ευκολα βόλτα αν είσαι από εδω μέσα και να βρεθούμε σε κανένα Camelot για
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #735
    Σε ειδα το απογευμα με το BMW GS adv στην Ηλιουπόλεως με σαγιοναρα διχαλα και βερμουδα ,ακρανωτο!
    Triumph Tiger 800!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF