Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 87

Θέμα: ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ

  1. #61
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
    Μια χαρά είναι το δικό σου.....Συνάντηση λίγο δύσκολο μια που εγώ είμαι Βόλο.....
    Ωντος εισαι μακρια!Αλλα ειναι ωραιος ο βολος.Εχω και ξαδερφακι μαλιστα εκει και χω ερθει κανα δυο!Απο χιονια πως πατε?

  2. #62
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Ωντος εισαι μακρια!Αλλα ειναι ωραιος ο βολος.Εχω και ξαδερφακι μαλιστα εκει και χω ερθει κανα δυο!Απο χιονια πως πατε?
    Σήμερα ΄ριχνει πολύ!

    Ώρα να κλείνουμε να πάμε για κανα τσίπουρο......

  3. #63
    Κώστα πάμε Βόλο να την στρώσεις;

    Είχα ανέβει πριν κάνα πεντάρι χρόνια με τουτού καλοκαίρι για μια κοπελίτσα.

    Πανέμορφος ο Βόλος, ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΟΣ! (και μετά λένε για την Θεσσαλονίκη!), όσο για το Πήλιο... απλά μου έκλεψε την Καρδιά.

    Είχα πάει για μπιρούλα ένα βράδυ σε ένα μαγαζί Λαγήνι νομίζω λεγόταν, πάνω στο βουνό που ήταν όλα τα τραπεζάκια μέσα στα δέντρα και από ένα άνοιγμα που υπήρχε έβλεπες όλο τον Βόλο... Ο τύπος που το είχε ήταν όλα τα λεφτά, έψηνε λουκανικάκια και κέρναγε, είχε μια απίστευτη δισκοθήκη βινίλια αποκλειστικά εννοείται και έπαιζε πολύ Pink Floyd. Μιλάμε για απίστευτα σκηνικά...

    Όσο για την παραλία στον Άγιο Ιωάννη τι να πω, από τα καλύτερα μπανάκια που έχω κάνει...

    Άντε να φτιάξει ο καιρός γαμώτο να γράψουμε κανένα χιλιόμετρο!
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  4. #64
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
    Κώστα πάμε Βόλο να την στρώσεις;

    Είχα ανέβει πριν κάνα πεντάρι χρόνια με τουτού καλοκαίρι για μια κοπελίτσα.

    Πανέμορφος ο Βόλος, ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΟΣ! (και μετά λένε για την Θεσσαλονίκη!), όσο για το Πήλιο... απλά μου έκλεψε την Καρδιά.

    Είχα πάει για μπιρούλα ένα βράδυ σε ένα μαγαζί Λαγήνι νομίζω λεγόταν, πάνω στο βουνό που ήταν όλα τα τραπεζάκια μέσα στα δέντρα και από ένα άνοιγμα που υπήρχε έβλεπες όλο τον Βόλο... Ο τύπος που το είχε ήταν όλα τα λεφτά, έψηνε λουκανικάκια και κέρναγε, είχε μια απίστευτη δισκοθήκη βινίλια αποκλειστικά εννοείται και έπαιζε πολύ Pink Floyd. Μιλάμε για απίστευτα σκηνικά...

    Όσο για την παραλία στον Άγιο Ιωάννη τι να πω, από τα καλύτερα μπανάκια που έχω κάνει...

    Άντε να φτιάξει ο καιρός γαμώτο να γράψουμε κανένα χιλιόμετρο!
    Μετά την επιστροφή απο τα τσίπουρα και βόλτα στην χιονισμένη παραλία διαβάζω και τα παραπάνω.....

    Άντε ανεβείτε!!!!

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    ΚΑΙ ΓΩ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΟ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ KAI FREE..ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΡΑΠΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΧΕΧΕ:smilea:
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
    Κώστα πάμε Βόλο να την στρώσεις;

    Είχα ανέβει πριν κάνα πεντάρι χρόνια με τουτού καλοκαίρι για μια κοπελίτσα.

    Πανέμορφος ο Βόλος, ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΟΣ! (και μετά λένε για την Θεσσαλονίκη!), όσο για το Πήλιο... απλά μου έκλεψε την Καρδιά.

    Είχα πάει για μπιρούλα ένα βράδυ σε ένα μαγαζί Λαγήνι νομίζω λεγόταν, πάνω στο βουνό που ήταν όλα τα τραπεζάκια μέσα στα δέντρα και από ένα άνοιγμα που υπήρχε έβλεπες όλο τον Βόλο... Ο τύπος που το είχε ήταν όλα τα λεφτά, έψηνε λουκανικάκια και κέρναγε, είχε μια απίστευτη δισκοθήκη βινίλια αποκλειστικά εννοείται και έπαιζε πολύ Pink Floyd. Μιλάμε για απίστευτα σκηνικά...

    Όσο για την παραλία στον Άγιο Ιωάννη τι να πω, από τα καλύτερα μπανάκια που έχω κάνει...

    Άντε να φτιάξει ο καιρός γαμώτο να γράψουμε κανένα χιλιόμετρο!

    Ρε φιλαράκια και γω ψηνομαι για εκδρομουλα καργα αλλα να φτιαξει λιγο ο καιρος και να χω γραψει και κανα χιλιομετρο παραπανω για να μπορω να ταξιδευω με παραπανω στροφες στο μοτερ να μην με περιμενετε και σας κουρασω!

    Αν και την τελευταια φορα που πηγα δεν μου εκατσε καλα!Γυρισα ως αθηνα με καμμενο εγκεφαλο απο Βολο (1000 ? πηγε το θεμα!)

  7. #67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Random
    ΚΑΙ ΓΩ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΟ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ KAI FREE..ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΡΑΠΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΧΕΧΕ:smilea:
    Εκδρομουλα να ξεχνιομαστε!Μην μασας εχουν να ανεβουν κοριτσακια πανω στην αραπινα......

  8. #68
    ¨Αραπίνες λάγνες ερωτιάρες¨ που λέει και το άσμα

    Ωραία να το οργανώσουμε λοιπόν για εκδρομούλα και προορισμός όπου γουστάρετε.

    costa τον εγκέφαλο που τον έκαψες; Για τι όχημα μιλάμε; Μην μας βάζεις σε ανησυχίες...
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  9. #69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
    ¨Αραπίνες λάγνες ερωτιάρες¨ που λέει και το άσμα

    Ωραία να το οργανώσουμε λοιπόν για εκδρομούλα και προορισμός όπου γουστάρετε.

    costa τον εγκέφαλο που τον έκαψες; Για τι όχημα μιλάμε; Μην μας βάζεις σε ανησυχίες...
    Οχι μην ανησυχειτε στο αυτοκινητο τον εκαψα!Κακη βενζινη ηλεκτρονικη πεταλουδα και ηλεκτρονικα μπεκ λαθος ενδηξεις στον εγκεφαλο υπερβολικη προσπαθεια αποκαταστασης σωστης καυσης και παει ο εγκεφαλος!Αλλα το θηριο με εφερε απο βολο ως Αθηνα με το εφεδρικο προγραμμα λειτουργιας!

  10. #70
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Εσείς καλά να ανεβείτε.....εγώ που είμαι εδώ να δω που θα πάω....

  11. #71
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
    Εσείς καλά να ανεβείτε.....εγώ που είμαι εδώ να δω που θα πάω....
    Ελα ρε μην μασας κατεβα με κανα φιλο αθηνα και γυρναμε παρεα μετα!

  12. #72
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Κατέβηκα 28η Βόλο-Αθήνα-Καλαμάτα-Μονεμβασιά....φορτωμένος φουλ και με γυναίκα....αυτό να δείς βόλτα που ήταν....

    Πάντως είναι καλή η ιδέα....μετά τα τσίπουρα δεν θα έχω και γυρισμό!....

  13. #73
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
    Κατέβηκα 28η Βόλο-Αθήνα-Καλαμάτα-Μονεμβασιά....φορτωμένος φουλ και με γυναίκα....αυτό να δείς βόλτα που ήταν....

    Πάντως είναι καλή η ιδέα....μετά τα τσίπουρα δεν θα έχω και γυρισμό!....
    Κανονισε το λοιπον μπας και γινεις η αφορμη να ξεκινησει εκδρομη!
    Καμια φωτο δεν εχεις απο το stromaki φορτωμενο? Βαλε να δουμε πως ειναι και το δικο σου!

  14. #74
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Κανονισε το λοιπον μπας και γινεις η αφορμη να ξεκινησει εκδρομη!
    Καμια φωτο δεν εχεις απο το stromaki φορτωμενο? Βαλε να δουμε πως ειναι και το δικο σου!

    http://www.moto.gr/forums/showthread...0&pagenumber=1

  15. #75
    Ωραία η μαυρούλα σου!
    Το μονο που κατα την γνωμη μου την χαλαει τα αυτοκολητα που δεν ειναι μαυρο το S!
    Αλλα κατα τα αλλα κουκλα και φαινετε πολυ γαιδουρι με τοση βαλιτσα πανω!

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ - ΑΤΥΧΙΑ
    από Suner στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2007, 17:39
  2. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2006, 15:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF