Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 76

Θέμα: Bmw F 650 Gs

  1. #61
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.975
    Christosnow καλώς ήρθες αν και το ερώτημά σου είναι σε λάθος tread...εδώ αφορά την 650 τη δικύλινδρη κι όχο το μονοκύλινδρο δαν το δικό σου.Εν πάσει περιπτώση αν έψαχνες στο φόρουμ θα έβρισκες απάντηση στο ερώτημά σου,καθώς πολλοί πριν απο εσένα έχουν τη ίδια απορία.Έχω το ίδιο μηχανάκι με εσένα και προσωπικά φοράω το Tourance,ενώ Bridgestone δε θα έβαζα πάλι με Τ Ι Π Ο Τ Α !!!! Σκληρό λάστιχο και στην άσφαλτο γλίστραγε λες και το είχες πασαλείψει με το ηλιέλαιο-ορυκτέλαιο που της ΕΛΑΙΣ. Αφού κινείσαι αποκλειστικά σε άσφαλτο θα έλεγα το Michelin Anakee. Αυτά...

  2. #62
    ευχαριστω, τα σκεφτηκα επειδη τα φοραει το καινουριο GS τα battlewing

  3. #63
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.975
    Να σου πω την αλήθεια από Bridgestone έχω πείρα από τα Trailwing κι όχι τα Battlewing,αλλά και για αυτά δεν έχω ακούσει τα καλύτερα. Για αυτό που λες,ότι τα φοράει το καινούριο,έχω την εντύπωση οτι οι εταιρείες για να μειώσουν το κόστος τους δεν βάζουν κι ότι καλύτερο σε λάστιχο...Πάντως νομίζω πως τα Anakee θα σε καλύψουν σε αυτό που θες.

  4. #64
    παιδιά με την Krauser k5 τζίφος ... μου είπε ο εισαγωγέας απο Πάτρα οτι σε κανένα μήνα θα έχει βάσεις ... και είναι πολυ καλή βαλίτσα ρε γμτ...υπάρχει ρε παιδιά καμιά πατέντα-βαση?
    ...make love ..not work 'tzimakos'

  5. #65
    Αρχικά δημιουργήθηκε από danil0
    παιδιά με την Krauser k5 τζίφος ... μου είπε ο εισαγωγέας απο Πάτρα οτι σε κανένα μήνα θα έχει βάσεις ... και είναι πολυ καλή βαλίτσα ρε γμτ...υπάρχει ρε παιδιά καμιά πατέντα-βαση?


    Σε μια βδομαδούλα από την παραγγελία την έχεις



    http://www.louis.de/_202f178543f6af5...t_bez=&typ_id=

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Σε μια βδομαδούλα από την παραγγελία την έχεις



    http://www.louis.de/_202f178543f6af5...t_bez=&typ_id=
    ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.....ΠΟΤΑΠΕ ΒΑΥΑΡΕ

  7. #67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BATISTUTA
    ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.....ΠΟΤΑΠΕ ΒΑΥΑΡΕ




    Αφού δεν έρχεσαι να τις βάλεις ρε κόπρε :rotflmao: :rotflmao: όλο στα χώματα γυρνάς βρωμιάρη :rotflmao: αλλά θα μπεις κι εσύ στον ίσιο δρόμο που θα μου πάς

  8. #68
    τι εννοείτε ότι υπάρχει βάση εδώ στην Ελλάδα???
    ...make love ..not work 'tzimakos'

  9. #69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από danil0
    τι εννοείτε ότι υπάρχει βάση εδώ στην Ελλάδα???



    Οχι δεν λέμε αυτό.Λέμε ότι μπορείς να την παραγγείλεις από τη Γερμανία στο λινκ παραπάνω και σε μιά βδομάδα να την έχεις

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Οχι δεν λέμε αυτό.Λέμε ότι μπορείς να την παραγγείλεις από τη Γερμανία στο λινκ παραπάνω και σε μιά βδομάδα να την έχεις
    πως είσαι τόσο σίγουρος οτι έχει βάση για το f650GS 08 μοντέλο?? γιατί κοίταξα λίγο αλλά δεν λέει σε ποιές μοτο ταιριάζει
    ...make love ..not work 'tzimakos'

  11. #71
    Λέει ότι η βάση είναι KRAUSER universal Top Case-Adapterplatte. Zur Montage der Koffer K3, K4 und K5 ...αλλά αστο το κουράσαμε αρκετά

  12. #72
    ναι ρε μάστορα ... λέει οτι είναι universal για τις βαλίτσες ... αλλά στην μηχανή θα μπαίνει ???
    ...make love ..not work 'tzimakos'

  13. #73
    εεε???
    ...make love ..not work 'tzimakos'

  14. #74
    ..τελικά πήρα την Givi e52

    (http://www.motoraid.eu/shop/product_...oducts_id=1505)

    ...γιατί άμα περίμενα για την βάση της krauser μπορεί να ΄έχανα΄ το καλοκαίρι...
    ...make love ..not work 'tzimakos'

  15. #75
    λεφτχαντιτ Το avatar του/της doctor x
    Εγγραφή
    29/04/2007
    Μηνύματα
    380
    prosohi!
    kati pezi me tin..antena tou imobilizer!osi xekinate ladia service rotiste giati kati ehi pi i mama eteria gia...proliptiki adikatastasi!den ine tipota apla ...bori na min perni brosta!!!(itan efkeria na...alaxo ke ladia)
    πρωταθλητης Ευρωπης

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. BMW F 650 GS manual
    από MikeG στο forum BMW
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2017, 08:14
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2006, 05:28
  3. Αγορα Bmw F 650 Gs?
    από tasos21 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 14:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF