Σελίδα 5 από 14 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 202

Θέμα: Νέο V-strom 2012 ???

  1. #61
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Χωρίς και εγώ να θέλω να σε θίξω, να πω ότι δεν είναι τοσο φρόνιμο "ελαφρά τη καρδία" να απαξιώνεις ένα μηχανάκι που έχει κάνει τρελλές πωλήσεις, έχει σαρώσει την κατηγορία του την τελευταία 7ετία, και το έχουν εμπιστευτεί χιλιάδες μοτοσυκλετιστές...
    Όλοι αυτοί δεν είναι ούτε ηλίθιοι, ούτε αναγκαστικά πρωτάρηδες, ούτε τους πιάσαν όλους κότσο... Απλά έχουν πιθανόν διαφορετικά κριτήρια και θέλω από τα δικά σου.
    Αγόρασαν ένα μηχανάκι που αποδίδει για εκείνους ικανοποιητικά στην μεγαλύτερη δυνατή γκάμα των χρήσεων για τις οποίες το προορίζουν, στην τιμή που μπορούσαν να το κάνουν... Και για να συνεχίζουν επί τόσα χρόνια να το αγοράζουν σημαίνει πολλά...
    Και αν τα δικά σου θέλω και κριτήρια είναι σεβαστά, αλλά τόσο είναι και τα δικά τους...
    Στο κάτω-κάτω ακόμα και ο συμβιβασμός (που σε τέτοια μηχανάκια είναι αυτονόητος σε μεγάλο βαθμό) είναι μια μορφή τέχνης και απαιτεί αυτό το "κάτι" για να πετύχει τις σωστές ισσοροπίες... Μην τα ισοπεδώνουμε όλα...

    Όλα αυτά ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ από την δική μου προσωπική άποψη για το μηχανάκι - δεν το κρύβω ότι και εγώ δεν θα το αγόραζα...(αν και ήμουν κάτοχος του 1000αριού Στρώμα για ένα διάστημα)
    Δεν λέω οτι το μηχανάκι δεν είναι καλό αλλα διαφωνώ στο γεγονός οτι χαρακτηρίζεται κορυφαίο. Ειδικά οταν μιλώ με τους κατόχους V-strom μου έρχεται να βγω έξω να ξανακοιτάξω μήπως εννούν άλλο μηχανάκι. Είναι ένα καλο μηχανάκι που κάνει πολλά αλλά μέχρι εκεί. Πιο πάνω δεν μπορεί να φτάσει.
    Σέβομαι κάθε μοτοσυκλετιστή σοβαρό είτε έχει παπί είτε Multi 1200 γιατί αγόρασε κατι με κόπο και στερήσεις και δεν ούτε θέλω να το παίξω κάποιος.
    Επίσης το οτι πούλησε πολύ δεν έχει να λέει απολύτως τίποτα με το πόσο καλό είναι το μηχανάκι γιατί ο παράγοντας χρήμα πάντα περιορίζει τις αγορές μας.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  2. #62
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
    Σωστος, νομιζω οτι πρεπει να αλλαξουμε γνωμη κ για το Ζ 750
    Να αλλάξουμε ως προς τι? Το θεωρείς καλό ή κακό?
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  3. #63
    τοσος κοσμος που το αγοραζει δεν μπορει να ειναι βλακας, το μηχανακι γαμαει ρειιιιιι

  4. #64
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Κουφαίο στο ταξίδι όπου βάζει τα γυαλία σε μοτοσικλέτες μεγαλύτερου κυβισμού και πιο ειδικού προορισμού. Από εκεί και έπειτα σε ότι αφορά σε ευκολά κίνησης στην πόλη, σε κίνηση στο χώμα, σε επιδόσεις και σε στήσιμο, υπάρχουν άλλες μοτοσικλέτες της ίδιας κατηγορίας που είναι πολύ καλύτερες...

    Ως εκ τούτο λέγω, είναι λίγο λυπηρό θέμα να στοιβάζεται πληθώρα V-Strom στους φανούς του άστεως και οι αναβάτες τους να περιορίζουν τας κινήσεις τους εις αυτό, όταν άλλα δίκυκλα δύνανται να αντεπεξέλθουν με μεγαλυτέραν ευχαίριαν στο πεδίον χρήσης τούτο.

  5. #65
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
    Χωρίς να θέλω να σε θίξω αυτά που αναφέρεις για κορυφαίο στο είδος του το πιστεύεις πραγματικά? Δήλαδή τι το κορυφαίο έχει αυτο το μηχανάκι? Ομορφιά?Στήσιμο?Περιφερειακα?Επιδόσεις?Κάνει τα πάντα?Αξιοπιστία?Καλή τιμή?
    Τι απο όλα αυτα έχει για να το κάνει κορυφαίο? κορυφαίο είναι αν κάνεις 749 συμβιβασμούς μόνον. Εχει πουλήσει γιατί το πήρανε όσοι δεν έχουν ξανακαβαλήσει μοτοσυκλέτα ως επι το πλέιστον και το πάνε δουλειά-σπίτι και τούμπαλιν γιατί είναι έυκολο και η γυναίκα κάθεται καλά πίσω. Και φυσικά μην ξεχνάμε οτι στη Ελλάδα φοριέται μόνο με flip-up κράνος πάντα μά πάντα στην ανοιχτή θέση :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    XΩΡΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΘΙΞΩ...........



    Σέ ένα μήνα μπαίνω στά 56 καί εύτυχώς άκόμα άπό τό 80 καβαλάω
    άπό χιλιάρια καί πάνω μέ ότι ταχύτερο έχει κυκλοφορήσει άπό τότε.
    Τή γυναίκα μου τήν πάω βόλτα μέ ένα παρόμοιο μέ vstrom μηχανάκι
    diversion 600 ..
    Έγώ μόνος κυκλοφορώ μέ ένα hayabusa μέ μονόσελλο.
    Τή γνώμη μου γιά τό vstrom δέν τήν είπα τυχαία.
    Τό είχα γιά ένα χρόνο.
    Δέν ξέρω άν έχεις ΚΑΝ καβαλήσει vstrom γιά νά έχεις καί άποψη.
    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ...........ΔΙΟΤΙ
    ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΜΑΤΑ ΜΑΖΙ
    ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΤΟ...!!
    Όλοι αύτοί πού τό καβάλησαν γνωρίζουν.
    Έπειδή έγινε ΣΟΥΠΑ δέν σημαίνει ότι δέν είναι καλό.
    Μπορεί λοιπόν νά κυκλοφοράει μέ αύτό καί ένας νέος,άσχετος,άρχάριος
    άλλά μπορεί έπίσης έπειδή προσφέρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ
    νά βολεύει έξίσου καί κάποιον πού καβαλάει 35 ΧΡΟΝΙΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ.


    ΕΣΥ ΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ...??


    Καί άπαξιώνεις τόσο πολύ τό vstrom..??




    KΟΡΥΦΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ..............ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ




    ΟΧΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ.........ΑΛΛΑ

    ΔΙΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ.............ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΤΟ....!!




    Καί τό ότι κατάφερε νά τό καβαλάνε οί άσχετοι όπως είπες
    ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΙΝΑΙ.....!!






  6. #66
    Vstrom , Δεν σπάει-δεν χαλάει, είναι οικονομικοτατο τα κάνει ολα και σε καλή τιμή. ΤΕΛΟΣ.

    Ξέρω πολλούς που το κράζανε από εδω μεσα και σε σύντομο χρονικό διάστημα πήρανε και αυτοί vstrom.

    Δεν λεω οτι ειναι το υπέρτατο εργαλείο... που για εμένα κανένα δεν ειναι, αλλα στην τιμη του και για αυτα που παρεχει, ειναι κορυφη και θα ειναι για πολλα χρονια ακομα.

    Στο καινούργιο μοντέλο μου τα χαλάει μόνο η εμφάνιση, διότι το προηγούμενο το θεωρώ πολύ ποιο όμορφο, αλλά είμαι σίγουρος οτι αν κρατήσει μια καλη τιμη , θα σαρωσει και το νεο μοντελο.

  7. #67
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    XΩΡΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΘΙΞΩ...........



    Σέ ένα μήνα μπαίνω στά 56 καί εύτυχώς άκόμα άπό τό 80 καβαλάω
    άπό χιλιάρια καί πάνω μέ ότι ταχύτερο έχει κυκλοφορήσει άπό τότε.
    Τή γυναίκα μου τήν πάω βόλτα μέ ένα παρόμοιο μέ vstrom μηχανάκι
    diversion 600 ..
    Έγώ μόνος κυκλοφορώ μέ ένα hayabusa μέ μονόσελλο.
    Τή γνώμη μου γιά τό vstrom δέν τήν είπα τυχαία.
    Τό είχα γιά ένα χρόνο.
    Δέν ξέρω άν έχεις ΚΑΝ καβαλήσει vstrom γιά νά έχεις καί άποψη.
    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ...........ΔΙΟΤΙ
    ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΜΑΤΑ ΜΑΖΙ
    ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΤΟ...!!
    Όλοι αύτοί πού τό καβάλησαν γνωρίζουν.
    Έπειδή έγινε ΣΟΥΠΑ δέν σημαίνει ότι δέν είναι καλό.
    Μπορεί λοιπόν νά κυκλοφοράει μέ αύτό καί ένας νέος,άσχετος,άρχάριος
    άλλά μπορεί έπίσης έπειδή προσφέρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ
    νά βολεύει έξίσου καί κάποιον πού καβαλάει 35 ΧΡΟΝΙΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ.


    ΕΣΥ ΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ...??


    Καί άπαξιώνεις τόσο πολύ τό vstrom..??




    KΟΡΥΦΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ..............ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ




    ΟΧΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ.........ΑΛΛΑ

    ΔΙΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ.............ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΤΟ....!!




    Καί τό ότι κατάφερε νά τό καβαλάνε οί άσχετοι όπως είπες
    ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΙΝΑΙ.....!!





    Καταρχήν οταν γράφεις κεφαλαία φαίνεται οτι φωνάζεις και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Εκτός αν δεν φωνάζεις...

    Επειτα χαίρομαι πραγματικά που υπάρχουν και πραγματικοί αναβάτες αναμεσα στους τόσους που αγόρασαν το V-strom απλά επειδή το Transalp βγήκε εκτός μόδας και είναι πια αυτό της μόδας.

    Το V-strom το εχω καβαλήσει και μου φάνηκε απλά καλό. Οταν ονομάζουμε την μετριότητα κορυφαία δεν είναι επίπεδο αλλα κατάντια(δυστηχώς) κατα την άποψη μου.

    Πολύ μπροστά γιατί κανει πολλά πράγματα? Δηλαδή οταν ενα μηχανάκι πάει ταξίδι και μπαίνει και στην πόλη θεωρείται πολύ μπροστά? Αυτό το έκανα και το CBF 250 που είχα παλιά και κορυφαίο δεν το έλεγες. Γιατί στο χώμα(πατημένο) δεν το έχει πάει κανένας στην Ελλάδα τουλάχιστον.

    Το μηχανάκι δεν το απαξιώνω όσο θα θέλατε όσοι διαβάζετε εδω μέσα(δόξα το θεό αυτό το φόρουμ απο παρεξηγήσεις μέσω οθόνης έχει χορτάσει) απλά είπα δεν ειναι κορυφαίο αλλα καλό.

    Και δεν είπα οτι καταφέρε να το καβαλάνε οι άσχετοι είπα οτι πούλησε τόσο πολύ γιατί είναι εύκολο αλλα οι πωλήσεις τι σχέση έχουν με το πόσο καλό είναι το μηχανάκι? Εχει το πακέτο "ευκολία-καλή σχετικά τιμή-το πήρε ο γείτονας" που τόσα χρόνια πάιζει και πούλήσε.
    Ακόμα και εσύ απο τα λεγόμενα σου βλέπω οτι το είχες για δεύτερο ουσιαστικά αρα δεν είναι μηχανάκι επιλογής αλλα ευκολίας. Αν δεν είχες το Haya(αυτό το λές κορυφαίο άνετα) θα έπαιρνες το V-strom για μηχανημα που σου δίνει ευχαρίστηση?

    Οσον αφορά την μηχανή μου πρίν έιχα ενα Ζ750S που καλό το έλεγες και έκανε όσα έκανε και το V-strom(μάλιστα πρέπει να το είχα πάει περισσότερο χώμα απο ότι το 99% των αναβατών V-Strom) αλλά είχε πολλά κακά και απείχε πολύ απο το να το πεις κορυφαίο.

    Τώρα οδηγώ ενα Caponord που κάνει πολύ καλύτερα όσα κάνει ένα V-strom αλλά στην Ελλάδα αν το πείς θα σε φάνε γιατί όλοι θα σου πούνε οτι τα Aprilia έχουν θέμα με τα ηλεκτρικά τους και δεν τα θέλουν.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  8. #68
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ............




    Καί ή συνταγή γνωστή άπό τό HAYABUSA.
    ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ κάτι πού σαρώνει
    τήν άγορά...!!
    Καί δέν άνεβάζεις καί τό κόστος παραγωγής.
    Μέ μικρές παρεμβάσεις πρός τό καλύτερο
    νομίζω ότι τό vstrom θάναι ό βασιλιάς
    καί τήν έπόμενη δεκαετία.
    Μηχανή πού κάνει τά πάντα......
    πολύ καλύτερα άπό όποιαδήποτε άλλη....!!
    Άν κρατηθεί στά 8000-8200 τό πολύ
    λόγω τών καιρών ,θάναι καί πάλι
    ή κορυφαία σέ πωλήσεις..
    Θα συμγωνήσω και στα παρακάτω που λες ,μιας και το είχα 3 χρόνια .
    Όταν το έδωσα γιατί είχε έρθει η ώρα του ,το έκανα με μισή καρδιά .

    ...Αλλά έφτιαξαν ένα μηχανάκι ΚΑΚΑΣΧΗΜΟ και αυτό δεν αλλάζει .

  9. #69
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    KΟΡΥΦΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ..............ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ
    ΟΧΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ.........ΑΛΛΑ
    ΔΙΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ.............ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΤΟ....!!
    Όχι φίλε μου, δυστυχώς δεν κάνει τίποτε καλά. Δεν είναι ΜΕΤΡΙΟ, ούτε κάν σε ΕΝΑ τομέα...

    Βέβαια είναι καλό στο να κερδίζει τις εντυπώσεις οπτικά, σε μη γνώστες.

    Αλλά αυτό δεν νομίζω να μας πολυαφορά. Ε..?

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    Όχι φίλε μου, δυστυχώς δεν κάνει τίποτε καλά. Δεν είναι ΜΕΤΡΙΟ, ούτε κάν σε ΕΝΑ τομέα...

    Βέβαια είναι καλό στο να κερδίζει τις εντυπώσεις οπτικά, σε μη γνώστες.

    Αλλά αυτό δεν νομίζω να μας πολυαφορά. Ε..?

  11. #71
    Για ορισμένους η “ευτυχία” βρίσκεται στην μετριότητα μιας μηχανής, που αξιοποιούν το 80% των δυνατοτήτων της και έχουν πληρώσει ένα λογικό ποσό, για άλλους η “ευτυχία” βρίσκεται στην διαφοροποίηση μέσω εξεζητημένων επιλογών έστω και αν τις αξιοποιεί σε ποσοστό 5% με αντίστοιχα υψηλό κόστος κτήσης και συντήρησης.
    Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές, γι αυτό υπάρχουν και 20 εταιρείες να διαλέξεις κάτι που σου ταιριάζει.


    ΥΓ 1 Μην υποτίμα κανένας την στρατηγική που χαράσσουν τα τμήματα των εταιριών για τα προϊόντα τους, όσο και αν αυτή δεν είναι σύμφωνη με τα θέλω μας σαν καταναλωτές μιας μικρής αγοράς.
    ΥΓ2 Όποιος θεώρει αποτυχημένο ένα εμπορικό προϊόν που καλύπτει το 80% των αναγκών δεκάδων χιλιάδων αναβατών, μάλλον καλυτέρα να μην ασχοληθεί με επιχειρήσεις.

  12. #72
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνδεετε τις πωλησεις με το αν ειναι καλο ενα μηχανακι...καμμια σχεση.το στρωμα ειναι το πιο απαραδεκτο μηχανακι που εχω καβαλησει,και το 90% των κατοχων που γνωριζω δεν εχουν ιδεα απο μοτοσικλετα.αντι για παπι,μεγαααλο strom....

  13. #73
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mototraveler
    ΥΓ2 Όποιος θεώρει αποτυχημένο ένα εμπορικό προϊόν που καλύπτει το 80% των αναγκών δεκάδων χιλιάδων αναβατών, μάλλον καλυτέρα να μην ασχοληθεί με επιχειρήσεις.
    Αποτυχημένο, σαφέστατα και δεν είναι. Το διαψευδουν οι πωλήσεις.

    Από πότε όμως οι πωλήσεις είναι ενδεικτικές ....?

    Καλύπτει άραγε τις ανάγκες τους...? ή καλύπτει μόνο ΜΙΑ...?!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από mototraveler
    Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές, γι αυτό υπάρχουν και 20 εταιρείες να διαλέξεις κάτι που σου ταιριάζει.


  14. #74
    "βάζει τα γυαλία σε μοτοσικλέτες μεγαλύτερου κυβισμού και πιο ειδικού προορισμού."

    Αυτο θα ηθελα να μου το εξηγησει καποιος μιας κ το ακουω συχνα, τι τρομερο εχει δηλαδη το στρωμα σε ταξιδι, ιπποδυναμη δεν εχει εκ των πραγματων, ποιοτητα κυλισης... μη τρελαθουμε , φρενα ? ουδεν σχολιον...




    Εγω απορω παντως, κ εσυ ρε Αυτιά που εχεις την χαγιαμπουτσα δεν φοβασαι να ταξιδεψεις με στρωμα ? φρενα τεχνολογιας παπιας, εχω δει μπατσο να φρεναρει σε σκυλι ρε φιλε, ουτε να επιβραδυνει δεν γινεται, προσωπικα θα φοβομουν να πηγαινω συνεχεια με 160 σε εθνικη.

    Απο εκει κ περα τα υπολοιπα ειναι χαζα, μηχανη 230 κιλα χωρις φρενα, η καλυτερη να ειναι σε ολους τους τομεις... παντα θα της λειπει η ενερ. ασφαλεια, κ απ οτι βλεπω δεν εχει σκοπο να κανει κατι η εταιρια γιαυτο

  15. #75
    το γαμήσατε και ψώφησε.....πάλι .

Σελίδα 5 από 14 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Νεο Zzr1400 2012!
    από Drake21 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2012, 16:24
  2. Ημερολόγιο V-Strom Hellas Club 2012
    από shark72 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2011, 22:10
  3. Νεο Street Triple 2011-2012 ..
    από Lioulios στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2011, 17:22
  4. Νεο v-strom 650
    από bdout2R1 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2008, 15:10
  5. Σκουριές σε νέο V-Strom
    από VforVSTrom στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2007, 15:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF