Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 85

Θέμα: gsxr 1000k7

  1. #61
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
    ωραιος ρε φιλε

    αλλα το μηχανακι δεν σκιζεται ειδικα στα ντραγκστερ ?

    Όλα αυτά φίλε μου είναι ανάλογα τον οδηγό όταν δεν ξέρεις να ξεκολλάς με πρώτη στο κιβώτιο και παίζεις με το συμπλέκτη τότε σίγουρα καταστρέφεις τους δίσκους εγώ κατά προτίμηση δουλεύω ποιο πολύ το γκάζι έχω βγάλει όλη τι σαιζόν και δεν έχουν πάθει οι δίσκοι το παραμικρό και στο κάτω κάτω αν πάθει και κάτι τι έγινε θα το φτιάξω υστέρα έτσι είναι η αγώνες αλλιώς θα το έχω σπίτι και θα το βλέπω . Για αυτό φίλε μου είναι φτιαγμένα αυτά τα μηχανάκια για αυτή τι δουλειά και όχι για καφετεριες τα μηχανάκια είναι για να μας υπηρετούν και όχι το ανάποδο ..... :a13: :a13: :a13: :a13:

  2. #62
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Όλα αυτά φίλε μου είναι ανάλογα τον οδηγό όταν δεν ξέρεις να ξεκολλάς με πρώτη στο κιβώτιο και παίζεις με το συμπλέκτη τότε σίγουρα καταστρέφεις τους δίσκους εγώ κατά προτίμηση δουλεύω ποιο πολύ το γκάζι έχω βγάλει όλη τι σαιζόν και δεν έχουν πάθει οι δίσκοι το παραμικρό και στο κάτω κάτω αν πάθει και κάτι τι έγινε θα το θιάξω υστέρα έτσι είναι η αγώνες αλλιώς θα το έχω σπίτι και θα το βλέπω . Για αυτό φίλε μου είναι θιαγμένα αυτά τα μηχανάκια για αυτή τι δουλειά και όχι για καφετεριες τα μηχανάκια είναι για να μας υπηρετούν και όχι το ανάποδο ..... :a13: :a13: :a13: :a13:
    δεν ειπα το αντιθετο

    απλα στα ντραγκστερ τα μηχανακια πιεζονται παρα πολυ

    αλλο να πας πιστα και να κανεις γυρολογια η αγωνες και αλλο ντρακστερ

    φυσικα εσει το πληρωσες και το κανεις οτι θελεις και αν χαλαει και εχεις λεφτα να το φτιαχνεις τοτε παω πασο


  3. #63
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
    δεν ειπα το αντιθετο

    απλα στα ντραγκστερ τα μηχανακια πιεζονται παρα πολυ

    αλλο να πας πιστα και να κανεις γυρολογια η αγωνες και αλλο ντρακστερ

    φυσικα εσει το πληρωσες και το κανεις οτι θελεις και αν χαλαει και εχεις λεφτα να το φτιαχνεις τοτε παω πασο

    Σε πληροφορώ φίλε μου τα πολλά έξοδα τα έχουν οι αγώνες ταχύτητας μόνο τα λάστιχα να βάλεις που θες τρία ζευγάρια τουλάχιστον τη φορά και θα καταλάβεις ότι τα DRAGSTER δεν είναι τίποτα μπροστά σε σύγκριση με την ΤΑΧΥΤΗΤΑ τέλος ούτε πολλά λεφτά έχω απλός έχω βρει μερικούς υποστηρικτές και με δικές μου οικονομίες καταφέρνω σιγά σιγά και τρέχω, έτσι είναι η κ@υλα πλερώνετε και μάλιστα πολύ ακριβά ………

  4. #64
    Φιλε JIMK7 απο που εισαι? θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα μια βολτα με τα εργαλεια μας!!!
    Εχω αλλους 4 με Κ6-Κ7!


    ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ SUPERSPORT ΕΞΩ ΑΠΟ ΚΑΦΕTEΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΠΙΣΤΕΣ!!!

  5. #65
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panjimnakos
    Φιλε JIMK7 απο που εισαι? θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα μια βολτα με τα εργαλεια μας!!!
    Εχω αλλους 4 με Κ6-Κ7!


    Να σε καλά φίλε μου αλλά δυστυχώς μας χωρίζει το Αιγαίο πέλαγος όπως έχεις καταλάβει είμαι πολύ μακρια για την ακρίβεια είμαι από τα Χανιά……..

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Να σε καλά φίλε μου αλλά δυστυχώς μας χωρίζει το Αιγαίο πέλαγος όπως έχεις καταλάβει είμαι πολύ μακρια για την ακρίβεια είμαι από τα Χανιά……..

    Oυπς!!! Πολυ μακρια οντως...
    Καλα γκαζια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ SUPERSPORT ΕΞΩ ΑΠΟ ΚΑΦΕTEΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΠΙΣΤΕΣ!!!

  7. #67
    re paidia ego to pira paraeisagogis kai exo provlima tora.trexo gia na to ftiaxoun.eixe kaneis provlima me paraeisagogis kai tou to ftiaxan?

  8. #68
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jackal K7
    re paidia ego to pira paraeisagogis kai exo provlima tora.trexo gia na to ftiaxoun.eixe kaneis provlima me paraeisagogis kai tou to ftiaxan?
    Τι πρόβλημα έβγαλε και τι σου είπαν από το μαγαζί?

  9. #69
    απο τισ 6.500 εώς 8.500 στροφες κάνει σαν να πιάνει κόφτης και συνεχίζει κανονικά.Σαν να γυρνάς τον κεντρικο διακόπτη να κλείσει και να ανοίξει.είναι σίγουρο κάτι με ρεύμα.δεν είναι to stand ούτε καμια επαφη.Τώρα κοιτάζουν τον συναγερμό γιατι τον έβαλαν άλλοι πάνω απ την ανάφλεξη.την έχω αφήσει σε ενα συνεργείο του εισαγωγέα αφου η suzuki δε με καλύπτει.

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jackal K7
    απο τισ 6.500 εώς 8.500 στροφες κάνει σαν να πιάνει κόφτης και συνεχίζει κανονικά.Σαν να γυρνάς τον κεντρικο διακόπτη να κλείσει και να ανοίξει.είναι σίγουρο κάτι με ρεύμα.δεν είναι to stand ούτε καμια επαφη.Τώρα κοιτάζουν τον συναγερμό γιατι τον έβαλαν άλλοι πάνω απ την ανάφλεξη.την έχω αφήσει σε ενα συνεργείο του εισαγωγέα αφου η suzuki δε με καλύπτει.
    Κριμα ρε φιλε... τι να πω...

    Μηπως επαιζες πολυ με τα προγραμματα και εγινε καμια μαλακια?

  11. #71
    oxi re paidia oute kan ta aggixa.1000 km exei i mixani ap tin arxi to kane.tou kana provlepomeno strosimo.eimai polu psiras s'ayta.

  12. #72
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jackal K7
    oxi re paidia oute kan ta aggixa.1000 km exei i mixani ap tin arxi to kane.tou kana provlepomeno strosimo.eimai polu psiras s'ayta.
    Ρε φιλε δε καταλαβαινο τι ενοεις... δλδ μετα τις 8.500 δουλευει κανονικα? και πιο πριν τι δλδ ανοιγης γκαζι και δε προχοραει

  13. #73
    nai mia xara.kanei ena mperdema - mpoukoma kai sunexizei.dokimasame kai me C mode kai molis to kane to petaxe sto A mode.opos kanei an kleiseis kai anoixeis ton kenrtiko diakopti.opote kovetai to revma tou kinitira.Ego rotao tora osous exoun paromies mixanes kai me sunagermo, o sunagermos prepei kovei to revma tou kinitira i apla na leitoyrgei san antikradasmikos kai na xtupaei?giati tora exetazoume ayti ti periptosi.vazete kai ta 2 immobilizer sti mixani kai an de vgaleis to sunagermo de pernei mprosta i mixani?

    Euxaristo..

  14. #74
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jackal K7
    nai mia xara.kanei ena mperdema - mpoukoma kai sunexizei.dokimasame kai me C mode kai molis to kane to petaxe sto A mode.opos kanei an kleiseis kai anoixeis ton kenrtiko diakopti.opote kovetai to revma tou kinitira.Ego rotao tora osous exoun paromies mixanes kai me sunagermo, o sunagermos prepei kovei to revma tou kinitira i apla na leitoyrgei san antikradasmikos kai na xtupaei?giati tora exetazoume ayti ti periptosi.vazete kai ta 2 immobilizer sti mixani kai an de vgaleis to sunagermo de pernei mprosta i mixani?

    Euxaristo..
    ετσι οπως τα λες μαλλον κατι παιζει με τα προγραμματα...

    Ασχετο συναγερμο τις suzuki εβαλες? ι οτινανε?

  15. #75
    de nomizo.diladi pos prepei na doulevoun ta programmata?as poume otan vazeis to B i to C i mixani otan tinb anoigeis kanei mperdemata? i pianei kofti apo tis 7.5000 rpm ? de xero an exeis to 1000 alla pes mou an kanei kati diaforetiko i mixani otan allazeis esy ta programmata.

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Gsxr 1000k7
    από JIMK7 στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/12/2008, 09:19
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2007, 09:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF