Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 115

Θέμα: Kai Omos Einai Monster!!!

  1. #61
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Οι περισσοτεροι δε βλεπουμε ομοιοτητες με το H-D ακριβως γιατι αποτελεσε την εμπνευση. Ειδε το sportster και κατι "πηρε" απ αυτο - μονο αυτος ξερει τι του τραβηξε την προσοχη. Δεν ειναι κακο να μη μοιαζουν σε τιποτα οι μοτοσυκλετες - το αντιθετο θα ελεγα εφοσον προκειται για πηγη εμπνευσης, αλλιως θα μιλουσαμε για αντιγραφη, που σε καμια περιπτωση δεν ειναι.
    Οπως και να χει αξιζουν πολλα συγχαρητηρια στον σχεδιαστη για ενα απο τα πιο διαχρονικα σχεδια μοτοσυκλετας.
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  2. #62
    MORINISTA NEL CUORE! Το avatar του/της hdbiker
    Εγγραφή
    17/03/2006
    Μηνύματα
    229
    ΑΜΑΝ X-RIDER ΤΙ ΦΩΤΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ!!!!!ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ HARLEY DAVIDSON!!!XLCR 1000 SPORTSTER!ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΠΙΑ!!!ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ HARLEY DAVIDSON ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟ ΜΙΣΗΣΑΝ!ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ V-ROD ΣΗΜΕΡΑ!ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ SPORTSTER (1975)ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΑΥΡΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ IRONHEAD ΣΑΝ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ XLCR 1000 TOY 1977 ME KATI CV ΛΙΓΟΤΕΡΑ.(ΜΟΝΟ 61)
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜONSTER HΤΑΝ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΘΡΥΛΙΚΑ DUCATI 750 F1(ME MOTEΡ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΓΕΡΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ,ΟΛΟ ΖΗΜΙΕΣ)ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ XLCR 1000 SPORTSTER.ΜΑΛΙΣΤΑ Ο DESIGNER TOY MONSTER ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΗΝ HONDA ITALIA ΣΤΟ MILANO ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΤΟΤΕ DUCATI!!!!ΚΑΠΟΤΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ SERVICE TO SPORTSTER MOY ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ HARLEY DAVIDSON ΣΤΟ MILANO Ο ΑΕΙΜΝΗΣΤΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ Κ ΦΙΛΟΣ ,CARLO TALAMO(ENA AΠΟ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ)ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
    ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ DUCATI ΑΛΛΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΜΑΜΑ,ΣΤΗΝ VIA CAVALIERI DUCATI,ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ,ΤΟ DUCATI T98 ΤΟΥ 1953.ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ Κ ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΠΑΘΩ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!.
    ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΙΚΥΛΙΝΔΡΕΣ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ!!!!!!
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΙΣΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ!!!ΕΓΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΟΣ ΧΑΡΗ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ!ΤΟ HONDA CB 450 K1 BLACK BOMBER TOY 1968!ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ HONDA ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ!!!!
    PEACE ON YOU,BIKERS!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xlcr_ad_d.jpg 
Προβολές:	296 
Μέγεθος:	25,0 KB 
ID:	52369
    Moto Morini,moto di essere!
    http://morini350hellas.altervista.org/
    www.fisi.tv

  3. #63
    MORINISTA NEL CUORE! Το avatar του/της hdbiker
    Εγγραφή
    17/03/2006
    Μηνύματα
    229
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
    Οι περισσοτεροι δε βλεπουμε ομοιοτητες με το H-D ακριβως γιατι αποτελεσε την εμπνευση. Ειδε το sportster και κατι "πηρε" απ αυτο - μονο αυτος ξερει τι του τραβηξε την προσοχη. Δεν ειναι κακο να μη μοιαζουν σε τιποτα οι μοτοσυκλετες - το αντιθετο θα ελεγα εφοσον προκειται για πηγη εμπνευσης, αλλιως θα μιλουσαμε για αντιγραφη, που σε καμια περιπτωση δεν ειναι.
    Οπως και να χει αξιζουν πολλα συγχαρητηρια στον σχεδιαστη για ενα απο τα πιο διαχρονικα σχεδια μοτοσυκλετας.
    ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ!ΑΛΛΟ ΕΜΠΝΕΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ!ΚΟΙΤΑΞΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ HARLEY DAVIDSON ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙ Η ΟΛΗ ΦΙΓΟΥΡΑ CAFE RACER ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΜΠΝΕΥΣΤΕΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΤΟ ΜΟΡΙΝΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΥΡΣΑΡΟ 1200 ΜΟΥ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ,ΙΣΩΣ Κ ΑΣΧΗΜΕΣ.ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 4 ΜΟΡΙΝΙ 350 ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΥΡΣΑΡΟ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΜΟΡΙΝΙ 350...ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΑΤΟΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΟΠΙΑ!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xlcr_guggenheim.jpg 
Προβολές:	294 
Μέγεθος:	39,2 KB 
ID:	52371
    Moto Morini,moto di essere!
    http://morini350hellas.altervista.org/
    www.fisi.tv

  4. #64
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    AFTO EINAI DUCATI...POSO MONSTER DEN XERO


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ducati_rear_11.jpg 
Προβολές:	293 
Μέγεθος:	60,7 KB 
ID:	52372
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  5. #65
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    KAI EINAI PRAGMATIKO!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ducati_rain3.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	89,8 KB 
ID:	52373
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  6. #66
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
    KAI EINAI PRAGMATIKO!

    ...συμαζέψου...

  7. #67
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    Απο τί πραγματικά επιρρεάστηκε ο Galluzzi μόνο αυτός ξέρει και κανείς άλλος. Αλλά και έτσι να είναι, μόνο αυτός μπορεί να ξέρει τι είδε στο F1 και στο HD και σχεδίασε το μόνστερ...

    Το δυσκολότερο πράγμα σε αυτό το πρότζεκτ ήταν να πείσει οτι αυτό το γυμνό και σπαρτιάτικο μηχανάκι είναι ένα πραγματικό ντουκάτι. Το κατάφερε και έμεινε στην ιστορία σαν ένα απο τα εμπορικότερα ομορφότερα και πιο αναγνωρίσιμα μηχανάκια της σύχρονης ιστορίας.

    Απο 'κεί και πέρα τα εκτρώματα των δύο πρώτων σελίδων δεν θα τα σχολιάσω, είναι αντικειμενικός άσχημα, έως χάλια. (ok. Τα περισσότερα )

    Το original σχέδιο είναι μακράν (Μ900). Το δύσκολο για την ντουκάτι είναι να το αλλάξει και έχει δείξει πως δεν τα καταφέρνει και πολύ καλα σ΄αυτό.



    Ps. Θέλουμε και άλλους γραφικούς, γρήγορους, ξερόλες τύπους στα φόρουμ, το γέλιο είναι εγγυημένο...




  8. #68
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hdbiker
    ΕΓΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΟΣ ΧΑΡΗ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ!ΤΟ HONDA CB 450 K1 BLACK BOMBER TOY 1968!ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ HONDA ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ!!!!
    PEACE ON YOU,BIKERS!!!
    Η μοναδική μοτοσυκλέτα στην ιστορία με ράβδους στρέψης αντί για ελατήρια βαλβίδων!
    Δεν έρχεσαι καμια μέρα από την Λέσχη Φίλων Κλασσικής Μοτοσυκλέτας? (Δευτέρες και Πέμπτες βράδυ, Πλ Ασωμάτων)
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #69
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Απο τί πραγματικά επιρρεάστηκε ο Galluzzi μόνο αυτός ξέρει και κανείς άλλος. Αλλά και έτσι να είναι, μόνο αυτός μπορεί να ξέρει τι είδε στο F1 και στο HD και σχεδίασε το μόνστερ...

    Το δυσκολότερο πράγμα σε αυτό το πρότζεκτ ήταν να πείσει οτι αυτό το γυμνό και σπαρτιάτικο μηχανάκι είναι ένα πραγματικό ντουκάτι. Το κατάφερε και έμεινε στην ιστορία σαν ένα απο τα εμπορικότερα ομορφότερα και πιο αναγνωρίσιμα μηχανάκια της σύχρονης ιστορίας.

    Απο 'κεί και πέρα τα εκτρώματα των δύο πρώτων σελίδων δεν θα τα σχολιάσω, είναι αντικειμενικός άσχημα, έως χάλια. (ok. Τα περισσότερα )

    Το original σχέδιο είναι μακράν (Μ900). Το δύσκολο για την ντουκάτι είναι να το αλλάξει και έχει δείξει πως δεν τα καταφέρνει και πολύ καλα σ΄αυτό.



    Ps. Θέλουμε και άλλους γραφικούς, γρήγορους, ξερόλες τύπους στα φόρουμ, το γέλιο είναι εγγυημένο...

    ---------------------------------------------------------------------------
    PSAXE DIAVASE TI LEEI O IDIOS O SXEDIASTHS GIA TO MONSTER..KAI GIA TO CAGIVA RAPTOR

    ME TO POST DUCATI BLACK DOGO MONSTER,PISTEYO OTI TELEIONOYN KAI TA SXOLIA PERI BIASMON TOY MONSTER,AHDIES KLP.
    O SXEDIASTHS EXEI DHLOSEI OTI H8ELE MIA MHXANH POY ALLAZONTAS TO TEPOZITO KAI TA YPOLOIPA 2-3 PLASTIKA NA GINETAI ENTELOS MONADIKH GIA TON KA8ENA..OPOS KANOYN OI GERMANOI,OLLANDOI,AGGLOI,AMERIKANOI KLP.
    ONTOS GIA TO MONSTER ALAGMENO TOSO OSO SE AFTES TIS FOTO POLLOI TIS 8EOROYN EKTROMATA (OPOS TO MULTISTRADA OTAN BGHKE)THN APADHSH STA SXOLIA SAS THN DINEI TO DUCATI BLACK DOGO MONSTER TO OPOIO 8A EINAI KAI TO APOLYTO MONSTER S4RS APO THN DUCATI KAI OXI APO KAPOION "MOTO FREAK" SAN EMENA.
    TOTE APLA 8A TO DEITE STON DROMO H KAPOIOI APO SAS 8A TO AGORASOYN KAI 8A LENE TI OXHMA AGORASAN!
    SXOLIASMOI STO POSTA AYTO EINAI ANOFELOI....EKTOS KAI AN KAPOIOYS TOYS EXEI STAMATHSEI STON DROMO ALOS KAI TOYS EXEI PEI DEN MOY ARESEI H FATSA SOY KAI META KA8HSAN NA SYZHTHSOYN TO GIATI!
    GIA OPOIADHPOTE ANTIPARA8ESH MESO ProsopikouMinimatos H AKOMA KAI STA POST ME ANTIPARA8ESEIS DEN EXO KANENA PROVLHMA!
    KAI SYGNOMH AN THN SPAO SE AFTOYS POY TA XEROYN OLA!! [COLOR=red][COLOR=red]
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  10. #70
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hdbiker
    ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ!ΑΛΛΟ ΕΜΠΝΕΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ!ΚΟΙΤΑΞΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ HARLEY DAVIDSON ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙ Η ΟΛΗ ΦΙΓΟΥΡΑ CAFE RACER ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΜΠΝΕΥΣΤΕΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΤΟ ΜΟΡΙΝΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΥΡΣΑΡΟ 1200 ΜΟΥ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ,ΙΣΩΣ Κ ΑΣΧΗΜΕΣ.ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 4 ΜΟΡΙΝΙ 350 ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΥΡΣΑΡΟ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΜΟΡΙΝΙ 350...ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΑΤΟΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΟΠΙΑ!!
    To Corsaro 1200 μου αρεσει παρα πολυ εμφανισιακα!!! Ειναι ΠΟΛΥ μοτοσυκλετα για την τιμη του.

    Συγχαρητηρια για την ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ σου συλλογη!!!
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  11. #71
    MORINISTA NEL CUORE! Το avatar του/της hdbiker
    Εγγραφή
    17/03/2006
    Μηνύματα
    229
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΑΝ ΑΝΕΒΕΙΣ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΟΡΙΝΙ 1200 ΚΟΥΡΣΑΡΟ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΤΟ DOHC ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	cb450_4.jpg 
Προβολές:	257 
Μέγεθος:	46,5 KB 
ID:	52641
    Moto Morini,moto di essere!
    http://morini350hellas.altervista.org/
    www.fisi.tv

  12. #72
    deleted

  13. #73
    *deleted*

    έχεις δίκιο, xrider, εμάς δε μας αρέσουν τα μηχανάκια αυτά, αλλά δε θα έπρεπε να αρχίσουμε να λέμε άλλα πράματα.

  14. #74
    deleted

  15. #75
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    RE XXX EKANA ENA POST POY H8ELA NA EXEI MONO FOTO APO DUCATI METALLAGMENA....YPARXOYN KAI OI DIAMAXES KAI TA P.M MINIMATA
    GIATI MOY XALATE THN DOYLEIA??
    PARAKLHSH....OTI MINIMA EXEI PESEI ASXETO ME TA DUCATI SE AFTO TO POST---DILADI O XAVALES BINELIKI,KAI TA ASXETA---AS TO SVHSOYME APO TO POST KAI TA BRISKOYME...
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. kai stravos einai o gialos kai strava armenizoume....
    από panos77 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2009, 16:44
  2. kai stravos einai o gialos kai strava armenizoume....
    από panos77 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2009, 19:42
  3. an kai den einai asteio
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2007, 10:53
  4. Red Light Lovers (kai den einai pizza)
    από CyBeRseXX στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2004, 12:47
  5. kai loipon....poios einai chat?
    από PALADIN στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2004, 15:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF