Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 78

Θέμα: αγορα 1200 gs adv.

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    κανε οτι γουσταρεις και γραψε μας στ @@δια σου!


  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Δεν κάνω μακρινά ταξίδια ακόμα, λόγο διαφόρων λόγων, με το 800αρι προς το παρόν έχω πάει σε νησάκια στις Κυκλάδες, το χειμώνα λέω να τα ξεκινήσω τα ταξιδάκια, αλλά μην φανταστής τίποτα το ιδιαίτερο δεν μπορώ να πηγαίνω συχνά .Τα προηγούμενα χρόνια δεν είχα touring μηχανές, το 800αρι το έχω 5 μήνες.
    Παρε το 1200adv, είναι το ιδανικό μηχανάκι για σένα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Παρε το 1200adv, είναι το ιδανικό μηχανάκι για σένα

    ...και ψαξ το! Αν δεν ειναι 20 ποντους ψηλοτερο απο το απλο οπως σου ειπε ο ασχετος ο πωλητης, κανε συμφωνια, καθε ποντος λιγοτερος μειον ενα χιλιαρικο!

    Αντε τυχερουλη! με λιγη προσπαθεια θα το παρεις 3000€



  4. #64
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Παρε το 1200adv, είναι το ιδανικό μηχανάκι για σένα

    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  5. #65
    Το κτμ μου αρέσει πάρα πολύ το εχω οδηγήσει εχει απίστευτο γκαζι στρίβει και γενικα μαρεσει αλλα ο κολλητός εχει σπασει ήδη 2 και πίρε ένα 800αρι την ιδια ημέρα με εμενα μαζι τα φέραμε, δεν εχω και τις καλύτερες εντυπώσεις γιαυτο το μηχανάκι λογο ζημιών που πρόεκυψαν, μπορει να ειχε όλα τα καλα του κοσμου αλλα το γαμιδι χαλούσε, αν είναι ετσι και το 1200 όπως ακουω από εσας το ξεχναω τώρα κιόλας.

  6. #66
    Cpt. Haddock ακου κατι που μπορει να μην συμφονεις αλλα ο κα8ε άνθρωπος εχει τα δικα του γουστα για μενα η μηχανί είναι καυλα δεν είναι μέσο μεταφορας, για να κυκλοφορώ όλη μερα εχω ένα παπι, όταν ώμος γουσταρω τα περνω και ξεκαυλονω,το ότι δεν μπορω να κανω 30 ταξιδια το χρονο δεν σημαίνει ότι πρεπει να μην αγορασω αυτό που μου αρέσει, το κριτήριο να μην το αγοράσω εγω θα είναι όπως λενε και τα υπόλοιπα παιδια εδώ μεσα οι ζημιές που βγάζουν και όχι τα ταξιδια,η δικια μου αποψη.

  7. #67
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    file i mixani ine gabla ke gia liga xronia akoma 8a boroyme na tin kanoyme....ama bgenis ke to gooystaris parto....


    tora oso gia to filo soy poy espase dio katem kopse kati gt 8a ta skotoso ola ta pedakia :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #68
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Παρε το 1200adv, είναι το ιδανικό μηχανάκι για σένα


    Cpt. Haddock ακου κατι που μπορει να μην συμφονεις αλλα ο κα8ε άνθρωπος εχει τα δικα του γουστα για μενα η μηχανί είναι καυλα δεν είναι μέσο μεταφορας, για να κυκλοφορώ όλη μερα εχω ένα παπι, όταν ώμος γουσταρω τα περνω και ξεκαυλονω,το ότι δεν μπορω να κανω 30 ταξιδια το χρονο δεν σημαίνει ότι πρεπει να μην αγορασω αυτό που μου αρέσει, το κριτήριο να μην το αγοράσω εγω θα είναι όπως λενε και τα υπόλοιπα παιδια εδώ μεσα οι ζημιές που βγάζουν και όχι τα ταξιδια,η δικια μου αποψη.

  9. #69
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    file i mixani ine gabla ke gia liga xronia akoma 8a boroyme na tin kanoyme....ama bgenis ke to gooystaris parto....


    tora oso gia to filo soy poy espase dio katem kopse kati gt 8a ta skotoso ola ta pedakia :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    [/QUO

    Δίστιχος δεν μπορω να κόψω τιποτα γιατι εγιναν τα πραγματα ετσι, και αν δεν γινοντουσαν ετσι αυτή τη στιγμι 8α το ειχα και εγω.

  10. #70
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    orea pes ti ennoeis me to espasan....ime poli periergos

  11. #71
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ...και ψαξ το! Αν δεν ειναι 20 ποντους ψηλοτερο απο το απλο οπως σου ειπε ο ασχετος ο πωλητης, κανε συμφωνια, καθε ποντος λιγοτερος μειον ενα χιλιαρικο!

    Αντε τυχερουλη! με λιγη προσπαθεια θα το παρεις 3000€




    τελικα ποσο πιο ψιλο ειναι ξερεις; εγω ειπα οτι μου ειπε αυτος, ωραιο το κολπακι αυτο θα το δοκιμασω και μακαρι να πιασει.αν πιασει και το παρω κανα 5αρι super,θα κρατισω και το 800.

  12. #72
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    το κριτήριο να μην το αγοράσω εγω θα είναι όπως λενε και τα υπόλοιπα παιδια εδώ μεσα οι ζημιές που βγάζουν και όχι τα ταξιδια,η δικια μου αποψη.
    Ε, μάθε τότε, ότι είναι αρκετά ζημιάρικα.
    Ένα ψάξιμο να κάνεις θα σε πείσει, αν και είναι τόσο κολλημένοι οι μπεμβεδάκιες που ντρεπονται να αναφέρουν τα προβλήματά τους...

    Πάμε μία:
    1. κιβώτια: καταστρέφαν ρουλεμάν και κατόπιν οι ''μύλοι'' βγαίναν σε μορφή ρυζιού (μπαΖμάτι). Αν μπλόκαρε το κιβώτιο, ακουλουθούσαν την πορεία του στρόφαλα και μπιέλες... (η πτώση σαφώς προ των πυλών...)
    Μετά το '07, και μετά από άπειρα σπασμένα κιβώτια καναν δυό τρείς αλλαγές σε επιμέρους απάρτια (άσχετα αν ισχυρίζεται η Μπεεμβε ότι αλλαξε πλήρως το κιβώτιο με καινούργιο) και κάπως διορθώθηκαν τα πράγματα όχι όμως τελειωτικά. Ρώτα τιμή κιβωτίου και ξαναέλα.
    Δίσκο/πλατώ θές -υποχρεωτικά- κάθε 70.000χλμ.
    Στον άξονα, ρινίσματα μέσα στην κορώνα/πηνίο εμφανίζονται και στα καινούργια από τα πρώτα 15.000χλμ. Τώρα αν γουστΕρνεις κατεβάσματα, σούζες και ανοιγοκλεισίματα του γκαζιού μη προοδευτικά, ο άξονας ΔΕν θα σου βγάλει πάνω από 30.000χλμ. Ρώτα τιμή και ξαναέλα.

    2. Κινητήρας: οκ, πλέον από επι μέρους ''παπαριές'' του παρελθόντος, αλλά ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να καίει λάδια. ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟΝ.

    3. Ηλεκτρικά: κάμποσα θεματάκια. Τρόμπες, σένσοράκια, κλπ.
    Ο αισθητήρας χλμ κοντερ, πάνω στον άξονα ΔΕΝ αλλάζει και πρέπει να αντικάταστήσεις τον άξονα ολόκληρο. (!!!)

    4. Αντ/κά: Απλά ή ΒΜW είναι για τον μπέο. Οι τιμές των αντ/κών της προσβάλλουν την κοινή νοημοσύνη.
    Βαρύ και ψηλό. Αν σου πέσει, (με ελάχιστα χλμ) κάνε μιά υπόθεση για το τι θα εκταμιεύσεις. Ξανακάνε δευτερη, γιατί σίγουρα έπεσες έξω.
    Περιφεριακά, αφτερμάρκετ κλπ, απλά σε θεωρούν ότι είσαι βλάκας. Και είναι κρίμα.




  13. #73
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    δεν μου λεσ ρε sniper εσυ τι οδηγασ;δεν την γουσταρεις την bmw kai καλα κανεισ,απλα απο περιεργια σε ρωταω,εγω παντοσ που εχω φαι τον ιαπονα με το κουταλι εχω να πω οτι στο bmw ειδα μεγαλη διαφορα σε πολα σημεια,δεν ειμαι κολιμενος αντικιμενικα μιλαω.

    Πως καταλαβες ότι δεν γουστάρω τα ΒMW; Λάθος κάνεις..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #74
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Ο sniper σπαμμάρει?




    Μην τον ταΐζετε λέμεεεε!
    O John Steed γράφει;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #75
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Cpt. Haddock ακου κατι που μπορει να μην συμφονεις αλλα ο κα8ε άνθρωπος εχει τα δικα του γουστα για μενα η μηχανί είναι καυλα δεν είναι μέσο μεταφορας, για να κυκλοφορώ όλη μερα εχω ένα παπι, όταν ώμος γουσταρω τα περνω και ξεκαυλονω,το ότι δεν μπορω να κανω 30 ταξιδια το χρονο δεν σημαίνει ότι πρεπει να μην αγορασω αυτό που μου αρέσει, το κριτήριο να μην το αγοράσω εγω θα είναι όπως λενε και τα υπόλοιπα παιδια εδώ μεσα οι ζημιές που βγάζουν και όχι τα ταξιδια,η δικια μου αποψη.
    Γι αυτο ακριβώς είπα ότι είναι το ιδανικό μηχανάκι για σένα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF