Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 67 από 67

Θέμα: Hornet 600 - H περιπετεια με το μαστορα - Βαλβιδες,λαδια σε νερα...Κρατηθειτε !

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    γι αυτό γιναμε όλοι ερασιτεχνες μαστορες. Γιατι άμα περιμέναμε απο τους επαγγελματίες μάστορες, πιασ' τ' αβγο και κούρευ' το.

    διαφωνώ με την λογική να μην γράφουμε το όνομα του κακού συνεργείου. Εγω για παράδειγμα, δέχομαι να δώσουν οι mod τα στοιχεία μου για να μου κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση, όποιος μάστορας θέλει. Άλλωστε θα του χω κάνει πρώτος εγώ μήνυση για απάτη.

  2. #62
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από duke200 Προβολή μηνύματος
    διαφωνώ με την λογική να μην γράφουμε το όνομα του κακού συνεργείου. Εγω για παράδειγμα, δέχομαι να δώσουν οι mod τα στοιχεία μου για να μου κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση, όποιος μάστορας θέλει.
    ΄
    και εγώ την ίδια άποψη με σένα είχα αλλά έχω την αίσθηση οτι ο νόμος έχει αλλάξει και οι διαχειριστές, θέλουν δε θέλουν, τρέχουν

    ωστόσο, ακόμα και να μην έχει αλλάξει ο νόμος, και μόνο από σεβασμό στο έργο των διαχειριστών, οφείλουμε να σεβαστούμε τη θέλησή τους...

    και αυτά τα λέω εγώ που, ξέρουν αυτοί....

    οβερ εντ άουτ από μένα επ αυτού του θέματος


    υγ.... όχι δεν τους γλύφω, μάλλον γέρασα ένα ακόμη χρόνο και παραμαλάκωσα
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #63
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    ΄
    και εγώ την ίδια άποψη με σένα είχα αλλά έχω την αίσθηση οτι ο νόμος έχει αλλάξει και οι διαχειριστές, θέλουν δε θέλουν, τρέχουν

    ωστόσο, ακόμα και να μην έχει αλλάξει ο νόμος, και μόνο από σεβασμό στο έργο των διαχειριστών, οφείλουμε να σεβαστούμε τη θέλησή τους...

    και αυτά τα λέω εγώ που, ξέρουν αυτοί....

    οβερ εντ άουτ από μένα επ αυτού του θέματος


    υγ.... όχι δεν τους γλύφω, μάλλον γέρασα ένα ακόμη χρόνο και παραμαλάκευσα
    Τιιιι λεγαμε;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #64
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από duke200 Προβολή μηνύματος
    γι αυτό γιναμε όλοι ερασιτεχνες μαστορες. Γιατι άμα περιμέναμε απο τους επαγγελματίες μάστορες, πιασ' τ' αβγο και κούρευ' το.

    διαφωνώ με την λογική να μην γράφουμε το όνομα του κακού συνεργείου. Εγω για παράδειγμα, δέχομαι να δώσουν οι mod τα στοιχεία μου για να μου κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση, όποιος μάστορας θέλει. Άλλωστε θα του χω κάνει πρώτος εγώ μήνυση για απάτη.
    Τα ίδια έλεγε κι άλλο μέλος του φόρουμ πριν από χρόνια. αλλά του έκατσε ένα αγγούρι κάποιων αρκετών χιλιάδων € από το δικαστήριο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    ΄
    και εγώ την ίδια άποψη με σένα είχα αλλά έχω την αίσθηση οτι ο νόμος έχει αλλάξει και οι διαχειριστές, θέλουν δε θέλουν, τρέχουν

    ...
    Kαι δεν έχω καμία όρεξη.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από duke200 Προβολή μηνύματος
    γι αυτό γιναμε όλοι ερασιτεχνες μαστορες. Γιατι άμα περιμέναμε απο τους επαγγελματίες μάστορες, πιασ' τ' αβγο και κούρευ' το.

    διαφωνώ με την λογική να μην γράφουμε το όνομα του κακού συνεργείου. Εγω για παράδειγμα, δέχομαι να δώσουν οι mod τα στοιχεία μου για να μου κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση, όποιος μάστορας θέλει. Άλλωστε θα του χω κάνει πρώτος εγώ μήνυση για απάτη.
    Μη λες μεγαλες κουβεντες γιατι ειναι πολυ ζορικα τα πραγματα και για σενα και για το φορουμ.


    ΥΓ Βλεπω οτι στο ειπαν και αλλοι.

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    spam on

    ο νομος ευνοει τους παρανομους

    spam off

    εστω και hard way μαθημα
    Γιαννης

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Σε αλλο θρεντ γραφονται τα καλα κσι τα οχι τοσο καλα μαστορια για ΚΤΜ..δεν μπορω να καταλαβω γιατι οχι και για τα χοντα...προσωπικα εχω γλιτωσει πολλους χοντακηδες απο λαμογια μαστορια με το να συστηνω τον μηχανικο μου αλλα πρεπει να γινει αυτο συντονισμενα απο ολους...γιατι και εμενα μεχρι το 2008 με ξεσκιζανε εξουσιοδοτημενοι και μη...

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2012, 19:57
  2. XT 600 enduro διαφορες με το motard
    από apsogos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2009, 10:35
  3. Ειναι βαλβιδες? Ειναι φυσιολογικο? (Hornet 600)
    από RαNd στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2006, 08:29
  4. Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2005, 16:47
  5. Τα πρώτα 3500 χλμ με το CBF-600...
    από Zan_Prizol στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 18:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF