Σελίδα 54 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 444495051525354555657585964104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 796 έως 810 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #796
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    14
    Σέ είδα φίλε στο φανάρι απο φειδιπίδου προς Αλέξάνδρας, να σταματάς δίπλα μου με το Harley Πάπινσον - Modenas ακράνοτος να φοράς ολόσωμη δερμάτινη μαύρη φόρμα και στα πόδια αθλητικό puma κοντό με άσπρη κάλτσα..... Ακόμα γελάω όταν σε σκέφτομαι!!!!

  2. #797
    Σε είδα γελοίε τύπε στο Varadero με την κοπέλα πίσω, να ανεβαίνεις τον Κηφισσό στην αριστερή λωρίδα και να κινείσαι με ταχύτητες 130-140 km. Ακράνωτοι και οι δύο σας.... και εσύ εκεί, καρφωμένος στην αριστερή λωρίδα και φουλ στις σφήνες. Η κοπέλα ήταν μέσα στην αστάθεια μιας και δυσκολευόταν πολύ γιατί είχε τα χέρια της στα γυαλιά ηλίου της στο κεφάλι της να μη της φύγουν από τον αέρα, απορώ και εσύ πως έβλεπες. ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  3. #798
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα βλάκα με το CZT να βγαίνεις σε διασταύρωση με stop και να σταματάς μέσα στη μέση,για να αποφασίσεις που θα πάς,τι να πώ....

  4. #799
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Σάββατο βράδυ, στη Μεσογείων στην Αγ. Παρασκευή με κατεύθυνση για Αθήνα (θα έστριβα στο φανάρι για Χαλάνδρι). Πηγαίνοντας σε φίλους να δω τον αγώνα και καθώς όλοι με κοιτάνε να περνάω ανάμεσα στα αυτοκίνητα με ένα sixpack δεμένο πίσω στη σέλα!

    Άσπρο αυτοκίνητο, δεν θυμάμαι μοντέλο.

    Το φανάρι ήταν κόκκινο και καθώς πηγαίνω να βγω μπροστά στο φανάρι δεν μου βγαίνει και σταματάω.

    Εσύ, κατέβασες το παράθυρό σου όλος χαμόγελο και διάθεση, έκλεισες τον καθρέφτη σου και αμέσως έκανες δεξιά για να περάσω.
    Σου χαμογέλασα και σου είπα πως μάλλον θα είσαι μοτοσικλετιστής, αλλιώς δεν εξηγείται η συμπεριφορά σου!
    "Ναι" μου απάντησες με χαμόγελο, και σου ευχήθηκα καλά χιλιόμετρα!
    Σου εύχομαι πάντα δρόμους ανοιχτούς με συνοδοιπόρους ευγενικούς, συνεργάσιμους και με κατανόηση!

  5. #800
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σε ειδα εξω απο το ΤΑΛΟΣ να μου φωναζεις... <<εεεε ρε κοπελι τι θεριο ειναι αυτο που οδηγεις?>>

    σας βλεπω να μου πεταγεστε ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ σε ΚΑΘΕ δρομο του ηρακλειου

    σε ειδα πιτσιρικα με το σκουτερ που ηθελες να κανεις κοντρα σε ενα gsxr1000 ενα R6 και μια busa ... raki connect people

    @αρχαιε - ποπαυ και υπολοιποι : κρανη φασαριοζικες εξατμισεις και μοχιτο? αγαπω αχαχαχαχαχαχ
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #801
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σας βλέπω συνέχεια να μην μπορείτε να αντιληφθείτε ότι το όχημα που οδηγάτε εκτείνεται για κάποιο μήκος μπροστά και πίσω από εσάς.

    Σήμερα το είδα και σε πεζό, συγκεκριμένα μια γιαγιά η οποία έβγαλε ΟΛΟ το καροτσάκι με το μωρό στο δρόμο μέχρι να έρθει εκείνη σε θέση να δει ανάμεσα από τα παρκαρισμένα αν έρχεται κανένας...




    Σε είδα και εσένα νωρίτερα στον περιφερειακό του Φιλοπάππου με το παπί να επιχειρείς προσπέραση σε ανηφόρα χωρίς ορατότητα ενώ πηγαίνετε τουλάχιστον με 40, και εκείνη τη στιγμή έρχομαι εγώ από την αντίθετη κατεύθυνση (με αυτοκίνητο).
    Κόρναρα μαζεύτηκα, με καθυστέρηση μαζεύτηκες και εσύ και τη γλίτωσες. Και σε βλέπω μετά α. να κοιτάς από τον καθρέφτη πίσω μάλλον απορώντας γιατί σου κόρναρα και β. να ξαναανοίγεσαι για προσπέραση ενώ ακόμα δεν έχεις ορατότητα και ενώ μετά από 50 μέτρα έχει έχει ευθεία να περάσεις σαν άνθρωπος.

    Πραγματικά μακάρι να σου συμβεί κάτι και να μην ξαναοδηγήσεις γιατί φοβάμαι ότι την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε μπορεί να είμαι εγώ με τη μηχανή και εσύ με αμάξι...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  7. #802
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε είδα χθες με το hornet 900 στην πλατεια καραισκακη με ολοσωμη φορμα μαυρη και βαραι κρανος. Καλα χιλιομετρα!!!

  8. #803
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα εχθές καβάλα στο TDM 900 σου περίχαρος ωσάν τον Τσαλταμπάση στο I4,με το κράνος το military με σηματάκι yamaha + NoFear αυτοκόλλητο.Έκλασ@ στο γέλιο λέμε. :rotflmao::rotflmao: :rotflmao::rotflmao: :rotflmao::rotflmao:

    Σε είδα και εσένα με το τζέτ κρανάκι σου του Ολυμπιακού σήμερα στον Κηφισσό.Μεγάλα όργια οι Ολυμπιακοί τελικά,μεχρι και κράνος της ομάδας παίρνουν-χρυσοπληρώνουν το οποίο είναι μόνο για καλαθάκι φράουλας για την λαική.
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #804
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.173
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα χθες με το hornet 900 στην πλατεια καραισκακη με ολοσωμη φορμα μαυρη και βαραι κρανος. Καλα χιλιομετρα!!!
    Eγώ ήμουνα γυρίζοντας από την ετήσια βόλτα.
    Καλά χιλιόμετρα!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #805
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tkata
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    128
    Σε είδα εχθές κατά τις 10:30 στην διασταύρωση Αγίας Λαύρας και Λασκαράτου, κουκλάρα μου ξανθιά, συνοδηγό στο σουπερ-τζιπ του μεσόκοπου φίλου σου, να μου πετάς στη μάπα το αποτσίγαρό σου και να θέλω να σου κάνω, εκεί στο φανάρι, ένα σωρό ανωμαλίες...

    Και εσένα φίλε σε είδα την προηγούμενη Παρασκευή στην κάθοδο της Κατεχάκη προς Μεσογείων, με το ωραίο ΧΤ660 μοτάρ, που είμουν με το κουτί μου και σου έκανα χώρο να περάσεις, και σήκωσες το χέρι και με χαιρέτησες...καλούς δρόμους φίλε.

  11. #806
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σας ειδα πριν καμια ωριτσα,στο κεντρο της πατρας 10-15 μηχανες,κοιταξα πινακιδα:italia.καθησα και σας χαζεψα οπως περναγατε!απολα ειχε ο μπαξες,tiger,fjr,bandit κλπ κλπ.ετσι μου ηρθε να σας ακολουθησω με το παπι...καλους δρομους να εχετε και καλα να περασετε ο που πατε!!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  12. #807
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Eγώ ήμουνα γυρίζοντας από την ετήσια βόλτα.
    Καλά χιλιόμετρα!
    Το φαντάστηκα,αλλα είπα να μην σε ενοχλήσω! Ήμουν δίπλα σου στο φανάρι πριν τη στουρνάρη με το cb δικάβαλο! Καλους δρόμους!
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 22/05/2012 στις 16:00.

  13. #808
    Σοβαρα τωρα,τα αγγελουδια σας δεν τα σκεφτεστε καθολου?
    βεσπα με 3 παιδακια το πολυ 7-8 και ο γ@μωγερος στη μεση.
    και να τους μιλησεις σαμπως θα καταλαβουν..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  14. #809
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	troxaio-3.jpg 
Προβολές:	865 
Μέγεθος:	57,4 KB 
ID:	259103
    προσοχη παιδια..
    δε χρειαζεται εξηγηση παραπερα..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  15. #810
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα (μάλλον σε άκουσα) να μου κορνάρεις σήμερα το πρωί ενώ κινόμουν σε διήθηση στην αριστερή και μεσαία λωρίδα στον Κηφισσό ήδη με μεγάλη ταχύτητα στα σταματημένα από κίνηση αυτοκίνητα και βιαζόσουν φαίνεται τόσο πολύ.Με έκοψε οδηγός rav4 που ήθελε να αλλάξει λωρίδα και σου έκανα νόημα να περάσεις και έφυγες σαν να σε κυνηγάνε.Πιό μπροστά έκανες το ίδιο σε "αργο" γκρουπάκι και έκανες σφήνα από δεξιά και πέρναγες κορνάροντας και τρομάζοντας οδηγούς αυτοκινήτων.

    Ελπίζω να έφθασες στο προορισμό σου π@π@ρα.BMW 1200 GS με Carbon Uvex κράνος.
    Keep spamming!!!:a13:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF