Σελίδα 55 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 545505152535455565758596065105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 811 έως 825 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #811
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Σας ειδα 5 το πρωι στην Λαραμανλη,στο Μενιδι.Το παπι κοματια,ο ενας κατω απο το παπι ακινητος κι ο αλλος 3 μετρα πιο περα με το ποδι σακατεμενο και να με ρωταει αν θα πεθανει.Το ασθενοφορο αργουσε κι ο κοπριτης με το φορτηγο που σας χτυπησε την κοπανισε.Η μαλακια ειναι πως ο μαρτυρας (οδηγος οδικης βοηθειας) δεν του πηρε το νουμερο.
    Το πρωι με ξυπνησε το τηλ.Ηταν απο την τροχαια.Ζουνε και οι δυο αλλα το ποδι μαλλον το εχασε ο ενας.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  2. #812
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.833
    Σε ειδα μ@λακισμενη με το κινητο να βρισκεσαι δεξια λωριδα και οταν καταλαβαινεις πως φρεναρει η παπια μπροστα σου, κανεις απευθειας ελιγμο αλλαζοντας λωριδα χωρις φλας, χωρις να κοιταξεις καθρεπτη... λιγο ηθελες να με παρεις παραμαζωμα που ημουν κανονικα αριστερη λωριδα...ζωων...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  3. #813
    σε ειδα ρε παιχτη στο ναυπλιο σημερα κατα τις 12 με το κατακοκκινο multistrada 1200,
    τι μουναρα ειναι αυτη ?
    τι θορυβος ?

  4. #814
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tkata
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    128
    Σε είδα φίλε σήμερα πάνω στο εργαλείο της δουλειάς σου με τα χέρια σου σακατεμένα από παλιό τρακάρισμα και πάγωσα που εγώ το αρχικουλάδι μετά τόσο λίγα χρόνια στη σέλα έχω ξεψαρώσει επικύνδινα...
    Σε ευχαριστώ φίλε...
    Καλούς δρόμους.

  5. #815
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos1050 Προβολή μηνύματος
    σε ειδα ρε παιχτη στο ναυπλιο σημερα κατα τις 12 με το κατακοκκινο multistrada 1200,
    τι μουναρα ειναι αυτη ?
    τι θορυβος ?
    Το είδα και γω!πρέπει να μένει Τολο γιατί πέρασε απο Ασινη με κατεύθυνση Ναυπλιο!!
    Εντάξει μωρε σιγά τη βουή...
    Εμένα με έχεις ακούσει να περνάω;;Ναυπλιο μένεις;;;
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  6. #816
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    Σε είδα γυναίκα ξαπλωμένη στο οδόστρωμα της Συγγρού (προς Αθήνα) μπροστά στη στάση Εφέσσου ημιλιπόθυμη με μια μπύρα παραπέρα.

  7. #817
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    φτου ενας βυρωνας στην καλλιροης προχτες με κατευθυνση προς πειραια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #818
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα σήμερα το πρωί μπροστά από το Μέγαρο .....στο οδόστρωμα δίπλα στη γουρούνα, με το κουτουπιέ σου να χει ανοίξει σα γαρύφαλλο, κι ένα ρίγος να με περνάει σα ρεύμα ! Κοίταξα και το αθλητικό μου και φασκελώθηκα ! Μακάρι να τη σκαπούλαρες !

  9. #819
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAGOURO Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σήμερα το πρωί μπροστά από το Μέγαρο .....στο οδόστρωμα δίπλα στη γουρούνα, με το κουτουπιέ σου να χει ανοίξει σα γαρύφαλλο, κι ένα ρίγος να με περνάει σα ρεύμα ! Κοίταξα και το αθλητικό μου και φασκελώθηκα ! Μακάρι να τη σκαπούλαρες !
    Ωχ... Τον είδα κι εγώ κάτω με έναν αστυνομικό δίπλα του αλλά δεν είδα και τις λεπτομέρειες.

    Περαστικά του!

  10. #820
    Σε είδα άκρανο (με το crypton 125) ολομέθυστο, να κατεβαίνεις την κατηφορά στα ΤΕΙ Ηρακλείου από την αριστερή λωρίδα, με καμιά 90αριά χιλιόμετρα (μάλλον σε πήρε ο ύπνος στο τιμόνι) και να πέφτεις πάνω μου... Ευτυχώς είμαστε όλοι ζωντανοί... Α...και υγεία στην τσέπη σου...!!!

  11. #821
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.861
    σας ειδα την παρασκευη μεσημερι εξω απο θεσσαλονικη για κατερινη τεσσερα chopper και ολοι στα μπουφαν γραφατε sons of hellas.σε ειδα και εσενα τενερε 660 αυτο με τα σουπερ χρωματα της ερημου,να σταματας σε παρκινγκ εξω απο την μαλακασα χθες κατα τις 11 πρωι...

  12. #822
    Σε είδα αλήτη, μαλλιά, μηχανόβιε να κάθεσαι και να πίνεις μπύρες με το φιλαράκι σου (άλλος αλήτης, μαλλιάς, δε ξέρω για μηχανόβιος ) και να κουβεντιάζετε
    κάτι για μουσική, σε ένα παγκάκι στο Μαρούσι και είχες αραγμένο το yamahaκι σου.
    Ήρθα και γω με το 3χρονο γυιο μου που όταν σε ρώτησε αν μπορεί να ανέβει, του πρόσφερες να πάρει και τα κλειδιά, και μάλιστα να βάλει και μποροστά αν θέλει.
    Ο μικρός κώλωσε βέβαια, αλλά σε συμπάθησε και μετά όλο για σένα και τη μηχανή σου μίλαγε, μέχρι που ξύπνησε μες τη νύχτα γελώντας.

    Να είσαι πάντα καλά και να φοράς πάντα το κράνος σου, όπως σε προέτρεψε ο δικός μου, μου θύμισες τα δικά μου αλητομαλλιόχρονα (μηχανή δεν είχα).

    Καλούς δρόμους παληκάρι μου και keep rockin' (εκτός και μιλάγατε για τίποτα λαϊκά και το λουκ ήταν για ξεκάρφωμα ).

  13. #823
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα στοφαναρι της αθανασιου διακου να θες να πας προς βουλιαγμενης.εγω ημουνα στην αρδιτου και ηθελα να παω προς καλλιροης.τα φαναρια ολων ηταν κοκκινα για να περασει το τραμ το οποιο ξεκινωντας πατησε την κορνα του.κι εσυ,μαλλον θεωρησες οτι πρασινησε το δικο σου φαναρι και καποιος απο πισω σου κορναρε να ξεκινησεις.δεν το εκανες επιτηδες.φανηκε.οταν καταλαβες οτι λανθασμενα ξεκινησες,ακινητοποιησες τη μοτοσυκλετα σου και γυρισες πισω δεξια σου να δεις γιατι δεν ξεκινησαν τα αλλα αυτοκινητα.ησουνα ομως επανω στις γραμμες του τραμ το οποιο ειχε ξεκινησει και ερχοτανε κατα πανω σου.αρχισα να φωναζω μεσα απο το κρανος μου (τα γραφω και εχω ανατριχιασει!!!).φυσικα δεν με ακουσες...ο οδηγος του τραμ φρεναρε με ολη τη δυναμη του και τοτε σε θυμαμαι να γυρνας το κεφαλι σου αριστερα και να βλεπεις το τραμ να σταματαει στους 10 ποντους απο σενα.μεχρι να σταματησει το υφος σου ηταν σαν τον μελοθανατο που δεν μπορει να κανει τπτ!!!

    σηκωσες το χερι ζητωντας συγγνωμη και λεγοντας παραλληλα ευχαριστω στον οδηγο του τραμ και προχωρησες μπροστα....φιλε μακαρι να εισαι παντα τοσο τυχερος!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #824
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    σε είδα εκεί στην εθνική κοντά στον Αλμυρό
    ΑΛΛΆ με είδες εσύ πρώτη
    και όταν με σταμάτησες δεν ήταν ανάγκη να μου δείξεις το ραντάρ, ήξερα με πόσα πήγαινα....

    σε ευχαριστώ πάντως που δεν μου πείρες το δίπλωμα και μείωσες το πρόστιμο
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  15. #825
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    κι επισης σε ειδα και σενα ρε μεγαλε με τη κιτρινη λαμποργκινι που πηγαινες το γκρουπ Α της ετησιας παρεα μεχρι που στριψαμε εμεις για τριπολη κι εσυ συνεχισες για πατρα.
    ε σε ξαναειδα χτες (θυμαμαι πινακιδα,φατσα και συνοδηγο) μια στη λαμπρακη και μια κανα μισαωρο αργοτερα στην αθηνας στον κορυδαλο.τι διαολο...παντου εισα???!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF