Σελίδα 56 από 62 ΠρώτοΠρώτο ... 6465152535455565758596061 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 826 έως 840 από 923

Θέμα: Παρακαλουνται οι τυπου variattor....

  1. #826
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Ο άνθρωπος έκανε μια ρουκετίτσα και το χαίρεται και καλά κάνει. Αν είναι και λίγο ψώνιο, δικαίωμά του Εξακολουθώ όμως να πιστεύω, πως ιμάντες, φυγοκεντρικά, λουριά και ότι άλλο χρειάζεται για να ξεκινήσουν αυτά, είναι μειονέκτημα και όχι πλεονέκτημα. Την αμεσότητα του συμπλέκτη, (αν το ξεκινήσεις σωστά φυσικά) δεν μπορώ να την συγκρίνω με όλο αυτό το πατινάρισμα. Ούτε ένα πόντο δεν μπορώ να το φανταστώ μπροστά, ακόμα και αν έχουν ίδια περίπου αναλογία κιλών ανά ίππο. Δεν ξέρω. Μπορεί να κάνω και λάθος και να πάθω πλάκα αν το δω. Μέχρι να το δω όμως, (έστω και σε βιντεάκι) έτσι πιστεύω. Ούτε πόντο.

  2. #827
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    Ο άνθρωπος έκανε μια ρουκετίτσα και το χαίρεται και καλά κάνει. Αν είναι και λίγο ψώνιο, δικαίωμά του Εξακολουθώ όμως να πιστεύω, πως ιμάντες, φυγοκεντρικά, λουριά και ότι άλλο χρειάζεται για να ξεκινήσουν αυτά, είναι μειονέκτημα και όχι πλεονέκτημα. Την αμεσότητα του συμπλέκτη, (αν το ξεκινήσεις σωστά φυσικά) δεν μπορώ να την συγκρίνω με όλο αυτό το πατινάρισμα. Ούτε ένα πόντο δεν μπορώ να το φανταστώ μπροστά, ακόμα και αν έχουν ίδια περίπου αναλογία κιλών ανά ίππο. Δεν ξέρω. Μπορεί να κάνω και λάθος και να πάθω πλάκα αν το δω. Μέχρι να το δω όμως, (έστω και σε βιντεάκι) έτσι πιστεύω. Ούτε πόντο.
    Σήμερα αναρτησε βιντεο στο προφιλ του στο Facebook που λεει οτι ριχνει κολωνα σε tiger..... Εγω βλέπω τη μπανιέρα να κανει φιδια το tiger να φευγει βεντουζα και μετα θολωνει το βιντεο.... Λίγο πριν θολωσει το tiger φαινεται να ειναι 1 μηχανακι μπροστά..... Ο καμεραμαν ηταν πίσω
    Τελευταία τροποποίηση από WiSe; 28/10/2015 στις 23:46.

  3. #828
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Σήμερα αναρτησε βιντεο στο προφιλ του στο Facebook που λεει οτι ριχνει κολωνα σε tiger..... Εγω βλέπω τη μπανιέρα να κανει φιδια το tiger να φευγει βεντουζα και μετα θολωνει το βιντεο.... Λίγο πριν θολωσει το tiger φαινεται να ειναι 1 μηχανακι μπροστά..... Ο καμεραμαν ηταν πίσω
    Υπάρχει κάποιο λινγκ?

  4. #829
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει κάποιο λινγκ?
    https://www.youtube.com/watch?v=764xqeDO3yk

  5. #830
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    μη τρολλαρεις αχαχαχα


    https://youtu.be/4dpM0SsTdR8

    πειτε μου αμα το βλεπετε γιατι το εχω κανει Private

  6. #831
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    bDTK για χορηγο στο WSB εδω και τωρα !!!
    Dainese και μαλακιες!!


    Στο βιντεο δεν φαινεται τιποτα, μονο μια ορδη καβλερων μαρσιποφορων προς αναζητηση ζευγαρωματος... (ματαια).
    Γι'αυτο και τους εχει φαει η μαλακια.

  7. #832
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    bDTK για χορηγο στο WSB εδω και τωρα !!!
    Dainese και μαλακιες!!


    Στο βιντεο δεν φαινεται τιποτα, μονο μια ορδη καβλερων μαρσιποφορων προς αναζητηση ζευγαρωματος... (ματαια).
    Γι'αυτο και τους εχει φαει η μαλακια.
    ειναι μεχρι να βρουν το δασκαλο τους που θα βγαλει και το μηνιατικο του

  8. #833
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    μη τρολλαρεις αχαχαχα


    https://youtu.be/4dpM0SsTdR8

    πειτε μου αμα το βλεπετε γιατι το εχω κανει Private
    Μαζί ή λίγο μπροστά η μπανιέρα στο πρώτο μπαμ, μετά δεν φαίνεται τίποτα γιατί μπαίνουν οι άλλοι από πίσω. Στον πιο άχρηστο έδωσε την κάμερα...
    Αλλά το tiger δεν ξεκίνησε σωστά.

  9. #834
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Ειναι ξεταπωτη η μπανιερα.

    (You see what i did there?)

  10. #835
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αλλά το tiger δεν ξεκίνησε σωστά.
    Άρχισαν οι δικαιολογίες τώρα......

    Και δε γκζεκινησα καλα, και δε μου κουμπωσε η 2α....

    Άντε γεια λέμε.
    Λίπτον και πάμε για το επόμενο.

    Μπουσα τουρμπατη στο ενα μίλι.
    Και έιτςτουαρ.

    Και σε καρτοπιστα με μοταρντ οποιος κοταει.

  11. #836
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Μαζί ή λίγο μπροστά η μπανιέρα στο πρώτο μπαμ, μετά δεν φαίνεται τίποτα γιατί μπαίνουν οι άλλοι από πίσω. Στον πιο άχρηστο έδωσε την κάμερα...
    Αλλά το tiger δεν ξεκίνησε σωστά.
    απο οτι εχω καταλαβει γενικα τα tiger δεν εχουν καλο μπαμ.... ειχα ανοιξει με φιλο 2-3 φορες και παντα στο "πατα" εμενε πισω και μαζευε μετα (ειμουν μονο με φιλτρο)..... ρε το κεφτε......

  12. #837
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Και σε καρτοπιστα με μοταρντ οποιος κοταει.
    Challenge accepted. Σαν Marquez θα φύγει.
    Life begins at 45°.

  13. #838
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Εγώ δεν μπορώ να ξεχωρίσω τα μηχανάκια. Φαίνονται να ξεκινάνε τέσσερα. Το δεξί δεν φαίνεται καθόλου σχεδόν. Ξεκινάνε στο 22 δευτερόλεπτο. Το πρώτο από αριστερά φεύγει καλύτερα απ το μπαμ. Το δεύτερο χάνει στο μπαμ σε σχέση με το τρίτο, αλλά στο 24 δευτερόλεπτο τον φτάνει αν δεν τον περνάει. Μετά βλέπουμε τον περιβάλλοντα χώρο και όταν επιστρέφει (η κάμερα) δεν βγάζεις άκρη.

    Επαγκελματίας όντως ο κάμερα μαν.

  14. #839
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν μπορώ να ξεχωρίσω τα μηχανάκια. Φαίνονται να ξεκινάνε τέσσερα. Το δεξί δεν φαίνεται καθόλου σχεδόν. Ξεκινάνε στο 22 δευτερόλεπτο. Το πρώτο από αριστερά φεύγει καλύτερα απ το μπαμ. Το δεύτερο χάνει στο μπαμ σε σχέση με το τρίτο, αλλά στο 24 δευτερόλεπτο τον φτάνει αν δεν τον περνάει. Μετά βλέπουμε τον περιβάλλοντα χώρο και όταν επιστρέφει (η κάμερα) δεν βγάζεις άκρη.

    Επαγκελματίας όντως ο κάμερα μαν.
    με σιγουρια παντως το Ζ750 εμεινε πισω στα 30 πρωτα μετρα....μετα(?)....... οχι ΤΟΣΟ πισω ομως απο το tiger θα το δεις καπου στο 0:26-0:27 ειναι το τελευταιο αριστερα... νταξει εχει χαβαλε η φαση! Αναμενω τα επομενα βιντεακια με αγωνια, εχω φτιαξει και ποπκορν.... καπου στο προφιλ του βριζει καποιους κλαρινα ..... και κανεις δε του λεει για το ξεκρανωτο κεφαλι του :a31:.... νταξει η φαση εχει γελιο μονο!

  15. #840
    Μέλος Το avatar του/της andreas 400
    Εγγραφή
    01/03/2012
    Μηνύματα
    91
    το σκουτερ αγοραστηκε ετοιμο απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη.
    οποιος ειναι περιξ 70-100 αλογων μπορει να κανονισει να βρεθει για ανοιγμα τα στεκια ειναι γνωστα.εχετε και το facebook.
    το παιδι εχει μονιμη δουλεια και με υψηλο μισθο που θα ζηλευαν πολλοι εδω μεσα,βγαλτε χολη η κακομοιρια θα σας μεινει.
    οσοι εχουν ss να μην ασχοληθουν ειναι πολυ γρηγοροι μη καινε τσαμπα βενζινη.
    λαθος που δεν φοραει κρανος.
    απορω υπαρχει μοντ σε αυτο το θεμα και αν ναι τι κανει εκτος απο το να παιζει το πουλι του;;
    το παλικαρι ανεβασε ενα βιντεο που αφορα το μηχανακι του,δεν εθιξε καποιον.με ποιο δικαιωμα τον αποκαλειτε πιθηκο κλπ;;
    ειστε μαγκες του πληκτρολογιου και μονο;;οποιος εχει κακαλα ας παει να του το πει απο κοντα.
    τελικα σε ολα τα φορουμ η κλειστη ομαδα σοφων παντος επιστητου βασιλευει και πως συμβαινει παντα να ειναι ο ενας πιο μεγαλος μλκς απο τον αλλον!!;;
    μην απορειτε που διαβαζουν 10και γραφουν 5 στην πορεια γινονται 2....και μη στηριζεστε στην ανανεωση ατομων στο τελος ολοι μλκς θα σας πουν.
    και μη κανετε το κοπο να με μπαναρετε απευθειας διαγραφη του λογαριασμου,φορουμ που εχει 70σελιδες για ποιο ειναι το καλυτερο λιπαντικο αλυσιδας δεν εχει να μου προσφερει κατι....

Παρόμοια θέματα

  1. Τι Θελουν οι γυναίκες !!!!
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 15:50
  2. Παρακαλουνται οι Βαζελοι που θελουν
    από STOYBI στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2007, 23:23
  3. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2006, 14:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF