Σελίδα 57 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 747525354555657585960616267107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 841 έως 855 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #841
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα κ@λόγερε να έρχεσαι όλος καταπάνω μου μετά απο ανοιχτή δεξιά στροφή,ευτυχώς ανταποκρίθηκες σωστά στο σινιάλο και την κόρνα....
    σε είδα κι εσένα ή καλύτερα σε ένιωσα λιγάκι σκατοβροχή και στο τσάκ πρόλαβα να φτάσω στο γκαράζ,πρίν ν'ανοίξουν οι ουρανοί το καταπέτασμα...

  2. #842
    Σας είδα κομβόι πολλές μηχανές στα δερβενακια προς ναύπλιο , εγω με το Dakar εσείς με διάφορα , αναψα φώτα , καλούς δρόμους

  3. #843
    Είδα καμιά 20αριά μηχανάκια να κατεβαίνουν από Κοζάνη προς Βέροια. Ή περιμένατε να δέιτε αστυνομία παρακάτω ή έχει χαλάσει το σινιάλο μου ή κανείς δεν χαιρετάει πια

  4. #844
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ειδα το μηχανακι σου χθες στην εθνικη οδο Αθηνων-Κορινθου αναμεσα απο Παχη και Κινετα, κομμενο στα 2 κυριολεκτικα. αλλου το μπροστινο, αλλου το κυριως μηχανακι.
    χρυσα καλαμια (πρεπει να ηταν R6 ή CBR)...
    ελπιζω να εισαι καλα...

  5. #845
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα ρε φιλε με το εντουρακι να ανεβαινεις χτες μαλλον προς βαρυμπομπη.σε χαιρετησα και ανταπεδωσες.

    ειδα κι εσενα με το λευκο rd350 ΚΟΥΚΛΑ με τη πινακιδα των κλασικων (αρη ποιος ητανε ρε?) στη κηφισιας κατα τις 5.30 και ειπαμε 2 κουβεντες.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #846
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.224
    Έπινα τον καφέ μου και πέρασες σήμερα το πρωί με το 1200 GS Adventure από Στούπα Μάνης, μονός με πινακίδα ΒΟΑ.. και την Go pro στο κράνος.
    Κανείς από δω;

  7. #847
    Σε είδα και κόντεψα να καταπιώ το τσιγάρο μου Παπάκι περνάει κόκκινο σε διασταύρωση
    την στιγμή που ερχόταν ότι χειρότερο θα μπορούσε να περάσει εκείνη τη στιγμή. Νταλίκα γκαζωμένη.
    Πως τη γλύτωσες ακόμα δεν το έχω καταλάβει. Κάνεις που κάνεις τη μαλακία κοίτα τουλάχιστον :P

  8. #848
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε με το megascooter και χαιρετηθήκαμε! ,ήσουν δικάβαλος με φούλ εξοπλισμό,καλούς δρόμους!!!

  9. #849
    Σε είδαμε ταχυδρόμε με το ''σεσημασμένο'' κατέμι σου στο ΠερίΦτερο το Σάββατο.
    1η μλκία δεν συστήθηκα, 2η μλκία δεν σε ρώτησαμε πόσο μακρύς και τι ποιότητας είναι ο χωματόδρομος από λίμνη Δόξης για Ζαρούχλα...
    25 με 30 χιλιόμετρα, με αυλάκια, πέτρα φυτευτή, νερολακούβες...
    Αλλά τα fazerια πέρασαν αλώβητα...

    Ελπίζω να περάσατε καλά...
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων DSC00105.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από Jo.Da.; 05/06/2012 στις 19:08.
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  10. #850
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα ασφαλτο εκει στη στροφη μετα το στορκ να πλησιαζεις επικινδυνα, και μολις καταλαβα τη μυτη της μποτας να ξυνετε πανω σου ειπα να το σηκωσω λιγο και να ηρεμησω...

  11. #851
    Σε είδα παππού κατά τις 7 το πρωί να εχεις καταφέρει να κινείσαι στο ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ της παραλιακής στο ύψος του Μοσχάτου και να τραβάς πρός Πειραιά ενώ όλοι εμείς πηγαίναμε πρός Γλυφάδα...Ευχομαι να μην πήρες κανένα στον λαιμό σου...

  12. #852
    Σε είδα με το παπί να έχεις ανέβει στο στενό πεζοδρόμιο της Σούτσου για να παρακάμψεις την κίνηση και να κορνάρεις στον πεζο μπροστά σου να παραμερίσει....
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #853
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σας ειδα SEPULTURA να πινετε μπυρες στο διπλανο μου τραπεζι στο Ηρακλειο , πριν λιγες μερες σε αλλο μαγαζι ειδα τον Ψαραντωνη , αν δω και το ροσι να πινει καφε στη κρητη δε ξαναφευγω απο δω χαχαχαχχαχαχαχαχαχ
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #854
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε ειδα με το GS1200 Adv στο κεντρο της Πατρας ακρανωτο και τριβαλιτσο!!!παρε και κανενα κανιστρο την επομενη φορα μηπως τυχει τιποτα κι ας φορας κοστουμι!!!

  15. #855
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.224
    Σε είδα κοπελλιά με το YBR 125 να παίρνεις τις στροφές φοβισμένα αλλά είχες, παρ' όλα αυτά, μια άλλη χάρη στις κινήσεις σου.
    Τελικά η γυναίκα και full plate armor με thac0 +2 και AC +5 να φοράει,πάλι κομψή είναι στη μηχανή!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF