Σελίδα 59 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 949545556575859606162636469109 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 871 έως 885 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #871
    Σε ακουσα να χωνεις στην παραλια της Μαντινειας.
    Μετα σε ειδα να προσπαθεις να αποφυγεις ενα σερβιτορο.
    Βγηκα στο δρομο και σε στολισα που πας με 80+ σε περιοχη με καφετεριες που ειναι τιγκα πεζους,σερβιτορους και αμαξια που ξεπαρκαρουν.
    Θυμαμαι και το μηχανακι,θυμαμαι και το κρανος.
    Εδω θα ειμαστε.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  2. #872
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα με την βέσπα σου παλίκαρε στην Μαρκόνι και έκλ@σα στο γέλιο!

    Πρέπει να είχες πάνω από 30 φανάρια μπροστά πάνω σε σιδεριά νίκελ ιδιοκατάσκευη να μοιάζει με χαρχάρλευ.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #873
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.999
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με την βέσπα σου παλίκαρε στην Μαρκόνι και έκλ@σα στο γέλιο!

    Πρέπει να είχες πάνω από 30 φανάρια μπροστά πάνω σε σιδεριά νίκελ ιδιοκατάσκευη να μοιάζει με χαρχάρλευ.
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post1819494

  4. #874
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Καθρέφτες δεν είδα και μάλλον ήταν μπλέ με την αγγλική σημαία στα πλαινά.Δεν πρόλαβα να εστιάσω στο χρώμα,σκάλωσα με τα φανάρια.:P
    Keep spamming!!!:a13:

  5. #875
    Σας είδα εχτές από τα φανάρια τησ Δεκελείας στη Χαλκηδόνα να πηγαίνεται προς Ε.Ο με κατεύθυνση Λαμία. Ένα scooter όπου ο οδηγός είχε αυτοκόλλητο moto.gr στο κράνος και ένα Varadero, έστριψες με το scooter μπροστά στο δημαρχείο βγάζοντας σώμα λές και οδηγούσες SS, προφανώς πηγαίνατε βολτούλα.. εγώ διπλός με το Cbf γεμάτος περιέργεια! Φόραγες και suomy... κανονικό Cargo παντελόνι!!

  6. #876
    Σας ειδα εχθες να πηγαινετε για μπανιο με τις μηχανες σας φορωντας σορτσακια και μπλουζακια.Ειχατε ολοι παραμασχαλα ομπρελες για την παραλια για να μη σας καψει ο ηλιος.Ξερετε ομως ποσο ''καιει'' η ασφαλτος .......ελα να βαλουμε κανενα μπουφαν και μακρυ παντελονι μην αποκτησετε τατουαζ ασφαλτου.....!!!!!

  7. #877
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Μια απο τα ιδια οσοι πανε Σαλαμινα και καθομαι και τους βλεπω με παιδακια αναμεσα τους
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  8. #878
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.239
    Σε είδα να πηγαίνεις για μπάνιο με τη γυναίκα πίσω και το παιδάκι μπροστά πάνω στο ρεζρερβουάρ-έγερνε λίγο και το κεφαλάκι του για να βλέπεις.

    Τι μηχανάκι ήταν;
    NSR 250 μου 'φυγε η πιτυρίς!

  9. #879
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Καθρέφτες δεν είδα και μάλλον ήταν μπλέ με την αγγλική σημαία στα πλαινά.Δεν πρόλαβα να εστιάσω στο χρώμα,σκάλωσα με τα φανάρια.:P
    έχει λιγότερα-λίγα φανάρια και περισσότερους καθρέφτες.....μιλάμε για τουλάχιστον 15 "ζευγάρια"

  10. #880
    σε είδα εχθές το βράδυ μετά τις 12 να βγαίνεις περιφερειακό Θεσσαλονίκης με κατεύθυνση δυτικά από ύψος κέντρου - Τριανδρίας με ένα πανέμορφο πορτοκαλί Ζ750....αλλά χωρίς κράνος.... κρίμα ωραίο παλικάρι να μείνει χωρίς κεφάλι Ειδικά περιφερειακό κράνος επιβάλλεται!

  11. #881
    με ειδα μετα απο 6 μηνες να καβαλαω το μηχανακι μου, μιλαμε για μεγαλες στιγμες...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  12. #882
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα σήμερα το πρωί στην γέφυρα της Φιλαδέλφειας να κατεβαίνουμε μαζί πρός Κηφισσό-Πειραιά.Φουλ προβλεπόμενος με το μαύρο ER-F σαν να πηγαίνεις σε βόλτα.Μπότες Sidi,Dainese μπουφαν,Γάντια και Arai ασπρόμαυρο.Πραγματικά μπράβο στο κουράγιο σου σε χάρηκα!

    Εγώ λόγω του ότι είμαι έξω συνέχεια φόραγα το μπουφαν,γαντια,επιγονατίδες μέχρι πρίν δύο βδομάδες,πλέον δεν την παλεύω με την ζέστη.Είναι πολύ αντιαισθητικό να στάζεις στον ιδρώτα και να πάς σε πελάτη να μιλήσεις μαζί του.
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #883
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Σας είδα:
    Να περνάμε μαζί τα διόδια της Α.Ο. (όταν πλήρωσα εγώ..)
    Να οδηγείς με σορτσάκι, φανέλα και σαγιονάρα δίχαλο (βούτυρο το κιβώτιο ταχυτήτων του V-Strom)
    Να οδηγείς το παπί στην εθνική, να αφήνεις τα χέρια από το τιμόνι και να βάζεις το κράνος με την ησυχία σου. Αμάξια μπρος,πίσω, διαγώνια, παντού, να κάνουν σφήνες κλπ.

    Άλλη μια κανονική μέρα

  14. #884
    Σας είδα χθες της ομάδας ΔΙΑΣ να σταματάτε εμένα για έλεγχο που ήμουν φουλ προβλεπόμενος και όλους τους υπόλοιπους-ακράνωτους με τα παπιά και τα σκούτερ να τους αφήνετε να περνούν σαν να μην τους είδατε... έχει αλλάξει κανας νόμος και πλέον όλοι με κράνος είναι ύποπτοι επειδή αποκρύπτεται το πρόσωπό τους?
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  15. #885
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σ'εμένα συμβαίνει το αντίθετο....ποτέ δεν με σταματάνε...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikRRopixel Προβολή μηνύματος
    Σας είδα χθες της ομάδας ΔΙΑΣ να σταματάτε εμένα για έλεγχο που ήμουν φουλ προβλεπόμενος και όλους τους υπόλοιπους-ακράνωτους με τα παπιά και τα σκούτερ να τους αφήνετε να περνούν σαν να μην τους είδατε... έχει αλλάξει κανας νόμος και πλέον όλοι με κράνος είναι ύποπτοι επειδή αποκρύπτεται το πρόσωπό τους?

    σε είδα παπάρα με το βυτίο,που ενώ πήγαινες κανονικά,χωρίς να με καθυστερείς,φρενάρεις ξαφνικά,χωρίς να λειτουργούν τα κωλοφάναρά σου για να δείς που θές να στρίψεις ,ευτυχώς κρατούσα απόσταση ασφαλείας και σε πέρασα με ελιγμό...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF