Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 95

Θέμα: Και κάτι για να γελάσεις!!! (ή για να κλάψεις...)

  1. #76

    Νομίζω πως...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ALA KE TOSO TELIOI NA GINOUME OSO FANTAZOMASTE OTI MPOROUME NA GINOUME I PERISOTERES GINEKES 8ELOUN KINONIKI KATAKSIOSI PLOUTO KE ALA DINAMIKA KE IGETIKA STIXIA GIA NA MIRASOUN TIN KITARITIDA TOUS MAZI SOU KE INE POLI GLIKES KE 8ERMES OTAN EXOUN AFTA POU 8ELOUN OTAN TOUS TA KOPSIS I PA8IS KAMIA STRAVI KSAFNIKA ISE MONOS SOU KE DEN EXIS AFTIN TIN TOSO AGAPISIARA KE DEMENI MAZI SOU GINEKA NA SE STIRIKSI KE MERIKES FORES AFTO SIMVENI KE META APO GAMO KE I IKONOMIKES DISKOLIES SIMERA INE APO TIS PROTES AFORMES XORISMOU
    ...Φάσκεις και αντιφάσκεις!!!!!
    Τελικά ας μπούμε όλοι και όλες σε ένα τσουβάλι να τελειώνουμε!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  2. #77
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Δεν εννοούσα ότι δεν πρέπει να περνάμε καλά!!!! Δεν πρέπει να περνάμε καλά εις βάρος των άλλων!!!

    Σαφώς και δεν μπορούμε να πράττουμε συνέχεια με βάση τους γύρω μας. Αυτό είναι το άλλο άκρο!!!

    INE 8EMA PROTEREOTITON STIN ZOI KE TIPOTA DEN INE KANONAS
    συμφωνώ με το παραπάνω!

    Σε γενικές γραμμές δεν πρέπει να είμαστε των άκρων!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  3. #78
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404

    Re: Νομίζω πως...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
    ...Φάσκεις και αντιφάσκεις!!!!!
    Τελικά ας μπούμε όλοι και όλες σε ένα τσουβάλι να τελειώνουμε!
    Σε ένα τσουβάλι? Διαφωνώ.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  4. #79

    Εμ...

    Λέμε ότι δέν είναι όλος ο κόσμος έτσι και μετά τους βάζουμε πάλι σε κατηγορίες και βγάζουμε κοσμικά συμπεράσματα!
    Το χάσμα ας παραμείνει χάσμα και ας σταματήσουμε να τη λέμε ο ένας στον άλλο γιατί, ρε παιδί μου, δέ βγάζει πουθενά!!!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  5. #80
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Νομίζω πως...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
    ...Φάσκεις και αντιφάσκεις!!!!!
    Τελικά ας μπούμε όλοι και όλες σε ένα τσουβάλι να τελειώνουμε!
    AAAA ESI ME SIXTIRIAZIS LEO KE EGO APO POU PERNO TA ASXIMA VAIP
    AN MPITE OLES SE ENA TSOUVALI 8A INE PIO DISKOLO NA DIALEKSOUME SINTROFO
    FANTAZOME TO IDIO KE ESIS
    TA PANTA INE 8EMA EPILOGIS GIA OLOUS MAS KE KANIS DEN SE KATIGORI GIA TIS EPILOGES SOU
    TO 8EMA INE EMIS POU 8ELOUME KE ENDIAFEROMASTE NA VROUME AKRI SE AFTO TO 8EMA NA TO SINIDITOPIOISOUME KE NA VROUME KENOURIOUS TROPOUS EPILOGIS

    KE MERA ME TIN MERA NA GINOMASTE PERISOTERI KE NA MPI STO PERI8ORIO AFTI I SAXLAMARA KIRIOS TON GINEKON POU PARATASONTE OS KSEKOLA STIN ZOI GIA NA PETIXOUN TA PSILA IDANIKA TOUS MERCEDES PAXI PORTOFOLI KIRILE ONOMA KE ALES MALAKIES TETIOU TIPOU KE MILAME GIA KA8IMERINA ATOMA OXI TIPOTA EKSEZITIMENOUS TIPOUS GINEKON POU APETOUN TA IDIA PROSONTA ME AFTES. DILADI NA EXOUN IDI MERCEDES KE NA PSAXNOUN KIRIO ANALOGON PROSONTON XAXAXAXAXA SAN AGKELIA SE EFIMERIDA AKOUGETE

    LEO PALI MILAME GIA APLA SINI8ISMENA KORITSAKIA KOPELITSES GINEKES POU TIN EXOUN DI NA POULISOUN TO KORMI TOUS AKRIVA TO OPIO INE TINGKA STIN KITARITIDA STA PSOMAKIA KE STOUS RAGADES XEXEXEXEXE
    KE APO TIN ALI TA APLA SINI8ISMENA AGORIA ANTRES KSERONTAS OTI DEN MPOROUN NA PETIXOUN TETIOUS STOXOUS APOGOITEVONTE APO8ARINONTE DEN TIN PEFTOUN SE GINEKES KE AFTES MENOUN ANERASTES

    E TORA SOU ARESI AFTO?
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #81
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Εμ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
    Λέμε ότι δέν είναι όλος ο κόσμος έτσι και μετά τους βάζουμε πάλι σε κατηγορίες και βγάζουμε κοσμικά συμπεράσματα!
    Το χάσμα ας παραμείνει χάσμα και ας σταματήσουμε να τη λέμε ο ένας στον άλλο γιατί, ρε παιδί μου, δέ βγάζει πουθενά!!!
    MILAME PANTA GIA TO MEGALO POSOSTO
    PANTA IPARXOUN KE EKSERESIS
    KE DEN SIMENI OTI EPIDI EXIS KE ESI KITARITIDA ISE STO MEGALO POSOSTO
    MIN TO VLEPIS ETSI
    E KE AN MPORIS KOPSE TA FAST FOOD KE GIMNASOU KE LIGO
    KE POU KSERIS MPORI NA KANIS ESI TIN TERASTIA DIAFORA OS PROTIPO GINEKAS
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #82
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404

    Re: Re: Εμ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    MILAME PANTA GIA TO MEGALO POSOSTO
    PANTA IPARXOUN KE EKSERESIS
    KE DEN SIMENI OTI EPIDI EXIS KE ESI KITARITIDA ISE STO MEGALO POSOSTO
    MIN TO VLEPIS ETSI
    E KE AN MPORIS KOPSE TA FAST FOOD KE GIMNASOU KE LIGO
    KE POU KSERIS MPORI NA KANIS ESI TIN TERASTIA DIAFORA OS PROTIPO GINEKAS
    swsto kai auto!

    Pantws kai h Electra exei dikio..... den bgazei pou8ena... einai diadalwdes to 8ema.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  8. #83
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346

    aaaa...

    ....min vrizeis...
    kai den me enoxlei pou eisai eilikrinis... allwste exw dei tin fatsa sou... kai den mou fenesai malakas

    i ipervoli einai oplo tou graptou kai proforikoy logou kai skopos tis einai na tonisei oxi na apoklisei...
    gia afto min viazesai na vgaleis simperasmata... kai kiriws proswpika gia kapoion pou aplos diabases ena post tou...
    prospathw na min se prosvalw -opos prospathises (!) kai esi- parolo pou mou erxontai arketa epitheta sto mialo...

    tha emeinw paratauta se dio-tria simeia...

    1. i leksi skata exei alligoriki ennoia kai to eipa kai olas... kai kakws kollises kai esi kai osoi alli stin leksi skata kai oxi stin leksi dikaiologia... oloi exoume skata mesa mas... apla kapoioi den ntrepontai pou pane kai xezoun... (elpizw na to katalabes twra to noima)

    2.ΑΝ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ! [....] ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ
    tipota stin zwi den einai toso aplo file mou kai auti i logiki to pithanotero einai na se kanei mounodilo (kai stamata na vlepeis foskolo)...

    3.Μπα!Και γιατί μισείς τα ταξίδια?Αφού για σένα έχει σημασία ο προορισμός μόνο τότε ΔΕΝ νομίζω να οδηγάς μοτό!
    an o odiseas den eixe logo na paei stin ithaki den tha ipeirxe odiseia... kai otan den exeis proorismo xanesai... (prosexe to auto stin filosofia...afou apo oti vlepw tin agapas toso)
    fisika kai mou aresoun ta taksidia...apla ipervalw

    kai gia na teleiwnoume... kala kaneis kai krineis ta logia mou... kakws krineis emena... exw agapisei kai exw ponesei oso kai esi kai oso oloi... eimai toso malakas kai toso wraios tipos oso esi kai oso oloi...

    oso gia tin aganaktisi mou... einai tis ginaikes na katadikazoun to fylo tous oikoumenika.... alla se proswpiko epipedo... "egw diaferw... egw exw parei grammi..." auto einai pou exw varethei na akouw... kai to EIPA!

    alla ksereis ti ginetai distixws? kathomaste sto krebati ligo prin koimithoume kathe vradi kai to mialo filosofei... kai kathos i filosofia einai dimiourgia... theloume na tin moirastoume... mas pianei lisa na ta poume gia tin akribeia... etsi molis kapoios pei/grapsei kati, psaxnoume iposinidita na vroume kati antitheto sta osa exoume ktisei mesa sto mialoudaki mas, gia na aplwsoume tis apopseis mas kai na kolisoume ton allo ston toixo... auto epathes kai esi kai me pareksigises

    to oti den katalabes ti leei o poiitis einai lathos tou poiiti... to oti katalabes alla ntalon... einai lathos diko sou

    "Γιατί άλλο ειλικρίνεια και άλλο μαλακία!Έχει τεράστια διαφορά!"
    tha protina to "terastia" toulaxiston na to vgaloume...

    8A SINXORISO TO TIPO POU IPOSTIRIKSE OTI I MITERA MOU EXI SKATA MESA TIS ALA GIA TELEFTEA FORA
    (twra ti na sou pw kai esena? euxaristw pou me sigxwreis? ... signwmi? ... pare fora na mas ta klaseis?... i mipws? signwmi pou se efera se diskoli thesi... elpizw na ksexastei?)

    filika...

  9. #84
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: aaaa...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind


    1. kai den me enoxlei pou eisai eilikrinis... allwste exw dei tin fatsa sou... kai den mou fenesai malakas

    2. ΑΝ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ! [....] ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ
    tipota stin zwi den einai toso aplo file mou kai auti i logiki to pithanotero einai na se kanei mounodilo (kai stamata na vlepeis foskolo)...


    3. kai gia na teleiwnoume... kala kaneis kai krineis ta logia mou... kakws krineis emena... exw agapisei kai exw ponesei oso kai esi kai oso oloi... eimai toso malakas kai toso wraios tipos oso esi kai oso oloi...

    4. oso gia tin aganaktisi mou... einai tis ginaikes na katadikazoun to fylo tous oikoumenika.... alla se proswpiko epipedo... "egw diaferw... egw exw parei grammi..." auto einai pou exw varethei na akouw... kai to EIPA!

    Έκανα Quote αυτά που θέλω να σχολιάσω.Και ξεκινώ :

    1. Όταν λες έχεις δει την φάτσα μου, σημαίνει ότι έχουμε συναντηθεί?Απλά από περιέργεια ρωτάω.

    2. Φώσκολο δεν βλέπω εγώ, μόνο η γιαγιά μου και της αρέσει.Μαγκιά της.Από εκεί και πέρα έτσι αντιδρώ εγώ.Και πίστεψε με δεν είμαι καθόλου mounodilo όπως το πες.Πολύ απλά επιλέγω την κοπέλα μου σύμφωνα με το δικό μου μυαλό, και θέλω να ζήσω μαζί της όσα περισσότερα μπορώ.Να δώσω και να πάρω από την σχέση!Είτε Έρωτας λέγεται είτε Αγάπη κτλ κτλ.Καθημερινά!Όταν δεν περνάω καλά με την κοπέλα μου ψάχνω την αιτία και το πολεμάω.Και γενικά δεν κάθομαι με σταυρωμένα χέρια και απλά παρακολουθώ!Αν μια σχέση μου δεν πάει καλά και δεν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης πολύ απλά την τελειώνω.Το ίδιο έχω κάνει και με φίλους μου παλιούς όχι μόνο με κοπέλες.Και εγώ όπως όλοι μας έχω πικραθεί αρκετές φορές!Και πάντα ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ το ξεπέρναγα!Και πάντα έβλεπα μπροστά και δεν αφηνόμουν στην πίκρα μου!Ούτε έβγαινα και κατηγορούσα τις γυναίκες επειδή είμουν πικραμένος!Δεν έχει νόημα ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.Και μέσα από την πίκρα μου κρατούσα κάποιες εμπειρίες.

    3. Δεν έκρινα εσένα!Αλλά βλέποντας κάποιον να κατακρίνει ΟΛΕΣ τις γυναίκες εμένα προσωπικά με ενοχλεί!Πόσο μάλλον που αυτό έγινε χωρίς επεξηγήσεις.Ίσως να νιώθεις εσύ ψυχολογικά έτσι, και να μπήκες να τα χώσεις στο ξεκάρφωτο!Εμένα δεν μου κάνει όπως και να έχει.Έχεις τεράστιο λάθος.

    4. Και αυτό που έχεις βαρεθεί να ακούς πολύ απλά και άντρες το κάνουν και γενικά οποιοσδήποτε.Μην κρυβόμαστε.Κανένας τέλειος!

    Όπως και να έχει ήταν άστοχο κατέ εμέ το ποστ σου με κατηγορώ εναντίον των γυναικών.

    Τέτοιου είδους συμπεριφορές υπάρχουν και από τα 2 φύλλα!Είτε άντρας είτε γυναίκα!
    Επίσης φιλικά!

  10. #85
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: aaaa...

    [
    8A SINXORISO TO TIPO POU IPOSTIRIKSE OTI I MITERA MOU EXI SKATA MESA TIS ALA GIA TELEFTEA FORA
    (twra ti na sou pw kai esena? euxaristw pou me sigxwreis? ... signwmi? ... pare fora na mas ta klaseis?... i mipws? signwmi pou se efera se diskoli thesi... elpizw na ksexastei?)

    filika... [/B][/QUOTE]

    file mou kinike ke kserola pou me tin tos epeksigimatiki ke xoris noima kata8esi sou gia to 8ema me ekanes na katalavo giati pistevis oti i mama sou ixe skata mesa tis afou krinis apo afto pou genise. nomizis oti prepi na antimetopisoume ton egoismo sou edo pera. ipes malakia ke ekfrastikes me tropo pou apodiknioi oti oloi emis mpori na psaxnomaste me to 8ema eno esi kanis afta pou perigrafis me tis skepsis sou ka8e vradi ke afta pou grafis aganaktismenos ine kserata tis psixis sou ke oxi apopsi. ke ena tetio epipedo den mas xriazete den ine edo 8erapeftirio gia katapiesmenes psixes. ke episi epidi o egoismos sou mpori na se feri se diskoli 8esi na prosexis pos milas. giati piso apo afta ta gramata pou diavazis vriskonte an8ropoi pou den kseris
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Εγώ πάλι και παρά τη δεύτερη επεξήγηση εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω την αλληγορία του "σκατού"... Αν μόνο εγώ έχω το πρόβλημα ας μου το εξηγήσει κάποιος που το κατάλαβε παρακαλώ... Διαφορετικά μήπως να το έλεγες με άλλα λόγια;

    Τώρα γιατί σε ενοχλεί ο τρόπος που κατηγορούν οι γυναίκες το φύλο τους; Το πρώτο βήμα για να ξεπεράσεις ένα πρόβλημα είναι να το αποδεχτείς! Έστω κι αν η κάθε μία χωριστά πιστεύει ότι διαφέρει, που κι αυτό δεν αποκλείεται, το ότι βλέπει το πρόβλημα έστω και στις άλλες είναι μία καλή αρχή...

    Κυρίως όμως διαφωνώ με την άποψη που ειπώθηκε ότι αν μία γυναίκα σε αφήσει, είναι γιατί εσύ φταις και είσαι άχρηστος να την κρατήσεις ή και το αντίθετο. Ε τότε όλοι είμαστε άχρηστοι; Μία φορά τουλάχιστον, μας έχουν παρατήσει όλους!

    Εγώ θα έλεγα ότι μία σχέση τελειώνει για πολλούς λόγους που είναι αδύνατο να τους μαζέψουμε και να τους γράψουμε εδώ. Κυρίως όμως επειδή μπορεί απλά να έχει κάνει τον κύκλο της.

    Για σκεφτείτε να ζούσαμε άλλα 50 ή 100 χρόνια;

  12. #87
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Κυρίως όμως διαφωνώ με τη άποψη που ειπώθηκε ότι αν μία γυναίκα σε αφήσει, είναι γιατί εσύ φταις και είσαι άχρηστος να την κρατήσεις ή και το αντίθετο. Ε τότε όλοι είμαστε άχρηστοι; Μία φορά τουλάχιστον, μας έχουν παρατήσει όλους!
    Μάλλον δεν το κατάλαβες σωστά ή δεν το έγραψα σωστά.Δεν είπα ότι είμαστε άχρηστοι γενικά!Αλλά ότι είμαστε άχρηστοι να κρατήσουμε την συγκεκριμένη κοπέλα.Δηλαδή δεν μπορούμε να της προσφέρουμε αυτά που ζητάει και μας παρατάει για κάποιον άλλο.Και εξήγησα ότι όλο αυτό σε λογικά πλάισια.’μα ζητάει ακριβά δώρα κτλ και μόνο τέτοια να πάει να γ.....!Ας μας παρατήσει So What!Όπως είπα ότι δεν ισχύει πάντα αυτό.

  13. #88
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404

    Re: Re: aaaa...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Έκανα Quote αυτά που θέλω να σχολιάσω.Και ξεκινώ :

    1. Όταν λες έχεις δει την φάτσα μου, σημαίνει ότι έχουμε συναντηθεί?Απλά από περιέργεια ρωτάω.

    2. Φώσκολο δεν βλέπω εγώ, μόνο η γιαγιά μου και της αρέσει.Μαγκιά της.Από εκεί και πέρα έτσι αντιδρώ εγώ.Και πίστεψε με δεν είμαι καθόλου mounodilo όπως το πες.Πολύ απλά επιλέγω την κοπέλα μου σύμφωνα με το δικό μου μυαλό, και θέλω να ζήσω μαζί της όσα περισσότερα μπορώ.Να δώσω και να πάρω από την σχέση!Είτε Έρωτας λέγεται είτε Αγάπη κτλ κτλ.Καθημερινά!Όταν δεν περνάω καλά με την κοπέλα μου ψάχνω την αιτία και το πολεμάω.Και γενικά δεν κάθομαι με σταυρωμένα χέρια και απλά παρακολουθώ!Αν μια σχέση μου δεν πάει καλά και δεν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης πολύ απλά την τελειώνω.Το ίδιο έχω κάνει και με φίλους μου παλιούς όχι μόνο με κοπέλες.Και εγώ όπως όλοι μας έχω πικραθεί αρκετές φορές!Και πάντα ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ το ξεπέρναγα!Και πάντα έβλεπα μπροστά και δεν αφηνόμουν στην πίκρα μου!Ούτε έβγαινα και κατηγορούσα τις γυναίκες επειδή είμουν πικραμένος!Δεν έχει νόημα ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.Και μέσα από την πίκρα μου κρατούσα κάποιες εμπειρίες.

    3. Δεν έκρινα εσένα!Αλλά βλέποντας κάποιον να κατακρίνει ΟΛΕΣ τις γυναίκες εμένα προσωπικά με ενοχλεί!Πόσο μάλλον που αυτό έγινε χωρίς επεξηγήσεις.Ίσως να νιώθεις εσύ ψυχολογικά έτσι, και να μπήκες να τα χώσεις στο ξεκάρφωτο!Εμένα δεν μου κάνει όπως και να έχει.Έχεις τεράστιο λάθος.

    4. Και αυτό που έχεις βαρεθεί να ακούς πολύ απλά και άντρες το κάνουν και γενικά οποιοσδήποτε.Μην κρυβόμαστε.Κανένας τέλειος!

    Όπως και να έχει ήταν άστοχο κατέ εμέ το ποστ σου με κατηγορώ εναντίον των γυναικών.

    Τέτοιου είδους συμπεριφορές υπάρχουν και από τα 2 φύλλα!Είτε άντρας είτε γυναίκα!
    Επίσης φιλικά!
    Σωστόοοςς!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  14. #89
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    prospa8isa na simetexo se aftin ti sizitisi na do pos skefteste ke katalava oti katalava pou den exi simasia ti ine afto.
    pantos i apedefti nootropia mas kani ermea se oti dipote 8eli na mas parasiri mazi tou ke na ofeli8i apo mas

    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #90
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    prospa8isa na simetexo se aftin ti sizitisi na do pos skefteste ke katalava oti katalava pou den exi simasia ti ine afto.
    pantos i apedefti nootropia mas kani ermea se oti dipote 8eli na mas parasiri mazi tou ke na ofeli8i apo mas

    kanta an mporeis ligo pio liana auta gia na katalabw ti ennoeis
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. και κάτι για τις γυναίκες του φόρουμ
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2014, 23:59
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2009, 09:35
  3. να και κατι απο ομαδα εψιλον
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 16:18
  4. ξερει κανεις να ρυθμιζει αναρτησεις για yzf r6 2003???
    από alfa156 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 19:15
  5. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2004, 09:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF