Σελίδα 65 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1555606162636465666768697075115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 961 έως 975 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #961
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Αναβάτες Varadero, οι αγαπημένοι μου!!! Χαρίζουν απλόχερα γέλιο και θυμηδία... Έχουμε και λέμε:
    -Σε είδα με τη Varadero, ύφος easy rider και το κράνος περασμένο στον καθρέφτη της μηχανής... Ελπίζω άμα πέσεις να μην πάθει τίποτα το κρύσταλλο.
    -Σε είδα με τη Varadero 7 παρά το πρωί να πηγαίνεις σαν κότα μέσα στον παγετό, με τα μάτια κλαμμένα, 3-4 κασκόλ περασμένα στο λαιμό να καλύπτουν μέχρι τη μύτη... Ξέρεις, εδώ και πολλάάάά χρόνια έχει εφευρεθεί ένα χρήσιμο αντικείμενο που λέγεται κράνος.
    -Σε είδα κι εσένα με το λευκό Varadero, ακράνωτος (αυτονόητο αυτό, σε αναβάτες Varadero αναφερόμαστε άλλωστε) να προσπερνάς αντικανονικά με χίλια μέσα στην πόλη, είσαι τυχερός που είμαι ΚΑΙ αναβάτης μοτοσυκλέτας και προτίμησα να πέσω μέσα στη γούβα παρά να μου πέσεις πάνω και να σκοτωθείς μαλακισμένο.

  2. #962
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα καργιολη ταριφα να προσπαθεις να με στειλεις να κανω παρεα στον χαρη αλλα το γκαζι μου δεν σου κανε τη χαρη!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #963
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.263
    Σε είδα το πρωί στην εθνική λίγο πριν το Κρυονέρι (εγώ με το φορτηγό) τύπε με το στρώμα να πηγαίνεις με όσα, καρά φουλ προβλεπέ με μπουφαν, μπότες (από τις καλές) γάντια, επιγονατίδες αλλά...κράνος γιοκ! πως την πάλευες;;;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  4. #964
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα πακετάκι απ'το wemoto να φτάνεις επιτέλους στα χέρια μου, και να μου φτιάχνεις τη μέρα! Δέσιμο τώρα...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC03020cs.jpg 
Προβολές:	745 
Μέγεθος:	95,0 KB 
ID:	310714

  5. #965
    σε ειδα βλ&κ% με το sh300 honda σκουτερακι σου να προσπαθεις να με περασεις σε δρομο μονης κατευθυνσης που δεν χωραγες [ημουν με το κουτι] και οταν με προσπερασες εβρισες και εφυγες σαν κοτα ...κριμα που δεν σταματησες θα τρωγες της κλωτσιες σου απο κουστουματο για πρωτη φορα ...μιας και αυτο μαλλον σε ξεγελασε και το παιζες μαγκας οταν ομως σου κανα νοημα κοτα και λαγος ...αντε νουμερα με τα σκουτερ μου τα χετε πρηξει !!!

  6. #966
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σας είδα το πρωί στο βενζινάδικο στη Γρ. Λαμπράκη στην Τούμπα και τους 3 με τα εντουράκια και φουλ εξοπλισμό. Ανεφοδιασμός για βολτιτσα μάλλον ε? Καλή διασκέδαση!!

    -το ασημί SLK που σας επαιζε τα φώτα-
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  7. #967
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.692
    σε είδα χθες στην Καβάλας στο φανάρι φίλε με το μπλε ασπρο,Γιαμάχα Θάντερκατ.
    το σήμα των θάντερκατς αντί για το κλασικό διαπασών στο ντεπόζιτο μου έφτιαξε τη χαλασμένη διάθεση!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  8. #968
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.837
    Σε ειδα πανω στην στροφη χωρις φωτα με την παπια σου νυχτιατικα...... παλι καλα που δεν γιναμε αλοιφη.....
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #969
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σας είδα στην επιστροφή μου από το βουνό και στο πέρασμά μου μέσα από την πόλη, να έχετε πιάσει σχεδόν όλες τις γωνίες και ή να κάθεστε μέσα στα ξερατά ή να ξερνάτε .
    Τα τελευταία χρόνια όλο και χειρότερα ρπμ. Μα τι διάολο που την βρίσκετε την διασκέδαση σε τούτο το ασταμάτητο πιόμα μπόμπας καρναβαλιστές της ούτσας???
    Άντε να περάσει και το σημερινό να ξεκουμπιστείτε να γυρίσετε στα ρημάδια σας, που κάθε χρόνο με κάνετε να νιώθω πρόσφυγας στην Πόλη μου. ωρε ούστ!!!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #970
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα παλιοταρίφες στη διασταύρωση Πέτρου Ράλλη και Πειραιώς να έχετε γ@μήσει όλους τους υπόλοιπους που κυκλοφορούσαν. Δε σας έφτανε η μία λωρίδα της Πέτρου Ράλλη για να φτιάξετε παράνομη πιάτσα, έπρεπε να σταματάνε και οι συνάδελφοι ταρίφες και τη 2η λωρίδα για να κατεβάζουν κόσμο στα κ@λομάγαζα... Και πουτ@να όλα από κίνηση στη διασταύρωση λίγα μέτρα πιο κάτω. ΟΥΣΤ!

  11. #971
    Σαρδαναπαλος Το avatar του/της sotostzav
    Εγγραφή
    16/01/2011
    Μηνύματα
    638
    Σε ειδα μικρε καγκουριλε με το υπερπαπο σου να εισαι πριν καμια ωρα στον Κηφισσο,ταπα και να φορας βερμουδα και παντοφλα ....Εννοειται ακρανοβιτς..Παλι καλα που φοραγες μπουφαν γιατι προς στιγμην ενιωσα πως εχουμε καλοκαιρι :a31:
    Here I am,on the road again.......

  12. #972
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα ηλίθιε να παραβιάζεις stop και ο οδηγός του τζιπ, να σταματάει οριακά. Τα καντήλια σου τα έφαγες πάντως και είχε δίκιο.

  13. #973
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σας βλεπω βενζινάδες να με ρωτάτε συνέχεια αν θέλω 100αρα στο μοτόρι αλλά όταν σας λέω ότι έχει μη μεταβαλλόμενο αβάνς, και δεν υπάρχει knock sensor τουτέστιν δε μπορεί να την εκμεταλλευτεί, με κοιτάτε σα χάνοι
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  14. #974
    Μέλος Το avatar του/της zami
    Εγγραφή
    29/09/2013
    Μηνύματα
    83
    Σε είδα "επαγγελματία" βενζινά να μας ζητάς να κατεβουμε απο την μηχανη , δυο ατομα φορτωμενοι , για να μου γεμισεις το ρεζερβουαρ....με ειδα να πηγαινω στον ανταγωνιστή σου για γεμισμα, δεκα μετρα παρακατω!
    ΔΕΝ σας ειδα στην εθνικη οδο, οπως θα περιμενα, φιλοι μου μοτοσυκλετιστες, την κυριακη πριν την καθαρα δευτερα, που η μερα ηταν τελεια...Εκανα 200 χλμ και πετυχα μονο δυο μηχανες.....

  15. #975
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/01/2013
    Μηνύματα
    5
    Σε ειδα πινακιδα Ο*Κ 426, να φευγεις απο πολυ προπορευομενο μοτοσυκλετιστη χθες 4/3/14 το μεσημερι,στην οδο Ψαρρων στο Χολαργο και σταματησα και σε μαζεψα. Αν διαβαζει ο ιδιοκτητης σου η αν καποιος γνωριζει,να στειλει να σε παραδωσω.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF