Σελίδα 68 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1858636465666768697071727378118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.006 έως 1.020 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1006
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Ειδα παρα πολλους γυρνωντας εδω
    Μονο ενας ανταπεδωσε απ τα τρια ss που εβγαιναν γυρω στις 11+φουριοζοι απο το πρατηριο της bp μετα το σχηματαρι

  2. #1007
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σας είδα χθες το βράδυ στην Κηφισίας Gsxr 600 και Bmw 1200r να κοιτάζεστε στο φανάρι και να τα...στηνετε! Ο ηχος που αφησατε φευγοντας κι οι δυο ηταν κατι παραπανω απο ηδονικος...
    Όλα είναι δρόμος...

  3. #1008
    Σε ειδα ψες βραδι με το beverly μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας να παλευεις να περάσεις όπως να' ναι, αρκεί να μείνεις μπροστά. Το χασατε το λίγο που 'χατε οι σκουτερακηδες... Τι να πω, καλά μυαλά και μακριά μου.

    Για εσένα, υπερανθρωπε ( μπορεί και υπανθρωπε) που καταφερες να καρφώσεις το φόκους στο παρτερι στην ευθεία, μόνος σου στην κάθοδο ΕΟ το πρωι, οτι και να πω... Τσιγαρακι χαλαρός να χαζευεις το ρημαδι, τα σπαρμένα κομμάτια και τον κόσμο που έψαχνε να δει τι έγινε. Θεά.

  4. #1009
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimzan
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    1.101
    Σε σημερα κατα τις 5:15 εξω απο το υγεια. Εσυ με tdm με ξεταπωτες εξατμισεις, εγω με bandit. Περασες με φορα το πρασινο, ανοιξα πρωτη δευτερα και μολις με καταλαβες ανοιξες κι εσυ. Ανοιξαμε μεχρι να αλλαξουμε δρομους. Ενα φαναρακι ακομα το ειχαμε.

    Μετα τις γεφυρες εστριψες μαλλον για κατεχακη, εγω συνεχισα για κεντρο.
    Να μου θυμιζετε οτι ειμαι νεος οδηγος στις μηχανες και δεν πρεπει να παιρνουν τα μυαλα μου αερα...

    για να μπορουμε να μιλαμε κι αυριο!

  5. #1010
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    χαα το είδα και αυτό, να βγάζεις αριστερό φλας και να περιμένω να κάνεις αριστερά σε κάποια διασταύρωση, ενώ εσύ αντίθετα έκανες δεξιά και στάθμευσες, σαν να είχες βγάλει αλάρμ, ένα πράγμα. Όταν σταμάτησα δίπλα στο παραθύρι σου και στο είπα, γύρισες με κοίταξες και ξαναγύρισες στην κουβεντούλα που είχες με τον ξανθό Άγγελο που καθόταν στο κάθισμα του συνοδηγού. Έσκυψα να δω μήπως άξιζε τον κόπο αλλά μπαααα, ούτε με πρίτι μπρά ρε φίλε δεν μαζευόταν. Κρίμα!!

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #1011
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα ακρανωτο κατω απο τη γεφυρα πριν καμια βδομαδα....δεν λεω ποιος ησουν. πες το μονος σου.

    σε ειδα κι εσενα μπαρμπα να ριχνεις με το αμαξι το ινοβα και αφοτου δεν σου περασε η συμπεριφορα ''το παιζω κινεζος'', αλλα ουτε και το στυλ ''ξερεις ποιος ειμαι εγω?'' ηρθε το παλικαρι που του ανηκε και εφυγα μετα. αντε πουστη!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #1012
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σας βλέπω από παπάκια μέχρι χιλιάρες και βάλε, τώρα που ανοίγει ο καιρός, με τα κράνη στον αγκώνα... Τουλάχιστον δεν θα πάθει τίποτα ο αγκώνας αν πέσετε... Αν φοράτε μπουφάν βέβαια, την βλέπω την εξάρθρωση ώμου...Να 'στε καλά να έχετε ωραίο μαλλί...
    Όλα είναι δρόμος...

  8. #1013
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.837
    Σας ειδα στην εθνικη σημερα δικαβαλο σε varadero (ζευγος) να πηγαινει με 130-140 ο οδηγος κανονικα με κρανος και η αλλη απο πισω με το κρανος στον αγκωνα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #1014
    Σας είδα σήμερα από το xt club στην εθνική και μετά στη λίμνη Μαραθώνα για καφέ. Μου θυμήσατε καγκουροσυνάντηση από το Αμέρικα.
    Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται πως μία ομάδα μπορεί να στιγματιστεί από 2-3 καραγκιόζηδες.
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  10. #1015
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα χαζουλη με το μαυρο χρυσο gixxer εγω με το παπι να με περνας 200 μετρα πριν το φαναρι με οσα
    στο κακκινο σταματησες ηρθα δεξια σε χαιρετησα δεν αποκριθηκες
    και κοιταζες περιεργα το κρανος μου μετα ηρθες λιγο ποιο μπροστα και το ειδες καλα
    ε καιφοραγα το υπηρεσιακο δεν εχω ανοιγομενο ι.χ
    στο πρασινο εφυγες με φορα και προσπαθουσες ανεπιτυχως να σουζαρεις λιγο ακομα και θα πηγαινες στο παρτερι
    νταξει δεν ειχες πινακιδα περασε η μαγκια σου
    πρωτος γυρος δικος σου
    next time.....

  11. #1016
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σας ειδα σημερα μοτοκροσαδες και εντουραδες στα 120 αλλοι σε πιστες και αλλοι σε μονοπατια .Σε ειδα και σενα τσοπανοσκυλο να με παιρνεις στο κυνηγι. Ηταν κανεις απο εδω?(οχι το τσοπανοσκυλο,πανω εννοω )
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  12. #1017
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    991
    Σε είδα μπλε GSX 750 νωρίτερα στο Χαλάνδρι να επιδεικνύεις ξεδιάντροπα τα καλογυαλισμένα σου ''μούσκουλα'' και να διαφημίζεις περήφανα τον DOHC κινητήρα σου.
    Ήσουν και περιποιημένη και κούκλα..κι ας πέρασαν τα χρόνια από πάνω σου.

  13. #1018
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σας ειδα χθες αρκετους Ισθμο-Επιδαυρο-Ναυπλιο-Κορινθο και χαιρετηθηκαμε!

  14. #1019
    Είδα φως και μπήκα! Το avatar του/της nick_VFR
    Εγγραφή
    10/10/2013
    Μηνύματα
    129
    Σας είδα (και ήσασταν πολλοί) στην παλιά εθνική οδό Αθηνών - Θηβών αλλά και στην οδό Θήβας - Λειβαδιάς...







    ... και ζήλεψα, ήμουν με το κουτί!!

  15. #1020
    Σε ειδα πανηλιθια με το κουτι σου στην εξοδο εξαμιλιων και αργους να βγαινεις και να κοκαλωνεις μολις με ειδες να ερχομαι την πορτα σου ευτυχως δεν ερχοταν κανενας στο αντιθετο και σε απεφυγα . Αν ειμουν με το κουτι θα δοκιμαζες την σιδερια του vitara και θα σε εστελνα στο :a29::a29:

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF