Σελίδα 7 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #91
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.242
    Είδα πάλι μηχανάκια αμετακίνητα στο 1/4 των θέσεων του στεγασμένου πάρκιν στη δουλειά. Διότι κάθε που αρχίζουν τα κρύα, οι ιδιοκτήτες τις κλειδώνουν εκεί για να μη βρέχονται και ο μ@λάκας που έρχεται με μηχανή στη δουλειά το 70% του χειμώνα μπορεί να παρκάρει τη δικιά του όπου βρει, δεν έγινε και τίποτα.


    iSiktir, καβατζόπ@@στες

  2. #92
    Βλεπω οτι εχουμε ξεφυγει σα λαος.
    Οσο παει και χειροτερευει η οδηγηση μας.
    Τσαμπουκαληδες παπακιδες που οδηγουν επιθετικοτατα και τους φταινε ολα.
    Κουστουμαρισμενοι με το κινητο κολλημενο στο αυτι, γραφουν στα @@ τους κοκκινα και στοπ.
    Κυρατσες και μπουμπουδες,κινητο στο αυτι,τσιγαρο στο χερι,μωρο στην αγκαλια, διορθωση makeup στον καθρεφτη εν κινησει, φλας μηδεν, παρκινγκ υπο το μηδεν.
    Παππουδες που το διπλωμα οχι απλα εχει ληξει,αλλα εχει λιωσει κιολας, που βλεπουν μονο ευθεια και το πολυ 5 μετρα..
    200 χρονια ιδιος ο κωδικας, αλλα ο ελληνας δε λεει να τον μαθει.
    Και εμεις αναμεσα τους,που παλευουμε να επιβιωσουμε..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  3. #93
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σε είδα υπάνθρωπε, με τη γερμανική μπλε σκούρα λιμουζίνα με τρία γράμματα, να έχεις παρκάρει πάνω στη διάβαση πεζών, να την κλείνεις, όπως επίσης και τη ράμπα των ΑΜΕΑ...ακριβώς απέναντι από το σταθμό του τραίνου στο κέντρο του Λουτρακίου...

    είδα και σένα κυρία με το αναπηρικό καροτσάκι που προσπαθούσε η κοπέλα που σε πήγαινε βόλτα, να βρει τρόπο να κατέβει από το πεζοδρόμιο για να περάσει απέναντι..

    είδα και σένα μαμά με το καροτσάκι να κάνεις το ίδιο....

    είδα το αίμα μου να ανεβαίνει στο κρανίο λόγω του ελληνάρα με τη λιμο.... που δυστυχώς δεν τον είδα ποτέ να σε αρχίσω στα ευαγγέλια....

    και την πίεση μου 50 λόγω της αδιαφορίας ΟΛΩΝ (ακόμη και της μαμάς με το καρότσι)

    και να παίρνω την τροχαία...


    Λυπάμαι για την κατάντια μας... βασικά πράγματα ρε πστ μου...


    Επίσης είδα ακριβώς 50 μέτρα παραπέρα πάνω στο πεζοδρόμιο καμιά 20αριά μηχανές και παπιά και τον κόσμο να κάνει σλάλομ για να περάσει....

    αι σιχτίρ πια.....

    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    με ειδα να οδηγω το κουτι με αγχος και δυσκολια λογω ελειψης αριστερου καθρεφτη!

    ...και να αναρωτιέμαι, πως μπορουν και δεν τους κοιτανε ορισμενοι...


  5. #95
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    σε ειδα ξανθια μου κουκλα ,με κοντο μαλλακι,πανω σε μαυρο ktm duke κατα τις 2 στην βασιλεως κωσταντινου πηγαινοντας για καλλιροης.....


    χωρις πολλα πολλα , σε ερωτευτηκα!
    αν δεις αυτο το μηνυμα ,στειλε μου πμ...
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  6. #96
    Ψαρούλης Το avatar του/της Sele
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    101
    Βασιλίσσης Σοφίας 10.30 το πρωί, ο μεσήλιξ με BMW GS πέρασε με βαθύ βαθύ πορτοκαλί, ερχόμενος από την κάθετο, ο πάπιακας με το χρέπι στο φανάρι πλακώθηκε με το που άναψε το πράσινο, είχε και στα αριστερά του φορτηγάκι που του έκοβε την ορατότητα και φιληθήκανε.
    Ευτυχώς και οι 2 πρόλαβαν να φρενάρουνν, ο παπάκιας έφερε 2 τούμπες (κρανομένος ευτυχώς) και σηκώθηκε αμέσως, ενώ ο BMW έχασε γύρω στα 10 χρονάκια από τη ζωή του. Μερικά σίδερα από το παπί στραβώσανε, αλλά το παλικάρι δεν ήθελε να καλέσουν τροχαία ή ασφάλιστική (αν και ήταν ο άλλος υπαίτιος), πήρε μόνο το τηλέφωνο του άλλου και την έκανε. Υποθέτω ότι όλο και κάποιο χαρτί του έλειπε και δεν ήθελε να μπλέξει κι από πάνω.
    Τουλάχιστον η μαλακία του τύπου με τη BMW πέρασε αναίμακτα και δεν τον βλέπω σύντομα να περνάει πολλά πορτοκαλί.
    I suppose it will all make sense when we grow up

  7. #97
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα βαντα.χτες κατα τις 3.εγω στο φαναρι της β. ολγας για να βγω προς χιλτον και εσυ να πηγαινεις αρδητου με κατευθυνση προς καλλιροης.βγαλε τα καροτα απο τα αυτια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #98
    -Σε έιδα στην Κατεχάκη καγκουράκο με το ασημί χαμηλωμένο Crypton-x , ακράνωτος, γυαλάκι ηλίου αεροδυναμικό και την πινακίδα κομένη στη μέση να φαίνονται μόνο τα γράμματα. Σιγά ρε γρήγορε που έκοψες την πινακίδα μη σε καταλάβουν οι μπάτσοι και μη σε βρίσκουν οι κάμερες. Το όριο του αυτοκινητόδρομου δεν το φτάνεις έτσι και αλλιώς.

    -Με είδα στο φάρο του ψυχικού να έχω μπει ελαφρώς αντίθετο για να περάσω τα αυτοκίνητα και επειδή δε χώραγα ενόχλησα έναν παπάτο που ερχόνταν μπροστά μου. Σόρρυ φίλε, φταίω, δεν είχα που να μπω.

    -Σε είδα και σένα πατέρα να φτάνεις 20 πίεση και παραλίγο να σε τρέχει η μάνα μου στο νοσοκομείο όταν άκουσες ότι ψάχνω να πάρω μηχανή 600cc.
    Yamaha FZS 600

  9. #99
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.172
    Σε είδα φίλε μου με το Africa σήμερα το πρωι να περνας με κόκκινο στο χαλαρό, στο φαναρι δεξιά από Βείκου για Σπυρου Λούη ενω υπήρχε και ατύχημα και αστυνομία κλπ στην αλλη μεριά του κόμβου.
    Εγω περίμενα στο φανάρι πριν απο σένα, πέρασα κανονικά μετα από λίγο με το πράσινο, και αναγκάστηκα να σου κορνάρω οταν σε πέρναγα στην Σπυρου Λούη γιατί είδα οτι επαιρνες πορεία να περάσεις το προπορευόμενο αυτοκίνητο την ώρα που σε περναγα εγώ.
    Στο επόμενο φανάρι ήρθες δίπλα μου και μου είπες οτι οδηγώ επικίνδυνα, κι εγω σου απάντησα οτι είναι λίγο περίεργο να το λες εσυ που μόλις πέρασες κόκκινο και πας και να προσπεράσεις χωρίς να κοιτάξεις πίσω σου.
    Εκεί δεν ειχες απάντηση βέβαια. Ισως εγω να πηγαίνω πιο γρήγορα απο σένα, αλλά μαλλον εσυ κινδυνευεις περισσότερο αφού πας λίγο οπως ναναι.
    Καλούς δρόμους να εχεις, κι αν σταματησεις να περνας τα κοκκινα καλο για σενα και για ολους θα είναι.

    Στην είσοδο για Κηφησίας υπήρχε κι αλλο ατύχημα, με μηχανή αυτη τη φορά, αλλά δεν ειχε χτυπήσει κανείς ευτυχώς.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #100
    Πρωτος στο φαναρι,για να φυγω ευθεια.
    Δεξια μου σκαει παπακι σφηνα την ωρα που ξεκιναω και στριβει... για αριστερα...
    Ευτυχως που δε με καβαλησε ο απο πισω..
    Κριμα ομως που δεν σε ακουμπησα λιγο,να πεσεις μπας και βαλεις μυαλο.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  11. #101
    σε ειδα βρε βλακα σκατογερε,
    επειδη σου την εδωσε να στριψεις αριστερα,
    να το κανεις χωρις φλας και να πετας κατω το παλικαρι που ηταν διπλα σου
    με ενα ninja 250.
    σταματησα αλλα αφου ειδα το παιδι οτι ειναι καλα,σου εριξα ενα φασκελο και εφυγα

  12. #102
    Σας βλέπω κάθε μέρα σε όλη την Κηφισίας, με τα καινούρια σας αυτοκίνητα...

    Τι έγινε ρε π#$%η μου; Είναι δυνατόν από το Μαρούσι μέχρι το Ψυχικό, 3 λωρίδες αυτοκίνητα, και όλα τα κουτιά να είναι μοντέλα 2005+; Άντε, πέτυχα και 2-3 παλαιότερα, αλλά ήταν BMW 316...

    Κρίση σου λέει ύστερα...
    Για τα προβλήματα που έχουν
    λύση, δεν πρέπει να
    αγχωνόμαστε, γιατί απλά έχουν
    λύση.
    Για τα προβλήματα που δεν
    έχουν λύση, και πάλι, δεν πρέπει
    να αγχωνόμαστε, γιατί δεν έχουν
    λύση...

  13. #103
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    το απογευμα στον βυρωνα στην καραολη, πανω σε ενα μαυρο ΚΤΜ, μπαμπας και ο πιτσιρικος του, μαζι κ μια μαυρη μεγαλη τσαντα που κουβαλαγε ο μικρος, περασαν με κοκκινο, κανανε σφηνες και γενικως μ@λ@κιζοντουσαν, αναμεσα στην κινηση..
    α, κ ξεκρανωτοι ε? το πα? δεν το πα..
    στριβω, αρα υπαρχω..

  14. #104
    Σε ειδα μπαμπα,ο θεος να σε κανει,
    με τα 3 αγγελουδια σου πανω στο megascooter.
    εισαι και πολυ ΜΑΛΑΚΑΣ.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  15. #105
    Είπα να μη τα πω αλλά....να, με τρώει

    Βρε ηλίθιε (το πρωί 6:30 από Καποδιστρίου ως και Μεσογείων), Χιουντάι μάτριξ έχεις, όχι
    μπε εμ βε ρε κακομοίρη, που κόρναρες σε όλα τα παπιά για να ανοίξουν να πας πρώτος
    στο φανάρι, να κλείσεις τη διάβαση, να ξεκινήσεις πριν γίνει πράσινο σπινιάροντας και να
    καταλήξεις να πηγαίνεις με 60χλμ/ώρα και να σε περνάνε πάλι όλοι μέχρι το επόμενο φανάρι
    που έκανες τα ίδια από την αρχή.
    Και ο Μπαρικέλο με το άστρα, πάλι στην ίδια διαδρομή, να σφηνώνεται ανάμεσα στα
    παπιά πάλι για να κάνει το ίδιο με τον από πάνω...τουλάχιστον αυτός όταν έβλεπε δρόμο
    έτρεχε...


    Κούρεμα θέλετε....

Σελίδα 7 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757107 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF