Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 129

Θέμα: Κοντρα : Husqvarna 610 VS BMW GS1200cc

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Λοιπον τερμα οι μαλακιες.....
    Τωρα μιλανε τα καυτα μπιστονια....

    Αυριο βραδυ στην Μαυρη μετα τις 11:00.
    Θα δουμε εκει ποιος εχει κοχονες..
    Θα ειμαι με "σπεσιαλ" μονοκυλινδρο.
    Ζητω καποιον ευγενικο και καλοκαρδο νεο (ακομα καλυτερα αν ειναι εχεμυθος και καθαρος) για να μου βαλει μυαλο και οτι προκυψει..



    ΠΡΟΣΟΧΗ!
    Αυτο το ποστ δεν ειναι χιουμοριστικο...
    Οποιος ερθει πρωτος στον παραδρομο ζηταει τον Κρουκη τον μπιελα...

    Αντε να σας δουμε μικροι μου κατρουληδες.....



    εγω ειμαι ευγενικος και καλοκαρδος νεος, αλλα επειδη φοβαμαι να ερθω με την μαμα μου??

  2. #92
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
    καλα εχεις χαζεψει εντελως....(ξερω τι σου χρειαζεται αλλα θα πρεπει να παρεις το καραβι...) τι καθεσε και λες στο παλικαρι....αφου γουσταρει να πικαρει ολο το forum και ολο το forum τσιμπαει και καθεται και γραφει και γραφει ενα καρο αμπελοφιλοσοφιες, συμβουλες, ηθικα διδαγματα, απομνυμονευματα, μανιφεστα ασφαλους οδηγησης και οτι κατεβασει η κουτρα μας
    οτι μ@λ@κι@ συζητηση εχει ανοιξει σχετικα με κοντες, ξυλο, ιντρικες, πλεκτανες, και αλλες τετοιες αρχιδι@ς εχει σπασει τα ταμια και τα πληκτρολογια....

    ρε αρχηγε Ορεστη, πραγματικα αδερφε μου σου ευχομαι να εισαι παντα καλα...αλλα εισαι μεγαλος π@π@ρ@ς....ρε συ αρχησε να ασχολησε και με τιποτα αλλο...βρες κανα κοριτσακι...μεχρι τωρα με διασκεδαζες αλλα τωρα νομιζω οτι σε βαρεθηκα!

    π@π@ρ@α να πεις τον πατερα σου που δεν σου εμαθε τροπους και βριζεις λακαμα,γκομενα εχω δε περιμενα εσενα ρε καθυστερημενε να μου βρεις,τραβα σε κανενα τσοντοsite να τρομπαρεις και ασε τα θεματα που γραφω στο μοτο παιδι της μαλακιας και της φαπας.
    Και εγω σε βαρεθηκα και περιμενω προσκληση σου στο σπιτι σου να γνωρισω και την οικογενεια σου,περιμενω προσωπικο μηνυμα και θα γνωρισετε τον "παπαρα",αυτα που εγραψες παραπανω θελω να τα πεις μπροστα μου κοτοπουλο.

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hector
    Εγγραφή
    22/06/2005
    Μηνύματα
    160
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    π@π@ρ@α να πεις τον πατερα σου που δεν σου εμαθε τροπους και βριζεις λακαμα,γκομενα εχω δε περιμενα εσενα ρε καθυστερημενε να μου βρεις,τραβα σε κανενα τσοντοsite να τρομπαρεις και ασε τα θεματα που γραφω στο μοτο παιδι της μαλακιας και της φαπας.
    ... εισαι αρχηγος... ...εισαι και ψαρακας

    over and out:rotflmao:

  4. #94
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    1ο βήμα η μεταφορά του παρόντος στις διαμάχες.....

    2ο βήμα η μεταφορά του σε τόπο χλοερό.... αν συνεχίσετε τα από πάνω
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #95
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Κοπέλια ηρεμααααα......

    Τι διαολο ρε π@υστη μου...χωραφια εχετε να μοιρασετε ορισμενοι εδω μεσα???

    Ψυχραιμια λεμεεεε...

  6. #96
    Λοιπον δεν θα εκνευριζομαι με τον καθε καθυστερημενο, τελειωσε το θεμα, οποιος εχει προβλημα μαζι μου και δεν με παει η οτιδηποτε αλλο ας ερθει σε επικοινωνια μαζι μου να τα βρουμε.
    Να μπαινω να τσακωνομαι με τον καθενα δεν εχει νοημα ουτε ειμαι πια 17χρονο δεν εχω την ορεξη του καθενος

    Τα παραπανω τα γραφω γιατι ειδα οτι μεταφερθηκε το θεμα μου στις διαμαχες, σαν να λεμε αρχιστε μπινελικι ελευθερα και ο κοσμος θα γελαει, επειδη οι διαφορες δεν λυνονται μεσα απο πληκτρολογια και θεωρω πολυ δειλο να βριζω καποιον απο αποσταση (τι να κανω επρεπε να πεσω στο επιπεδο του) καλο ειναι να δωσουμε ενα ραντεβου πχ στην Πεντελη καπου χωρις κανεναν αλλον να τα βρουμε.
    Εγω δεν συνεχιζω το θεμα γιατι στις διαμαχες δεν γουσταρω να γραφω γιατι μονο βριζουν.

  7. #97
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Λοιπον δεν θα εκνευριζομαι με τον καθε καθυστερημενο, τελειωσε το θεμα, οποιος εχει προβλημα μαζι μου και δεν με παει η οτιδηποτε αλλο ας ερθει σε επικοινωνια μαζι μου να τα βρουμε.
    Να μπαινω να τσακωνομαι με τον καθενα δεν εχει νοημα ουτε ειμαι πια 17χρονο δεν εχω την ορεξη του καθενος

    Τα παραπανω τα γραφω γιατι ειδα οτι μεταφερθηκε το θεμα μου στις διαμαχες, σαν να λεμε αρχιστε μπινελικι ελευθερα και ο κοσμος θα γελαει, επειδη οι διαφορες δεν λυνονται μεσα απο πληκτρολογια και θεωρω πολυ δειλο να βριζω καποιον απο αποσταση (τι να κανω επρεπε να πεσω στο επιπεδο του) καλο ειναι να δωσουμε ενα ραντεβου πχ στην Πεντελη καπου χωρις κανεναν αλλον να τα βρουμε.
    Εγω δεν συνεχιζω το θεμα γιατι στις διαμαχες δεν γουσταρω να γραφω γιατι μονο βριζουν.
    Παντως ετσι και βρεθεις με κανεναν απ ολους φροντισε να μην φορας το airoh παλι...


    Υ.Γ Μην τα παρεις στο κρανιο,εντελως στην πλακα το ειπα μπας και αποσυμφορηθει λιγο ατμοσφαιρα. Φιλικα οκ?

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΡΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Sniper, να γραψω ρε συ, ή θα το ξυρισεις και μετά δε θα εχει να καυχιέται για το 8000 αναγνώσεων θρέντ του?




    Ασε μωρε, τι να γράψω? Πάω να βρώ καμμια γκόμενα καλύτερα, μιας και εμεις δε γαμαμε σε αυτη τη ζωη, μπας και ανοίξει λίγο το μυαλό μου!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #100
    I have you all.

  11. #101
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
    I have you all.
    που εισαι μαστερ,

  12. #102
    Here I am. I salute you.

  13. #103
    Eπειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα πρεπει να σβηστουν οι βρισιες και να γυρισει το θεμα στις ιστοριες του δρομου.

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Eπειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα πρεπει να σβηστουν οι βρισιες και να γυρισει το θεμα στις ιστοριες του δρομου.


    Για να μη σου σβηστει το 8000+ αναγνωσεων θρεντ σου?

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Κοιτα ρε Ορεστις πως εχει το πραγμα για να μην λες μετα οτι στα χωνω αδικα.

    Καταρχας γραφεις με την δηθεν ανεση ενος τυπου που νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα αρχιδια, επειδη ξαφνικα συνειδητοποιησε οτι η μηχανη του ειναι μια μαλακια που επιταχυνει, και ως εκει.
    Εσυ το πηγες βεβαια και ενα βημα παραπερα, και αρχισες να μιλας για πολυ ψαγμενες κοντρες με "ψαγμενους" αντιπαλους, παντα συμφωνα με την νοσηρη φαντασια σου που εχει διαμορφωθει απο αυτα τα σκουδιπια που καταπινεις απο τις κουβεντες του καφενειου, και απο τις μπουρδες που γραφουν εδω και εκει οι ομοιοι σου, πληροφοριες τις οποιες μονο ενας βλακας μπορει να υιοθετησει.

    Τετοια πραγματα και εμεις τα συναντησαμε τα γνωρισαμε τα ζησαμε και συνεχισαμε ενα βημα παραπερα.
    Εσυ ομως επιμενεις στην στασιμοτητα.
    Για εμενα η μοτοσυκλετα ειναι κατι παραπανω απο το να την βαζω κοντρα με οτι μπουρδελο βρω στο διαβα μου, και να ερχομαι σε εναν τετοιο χωρο και να το αναλυω και να το τραβαω μεχρι να ξεχειλωσει, μπας και πεισω τον εαυτο μου καποτε οτι οδηγω μοτοσυκλετα και εγω.

    Και επειδη εχω προσπαθησει παρα πολυ για να φτασω στο σημειο να ξερω ποιος ειμαι και τι ζηταω ξενερωνω αφανταστα να διαβαζω τις μαλακιες σου εδω μεσα.
    Και ξενερωνω ακομα περισσοτερο, γιατι ξερω οτι εισαι ο ανθρωπος που παντα τετοια θα γραφει , και πως το λενε ρε παιδι μου, μου την δινει που υπαρχεις...

    Εσυ λοιπον τις κοντρες σου και εγω τα ποστ μου.
    Να δουμε ποιος θα βαρεθει πρωτος.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm duke 690,husqvarna 610 sm η bmw 650 xmoto????
    από Giannis_77 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2008, 11:32
  2. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  3. husqvarna 610 te'04 vs adventure 640
    από sanguini στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2008, 16:34
  4. Husqvarna 610 VS BMW C 1200
    από OrEsTiS82 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 199
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2007, 16:29
  5. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF