Σελίδα 7 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 552

Θέμα: "all aboard" productions presents

  1. #91
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.206
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

    ενημέρωσα και το αρχικό πόστ οτι το 8.30 δεν θα γίνει 9.00

    8.25 θα είμαστε πάνω στις μηχανές αυστηρά

    όποιος δε προλάβει (άνθρωποι είμαστε) θα μας βρεί στο Σπαθοβούνι στο βενζινάδικο πριν απο τα διόδια που θα παραλάβουμε κλιμάκιο απο τη Πάτρα.

    εάν δεν παίξουμε μπάλα με αυστηρό ωράριο και λίγες στάσεις θα μας πάρει η νύχτα

    κανονικά έπρεπε να ξεκινήσουμε 7.30 αλλά για μην φοβήσουμε κόσμο το αφήνουμε προς το παρόν ώς έχει

  2. #92
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

    [...κανονικά ΠΡΕΠΕΙ να ξεκινήσουμε 7.30


    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #93
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.206
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

  4. #94
    +1 για το 7,30

  5. #95
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

    ενημέρωσα και το αρχικό πόστ οτι το 8.30 δεν θα γίνει 9.00

    8.25 θα είμαστε πάνω στις μηχανές αυστηρά

    όποιος δε προλάβει (άνθρωποι είμαστε) θα μας βρεί στο Σπαθοβούνι στο βενζινάδικο πριν απο τα διόδια που θα παραλάβουμε κλιμάκιο απο τη Πάτρα.

    εάν δεν παίξουμε μπάλα με αυστηρό ωράριο και λίγες στάσεις θα μας πάρει η νύχτα

    κανονικά έπρεπε να ξεκινήσουμε 7.30 αλλά για μην φοβήσουμε κόσμο το αφήνουμε προς το παρόν ώς έχει
    Να πω κι εγώ τη μαλακία μου λοιπόν. Αν εσείς ξεκινήσετε 9 βαριά βαριά 10:00 - 10:15 θα είστε Σπαθοβούνι. Εμείς λοιπόν για να ανταμώσουμε θα πρέπει να ξεκινήσουμε 8:00 από Πάτρα δεδομένης της άριστης κατάστασης του κατσικόδρομου Πατρών Κορίνθου. Και πες πάει καλά αυτό, θα το παλέψουμε. Γιατί πρέπει σε κάθε εκδρομή να κάνουμε όσο περισσότερα χλμ γίνεται, υπάρχει κάποιο στοίχημα που πρέπει να κερδηθεί, υπάρχει ο άγραφος νόμος των μοτοσυκλετιστών ανά την επικράτεια που λέει ότι αν καβαλήσεις πρέπει να ιδρώσει ο κώλος σου για να ξεκαβαλήσεις???

    Γιατί δεν δίνουμε λίγη περισσότερη ώρα στο παπαρολόγημα που γίνεται στο τσιμπούσι??

    Αν ρωτάτε τη γνώμη μου (που δεν τη ρωτάτε και *χδια σας με γράφετε το ξέρω) εμένα περισσότερο μου αρέσει να λέμε μαλακιούλες και να πειράζει ο ένας τον άλλον κατά την διάρκεια των στάσεων παρά το να οδηγεί ο ένας πίσω από τον άλλον για ατέλειωτα χλμ.

    Με σεβασμό και αγάπη

    Ειλικρινά δικός σας

    Vaska
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #96
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    +1 για το 7,30

    Απλά προσέξτε το γεγονός ότι κατα τις 7.30 μολις εχει χαράξει κι οι δρόμοι είναι γεμάτη δροσιά.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #97
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    ....
    Με σεβασμό και αγάπη

    Ειλικρινά δικός σας

    Vaska
    Διαφωνώ μαζί σου... αλλά με συγκίνησες!

  8. #98
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Να πω κι εγώ τη μαλακία μου λοιπόν. Αν εσείς ξεκινήσετε 9 βαριά βαριά 10:00 - 10:15 θα είστε Σπαθοβούνι. Εμείς λοιπόν για να ανταμώσουμε θα πρέπει να ξεκινήσουμε 8:00 από Πάτρα δεδομένης της άριστης κατάστασης του κατσικόδρομου Πατρών Κορίνθου. Και πες πάει καλά αυτό, θα το παλέψουμε. Γιατί πρέπει σε κάθε εκδρομή να κάνουμε όσο περισσότερα χλμ γίνεται, υπάρχει κάποιο στοίχημα που πρέπει να κερδηθεί, υπάρχει ο άγραφος νόμος των μοτοσυκλετιστών ανά την επικράτεια που λέει ότι αν καβαλήσεις πρέπει να ιδρώσει ο κώλος σου για να ξεκαβαλήσεις???

    Γιατί δεν δίνουμε λίγη περισσότερη ώρα στο παπαρολόγημα που γίνεται στο τσιμπούσι??

    Αν ρωτάτε τη γνώμη μου (που δεν τη ρωτάτε και *χδια σας με γράφετε το ξέρω) εμένα περισσότερο μου αρέσει να λέμε μαλακιούλες και να πειράζει ο ένας τον άλλον κατά την διάρκεια των στάσεων παρά το να οδηγεί ο ένας πίσω από τον άλλον για ατέλειωτα χλμ.

    Με σεβασμό και αγάπη

    Ειλικρινά δικός σας

    Vaska
    Ίσως γιατί όπως είχε πει παλιότερα ένας μοτο-φιλόσοσφος κι αντιδραστικός φυσικός, σημασία έχει η διαδρομή κι όχι ο προορισμός.

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #99
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Απλά προσέξτε το γεγονός ότι κατα τις 7.30 μολις εχει χαράξει κι οι δρόμοι είναι γεμάτη δροσιά.....
    μεχρι να φτάκωμεν στους "δροσερούς" δρόμους, θα εχει ανέβει η θερμοκρασια

  10. #100
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    μεχρι να φτάκωμεν στους "δροσερούς" δρόμους, θα εχει ανέβει η θερμοκρασια
    Καλά, μην ορκίζεσαι.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #101
    Λοιπον, κορίτσια...

    Να συμβιβαστούμε με 7:30 μαζωξη, 8 αναχωρηση.

    Καλώς εχόντων, το πρώτο - σχετικο - στροφιλικι θα το βρουμε μετα τους ΜυλΟΙ, όπου η παραλία εχει ανατολικο προσανατολισμο και θα εχει στεγνωσει.

    (τα δερβενακια δε μετρανε γιατι ειναι μια ευθεια)

    Πιο πάνω θα έχει ηδη προχωρήσει η μερα, αλλα στα σημεία που δε πεφτει ήλιος δε θα στεγνώσει έτσι κι αλλιως (εκτός εαν εχει φυσηξει κανενα ξεροβόρι).

    Εαν τα χλμ φαινονται πολλα και αρχίσουν αι ψιθυροι και αι γκρινιαι, υπαρχει η εναλλακτική να κόψουμε απο Καρυταινα προς Στεμνιτσα- Δημητσάνα.

    Προσωπικά ειμαι κατα του φαγητου, αφ' ενός γιατι έχω παχύνει , αφ' ετέρου γιατι προτιμώ το 20ρικο να το δωΚω σε βενζινη παρα σε παΐδια...

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #102
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.206
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Να πω κι εγώ τη μαλακία μου λοιπόν. Αν εσείς ξεκινήσετε 9 βαριά βαριά 10:00 - 10:15 θα είστε Σπαθοβούνι. Εμείς λοιπόν για να ανταμώσουμε θα πρέπει να ξεκινήσουμε 8:00 από Πάτρα δεδομένης της άριστης κατάστασης του κατσικόδρομου Πατρών Κορίνθου. Και πες πάει καλά αυτό, θα το παλέψουμε. Γιατί πρέπει σε κάθε εκδρομή να κάνουμε όσο περισσότερα χλμ γίνεται, υπάρχει κάποιο στοίχημα που πρέπει να κερδηθεί, υπάρχει ο άγραφος νόμος των μοτοσυκλετιστών ανά την επικράτεια που λέει ότι αν καβαλήσεις πρέπει να ιδρώσει ο κώλος σου για να ξεκαβαλήσεις???

    Γιατί δεν δίνουμε λίγη περισσότερη ώρα στο παπαρολόγημα που γίνεται στο τσιμπούσι??

    Αν ρωτάτε τη γνώμη μου (που δεν τη ρωτάτε και *χδια σας με γράφετε το ξέρω) εμένα περισσότερο μου αρέσει να λέμε μαλακιούλες και να πειράζει ο ένας τον άλλον κατά την διάρκεια των στάσεων παρά το να οδηγεί ο ένας πίσω από τον άλλον για ατέλειωτα χλμ.

    Με σεβασμό και αγάπη

    Ειλικρινά δικός σας

    Vaska

    μεγάλη κουβέντα και άκρως ενδιαφέρουσα αλλα παρακαλώ να μεταφερθεί στο αναζητήσεις προβληματισμοί ή ταξιδιωτικά για να απαντήσουμε


  13. #103
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Λοιπον, κορίτσια...

    ...
    Δεν το 'πιαΚα το υπονοούμενο :wacko:
    αλλά συμφωνώ!

  14. #104
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.206
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    αλλά συμφωνώ!
    χρειαζόμαστε κανα - δυο confirmations ακομα. δεν έχετε ακόμα το majority of votes


  15. #105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    χρειαζόμαστε κανα - δυο confirmations ακομα. δεν έχετε ακόμα το majority of votes

    Καλα, εγω μπορει και να μην ερθω οποτε μην το δένετε κόμπο κιολας
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 7 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  2. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  3. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23
  4. Powerphot movie productions presents..
    από gcrook στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2005, 17:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF