Σελίδα 7 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 541

Θέμα: Λάστιχα για Vstrom

  1. #91
    Πηγαίνοντας αυτή εδώ την εκδρομούλα,σε μία κλειστή αριστερή στροφή μεταξύ Κυπαρισίας-Καλαμάτας, το παπούτσι βρήκε στην άσφαλτο

    Τα συμπεράσματα δικά σας όσον αφορά τα BW...
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  2. #92
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Πηγαίνοντας αυτή εδώ την εκδρομούλα,σε μία κλειστή αριστερή στροφή μεταξύ Κυπαρισίας-Καλαμάτας, το παπούτσι βρήκε στην άσφαλτο

    Τα συμπεράσματα δικά σας όσον αφορά τα BW...
    Μαλλον φορας πολυ μεγαλο παπουτσι!


  3. #93
    Το δυσκολο και απιστευτο ειναι οτι εχω 22,000 και ακομα τα μαμα!Απο τις 15,000 και μετα τα λαστιχα νιωθω οτι κρατανε πολυ καλυτερα απ οτι πριν (μιλαω σε στεωνο γιατι σε βρεγμενο αστα να πανε).Ειδικα τωρα στις 22,000 νιωθω οτι ειναι στο καλυτερο σημειο τους! Το λαστιχο ξεκολαει πολυ δυσκολα και στο φρενο ακομα και στο πιο λιωμα δρομο ουρλιαζει! Φταιει που εχουν ξεκινησει τα γινονται σλικ?Τι να πω δεν ξερω!

    Φιλε respect πως τα ενιωθες εσι τα ελαστικα προς το τελος?Ειδα στις 22,500 τα αλλαξες!

  4. #94
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Μαλλον φορας πολυ μεγαλο παπουτσι!

    Πάντως "χέστηκα" στιγμιαία όταν ένοιωσα το παπούτσι να πιάνει άσφαλτο..

    Υ.Γ. Αυτό πήγα να σου γράψω αλλά με πρόλαβες.. 22500.

    Κοίτα, στα πλαινά υπήρχε ακόμα κάτι οπότε (λάθος βέβαια) στις στροφές δε τα πολυφοβόμουν, στις ευθείες έγραφα για πλάκα παντού και σε βρεγμένο όπως είπες και εσύ..άστα
    Το πήρα απόφαση και τα άλλαξα όταν μια ημέρα με ήλιο σε ένα φανάρι δικάβαλος και με την άσφαλτο να είναι γυαλί απλά δε ξεκίναγα..
    Αν βάλεις πάντως BW μετά τη κατάσταση που βρίσκονται τώρα τα λαστιχά σου, πιστεψέ με θα πάθεις sock!!!
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  5. #95
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Πάντως "χέστηκα" στιγμιαία όταν ένοιωσα το παπούτσι να πιάνει άσφαλτο..

    Υ.Γ. Αυτό πήγα να σου γράψω αλλά με πρόλαβες.. 22500.

    Κοίτα, στα πλαινά υπήρχε ακόμα κάτι οπότε (λάθος βέβαια) στις στροφές δε τα πολυφοβόμουν, στις ευθείες έγραφα για πλάκα παντού και σε βρεγμένο όπως είπες και εσύ..άστα
    Το πήρα απόφαση και τα άλλαξα όταν μια ημέρα με ήλιο σε ένα φανάρι δικάβαλος και με την άσφαλτο να είναι γυαλί απλά δε ξεκίναγα..
    Αν βάλεις πάντως BW μετά τη κατάσταση που βρίσκονται τώρα τα λαστιχά σου, πιστεψέ με θα πάθεις sock!!!


    Στην θηβων πχ εγραφε και η τριτη!και τωρα ξεκιναω με πρωτη στο φαναρι και αρχιζει να ουρλιαζει και να πιανει!Σε ξεκινημα σε λιωμα ουρλιαξε επιασε και σηκωσε μπροστινο τροχο αντι να κανει τα απιστευτα γλυστριματα που με ειχε μαθει τοσο καιρο!Δεν ξερω τι να πω!Λες και εχει ερθει στην καλυτερη κατασταση που θα μπορουσε!

    Στην βροχη ομως καμια σχεση!Με τεταρτη και μονο γκαζι με το που περναγε τις 4,000 rpm το λαστιχο εχανε την μπαλα!Με πεμπτη δεν δοκιμασα μιας και ειναι πολλα τα χιλιομετρα!Εδω με τριτη τεταρτη και ψιλοχεστηκα κανα δυο φορες!

    Ομως σου λεω στο στεγνο δεν παιζετε!

  6. #96
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Στην θηβων πχ εγραφε και η τριτη!και τωρα ξεκιναω με πρωτη στο φαναρι και αρχιζει να ουρλιαζει και να πιανει!Σε ξεκινημα σε λιωμα ουρλιαξε επιασε και σηκωσε μπροστινο τροχο αντι να κανει τα απιστευτα γλυστριματα που με ειχε μαθει τοσο καιρο!Δεν ξερω τι να πω!Λες και εχει ερθει στην καλυτερη κατασταση που θα μπορουσε!

    Στην βροχη ομως καμια σχεση!Με τεταρτη και μονο γκαζι με το που περναγε τις 4,000 rpm το λαστιχο εχανε την μπαλα!Με πεμπτη δεν δοκιμασα μιας και ειναι πολλα τα χιλιομετρα!Εδω με τριτη τεταρτη και ψιλοχεστηκα κανα δυο φορες!

    Ομως σου λεω στο στεγνο δεν παιζετε!
    Ρε βάλε bw που σου λέω... και άσε τα πειράματα Πιστεύω πως αν το κάνεις θα βγάλεις τρελά γούστα!! Δε θα θες τόσο παντιλίκια, όσο στροφιλίκια και άλλα τέτοια... (τρελό το θέμα με τα στροφιλίκια )
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  7. #97
    Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ Το avatar του/της Tsakalaki
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    281
    Τη Παρασκευή θα βάλω λάστιχα




    είμαι μεγάλος (το αφήνω στη κρίση σας) γιατί έχω κάνει 28400 χλμ με τα μαμήσια τα οποία έχουν γίνει σλικ... και επειδή ποτέ δεν είναι αργά να διορθώσω αυτό που έχω κάνει, το κάνω μεθαύριο. ούτε ξέρω τι θα βάλω, θα δω...



    The golden light above you show me where you're from
    The magic in your eye bewitches all you gaze upon
    You stand upon your hill and behop all around you
    They wonder where you're from oh yeah they wonder where I found you
    Oh my love it's a long way where you're from, it's a long way
    Aμμουλιανη, διακοπές 2007
    Ανακοίνωση - προειδοποίηση Υπουργείου Εσωτερικών - Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης

  8. #98
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
    Τη Παρασκευή θα βάλω λάστιχα




    (το αφήνω στη κρίση σας) γιατί έχω κάνει 28400 χλμ



    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  9. #99
    Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ Το avatar του/της Tsakalaki
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    281
    λοιπόν....



    επιτέλους, άλλαξα λάστιχα.....Παρασκευή απόγευμα, πρόλαβα τη τελευταία στιγμή το μαγαζί ανοικτό (το παλικάρι ήθελε να τη κοπανήσει για διημερο λόγω αργίας το σάββατο) και του φορεσα μρπιτζεστοουν μπατλγουινκς. Μέχρι στιγμής όλα είναι σούπερ. άλλη αίσθηση, και στο κάτω - κάτω, κάτι που πολλές φορές μετράει, άλλη ψυχολογία...δεν έχω κάνει ακόμα πολλά χλμ και για να σας πω περισσότερα θα πρέπει να το ταξιδέψω...σύντομα βέβαια.
    The golden light above you show me where you're from
    The magic in your eye bewitches all you gaze upon
    You stand upon your hill and behop all around you
    They wonder where you're from oh yeah they wonder where I found you
    Oh my love it's a long way where you're from, it's a long way
    Aμμουλιανη, διακοπές 2007
    Ανακοίνωση - προειδοποίηση Υπουργείου Εσωτερικών - Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης

  10. #100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
    λοιπόν....



    επιτέλους, άλλαξα λάστιχα.....Παρασκευή απόγευμα, πρόλαβα τη τελευταία στιγμή το μαγαζί ανοικτό (το παλικάρι ήθελε να τη κοπανήσει για διημερο λόγω αργίας το σάββατο) και του φορεσα μρπιτζεστοουν μπατλγουινκς. Μέχρι στιγμής όλα είναι σούπερ. άλλη αίσθηση, και στο κάτω - κάτω, κάτι που πολλές φορές μετράει, άλλη ψυχολογία...δεν έχω κάνει ακόμα πολλά χλμ και για να σας πω περισσότερα θα πρέπει να το ταξιδέψω...σύντομα βέβαια.
    Σωστός!!!
    Καλουρίζικα κι καλουφάγουτα!!!
    Πόσα πλήρωσες;
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  11. #101
    Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ Το avatar του/της Tsakalaki
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    281
    260* Ευρώ για τα δυο λάστιχα







    *ειδική τιμή λόγω γνωριμιών. Η κανονική τους είναι 280. Η τιμή μου φάνηκε λογική χωρίς να έχω γνώση της αγοράς και των τιμών τρυγύρω.
    The golden light above you show me where you're from
    The magic in your eye bewitches all you gaze upon
    You stand upon your hill and behop all around you
    They wonder where you're from oh yeah they wonder where I found you
    Oh my love it's a long way where you're from, it's a long way
    Aμμουλιανη, διακοπές 2007
    Ανακοίνωση - προειδοποίηση Υπουργείου Εσωτερικών - Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης

  12. #102
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Ρε βάλε bw που σου λέω... και άσε τα πειράματα Πιστεύω πως αν το κάνεις θα βγάλεις τρελά γούστα!! Δε θα θες τόσο παντιλίκια, όσο στροφιλίκια και άλλα τέτοια... (τρελό το θέμα με τα στροφιλίκια )
    καλα ειναι τα φτροφιλικια και γουσταρω αλλα και τα παιχνιδακια εχουν την χαρη τους!εγω τα βλεπω να αντεχουν ακομα!παντως με το που θα ξεκινησουν οι βροχες θα το σκεφτω πιο σοβαρα!

  13. #103
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205

    lastixa

    Παιδια προτεινετε κανενα καλο μαγαζι για λαστιχακια για το βεστρομακι ενος φιλου μου..Χωρις αμφισβητηση θα βαλει τα battlewing V αλλα ψαχνουμε για την καλυτερη τιμη..Νομιζω παιζουν απο 230 εως 280 Ε...Ευχαριστω....
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  14. #104
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2005
    Μηνύματα
    157
    Καλές τιμές έχουν, από αυτούς που έψαξα, ο Ψυχογιός στη Λένορμαν και ο Παξινός στην Καλλιρόης.

  15. #105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
    Καλές τιμές έχουν, από αυτούς που έψαξα, ο Ψυχογιός στη Λένορμαν και ο Παξινός στην Καλλιρόης.

    εκτος απο την τιμη μηπως πρεπει να συζηταμε και τι δουλεια κανουν?Επισης να κοιταμε και ημερομηνιες κατασκευης ελαστικου!

Σελίδα 7 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Λάστιχα Bridgestone για Vstrom 650 K7
    από IPL στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2012, 12:46
  2. λαστιχα για vstrom 1000
    από x-rider στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2005, 07:51
  3. λαστιχα για KTM LC4 SM
    από dez στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2004, 15:26
  4. λαστιχα για cbr400-RR
    από PALADIN στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2004, 17:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF