Σελίδα 72 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2262676869707172737475767782122 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.066 έως 1.080 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1066
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα φιλαράκο με το πράσινο ninjaκι στη γέφυρα της Καλλιθέας γύρω στις 22:30 με κράνος μπουφανάκι και να κρατάς στο αριστερό χέρι περασμένο 2ο κράνος για την κοπελιά ίσως που θα πήγαινες να παραλάβεις για βραδινή βολτούλα. Έσκασα και γω δίπλα σου ακριβώς το ίδιο.
    Το γούσταρα τρελά γιατί 2 πράσινα kawasaki με προβλεπέ οδηγούς με κρανάκι και για τις συνεπιβάτισσες δε συναντάς κάθε μέρα. Ήθελα να σου σκάσω thumbs up αλλά μας πρόλαβε το φανάρι που μόλις σε είχα προλάβει και έστριψες. Καλές βόλτες να χεις!

  2. #1067
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Σας είδα ευθειάκηδες και σας βαρέθηκα ετι μια φορά..

  3. #1068
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα πορτοκαλι Hayabusa...με 52αρα μπαγκαζιερα !!
    Ακομα γελαω !!!

    Σας βλεπω ολους γενικως(και μενα φυσικα) να καταληγετε μετα απο μανουρα με αλλους οδηγους...στη φραση "εχε χαρη που..." και να αποχωρειτε !
    Καλα κανετε!
    Δεν ξερεις τι τρελα κουβαλαει ο καθε βλακας...!
    Καμμια φαπα ομως ποτε θα διαβασουμε οτι επεσε???

  4. #1069
    se eida mori kotara kai ourliaza san trelos apo to parathiro tou sinodigou opou kathomouna ,ZOO epi tis leoforo kavalas ora 5 to mesimeri me xalari kinisi na foras mavro giali kai na exeis akoubisi to ena xeri sto timoni me tin palami kai tentomena ta daxtila kai me to allo na kratas to mano kai na ta vafis TO SPITI SOU ZOO .....fonaza mexri pou ekopses kai epiases terma dexia ZOO ...eprepe na exoune pliris katasxesi diplomatos gia kati tetia zoadia
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  5. #1070
    Σας είδα 2 hayabusa χθες στο φανάρι του Hilton. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς καβαλάτε τις θεωρητικά πιο γρήγορες μηχανές αλλά αρνείστε να προστατέψετε την κεφάλα σας!
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  6. #1071
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα,σε 2 συνεχόμενα φανάρια να κοιτάς απο πάνω μέχρι κάτω την μηχανή μου τα πάντα εξαρτήματα μπρος πίσω, στο επόμενο αν το ξανα έκανες θα είχαμε άσχημα ξεμπερδέματα...

  7. #1072
    Εγώ πάλι είδα σήμερα στην Π. Κυριακού αναβάτη Varadero ΜΕ κράνος και το πούρο σε μέγεθος BigMak να εξέχει από την ανοικτή ζελατίνα...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  8. #1073
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα κοπελιά με το σκούτερ να βγαίνεις από διασταύρωση, παρόλο που είδες το αυτοκίνητο που ερχόταν...περίμενες να φρενάρει; αν δεν έκανες ελιγμούς να το αποφύγεις και παρολίγον να πέσεις πάνω στη μηχανή μου, θα σε έκανε με τα κρεμμυδάκια... ζώον...

  9. #1074
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2014
    Μηνύματα
    4
    Σε είδα (...και έκοψα) 50άρα να βγαίνεις σε διασταύρωση από αριστερά μου άνετη και ωραία, και μετά τα μπινελίκια να έχεις αυτό το ηλίθιο βλέμμα του στυλ τι θέλει αυτός?
    Με σκοτώνει η σκέψη οτι κυκλοφορείς στους δρόμους ψάχνοντας να πετύχεις τον απρόσεκτο

  10. #1075
    Άκου, βλέπε, σώπαινε... Το avatar του/της low pass
    Εγγραφή
    17/06/2013
    Μηνύματα
    25
    Σε είδα τροχονόμε να μας έχεις στη διαστάυρωση σταματημένους άσκοπα αφού δεν ερχόταν κανείς.Σε κόρναρα για να μας δώσεις το ok, κ τότε ξεκόλλησες.
    Δε λέω, σας έχει βαρέσει κ σας το καυσαέριο ρε πστμ....

  11. #1076
    Σας είδα σήμερα να πλακώνεστε στα μπουκέτα στην μεσογείων μπροστά απο το πεντάγωνο...για την ακρίβεια, ο ένας οδηγός αυτοκινήτου είχε βγει και πλάκωνε τον άλλο που ήταν μέσα στο αμάξι!!! Για πολύ μπουνίδι λέμε. Μετά άναψε φανάρι και απλα φύγατε...

  12. #1077
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα στη Λιοσίων κατά τις 17:00 φίλε με το V-strom να έχεις ξεχάσει τα κλειδιά στη μπαγαζιέρα και να πηγαίνεις γρηγορούτσικα. Στην αρχή που σε χτύπησα στη πλάτη στο φανάρι ξαφνιάστηκες αλλά όταν σου πάσαρα τα κλειδιά έβαλες τα γέλια. Αν δε φόραγες κράνος μπουφάν γάντια τα κλειδιά ακόμα εκεί θα ήτανε

  13. #1078
    SWOUAG κι ετς.... Το avatar του/της Dbnn
    Εγγραφή
    31/07/2013
    Μηνύματα
    1.008
    Σε είδα με το μαυρο CB400 στην γέφυρα της Μεταμόρφωσης και μου τρέχανε τα σάλια, ωραίο εργαλείο...! Δεν το πήγαινες γλήγορα μιας και μου ριχνες 10+ χρόνια.

    Καλούς δρόμους!

  14. #1079
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zentakiasSF
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    230
    Σε είδα φιλε με το varadero σημερα κατα τη μια το μεσημερι στη λιοσιων στο υψος του σταθμου αττικης, να ερχεσαι καταπανω μου εχοντας χασει το μπροστινο σου κ σε απεφυγα τελευταια στιγμη απο το να χασω το αριστερο μου ποδι.
    Γυρισα, σε ειδα ορθιο κ σενα κ την κοπελα κ το dero καρφωμενο στον προφυλακτηρα του αγροτικου.
    Ευτυχως εισαι καλα κ συ κ η δικια σου, κ ελπιζω να δικαιωθεις απο το δημο για τα λαδια στη μεση του δρομου!
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΟΧΗ!!

    (ειμαι ο τυπος με το cb400 που λιγο πριν ειχα προσπερασει το αγροτικο στο οποιο καρφωθηκες)

  15. #1080
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα, πατέρα με το «βελτιωμένο» Varadero σου αλλά με μηδενική προστασία να έχεις σφηνωμένο μπροστά σου το πιτσιρίκι σου, 7-8 χρονών και δεν μου φάνηκε να είναι ούτε η πρώτη φορά ούτε εξαίρεση. Συγχαρητήρια εύχομαι, για τα σκατά που έχεις στο κεφάλι και ελπίζω να μην γίνει το παιδάκι ακόμα ένα νούμερο στις στατιστικές — για εσένα χέστηκα να πω την αλήθεια.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF