Σελίδα 8 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 196

Θέμα: SV650 Στησιμο,GSXR front end,rear shock κτλ.

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jpsplus
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    198
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Wilbers ε;
    Εχω ακουσει καλα λογια και απο κατοχο Honda (σημερα μου τα ελεγε) .
    Οταν τελειωσεις με τις φωτο δωσε αν θες καμια πληροφορια πχ τιμη,χαρακτηριστικα,υποστηριξη κτλ
    να συμπληρωσουμε το τοπικ.
    εχει εδω αντιπροσωπεια την eliofil s.a. tel 2102849200 triumph@eliofil.gr
    εγω το εφερα απ'εξω μεσω φιλου με μαγαζι 500ευρω. εδω εχει 650+
    εχει δυο ρυθμισεις για συμπιεση High-low 22 θεσεις η καθε μια και μια ρυθμιση αποσβεση επαναφορας παλι με 22 θεσεις. και συνεχη προφορτιση ελατηριου με κοντρα παξιμαδια.
    εγγυηση 5 χρονια
    δυστυχως τα χαρτια που ηρθαν μαζι με το αμορτισερ απο γερμανια ειναι φυσικα στα γερμανικα και δεν καταλαβαινω τιποτα.
    η παραγγελια εγινε λεγοντας τους τα κιλα μου και οτι το μπροστινο ειναι απο gsxr 750 k4 με gold valves, και ηρθε ετσι σεταρισμενο.
    το site ειναι www.wilbers.de και εχει ενα αμερικανικο λινκ και ενα γερμανικο.
    μπορει να παρει υδραυλικη προφορτιση ελατηριου με 200περιπου ευρω και αλλα 100 για ρυθμιση υψους. υπαρχει και ενα βιβλιο στα αγγλικα της wilber για αναρτησεις με 20$ αλλα εχει πολυ ιστορια απο καποιες σελιδες που ειδα.

  2. #107
    ahnte autes einai metatropes...
    giannh megeia sou poly kalo kai poiotiko deixnei to amorthser.
    dystyxws oso mou milouses egw hmoun allou.
    steile kamia foto akoma.

    re sy?
    pws shkwses etsi to pisw meros?
    den to eixa skeutei egw auto sthn topo8ethsh tou ohlins.....

    ante kalotaksido

  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
    ahnte autes einai metatropes...
    giannh megeia sou poly kalo kai poiotiko deixnei to amorthser.
    dystyxws oso mou milouses egw hmoun allou.
    steile kamia foto akoma.

    re sy?
    pws shkwses etsi to pisw meros?
    den to eixa skeutei egw auto sthn topo8ethsh tou ohlins.....

    ante kalotaksido
    Μην κανεις ρε καμια μαλακια και το σηκωσεις πανω απο 1,5 cm
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jpsplus
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    198
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Μην κανεις ρε καμια μαλακια και το σηκωσεις πανω απο 1,5 cm
    σηκωμα εννοει της σελας και οχι του πισω μερους της μοτοσυκλετας. δεν το σηκωνω καθολου.
    ισα ισα που σηκωσα λιγο το μπροστα γιατι αλλαξα το μπροστινο λαστιχο απο 60 σε 70

  5. #110
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Για να αναθερμανουμε το τιμημενο αυτο τοπικ, τελευταια εχω αρχισει να σκεφτομαι αναβαθμιση στις αναρτησεις του 1000 s που εχω. Αρχισα λοιπον να ψαχνω εδω, σε 2-3 ξενα φορουμ και eshops τι παιζει και ...εχασα τη μπαλα!

    Καταρχην να διευκρινησω πως θεωρω το sv sport-touring μηχανη, γι'αυτο την πηρα και γ'αυτο θελω να την κρατησω και δεν παω προς gsxr κτλ. Ιδανικα λοιπον θελω να βρω μια ρυθμιση εμπρος-πισω για πιστα, μια για ταξιδι μονος και μια για ταξιδι δικαβαλο/φορτωμενος.

    Στην αρχη σκεφτηκα αλλαγη μπροστινου με USD gsxr αλλα απ'οτι καταλαβα πρεπει εκτος απο καλαμια, να αλλαξουν τιμονοπλακα(?), κλιπ-ον, ζαντα, φτερο τροχου, δισκοι, δαγκανες & τρομπα φρενου - δηλαδη ολο το μπροστινο! Οποτε απο κοστος 200-300$ που βρισκω στο ebay καλαμια, θα παμε συνολο κοντα στο χιλιαρικο, συν το οτι πρεπει να βρω μαγαζι που να προσεξει τι δουλεια θα κανει....

    Οποτε αρχισα να σκεφτομαι αν μονο με αλλαγη μ'ενα καλο σετ wp/ohlins/hyperpro ελατηριων+λαδιου θα ειμαι οκ. Αισθητικα βεβαια καμια σχεση αλλα σαν αποδοση, εχει κανεις ιδεα πως θα ειναι σε σχεση με το USD?

    Το ιδιο και για πισω: βρισκω αμορτισερ απο GSXR με 20$!!!!! αλλα θελουν revalving, αλλαγη ελατηριου και σεταρισμα και να ειναι το σωστο μηκος και ισως κοψιμο στο κουτι της μπαταριας και,και,και....Και τελικα παλι καποιο μαγαζι θα πληρωσω να τα κανει αυτα και θα φυγει καμια 400αρα ενω με 650 βρισκω καινουργιο aftermarket ετοιμο για τοποθετηση - ασε που δε με χαλαει καθολου αν βρω και μεταχειρισμενο.

    Οποτε τελικα αξιζουν οι αναρτησεις του gsxr; Ακομα κι αν τις βαλω σωστα, εχουν το ευρος ρυθμισεων που θελω για πιστα και τουρισμο; Αλλα και τα aftermarket wp/ohlins/penske/Technoflex εχουν αυτο το ευρος ρυθμισεων; Ή τλικα τζαμπα θα τα σκασω

  6. #111
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades

    Οποτε αρχισα να σκεφτομαι αν μονο με αλλαγη μ'ενα καλο σετ wp/ohlins/hyperpro ελατηριων+λαδιου θα ειμαι οκ. Αισθητικα βεβαια καμια σχεση αλλα σαν αποδοση, εχει κανεις ιδεα πως θα ειναι σε σχεση με το USD?

    Το ιδιο και για πισω: βρισκω αμορτισερ απο GSXR με 20$!!!!! αλλα θελουν revalving, αλλαγη ελατηριου και σεταρισμα και να ειναι το σωστο μηκος και ισως κοψιμο στο κουτι της μπαταριας και,και,και....Και τελικα παλι καποιο μαγαζι θα πληρωσω να τα κανει αυτα και θα φυγει καμια 400αρα ενω με 650 βρισκω καινουργιο aftermarket ετοιμο για τοποθετηση - ασε που δε με χαλαει καθολου αν βρω και μεταχειρισμενο.

    Οποτε τελικα αξιζουν οι αναρτησεις του gsxr; Ακομα κι αν τις βαλω σωστα, εχουν το ευρος ρυθμισεων που θελω για πιστα και τουρισμο; Αλλα και τα aftermarket wp/ohlins/penske/Technoflex εχουν αυτο το ευρος ρυθμισεων; Ή τλικα τζαμπα θα τα σκασω
    Μην τρελαινεσαι.
    Για το μπροστινο και μονο η αλλαγη ελατηριου και λαδιου ειναι ηδη μια πολυ καλη αναβαθμιση
    που οδηγικα τουλαχιστον δεν μπορει καποιος ευκολα να την εξαντλησει.
    Αν σε τρωει ο κωλος σου βεβαια και μπορεις να δαπανησεις κοντα στα 400 ευρω για ενα επνυμι cartridge kit (HK Suspension,Ohlins,Matris κτλ) ,ενδεχομενως θα εχεις ενα μπροστινο πολυ καλυτερο απο οποιοδηποτε εργοστασιακο USD.
    Αλλωστε τα σωθικα ειναι αυτα που μετρανε ειτε σε USD ειτε σε τηλεσκοπικα.

    Οσο για πισω η λυση του gsxr,zx-10 κτλ αμορτισερ ειναι μεν ενα κλικ αναβαθμισης αλλα δεν αξιζει τον κοπο.
    Συν τοις αλλοις παιρνεις ενα αμορτισερ απο ενα μηχανακι που εχει διαφορετικο μοχλικο διαστασεις γκαζι πλαισιο κτλ και θα χρειαστει και αυτο ολικη ανακατασκευη για να ταιριαξει οδηγικα στο SV.

    Και αν βρεις εδω περα ανθρωπο να ξερει να σου πει τι ελατηριο λαδια τσιμουχες εμβολα κτλ να βαλει σε ενα εντελως ασχετο αμορτισερ για να ταιριαξει στο μηχανακι σου, τοτε να μου δωσεις την διευθυνση του R&D εργαστηριου του να τον επισκεφτω.


    Οποτε για πισω εγω ετσι οπως το βλεπω υπαρχουν 2 λυσεις.

    Μαθαινεις αν το πισω αμορτισερ σου επισκευαζεται (δεν νομιζω αν και δεν ειμαι σιγουρος).
    Αν ναι, πηγαινεις σε καποιο καταστημα οπως το k-Shock και ρωτας αν υπαρχει σετ ανακατασκευης/βελτιωσης του αμορτισερ σου.

    Αλλιως πας στην λυση του νεου αμορτισερ οπου και εκει εχεις 2 επιλογες.
    Τις σχετικα πιο φθηνες αλλα πολυ καλες λυσεις του κλασσικου αμορτισερ με ρυθμισεις προφορτισης,αποσβεσης επαναφορας και ισως και ρυθμισης υψους (βοηθαει πολυ στο SV) .
    Η πας για πληρως ρυθμιζομενο (υπαρχουν πολλες εταιρειες για να τις αναφερω) .

    Το θεμα ειναι οτι το μηχανακι σου ειναι καλα στημενο απο μαμα ακομα κια για γρηγορη οδηγηση.
    Η λυση του μπροστινου ειναι οκ, αλλα αν πας για πισω εχε υπ'οψιν οτι θελει πολλες δοκιμες και ρυθμισεις διαφορετικες αναλογα με του που θα οδηγησεις αλλιως δεν αξιζειτα λεφτα να σκασεις ενα οχτακοσαρι και να το αφησεις στις μαμα ρυθμισεις..

    Εγω προσωπικα εγω 3 ρυθμισεις,ταξιδι,πολη, πιστα (αυτη ειδικα μου εβγαλε την πιστη και δεν ειναι η καλυτερη) που εφτιαξα μετα απο 20.000 χλμ με πολλες δοκιμες και σημειωσεις σε μπλοκακι που ειχα παντα μαζι μου.
    Μερικες απο τις ρυθμισεις ηταν επικινδυνες για δρομους της Αθηνας.

    ΒΑΣΙΚΑ ΕΣΥ ΤΙ ΧΡΗΣΗ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΩΣ;



    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  7. #112
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    ....Αλλωστε τα σωθικα ειναι αυτα που μετρανε ειτε σε USD ειτε σε τηλεσκοπικα.
    Συμφωνω

    Οσο για πισω η λυση του gsxr,zx-10 κτλ ....
    τοτε να μου δωσεις την διευθυνση του R&D εργαστηριου του να τον επισκεφτω.
    Αυτο εχω καταλαβει κι εγω...

    Μαθαινεις αν το πισω αμορτισερ σου επισκευαζεται (δεν νομιζω αν και δεν ειμαι σιγουρος).
    Ουτε εγω αλλα δεν ειναι κακη ιδεα

    Αλλιως πας στην λυση του νεου αμορτισερ οπου και εκει εχεις 2 επιλογες.
    Τις σχετικα πιο φθηνες αλλα πολυ καλες λυσεις του κλασσικου αμορτισερ με ρυθμισεις προφορτισης,αποσβεσης επαναφορας και ισως και ρυθμισης υψους (βοηθαει πολυ στο SV) .
    Η πας για πληρως ρυθμιζομενο (υπαρχουν πολλες εταιρειες για να τις αναφερω) .
    Οντως υπαρχουν πολλες, ποιες ομως τις δουλευουν συνεργεια στην ελλαδα ωστε να ξερουν να τις περασουν σωστα;

    Εγω προσωπικα εγω 3 ρυθμισεις,ταξιδι,πολη, πιστα (αυτη ειδικα μου εβγαλε την πιστη και δεν ειναι η καλυτερη) που εφτιαξα μετα απο 20.000 χλμ με πολλες δοκιμες και σημειωσεις σε μπλοκακι που ειχα παντα μαζι μου.
    Μερικες απο τις ρυθμισεις ηταν επικινδυνες για δρομους της Αθηνας.

    ΒΑΣΙΚΑ ΕΣΥ ΤΙ ΧΡΗΣΗ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΩΣ;
    [/B]
    40% πολη, 55% βολτες/ταξιδια, 5% πιστα

    Προφανως ομως η βελτιωση των αναρτησεων σκοπευει στις εκτος πολης χρησεις!

  8. #113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades


    40% πολη, 55% βολτες/ταξιδια, 5% πιστα

    Προφανως ομως η βελτιωση των αναρτησεων σκοπευει στις εκτος πολης χρησεις!
    Καλυτερα βελτιωσε τα λαστιχα σου τοτε, τα φρενα σου, και για αρχη το μπροστινο σου με ενα σετ ελατηρια/λαδακια (εγω θα πηγαινα σε hyperpro) .

    Ο αναβατης αν θυμαμαι καλα εκανε σχετικα προσφατα το 0-300 οποτε ειναι και αυτος σε καλο δρομο.

    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  9. #114
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Ο αναβατης αν θυμαμαι καλα εκανε σχετικα προσφατα το 0-300 οποτε ειναι και αυτος σε καλο δρομο.
    Ο αναβάτης είναι σε καλύτερο δρόμο γιατί έκανε το CSS....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jpsplus
    ισα ισα που σηκωσα λιγο το μπροστα γιατι αλλαξα το μπροστινο λαστιχο απο 60 σε 70
    Τι εννοείς εδώ ;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Ο αναβάτης είναι σε καλύτερο δρόμο γιατί έκανε το CSS....



    Τι εννοείς εδώ ;
    Σας εχω και τους δυο λεμε:rotflmao:

    Οσο για το δευτερο εννοει οτι η μετατροπη του μπροστινου σε GSXR ειχε ως αποτελεσμα να μπει λαστιχο προφιλ 70 απο 60 που ειχε με αποτελεσμα να ψηλωσει και αλλο το μπροστινο μερος.

    Κατι καταστροφικο σε ενα μηχανακι που αποδεδειγμενα μεταμορφωνεται με το σηκωμα του πισω μερους, η εσχατως το "κατεβασμα" του μπροστινου (τιμονοπλακες) .
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #116
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Οσο για το δευτερο εννοει οτι η μετατροπη του μπροστινου σε GSXR ειχε ως αποτελεσμα να μπει λαστιχο προφιλ 70 απο 60 που ειχε με αποτελεσμα να ψηλωσει και αλλο το μπροστινο μερος.

    Κατι καταστροφικο σε ενα μηχανακι που αποδεδειγμενα μεταμορφωνεται με το σηκωμα του πισω μερους, η εσχατως το "κατεβασμα" του μπροστινου (τιμονοπλακες) .
    Ετσι όπως το γράφει κατάλαβα ότι σήκωσε τις πλάκες για να αντιμετωπίσει το πρόβλημα του 70 προφίλ....
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #117
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Καλυτερα βελτιωσε τα λαστιχα σου τοτε, τα φρενα σου, και για αρχη το μπροστινο σου με ενα σετ ελατηρια/λαδακια (εγω θα πηγαινα σε hyperpro) .

    Ο αναβατης αν θυμαμαι καλα εκανε σχετικα προσφατα το 0-300 οποτε ειναι και αυτος σε καλο δρομο.

    Λαστιχα εχω τα Metzeler M3, σωληνακια υψηλης εβαλα, css level 1 εχω, τον σεπτεμβρη θα εχω το 2ο, τον οκτωβρη θα εχω κι εσενα

    Υποθετω μεταξυ hyperpro, wp η ουσιαστικη διαφορα θα ειναι στο ποσο καλη θα ειναι η τοποθετηση, ποσοτητα λαδιου, βοηθεια στη ρυθμιση κτλ. Υπαρχει καποιος δοκιμασμενος μαστορας;

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Λαστιχα εχω τα Metzeler M3, σωληνακια υψηλης εβαλα, css level 1 εχω, τον σεπτεμβρη θα εχω το 2ο, τον οκτωβρη θα εχω κι εσενα

    Υποθετω μεταξυ hyperpro, wp η ουσιαστικη διαφορα θα ειναι στο ποσο καλη θα ειναι η τοποθετηση, ποσοτητα λαδιου, βοηθεια στη ρυθμιση κτλ. Υπαρχει καποιος δοκιμασμενος μαστορας;
    θα με Κλασεις τον Οκτωβρη, γιατι μηχανη θα εχω απο Φλεβαρη...


    Οποτε θα με κλασεις απο Φλεβαρη:rotflmao:


    Για μαστορες τωρα......

    Πολυ καλη εντυπωση μου ειχε κανει πριν απο καιρο ενας τυπος στο Κ-Shock που τα ειπαμε για κανα μισαωρο, αλλα τελικα πηρα απο αλλου αμορτισερ και εβγαλα τα ματια μου μονος μου.
    Βεβαια ασχολειται μονο με αμορτισερ που εμπορευεται ο ιδιος οποτε αν του πας το νεο σου Ohlins,
    μπορει και να παρεις τα @@ του.
    Παντως τα HyperPro ειναι πολυ καλη φαση και ηταν το αμορτισερ που θα επαιρνα αν το Ολινς δεν καθυστερουσε τοσο και αν βεβαιως-βεβαιως δεν μΕ εδινε καποια καλη ψυχη απο εδω μεσα κοψοχρονια το EMC με full μπινελικια και τα ρεστα.

    Θα μπορουσες επισης να απευθυνθεις στον Ευθυμιου στην Βουλιαγμενης.
    Ειναι παντα προθυμος και ομιλητικος, γνωστης των V2 απο την εποχη του TL οπου εχουν περασει παμπολλα απο τα χερια του, και βασικα ειναι αυτος που θα εμπιστευτω για την ανακατασκευη του δικου μου.

    Παντως η αγορα και ρυθμιση του αμορτισερ ειναι ενας μακρυς, δυσκολος, και ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ δρομος, οποτε οτι και να σου πουμε, οτι και να διαβασεις....
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  14. #119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jpsplus
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    198
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Σας εχω και τους δυο λεμε:rotflmao:

    Οσο για το δευτερο εννοει οτι η μετατροπη του μπροστινου σε GSXR ειχε ως αποτελεσμα να μπει λαστιχο προφιλ 70 απο 60 που ειχε με αποτελεσμα να ψηλωσει και αλλο το μπροστινο μερος.

    Κατι καταστροφικο σε ενα μηχανακι που αποδεδειγμενα μεταμορφωνεται με το σηκωμα του πισω μερους, η εσχατως το "κατεβασμα" του μπροστινου (τιμονοπλακες) .
    το μπροστινο απο gsxr 750 k4 οπως ηρθε απο usa. ηταν 1.5cm ποιο κοντο απο του SV.
    το κυκλοφορησα με το δικο μου λαστιχο που ηταν 60 στην αρχη. οταν αλλαξα λαστιχα εβαλα μπροστα 70 γιατι τετοιο φοραει το GSXR απο τη μανα του.

    δυστυχως αυτο που ειπες οτι βρηκες καποιες ρυθμισεις μετα απο 20000χμ και με μπλοκακι στο τσεπακι ειναι σωστο.

    παντως οσο αφορα το μπροστινο και το κοστος και μονο η αισθηση στο φρεναρισμα που εχω τωρα αξιζει τα λεφτα του. περα απο το οτι εχει καλυτερη αισθηση και καποιες "ασαφειες" απο μπροστα εξαφανισθηκαν.

    για το πισω εχω καιρο μπροστα μου ακομη.

  15. #120
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    ...αν βεβαιως-βεβαιως δεν μΕ εδινε καποια καλη ψυχη απο εδω μεσα κοψοχρονια το EMC με full μπινελικια και τα ρεστα.
    Εννοεις αυτο με Code: S102 που εχει αποσβεση συμπιεσης&επαναφορας συνδιασμενες σε ενα "κουμπι"; Αυτη η λυση πρεπει να βοηθαει απιστευτα στη ρυθμιση της αναρτησης...?

    Θα μπορουσες επισης να απευθυνθεις στον Ευθυμιου στην Βουλιαγμενης.
    Ειναι παντα προθυμος και ομιλητικος, γνωστης των V2 απο την εποχη του TL οπου εχουν περασει παμπολλα απο τα χερια του, και βασικα ειναι αυτος που θα εμπιστευτω για την ανακατασκευη του δικου μου.
    Αυτο σκοπευω αλλα καλο ειναι να εχω μια ολοκληρωμενη αποψη

Σελίδα 8 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Gsxr 1000 K4 front-end swap
    από kostom στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2007, 12:47
  2. Front Gsxr 1000 k4
    από johnpagr στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2005, 18:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF