Σελίδα 8 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 260

Θέμα: θελω zzr 1400 τι να κανω;

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.533
    δεν ξέρω τι θα γίνει με το ζζρ αλλά με 10 σελίδες ακόμα και εκατέρωθεν καλή διάθεση τουλάχιστον θα μάθει ορθογραφία:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    και πουσαι φίλε......
    τώρα που έμαθα ότι είσαι κρήτη από μένα πάρτο ελεύθερα
    κι εσύ εκεί κάτω έτσι κι αλλιώς έχεις μειωμένο προσδόκιμο κι εγώ εδώ δεν κινδυνεύω να σε βρω απέναντι αφού μας χωρίζει θάλασσα

  2. #107
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    moto.gr.....


    εγγυηση....δεν με απογοήτευσεs ποτε...







    edit. re kapetanio.........ta greeklish mou se peirazan....






    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  3. #108
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    έτση ραι μπες με το ζζρου να τα γαμίσυμαι ώλα ... κι εγό φιλαρίνη μου τους ήπα κάποτε ότι θαίλο να πάρο το μπεμπε το 1600 και με δουλαιυουνε ακόμα αλά δε μασάο λέμαι , μιν παιριμαίνης να σαι καταλαύουν . Πάρτω εσί να το πάρο κε εγό να κάνουμε κε καμηά κώντρα , να τσι γαμίσομε όλλους . Μίπος θες κι εσί μπεμπε ? Δαις λήγω . κε κάτη ακώμα , μιν ακούς καναίνα τους γηατί δαιν ξαίρουν αυτί , ήνε αθινέες κόταις λυράταις κε τα ώπλα νωμίζουν ότι ήναι μόνω γηα των πώλαιμω αινό αιμής τα αίχομε γηα να λίνουμε τσι λωγαρηασμούς μας ,αντή γηα κωμπηωυτεράκη ,απώ κη να καταλάυης ...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bmw-concept_6_mp2_pic_69294.jpg 
Προβολές:	299 
Μέγεθος:	225,3 KB 
ID:	226959
    Respect mah authoritah!!!!

  4. #109

  5. #110
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780






    xaxxxaxaxxxaxaxaaxaxaxx
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  6. #111
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    έτση ραι μπες με το ζζρου να τα γαμίσυμαι ώλα ... κι εγό φιλαρίνη μου τους ήπα κάποτε ότι θαίλο να πάρο το μπεμπε το 1600 και με δουλαιυουνε ακόμα αλά δε μασάο λέμαι , μιν παιριμαίνης να σαι καταλαύουν . Πάρτω εσί να το πάρο κε εγό να κάνουμε κε καμηά κώντρα , να τσι γαμίσομε όλλους . Μίπος θες κι εσί μπεμπε ? Δαις λήγω . κε κάτη ακώμα , μιν ακούς καναίνα τους γηατί δαιν ξαίρουν αυτί , ήνε αθινέες κόταις λυράταις κε τα ώπλα νωμίζουν ότι ήναι μόνω γηα των πώλαιμω αινό αιμής τα αίχομε γηα να λίνουμε τσι λωγαρηασμούς μας ,αντή γηα κωμπηωυτεράκη ,απώ κη να καταλάυης ...
    :hypnotize :hypnotize


    "Qu ils mangent de la brioche"

  7. #112
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    γηατή γαιλάς φίλαι ;
    Τα βλαίπης δε μας πησταίουν αλά δε μασάμαι ...
    Κε ώταν τω πάρης θα κώψουμαι τιν εκσάτμεισει απώ τω λεμό να παμαι με τα αιλαίφθερα στη Νωμαρχήα να γκαζόνουμαι μαίχρι να γηρήσουν τιν ΟΦΑΡΑ ΜΑΣ στιν Α Κατιγωρεία γηατή ήνε άδηκω που μας έρηξαν η βρομοι κε αν δαιν το κάνωυν θα τους καψουμε ζοντανούς (πάλη) γηατή δαιν τα δαιχώμασται αιμής αφτά .
    Κε πωυσε μι σου πη κιανής γηα αιξωπλισμό κε μαλακήαις γηατή δαιν ξαίρωυν τη λαίναι . Αιγό ξαίρο αίνα που φωρούσαι τα πάντα όλλα κε εμισερόθικαι μαι 30χλμ/ώραΚρίτις .Φωρούσαι λαίη κε κωρκόδηλο στι πλάτι . Να αφίσωυν τσι μαλακείαις τα λαιφτά σου να πάροουν μώνω θέναι κε πίγενε στω κουράδη να γδάρις μια προβατήνα να τη φωραίσης στι μπλάτει ήδεια δουληά κάνη και ήσε τζιτζι . Κε για κράνως τα γαιρμανηκά που έχουμε από των πώλεμω ήναι γαματα και τσι μόδας .
    έτση να τσι γαμίσομαι , α τσι γαμίσομαι. Κε την ΟΦΑΡΑ ΜΑΣ στιν Α .
    Respect mah authoritah!!!!

  8. #113
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913

    θελω zzr 1400 τι να κανω;

    Κωλοτούμπες
    "Qu ils mangent de la brioche"

  9. #114
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913

    θελω zzr 1400 τι να κανω;

    Το θέμα είναι αν πάρεις ΕΣΥ ZZR 1400 τι θα κάνουμε ΕΜΕΙΣ?




    Το σταυρό μας...
    "Qu ils mangent de la brioche"

  10. #115
    Δεν κυνδιβεται απο εμενα μην ανησυχητε γιατι εγω αυτο που θα παρω θα το σεβομαι και ποτε δεν θα κανω μαλακιες,μαλλων εγω κυνδυνεβω απο εσας που επειδη οδηγατε χρονια (αν οδηγατε δηλαδη μερικοι που πολυ αμφιβαλω αν θα εχετε οδηγησει και μηχανη μεγαλου κυβισμου απλα τις φοβαστε)νομιζετε οτι αυτο σας δινει το δικαιωμα να τρεχετε με 200αρες στην εθνικη και να περνατε τα αυτοκηνητα ζικ ζακ.ε μαθετε λοιπον και κατι απο εναν αρχαριο δεν τρεχουμε στον δρομο οπως τρεχουμε σε πιστα για κανεναν λογο.υπαρχει καπιος που να εχει zzr να μου πει την γνωμη του και αυτος πως εινε η μηχανη εινε δισκολη ευκολη;η και καπιος ο οπιος να ανεβηκε αποτομα σε κιβικα δεν μπορει καπιος θα υπαρχει;

  11. #116
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    η και καπιος ο οπιος να ανεβηκε αποτομα σε κιβικα δεν μπορει καπιος θα υπαρχει;
    εννοείς ζωντανός...?


    κοιτα να δεις ...το μηχανακι ειναι βαρυ.... πρεπει να το δουλευεις με το γκαζι και τον συμπλεκτη...και δε θα σε βοηθαει...


    για να μην καταλαβαινεις δηλαδη το βαρος του σε κλειστα κομματια πρεπει να εχεις περασει και πιο "ευκολα" μηχανακια...με μικρο βαρος που το κουμανταρεις σαν ανθρωπος... και με γκαζι που συγχωρει... αλλο να εχεις ιπποδυναμη 60 αλογα απο το χερι να φευγει στον πισω τροχο κι αλλο 200...
    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.... αυριο το πρωι προσπαθησε να χτυπησεις εναν φραππε με το κρουστικο δραπανο σε φουλ στροφες (αντι για μιξερ)....

  12. #117
    Μέλος προς δωρεά Το avatar του/της Vagelis Gar
    Εγγραφή
    06/02/2010
    Μηνύματα
    1.389
    giorgos.ken μα την παναγία αν ήμουν στην θέση του πατέρα σου ή θα είχα αυτοκτονήσει ή θα σε είχα σκοτώσει. Πως την παλέυουν ρε φίλε οι γονείς σου με την πάρτη σου?
    Το blog μου:
    http://northcape2010.blogspot.com/

    Βάση Δεδομένων:
    http://www.earthexplorer.weebly.com/

  13. #118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    εννοείς ζωντανός...?


    κοιτα να δεις ...το μηχανακι ειναι βαρυ.... πρεπει να το δουλευεις με το γκαζι και τον συμπλεκτη...και δε θα σε βοηθαει...


    για να μην καταλαβαινεις δηλαδη το βαρος του σε κλειστα κομματια πρεπει να εχεις περασει και πιο "ευκολα" μηχανακια...με μικρο βαρος που το κουμανταρεις σαν ανθρωπος... και με γκαζι που συγχωρει... αλλο να εχεις ιπποδυναμη 60 αλογα απο το χερι να φευγει στον πισω τροχο κι αλλο 200...
    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.... αυριο το πρωι προσπαθησε να χτυπησεις εναν φραππε με το κρουστικο δραπανο σε φουλ στροφες (αντι για μιξερ)....
    ενταξει αυτο που λες ειναι καπως ακρεο δεν μπορει οσοι ανεβηκαν αποτομα να ειναι ολοι νεκροι και αν εχεις αποδηξεις για αυτο εγω δεν θα την παρω,τωρα για το αλλο που λες εσυ τη μηχανη μου προτηνεις να παρω για να παρω μετα την zzr;

  14. #119
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    ενταξει αυτο που λες ειναι καπως ακρεο δεν μπορει οσοι ανεβηκαν αποτομα να ειναι ολοι νεκροι και αν εχεις αποδηξεις για αυτο εγω δεν θα την παρω,τωρα για το αλλο που λες εσυ τη μηχανη μου προτηνεις να παρω για να παρω μετα την zzr;
    Αφού το θες τόσο αντε να το πάρεις.Πριν όμως τύπωσε αυτές τις σελίδες που έχουν γραφτεί για την πάρτη σου για να τις διαβάσει ο πατέρα σου και να μην έχει απορίες αν πάθεις κάτι

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    1.502
    Δαρι αφτι λα μινιερι, μαιος σογαρες το μινο, μονομπλοκ σταυροειδε...:hypnotize
    J.T.R

Σελίδα 8 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μου χάλασε!!! τι να κάνω ? που να παω ?
    από afrotwin στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2015, 20:56
  2. ΘΕΛΩ.. ε αφου θελω τι να κανω τωρα?
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2010, 17:01
  3. Τι να κάνω;
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 11:39
  4. CBR 125 R: Πινακίδα...Τι να κάνω;;
    από georgep800 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 23:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF