Σελίδα 85 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3575808182838485868788899095 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.261 έως 1.275 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1261
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα πριν λίγο Θωμά και είπαμε πέντε κουβέντες
    Επιφυλάσσομαι για όταν έρθω Βέροια
    Να σαι καλά φιλαράκι

  2. #1262
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα και σένα νωριτερα με το 12αρι triumph δικαβαλο μαζί με συνεπιβάτη με ροζ κρανακι
    Μπλε μαύρος ο τίγρης
    Πολύ γαμάτο μηχανάκι






    Πάω να παίξω Τζόκερ...

  3. #1263
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε με το μίκρα να με ρωτάς στο φανάρι,αν έχει πολύ θόρυβο το κράνος..μηχανόβιος σε κουτί..καλούς δρόμους να έχεις..

  4. #1264
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα στην Αλεξάνδρας να γράφεις στο κινητό και να πηγαίνεις 8άρια επειδή τα μάτια σου δεν ήταν στο δρόμο. Στο φανάρι σου κανα παρατήρηση και μου πούλησες τσαμπουκά. Δεν έμεινες όμως εκεί και με απείλησες οτι θα πάρεις την πινακίδα της μηχανής και θα με κανονίσεις γιατί δε ξέρω με ποιον τα βάζω.
    Έκατσα πίσω σου και πήρα και το δικό σου νούμερο στο επόμενο φανάρι και σου κανα νόημα οτι σε είδα και σε σημείωσα επίσης. Ξανάρθες δίπλα μου με τσαμπουκά οτι η πινακίδα δεν ισχύει και οτι θα με κανονίσεις που χώνομαι σε ξένα χωράφια.

    Έφυγε και μια καταγγελία επώνυμη στο 100 με την πινακίδα σου πριν από λίγο και ειδοποιήθηκαν επίσης και μερικά παιδιά της Ζ που βρήκα παρακάτω γιατί σε είδα που έστριψες. Εύχομαι να σου κόψουν το κώλο και να τύχει να κάνεις τη λάθος κίνηση τώρα που έχω τα στοιχεία σου και σε φωτογράφισα εύκολα σα φάτσα όπως ήσουν.
    Θα σε ξαναπετύχω άραγε;

  5. #1265
    Σας είδα χθες μεσημεράκι στην παλιά εθνική προς Θήβα (εμείς πηγαίναμε-εσείς επιστρέφατε), μεγάλο μοτοπαρεάκι και χαιρετηθήκαμε με όλους!
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  6. #1266
    Σε είδα πάνω στο Ταύγετο σε στροφιλίκια απο Σπάρτη προς Καλαμάτα με το Σι μπι αρ σου δικάβαλο να διορθώνεις την γραμμή σου γιατι δεν περίμενες οτι θα περνάω με το κουτί μου. Σε ζήλεψα, καλούς δρόμους να έχεις..

  7. #1267
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Σας είδα, BMW 1200 και ένα σκούτερ....γυρνούσατε απο Αφησσο προς Βόλο με χρωματιστό γυαλί ηλίου, μαλλί πένα, τα γκομενάκια πίσω....Η κόρη μου με ρώτησε γιατί οι χαζούλιδες δεν φοράνε κράνος μπαμπά και η μόνη απάντηση που μου ήρθε είναι οτι "αγάπη μου δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι μυαλό"....

    Έτυχε και σταματήσαμε μαζί για σουβλάκια, σας χάζευα στο διπλανό τραπέζι, δεν είσασταν πάνω απο 22-23 και σκεφτόμουνα πόσο κρίμα θα ήταν τα μούτρα σας τριμμένα στην άσφαλτο, τα πόδια σπασμένα....κλπ κλπ....

    Τι να πεις....καλοκαίριαζει.....

  8. #1268
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα με το kawasaki zx6r σε άσπρο χρώμα με shoei και ασημένια ζελατίνα έξω απο τα πανεπηστήμια στην Σαλόνικα,χαιρετηθήκαμε Καλούς δρόμους να έχεις.

  9. #1269
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Θα παρακαλέσω για μία ακόμα φορά να μην σχολιάζετε εδώ μέσα. Αν θέλετε να πείτε κάτι σε κάποιον που έβαλε ένα ποστ εδώ μέσα, στείλτε του ΠΜ, κάντε Vroom και γράψτε εκεί κλπ κλπ.

    Επισης, προσέξτε και με τις υποδείξεις μεταξύ σας. Ενοχλούν.

    Over and out.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #1270
    Σας είδα στη νέα μάκρη ξεκράνωτους με ται γκομενέται ή μη, κυρίως ss και tdm να βολτάρετε πάνω κάτω. Άτιμο πουλ μουρ...

  11. #1271
    οτι να'ναι μελος Το avatar του/της roukos_x
    Εγγραφή
    09/03/2014
    Μηνύματα
    383
    σε ειδα φιλαρακι με το παπι που μου εκανες νοημα αν ειμαι καλα!!! καλα ημουν κ σου εκανα νοημα!!!
    σε ειδα κ εσενα καλε ανθρωπε με το cross που σταματησες κ ενδιαφερθηκες!!!
    Να'στε κ οι δυο καλα, οπου κ αν ειστε!!!
    Αναμεσα σε τοσους εκατονταδες περαστικους οπου οι 9.5 στους 10 ηταν ΤΟΣΟ τραγικοι..εσεις ξεχωρισατε!
    ευχαριστω κ παλι!
    (εθνικη οδος, λιγο πιο πανω απο την εξοδο της μεταμορφωσης, σημερα το μεσημερι)

  12. #1272
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα πιτσιρικά με το ποδήλατο,παρ'ολίγον να πεταχτείς,εάν δεν σου έκανα σινιάλο και κόρνα σε σκοτεινό σημείο σε λεωφόρο..

  13. #1273
    Σε ειδα φιλε με το ΚΖ1300, τσιλικο σαν να βγηκε σημερα απο τη φαμπρικα.
    Ολα γνησια και γυαλιστερα πανω του.

    Μιλησαμε, το εχεις απο το '82 απ'οτι μου ειπες και το κυκλοφορεις ολα αυτα τα χρονια (8 στους 12 μηνες).

    Παντα καλα και παντα ορθιος.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  14. #1274
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    991
    Σε είδα σκληροτράχηλο αγόρι και κατάλαβα αμέσως από που βγαίνει το όνομά σου..
    http://www.youtube.com/watch?v=nFMwy5i3xx8

  15. #1275
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα;;; Bonnie μετά συνοδείας γνωστού κόκκινου Ducati στην Κατεχάκη Κυριακή βράδυ;.;.;. Το κόψατε από Αττική μάλλον μετά...
    Καλούς δρόμους να έχετε

    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF