Σελίδα 9 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 216

Θέμα: το χρονικο ενος εγκεφαλικου

  1. #121
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Με αλλα λογια καταληξαμε, οτι 'το συνειδητοποιειν, υλοποιει'. Οριστε κυριοι το τριτο χερι σας, αν θελετε να το αποκτησετε, η και να περασετε μεσα απο τοιχους. Αν σε καποιον εχει συμβει ποτε, εκει μεταξυ υπνου και ξυπνιου να βγει απο το σωμα του και να περασει μεσα απο κανα τοιχο, θα ειναι σιγουρος οτι δεν ειναι δα και τοσο αδυνατο. Αρκει να μη κουβαλας μαζι σου την παγιωμενη αντιληψη σου για την υλη και ολα γινονται. εκει ειναι το κουμπι.
    άλλοι το έχουν κάνει με τη λεγόμενη «αστρική προβολή». αλλά εδώ άλλο εννοούσαμε νομίζω, τη δυνατότητα να διαπερνάει κάποιος την «ύλη» χρησιμοποιώντας «ύλη», δηλαδή το σώμα του. το οποίο και αυτό είναι προϊόν συνειδητοποίησης. σαν να λέμε ότι θέλω να πέρασω αυτό το ποτήρι φραπέ μέσα από την ξύλινη επιφάνεια του γραφείου μου και να βρεθεί από την άλλη μεριά. για να γίνει κάτι τέτοιο, θα έπρεπε το ποτήρι με τον φραπέ να μην είναι ποτήρι με φραπέ και αυτό το ξύλο να μην είναι ξύλο. δηλαδή ήδη με την εξ'ορισμού παραδοχή του ότι «αυτό είναι ποτήρι, αυτό είναι υγρό (φραπές) και αυτό είναι ξύλο», έχουμε ακυρώσει την ιδιότητα αυτή. αλλιώς θα φτιάχναμε το γραφείο από ελαστικό υλικό το οποίο θα είχε τη δυνατότητα να αφήνει σώματα να το διαπερνούν. αλλά τότε δεν θα ήταν γραφείο, γιατί το γραφείο το φτιάξαμε με σκοπό να ακουμπάμε πάνω του πράγματα όπως ποτήρια με φραπέ. κατά τον ίδιο τρόπο φτιάξαμε τοίχους από τούβλα, αλλιώς θα τα φτιάχναμε από άχυρα και θα μπορούσε ο καθένας να τους διαπεράσει. οπότε όπως βλέπετε, ναι, μπορείτε να περάσετε μέσα από τοίχους με το σώμα σας, αρκεί αυτοί να είναι φτιαγμένοι από άχυρα ή φυλλωσιές ή από νερό τρεχούμενο.

    και η ύλη είναι μια ψευδαίσθηση όπως αναρίθμητες άλλες, π.χ. η γέννηση, ο θάνατος, το φως, το σκότος. οπότε δεν μπορούμε να ζούμε με όλες αυτές τις ψευδαισθήσεις στο κομμάτι πραγματικότητας που μας αναλογεί και κάνοντας χρήση αυτών να τις υπερβούμε. πραγματικά, για να μπορείς να περάσεις με το σώμα σου μέσα από έναν (τσιμεντένιο) τοίχο, προϋπόθεση είναι να μην υπάρχει ο τοίχος, όσο παράλογο κι αν ακούγεται.

    ΥΓ Την αντι-υλη την βλεπουμε υποτιθεται, μαλλον αναφερεσαι στην 'σκοτεινη υλη'
    ναι, στην ας πούμε «σκοτεινή ύλη», που σκοτεινή φυσικά δεν είναι. γιατί δεν υπάρχει αυτό που λέμε «σκοτάδι».

    αλλά μπορώ να παραγγείλω μισό κιλό αντιύλη για μια δουλίτσα που τη θέλω;

  2. #122
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas777
    άλλοι το έχουν κάνει με τη λεγόμενη «αστρική προβολή». αλλά εδώ άλλο εννοούσαμε νομίζω, τη δυνατότητα να διαπερνάει κάποιος την «ύλη» χρησιμοποιώντας «ύλη», δηλαδή το σώμα του.
    Η 'υλη' Κωστα εκφραζει μια αντιληψη. Δεν ειναι δυνατον με αυτην την αντιληψη για την υλη να γινει αυτο που λες, απλα γιατι αυτο ακριβως εκφραζει. Οτι δηλαδη δεν γινεται να περασεις με υλη μεσα απο υλη.
    Η υλη ειναι αποτελεσμα, οχι αιτιο. Δες την υλη ως το αποτελεσμα των πεποιθησεων σου. Αν αλλαξουν οι πεποιθησεις αυτες (σε πολυ low level, πραγμα εξαιρετικα δυσκολο) τοτε βλεπεις οτι υπαρχει μονο ενεργεια, δεν υπαρχουν τοιχοι.
    Αλλα τοτε και εσυ εισαι μονο ενεργεια και οχι σωμα. Αν περιμενεις να υπαρχουν μαρτυρες στο 'επιτευγμα', μαλλον δεν προκειται γιατι θα εχουν διαφορετικες πεποιθησεις και θα υπαρχουν σε ενα αλλο 'κοσμο'.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  3. #123
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Λοιπόν στην θεωρία όλα καλά...

    Όταν περάσει κάποιος από τοίχο σε αυτό το λέβελ ας στείλει ένα πμ plz και κάντε το και sticky.

    Μέχρι τότε πάω να πάθω κανένα εγκεφαλικό μπας και συνέλθω από το θρεντ.



    ΥΓ: Α! Όχι. Μια τελευταία ερώτηξη.

    Γιατί όλα αυτά τα θαυμαστά φαινόμενα συμβαίνουν στους ανθρώπους όταν το μυαλό υπέρ ή υπό λειτουργεί? Όταν χτυπάνε, κοιμούνται, παίρνουν ουσίες κτλ κτλ. Τυχαίο?

    Αν δεν είναι τυχαίο και όντως αυτή η άλλη πραγματικότητα ξεκλειδώνει μόνο αν το μυαλό λειτουργήσει διαφορετικά απότι τώρα, γιατί λειτουργεί έτσι τώρα?
    Δεν εχω περασει απο τοιχο, αλλα μια φορα στη ζωη μου εχω βιωσει ενα πολυ κουλο πραμα. Σημειωση οτι τοτε δεν επινα, δεν καπνιζα και δεν ...απο τα αλλα. Ουτε περναγα καμια περιεργη φαση, τιποτα απολυτως. Εκει αναμεσα στα ορια του ξυπνιου και του υπνου λοιπον, μουδιασα ολοκληρος, και αισθανθηκα σαν μια δυναμη να με τραβαει απο τη κοιλια προς τα πανω. Ενιωσα οτι αρχισα να αιωρουμαι πανω απο το κρεβατι και ηταν γαματη αισθηση, απιστευτη. Ετσι οπως ημουν μετεωρος, γυρισα το κεφαλι μου αριστερα και ειδα οτι το δωματιο ειχε γεμισει με κατι σαν φλογες, εκκενωσεις ηλεκτρικου ρευματος, δεν ξερω πως να το περιγραψω γιονταν ο χαμος ο ιδιος, απιστευτα χρωματα, στροβιλισμοι, εκρηξεις, σπιθες, μιλαμε για το τελειο χασιμο. Και οσο πηγαινε τοσο πιο αναλαφρος αλλα και μουδιασμενος αισθανομουν συναμμα, η αισθηση μοναδικη. Σε καποια φαση εμφανιζεται μια φιγουρα, με μανδυα και κουκουλα, δεν φαινοταν το προσωπο, απλα καταλαβαινα οτι με κοιταζε. Συνηθως σε αυτο το σημειο ειναι που τα κανεις πανω σου και ξυπνας καθιδρος, αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν φοβηθηκα καθολου παρ ολο το σκιαχτικο του πραγματος, ηταν απιστευτη η εμπιστοσυνη, η ηρεμια και η σιγουρια που ενοιωθα, εξαιρετικα οικεια η αισθηση. Μιλαμε να σε πλυμμηριζει αυτο το συναισθημα απο το τελευταιο κυτταρο στο ποδι σου μεχρι το τελευταιο κυτταρο στο κεφαλι σου. Δεν θυαμαμαι ποση ωρα ημουν σε αυτη τη κατασταση, το σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν ονειρο, ηταν κατι αλλο. Μεχρι που ξαφνικα ενοιωσα ολο το βαρος μου να επανερχεται με μιας, χαθηκαν ολα και ορκιζομαι οτι ενοιωσα να πεφτω απο υψος μισου μετρου περιπου πανω στο κρεβατι. Το μετα ηταν να κοιταω δεν ξερω και εγω ποση ωρα το ταβανι χωρις να πολυκαταλαβαινω τι ειχε παιχτει, σαν ναρκωμενος ημουνα. Ενοιωθα επίσης παρα πολυ βαρυς, δεν μπορουσα να κουνηθω απο το βαρος, νομιζα οτι ζυγιζω τονους. Ολα ομως ειχαν μια αλλοκοτα αληθινη αισθηση, δεν ηταν ονειρο, στα ονειρα πεταγεσαι και την ξαναπεφτεις, αυτο ηταν αλλου ειδους εμπειρια κατα την οποια ειχα πληρη συνειδηση.

    Τεσπα μπορει να μου εκανε καμμια περιεργη πλακα το μυαλο, το θεμα ηταν οτι δεν εχω ξαναβιωσει κατι τετοιο. Μετα διαβασα και για αστρικες προβολες και εξωσωματικες εμπειριες, αλλα εγω δεν με ειδα να κοιμαμαι, ουτε πηγα καμμια μεγαλη βολτα.

    Μπορειτε να με δουλεψετε οσο θελετε. Αλλα ειλικρινα ηταν οτι πιο απιστευτο εχω ζησει!

  4. #124
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Η 'υλη' Κωστα εκφραζει μια αντιληψη. Δεν ειναι δυνατον με αυτην την αντιληψη για την υλη να γινει αυτο που λες, απλα γιατι αυτο ακριβως εκφραζει. Οτι δηλαδη δεν γινεται να περασεις με υλη μεσα απο υλη.
    Η υλη ειναι αποτελεσμα, οχι αιτιο. Δες την υλη ως το αποτελεσμα των πεποιθησεων σου. Αν αλλαξουν οι πεποιθησεις αυτες (σε πολυ low level, πραγμα εξαιρετικα δυσκολο) τοτε βλεπεις οτι υπαρχει μονο ενεργεια, δεν υπαρχουν τοιχοι.
    δηλαδή είναι αντ'ύλη'ψη

    αυτό λέω κι εγώ, εσύ το είπες κάπως διαφορετικά.

    το θέμα είναι ότι αν αλλάξουν αυτές οι πεποιθήσεις έστω και στο ελάχιστο, είσαι ένα βήμα πριν το ..τρελάδικο. γιατί έρχεσαι αυτομάτως αντιμέτωπος με απεριόριστες αντιφάσεις σαν αυτές που περιέγραψα πριν.

    εγώ λέω π.χ. ότι ούτε ενέργεια υπάρχει και ότι αυτό που αληθινά υπάρχει είναι το τίποτα και όλα τα άλλα είναι «αναγκαία πλάνη». αλλά αντε βγες από αυτή.. θα πρέπει να αποκυρήξεις το σώμα σου, ίσως να μπεις σε διαλογισμό και να μείνεις εκεί. αλλά γιατί; εδώ ήρθαμε για να τη ζήσουμε τη ρημάδα μέχρι όσο μας πάει.

  5. #125
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    το μυαλο μας δουλευει με λεξεις που δεν μας βοηθανε,
    Τώρα θα ρωτούσα και τι είναι αυτό που λέμε μυαλό μια που το προσπερνάμε σαν δεδομένο. Όταν λες "εγώ σκεύτομαι".Είναι σαν να λέει το μυαλό ότι σκεύτεται για τον εαυτό του? Ή υπάρχει και κάτι άλλο εκτός από ένα όργανο και την χημεία του? Βασικά δεν χρειάζεται να απαντήσεις γιατί έχουμε ήδη επεκταθεί πολύ απλά αναρωτιέμαι.

    Καλή συνέχεια
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  6. #126
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas777
    δηλαδή είναι αντ'ύλη'ψη

    αυτό λέω κι εγώ, εσύ το είπες κάπως διαφορετικά.

    το θέμα είναι ότι αν αλλάξουν αυτές οι πεποιθήσεις έστω και στο ελάχιστο, είσαι ένα βήμα πριν το ..τρελάδικο. γιατί έρχεσαι αυτομάτως αντιμέτωπος με απεριόριστες αντιφάσεις σαν αυτές που περιέγραψα πριν.

    εγώ λέω π.χ. ότι ούτε ενέργεια υπάρχει και ότι αυτό που αληθινά υπάρχει είναι το τίποτα και όλα τα άλλα είναι «αναγκαία πλάνη». αλλά αντε βγες από αυτή.. θα πρέπει να αποκυρήξεις το σώμα σου, ίσως να μπεις σε διαλογισμό και να μείνεις εκεί. αλλά γιατί; εδώ ήρθαμε για να τη ζήσουμε τη ρημάδα μέχρι όσο μας πάει.
    Ειλικρινα, δεν βλεπω καμια αντιφαση! Ειδικα κατι που να μπορει να με κανει να παω σε κανα τρελλαδικο. Και δεν χρειαζεται να αποκυρηξεις τιποτε. Δεν ειναι τυχαιο που εχουμε 'υλη'. Τζερτζελες ειναι το μοτο του συμπαντος. Η ενεργεια απο μονη της η και το τιποτα, δεν κανουν τζερτζελε χωρις υλοποιηση. Το επιπεδο του χωροχρονου που βιωνουμε ειναι η οθονη του 'συμπαντικου υπολογιστη' και τιποτε αλλο. The window of appearances. Εκει που ο τζερτζελες γινεται αντιληπτος.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  7. #127
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Δεν εχω περασει απο τοιχο, αλλα μια φορα στη ζωη μου εχω βιωσει ενα πολυ κουλο πραμα. Σημειωση οτι τοτε δεν επινα, δεν καπνιζα και δεν ...απο τα αλλα. Ουτε περναγα καμια περιεργη φαση, τιποτα απολυτως. Εκει αναμεσα στα ορια του ξυπνιου και του υπνου λοιπον, μουδιασα ολοκληρος, και αισθανθηκα σαν μια δυναμη να με τραβαει απο τη κοιλια προς τα πανω. Ενιωσα οτι αρχισα να αιωρουμαι πανω απο το κρεβατι και ηταν γαματη αισθηση, απιστευτη. Ετσι οπως ημουν μετεωρος, γυρισα το κεφαλι μου αριστερα και ειδα οτι το δωματιο ειχε γεμισει με κατι σαν φλογες, εκκενωσεις ηλεκτρικου ρευματος, δεν ξερω πως να το περιγραψω γιονταν ο χαμος ο ιδιος, απιστευτα χρωματα, στροβιλισμοι, εκρηξεις, σπιθες, μιλαμε για το τελειο χασιμο. Και οσο πηγαινε τοσο πιο αναλαφρος αλλα και μουδιασμενος αισθανομουν συναμμα, η αισθηση μοναδικη. Σε καποια φαση εμφανιζεται μια φιγουρα, με μανδυα και κουκουλα, δεν φαινοταν το προσωπο, απλα καταλαβαινα οτι με κοιταζε. Συνηθως σε αυτο το σημειο ειναι που τα κανεις πανω σου και ξυπνας καθιδρος, αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν φοβηθηκα καθολου παρ ολο το σκιαχτικο του πραγματος, ηταν απιστευτη η εμπιστοσυνη, η ηρεμια και η σιγουρια που ενοιωθα, εξαιρετικα οικεια η αισθηση. Μιλαμε να σε πλυμμηριζει αυτο το συναισθημα απο το τελευταιο κυτταρο στο ποδι σου μεχρι το τελευταιο κυτταρο στο κεφαλι σου. Δεν θυαμαμαι ποση ωρα ημουν σε αυτη τη κατασταση, το σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν ονειρο, ηταν κατι αλλο. Μεχρι που ξαφνικα ενοιωσα ολο το βαρος μου να επανερχεται με μιας, χαθηκαν ολα και ορκιζομαι οτι ενοιωσα να πεφτω απο υψος μισου μετρου περιπου πανω στο κρεβατι. Το μετα ηταν να κοιταω δεν ξερω και εγω ποση ωρα το ταβανι χωρις να πολυκαταλαβαινω τι ειχε παιχτει, σαν ναρκωμενος ημουνα. Ενοιωθα επίσης παρα πολυ βαρυς, δεν μπορουσα να κουνηθω απο το βαρος, νομιζα οτι ζυγιζω τονους. Ολα ομως ειχαν μια αλλοκοτα αληθινη αισθηση, δεν ηταν ονειρο, στα ονειρα πεταγεσαι και την ξαναπεφτεις, αυτο ηταν αλλου ειδους εμπειρια κατα την οποια ειχα πληρη συνειδηση.

    Τεσπα μπορει να μου εκανε καμμια περιεργη πλακα το μυαλο, το θεμα ηταν οτι δεν εχω ξαναβιωσει κατι τετοιο. Μετα διαβασα και για αστρικες προβολες και εξωσωματικες εμπειριες, αλλα εγω δεν με ειδα να κοιμαμαι, ουτε πηγα καμμια μεγαλη βολτα.

    Μπορειτε να με δουλεψετε οσο θελετε. Αλλα ειλικρινα ηταν οτι πιο απιστευτο εχω ζησει!
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  8. #128
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Για δώσε και ένα παράδειγμα του τι θα κάναμε αν δεν είχαμε ορίσει κανόνες.

    Θα μπορούσα να κάνω μπανιστήρι από το διάστημα με τα ματάκια μου? Τι με εμποδίζει τώρα?
    Μόνο ο εαυτός σου.

  9. #129
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas777
    όσοι φαντασιώνονται να περνάνε μέσα από τοίχους κλπ, έχουν σκεφτεί ότι θα μπορούσαν κατά λάθος να μπουν μέσα σε έναν λέβητα; ότι δεν θα μπορούσαν να φάνε καθώς η ύλη θα τους διαπερνούσε και θα έπεφτε στο έδαφος; ότι εφόσον και άλλοι θα μπορούσαν να κάνουν το ίδιο, δεν θα υπήρχε δυνατότητα να απομονωθούν σε ένα δωμάτιο; ότι θα μπορούσαν να βάλουν το χέρι μέσα τους και ενδεχομένως να πιάσουν τα εσωτερικά τους όργανα; και να τα βγάλουν; ότι δεν θα είχαν νόημα καρέκλες, τραπέζια, σπίτια και ο,τιδήποτε στερεό; ότι θα έπρεπε να ξεχάσουν το κολύμπι στη θάλασσα, ότι, ότι... δηλαδή φαντάζονται ένα σύμπαν στο οποίο υπάρχουν μόνο εκείνοι και ..μερικοί τοίχοι για να περάσουν από μέσα τους. ως τι ακριβώς; με όλο τους το σώμα; μαζί με τα ρούχα ή χωρίς; τα ρούχα θα τα φορούσαν; αν ναι, τότε πως θα στέκονταν πάνω τους; θα περνούσαν κι αυτά μέσα από τον τοίχο; θα πατούσαν και σταθερά στο έδαφος; υπάρχει περίπτωση να μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο ..περπατώντας;

    λέγοντας αυτά, ένας δρόμος υπάρχει να σου δείξω: ο δρόμος για το τρελάδικο
    Έλα, ξεκόλλα από το τοίχο, ανέπτυξέ το, έχεις να πεις πιο πολλά από αυτό.

  10. #130
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas777
    «πηγμένο» φώς.

    επόμενη ερώτηση: τι είναι φως :rotflmao:
    Α γειά σου, τώρα μάλιστα (αν και δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα, θα σε παραπέμψω σε άλλο θρεντ επ΄αυτού :rotflmao: )

  11. #131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Με αλλα λογια, η συνειδηση υλοποιει.

    Νομιζω δεν επιασες αυτο που ειπα για την υλη, μαλλον γιατι δεν ημουνα σαφης.
    'Υλη' δεν ειναι εξυπνη λεξη (ουτε ορθη) διοτι μας προδιαθετει οτι ειναι κατι που υπαρχει απο μονο του, χωρις την παρουσια συνειδησης. Που ουτε και αυτη ειναι καλη λεξη, προτιμω την 'συνειδητοποιειν'.

    Με αλλα λογια καταληξαμε, οτι 'το συνειδητοποιειν, υλοποιει'. Οριστε κυριοι το τριτο χερι σας, αν θελετε να το αποκτησετε, η και να περασετε μεσα απο τοιχους. Αν σε καποιον εχει συμβει ποτε, εκει μεταξυ υπνου και ξυπνιου να βγει απο το σωμα του και να περασει μεσα απο κανα τοιχο, θα ειναι σιγουρος οτι δεν ειναι δα και τοσο αδυνατο. Αρκει να μη κουβαλας μαζι σου την παγιωμενη αντιληψη σου για την υλη και ολα γινονται. εκει ειναι το κουμπι.

    Αλλα θελει αρχιδια και ελευθερια να το κανεις εν πληρη συνειδηση



    ΥΓ Την αντι-υλη την βλεπουμε υποτιθεται, μαλλον αναφερεσαι στην 'σκοτεινη υλη'
    Γμσ τα, ανοίχτηκες γρήγορα πάλι κξαι θα χάσεις το νέο κοινό.
    Με ρέγουλα....

  12. #132
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    El Hymador το μαιλ σου ειναι τιγκα!
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #133
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
    Γμσ τα, ανοίχτηκες γρήγορα πάλι κξαι θα χάσεις το νέο κοινό.
    Με ρέγουλα....

    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #134
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    El Hymador το μαιλ σου ειναι τιγκα!
    νταξ, το αδειασα...

  15. #135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Προσέξτε όλοι λοιπόν, πως χωρίς ούτε μία λέξη, με ένα σκέτο σκίτσο συναισθημάτων,πως ο Μεγάλος μου είπε :

    "Ποιο κοινό ρε Νικόλα, εδώ είμαι σε μια παρέα στην αγορά (forum) και κουβεντιάζουμε, που και που το φιλισοφούμε και λιγουλάκι."

    Ένα νεύμα, μια κίνηση, μπορεί να είναι καταλυτική για την εξέλιξη μιας ζωής.

    Ο καθένας μπορεί να έχει τη προσωπική του αποκάλυψη στη πιο άσχετη στιγμή, από τη πιο άσχετη φαινομενικά αιτία.
    Και η ζωή είναι διάσπαρτη από δαύτες.


    Και τέλος, το μότο που υιοθέτησα το τελευταίο καιρό...


    "ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ"

Σελίδα 9 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το ημερολόγιο ενός Ινδιάνου
    από petridist στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 18:34
  2. Περί γονέων, από το μάτι ενός 13χρονου
    από LIBYKOS στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2006, 17:47
  3. ...το χρονικο μιας πτώσης
    από monstermind στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2005, 20:00
  4. Το ημερολόγιο ενός Iνδιάνου
    από o_gavros στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2005, 11:48
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2004, 13:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF