Σελίδα 9 από 40 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 587

Θέμα: XT photos

  1. #121
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    sakoulaki απο που εχεις βαλει τους πισω τους λασπωτηρες?ο μεσα o street style λασπωτηρας εκανε τιποτα απο μονος του στο να μη ριχνει τοσα νερα?σκεφτομαι κ γω να βαλω φαναρι ρ1 πισω αλλα σκεφτομαι μην τρωω ολα τα νερα τον χειμωνα

    Υ.Γ. το χρωμα δεν παιζεται

  2. #122
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253

    σχαρα-βαλιτσα

    stefanpriftis-η σχαρα σου ειναι τις καρρα ?η βαλιτσα?αν θες μας λες τιμη και απο που γιατι ειμαι στο ψαξιμο...σου εστειλα και p.m τις προαλλες

  3. #123

    σχαρα-βαλίτσες...

    σορυ για το π.μ., ειμαι νεος στο φορουμ - δεν ειχα προσεξει οτι υπαρχει η δυνατότητα...
    η σχάρα είναι της kappa γύρω στα 100-110?, οι βαλίτσες της Givi γύρω στα 160? (τόσα μου ζητήσανε στο κατάστημα στην Κέρκυρα...) αν θες περισσότερες λεπτομέρειες και φωτο, καθώς και (κυρίως!) επιρροή στην οδική συμπεριφορά, μπορώ να στείλω mail.

  4. #124

    sxara sto XTX

    Αντε άλλε μια φωτο, με πλήρη φόρτο μάχης για τριήμερη διαμονή στα αθάνατα βουνά της Αττικοβοιωτίας (για το ακροπολις 2007!)... όσοι καμμένοι - ψήστε με να το επαναλάβω με μηχανή γιατί από το '99 που πάω συνέχεια, ήταν πρώτη φορά που πήγα με μηχανή και ταλαιπωρήθηκα υπέρ του δέοντος!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xtx plai.jpg 
Προβολές:	2029 
Μέγεθος:	51,6 KB 
ID:	119454

  5. #125
    Μην το βλεπετε σαν βιτσιο...και η ταλαιπωρια εχει την ομορφια της.Αφηνει αναμνησεις καλες η κακες
    που μενουν αξεχαστες και καποτε θα λεισμονηθουν!!!!

  6. #126
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    Μηπως λες γιαυτην εδω? http://www.e-moto.gr/gr/Details.asp?ProductID=1100
    αντεχει βαρος αρκετο?δωσε μας τα φωτα σου...

  7. #127

    βάσεις & βαλίτσες

    τις βαλίτσες και τα παρελκόμενα τα είχα βάλει πριν δυο χρόνια αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς ποιά ήταν, νομίζω κάποια δεν βγαίνουν πλέον, πάντως από μια σύντομη περιήγηση στα site της Givi και της Kappa, τα πιό κοντινά που βρίσκω είναι:
    - πίσω βάση Kappa KM5M
    http://www.kappamoto.com/catalogoonl...uct/41/KZ.aspx

    -πλαινές βάσεις Kappa KLX http://www.kappamoto.com/catalogoonl...ct/97/KLX.aspx

    - Βαλίτσα πίσω Kappa K42

    -πλαϊνά soft-bags Givi T-411
    http://www.givi.it/caschi_borse_baul...i.asp?CO_ID=54
    νομίζω τα δικά μου είναι ένα κατά τί παλαιότερο μοντέλο με χωρητικότητα 40 λίτρα σε πλήρη έκταση...

  8. #128

    ...βιτσιο!!

    Το Ακρόπολις δεν είναι βίτσιο, είναι ΑΡΡΩΣΤΙΑ...
    Είναι και η τελευταία ευκαιρία που μου έμεινε να συναντώ κάθε χρόνο συστηματικά κάποιους καλούς μου φίλους από τις σπουδές. Μετά από κάποια χρόνια που τράβηξε ο καθένας το δρόμο του, παρατηρώ που στις όποιες συναντήσεις κανονίζονται για re-union, οι συμμετοχές γίννονται όλο και αραιότερες, ...στο Ακροπολις όμως δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρεθούμε κάθε χρόνο (τουλάχιστον όσοι κολλήσαμε την αρρώστια!)

    ...απλά με τη μηχανή τρεις μέρες απλυτος με ολη τη σκόνη πάνω σου, και μετά 600χλμ. επιστροφή στην Κέρκυρα ενώ Δευτέρα 7:30 είσαι γραφείο, εεε... καταλαβαίνετε ότι το σκέφτεται κανείς να το ξανακάνει - γι΄αυτό ζήτησα εμψύχωση!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	μοτο1.jpg 
Προβολές:	1948 
Μέγεθος:	75,2 KB 
ID:	119990

  9. #129
    Να εισαι παντα καλα και υγειης και να το κανεις μεχρι να γερασεις>>>>>>>μαζι με το χτχ!!!!

  10. #130
    θες μηπως πισω λαστιχακι?το βλεπω ετοιμο για

  11. #131

    λαστιχα

    ηταν τα μανισια... τα αλλαξα στι 11.000χλμ...

  12. #132
    na kai to diko mou (veroia -> kozanh apo kastania me xioni -4 c')


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00122 2.jpg 
Προβολές:	1935 
Μέγεθος:	90,3 KB 
ID:	120039
    iza

  13. #133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakoulakis
    Εγγραφή
    06/01/2003
    Μηνύματα
    336

    sakoulaki απο που εχεις βαλει τους πισω τους λασπωτηρες?ο μεσα o street style λασπωτη

    το φτερο το μεσα ειναι απο V-strom κανει δουλεια αλλα την πιο καλη δουλεια την κανει το πισω που ειναι απο BMW GS το ξερω οτι δεν φαινετε και πολλη ομορφο αλλα δεν πειραζει κανει δουλεια ..
    και μια φοτο με μαυρη σελα..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	10.jpg 
Προβολές:	1930 
Μέγεθος:	63,0 KB 
ID:	120044
    ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ

  14. #134
    Πισω λασπωτηρα εχουν βγαλει και για ΧΤΧ, ΧΤR, κανει δουλεια!

  15. #135
    Το μεσα φτερο λεω!!!!

Σελίδα 9 από 40 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF