Σελίδα 9 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 260

Θέμα: θελω zzr 1400 τι να κανω;

  1. #121
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Αρχικά δημιουργήθηκε από J.T.R
    Δαρι αφτι λα μινιερι, μαιος σογαρες το μινο, μονομπλοκ σταυροειδε...:hypnotize

    Μας έσκισες!! :hypnotize

  2. #122
    Ηρθε το τέλος Το avatar του/της CBRIDHS
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    208
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
    Μας έσκισες!! :hypnotize
    Τι μας έσκισε......ακόμα πονάω..
    ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!!

  3. #123
    Μέλος προς δωρεά Το avatar του/της Vagelis Gar
    Εγγραφή
    06/02/2010
    Μηνύματα
    1.389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από J.T.R
    Δαρι αφτι λα μινιερι, μαιος σογαρες το μινο, μονομπλοκ σταυροειδε...:hypnotize
    Πρεταν σαλιρο καταφας ο πριτσος ταντε ουι μαναμ σαπανισος το μλπαρ ή καταλαβα λάθος?
    Το blog μου:
    http://northcape2010.blogspot.com/

    Βάση Δεδομένων:
    http://www.earthexplorer.weebly.com/

  4. #124
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Roufianos
    Πρεταν σαλιρο καταφας ο πριτσος ταντε ουι μαναμ σαπανισος το μλπαρ ή καταλαβα λάθος?
    μιλα καλα ρε θα φας ban

















    :rotflmao: :rotflmao:
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  5. #125
    ρε σεις που ειναι εκεινο το θεματακι που ηθελε ν απαρει χαγιαμπουζα ενα πιτσιρικακι απο την κρητη? μαλλον ο ιδιος θα ειναι ανεβηκε κιβικα....

    ρε φιλε ποιος σου ειπε πως το ζζρ ειναι το μαγαλυτερο μηχανακι? υπαρχουν και αλλα ψαξτο καλυτερα και θα βρεις ή στην τελικη ρωτα και κανεναν αλλο.

    το κονσεπτ ειναι το ιδιο: καθονται 2-3 πιτσιρικακια ψαχνουν να βρουν πιο ειναι το πιο μεγαλο μηχανακι και μετα το ποσταρουν σε φορουμ να γινει τζερτζελο και μετα σπανε πλακιτσα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  6. #126
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ρε σεις που ειναι εκεινο το θεματακι που ηθελε ν απαρει χαγιαμπουζα ενα πιτσιρικακι απο την κρητη? μαλλον ο ιδιος θα ειναι ανεβηκε κιβικα....

    ρε φιλε ποιος σου ειπε πως το ζζρ ειναι το μαγαλυτερο μηχανακι? υπαρχουν και αλλα ψαξτο καλυτερα και θα βρεις ή στην τελικη ρωτα και κανεναν αλλο.

    το κονσεπτ ειναι το ιδιο: καθονται 2-3 πιτσιρικακια ψαχνουν να βρουν πιο ειναι το πιο μεγαλο μηχανακι και μετα το ποσταρουν σε φορουμ να γινει τζερτζελο και μετα σπανε πλακιτσα...
    Δε νομίζω να κάνει πλάκα...

  7. #127
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
    Δε νομίζω να κάνει πλάκα...
    Βρες αυτο με το μπουσα που λεω και θα καταλαβεις...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  8. #128
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Η μαλακία είναι πως μερικοί από εδώ μέσα ανησυχούν και προσπαθούν και προσπαθούν και προσπαθούν να δώσουν τη μασημένη τροφή σε κάτι μ@λ@κισμένα σαν τον Ken-Ken από εδώ και αυτά δεν τη δέχονται με τίποτα!


    Η άλλη μαλακία είναι πως κάποιοι είναι τόσο καλοί από εδώ μέσα που αισθάνονται άσχημα αν δεν σου γράψουν κάτι για να προσπαθήσουν να σε αποτρέψουν.


    Η μεγαλύτερη μαλακία βέβαια, είναι πως οι γονείς σου δεν έχουν ιδέα πόσο τούβλο είσαι και τι πας να κάνεις γιατί το πιθανότερο είναι πως είναι τίποτα αποχαυνωμένοι από την ΤιΒι μεσήλικες που περισσότερο ενδιαφέρονται για το φόρεμα την κυρα-ξεκατινιάρας στην εκπομπή της Λαμπίρη (νοου οφένς λαμπιράκι μου ) παρά για τη γαλούχηση του γιού τους.




    Τελικά το σύμπαν έχει όριο......
    "Qu ils mangent de la brioche"

  9. #129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 950dim
    Εγγραφή
    20/06/2006
    Μηνύματα
    536
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    Δεν κυνδιβεται απο εμενα μην ανησυχητε γιατι εγω αυτο που θα παρω θα το σεβομαι και ποτε δεν θα κανω μαλακιες,...
    Μπορουμε να το εχουμε γραπτως αυτο σε μια υπευθυνη δηλωση του 1599 επικυρωμενο σε ενα ΚΕΠ;;;;
    :smilea:
    ...cause the place seems still alive...

  10. #130
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
    Μπορουμε να το εχουμε γραπτως αυτο σε μια υπευθυνη δηλωση του 1599 επικυρωμενο σε ενα ΚΕΠ;;;;
    :smilea:
    :rotflmao: :rotflmao:
    "Qu ils mangent de la brioche"

  11. #131
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 950dim
    Εγγραφή
    20/06/2006
    Μηνύματα
    536
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    φιλε οταν μιλας με ορεο τροπο θα σου μιλισι και ο αλος με ορεο τροπο...
    Σωστος!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	_39214941_oreo_203152.jpg 
Προβολές:	211 
Μέγεθος:	7,2 KB 
ID:	226966
    ...cause the place seems still alive...

  12. #132
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Η μαλακία είναι πως μερικοί από εδώ μέσα ανησυχούν και προσπαθούν και προσπαθούν και προσπαθούν να δώσουν τη μασημένη τροφή σε κάτι μ@λ@κισμένα σαν τον Ken-Ken από εδώ και αυτά δεν τη δέχονται με τίποτα!


    Η άλλη μαλακία είναι πως κάποιοι είναι τόσο καλοί από εδώ μέσα που αισθάνονται άσχημα αν δεν σου γράψουν κάτι για να προσπαθήσουν να σε αποτρέψουν.


    Η μεγαλύτερη μαλακία βέβαια, είναι πως οι γονείς σου δεν έχουν ιδέα πόσο τούβλο είσαι και τι πας να κάνεις γιατί το πιθανότερο είναι πως είναι τίποτα αποχαυνωμένοι από την ΤιΒι μεσήλικες που περισσότερο ενδιαφέρονται για το φόρεμα την κυρα-ξεκατινιάρας στην εκπομπή της Λαμπίρη (νοου οφένς λαμπιράκι μου ) παρά για τη γαλούχηση του γιού τους.




    Τελικά το σύμπαν έχει όριο......
    επησης εινε οτη μαλα@@σμενα σαν και εσενα δεν εχουν παρει την σωστη ανατροφη απο το σπιτι τους ωστε να λενε την γνωμη τους χωρις να προσβαλουν των αλων.αλλα σηγα μην ενδιαφερθουν οι γονεις σου να σου τα μαθουν αυτα αφου οι ανθρωποι ειναι αλου για αλου και δεν σου δωσαν καμια φαπα οταν θα επρεπε να βαλει μιαλο αυτο το αχυρο που εχεις μεα στην κεφαλα σου.και κατι ακομα αν δεν ξερεις τη ειναι οι γονεις μου μοκο,εχω δικα μου λεφτα να παρω την μηχανη.

  13. #133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    επησης εινε οτη μαλα@@σμενα σαν και εσενα δεν εχουν παρει την σωστη ανατροφη απο το σπιτι τους ωστε να λενε την γνωμη τους χωρις να προσβαλουν των αλων.αλλα σηγα μην ενδιαφερθουν οι γονεις σου να σου τα μαθουν αυτα αφου οι ανθρωποι ειναι αλου για αλου και δεν σου δωσαν καμια φαπα οταν θα επρεπε να βαλει μιαλο αυτο το αχυρο που εχεις μεα στην κεφαλα σου.και κατι ακομα αν δεν ξερεις τη ειναι οι γονεις μου μοκο,εχω δικα μου λεφτα να παρω την μηχανη.
    και κατι ακομα μην πεταγεσε σαν την τσουτσου δεν εχεις γνωση του θεματος ενα 125αρακι οδηγας απο οτι ειδα εισε ασχετος να δινεις εσυ συμβουλες σε εμενα.η απλα εχεις σκασει απο την ζηλια σου.

  14. #134
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    file grafe griklis giati i or8ografia soy skotoni......pare paradigma apo mena......


    oso gia ta ipolipa koyladia kotes poy grafoyn edo mesa na kseris pos oi perisoteroi ine klasobanieres kai xoris sinidisi toy ti kanei to mixanaki poy 8es kai epeidi de boroyn na to kabalisoyn zileboyn poy 8a to xei alos......


    min agxonese gia tis paparies poy soy lene paparia grigoro einai to zzr ama itan toso grigoro sto eksoteriko de 8a benan ston kopo na toy bazoyn toyrbo kai kobresor gia na pernei ta podia toy mia xara einia gia arxario opos esi......ektos ama 8es na pas ston eykolo dromo na pareis to cbr 1000to teleutaio gia akoma perissoteri filikotita

  15. #135
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    και κατι ακομα μην πεταγεσε σαν την τσουτσου δεν εχεις γνωση του θεματος ενα 125αρακι οδηγας απο οτι ειδα εισε ασχετος να δινεις εσυ συμβουλες σε εμενα.η απλα εχεις σκασει απο την ζηλια σου.

    Έχω σκάσει από τη ζήλια μου, συγγνώμη, δεν θα ξαναμιλήσω.....
    "Qu ils mangent de la brioche"

Σελίδα 9 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μου χάλασε!!! τι να κάνω ? που να παω ?
    από afrotwin στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2015, 20:56
  2. ΘΕΛΩ.. ε αφου θελω τι να κανω τωρα?
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2010, 17:01
  3. Τι να κάνω;
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 11:39
  4. CBR 125 R: Πινακίδα...Τι να κάνω;;
    από georgep800 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 23:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF