Σελίδα 9 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #121
    Σε είδα πανηλίθιε πατέρα έξω από την ΧΑΝΘ στη Θεσσαλονίκη, με το ανεκδιήγητο μηχανάκι σου να κουβαλάς την γυναίκα σου με την 4χρονη κόρη σου από πίσω της, και το ΜΩΡΟ σας στην αγκαλιά της ΈΛΕΟΣ
    Δεν σας είδα ανίκανοι μπάτσοι αλλά σας φαντάστηκα, να περνάει μπροστά σας και να γράφετε κλίσεις σε παρκαρισμένα αμάξια!
    Μερικές φορές αυτή η χώρα γίνετε ανυπόφορη
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

  2. #122
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Σε είδα μ@λ@κ@ με το beverly πρωί πρωί στην Γρ. Λαμπράκη στον Κορυδαλλό να πας να χωθείς δίπλα μου για να με προσπεράσεις ανάμεσα στην κίνηση και μετά να χώνεσαι σαν τρελός ανάμεσα στα αυτοκίνητα και να βρίζεις και να βλαστημάς.

    Χαλλλλλλλάρωσε κόπανε θα πάθεις κάνα καρδιακό.

  3. #123
    "λογικό" μέλος Το avatar του/της the big boy
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    93
    Σε ειδα (και πορωθηκα)..............................
    σημερα κατα τις 14.00, οταν γυρνουσα απο το σχολειο, στην οδο υψηλαντου (λαρισα) που ειχες καβαλησει με το λευκο σου hayabusa το πεζοδρομιο και πηγαινες, προσπαθωντας να ξεφυγεις απο την κινηση

  4. #124
    SVstrom 1000 of Xanthi Το avatar του/της xanthosd
    Εγγραφή
    31/12/2008
    Μηνύματα
    128
    σε ειδα στις 25-02-2009 γυρω στις 21.30 στην διασταυρωση πειραιως με ευρυσθεως (αν δεν κανω λαθος) εκει που εχει κι ενα περιπτερο προς ψυρρη, με το λευκο Vstrom 1000 με τα ελευθερα τελικα και το λευκο σου κρανος.
    μου εκανε μεγαλη εντυπωση ο τροπος που το οδηγεις (σαν αφινιαμενο ατι το πηγαινες).
    τελικα κυκλοφορουν κι αλλοι σαν κι εμενα...
    ... Οτι δε με σκοτωνει.....
    ........με κανει πιο δυνατο...

  5. #125
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Σε είδα βρε παλιο ξενέρωτε-μπουρτζόβλαχε-κουλέ σημερα το πρωι 27/02 στην Σταδίου να γκαζώνεις το KLE που το έχεις και ξετάπωτο για να σου δώσει 1,5 άλλογο παραπάνο στο καζανάκι σου κάνωντας τον χειρότερο θόρυβο που εχει βγει ποτε απο δικυκλο........... και να φοράς μπουφάν και κράνος 2πλασιας αξιας απο τη μηχανή σου όσαν γνησιος ταξιδιάρης των Αλπεων που ο δρόμος σε εβγαλε τυχαία στο κέντρο της Αθήνας να μην αντέχεις την κίνηση και να γκαζώνεις απο φανάρι σε φανάρι σαν τοn Ben Stiller (Gaylord Focker)στο Meet the Parents!! και με το που στριβεις την Κολοκοτρώνη να πλακώνεσε στα φρένα για να μην το γείρεις λίγο το μηχανακι στρίβοντας και σου φύγει....... βρε ουστ....

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Δεν έχω γράψει ποτέ εδώ... αλλά ήρθε η ώρα!

    Σε είδα και έμεινα κάγκελο όπως πολλοί άλλοι στην Πατησίων. Σήμερα γύρω στις 09.45 -09.50 ήσουν συνεπιβάτης σε μηχανάκι 250 cc Honda. Φορούσες κράνος και μπουφάν αλλά...

    φορούσες και φουστίτσα! Και άφησες τον κόσμο εντελώς ξερό όταν φάνηκε η κάλτσα η μαύρη και η ζαρτιέρα!!! Πάντα τέτοια πιδάκι μ εσύ... να αφήνεις όλους στην Πατησίων και αλλού ξερούς.
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  7. #127
    Ηράκλειο, Κρήτη Το avatar του/της mikios400
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    195
    σε είδα χαζοβιόλη με το παπί προχτές με τη βροχή που άρχισε ξαφνικά να ανεβαίνεις την Ικάρου προς κέντρο με το κράνος κρεμασμένο στο τιμόνι.... ΠΡΟΦΑΝΩΣ το έχεις μόνο μήπως γλιτώσεις καμια κλήση, αλλά το θέαμα να το έχεις κρεμασμένο κ να παραμορφώνεις τη μούρη σου από τη βροχή κ τον αέρα ήταν απλά ανεκτίμητο!!! Νασαι καλά, έλιωσα στο γέλιο :rotflmao:
    ντιελεξιμισι καπα οχτώ .. Scientia est potentia
    "καβάλα παν στην εκκλησά, καβάλα προσκυνάνε..."

  8. #128
    Σας ειδα,ξεκρανωτοι καγκουρες με το tdm που με τις ζακετουλες σας και τα στυλατα γυαλια ηλιου σας θελατε κοντρες στα λιμανακια
    εγω την βολτουλα μου μονος εκανα αν ηθελα να σκοτωθω θα σφυραγα κλεφτικα...ουστ

  9. #129

    Σε Είδα.....

    Σας είδα πανίβλακες στην Εγνατία οδό να πηγαίνετε με 2 παπάκια φορτωμένα με 2 χαζογκομενίτσες ξεκράνωτοι και με 80 kmh οδηγώντας με ένα χέρι να πηγαίνετε προς Ξάνθη το Σάββατο (28/2) το απόγευμα..Κρίμα ζ

  10. #130
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    σε ειδα κ@ριολ@ πετ@μενη μπ@ζο ΑσυμΑζευτο να παιρνεις το Scooterοπαπο Που σου χαρισε ο

    αντρας σου για να μην του πρηζεις τον π@π@ρο για το αμαξι....να το σερνεις μεσα στην κινηση και

    τα φαναρια σαν περπατουρα.....και να μην περνας....αλλα ουτε και να αφηνεις τους αλλους να

    περασουν..... ΑΜΑ ΕΙΣ ΑΝΑΠΗΡΗ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ! ! !

    S T A D I A L A !!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	logo-handicap.gif 
Προβολές:	882 
Μέγεθος:	694 Bytes 
ID:	157621
    Accipere quam facere praestat injuriam

  11. #131
    Σε είδα παλιό λακαμα. χαμηλά σήμερα το βράδυ στην Νιρβάνας στα Πατήσια (στην διασταυρωση στο litl). Είχα προτεραιότητα,

    αλλά σου έκανα σινιάλο να περάσεις (σαν καλός οδηγός που είμαι) δεν καταλάβαινες αλλά όταν

    το'πιασες και πέρασες παλιό αρχ*δι, μου την είπες κιόλας!!! εγώ φταίω μ@λ@κα που σε άφησα....

    όπου σε ξαναπετυχο με τον κουβά σου θα πάρεις τα π@π@ρια μου φούσκα χοντρέ....μάθε να

    οδηγάς γελοίε.... ουστ ρε ... που να σου καει το παλιο-σαραβαλο. :a37: :a37: :a37:

  12. #132
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    ΜΑΛΑΚΑ πατέρα (που σιγά μη λέγεσαι πατέρας εσύ παλιομπινέ) με το κόκκινο TDM στη Λαοδικείας στη Νίκαια να πηγαίνεις με τη γυναίκα πίσω... και το παιδί καθισμένο πάνω στο ντεπόζιτο. παλιομόγκολε είσαι τυχερός που είχα κόκκινο αλλιώς θα τα άκουγες τα καντίλια σου.
    ΜΑΛΑΚΑ το παιδί σου δε το σκέφτεσαι?

  13. #133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της cptm
    Εγγραφή
    23/11/2007
    Μηνύματα
    132
    Σε είδα ξεφτιλισμένε μπλε κάδο σκουπιδιών που λόγω του αέρα διέσχισες το δρόμο χωρίς να κοιτάξεις. Ευτυχώς πήγαινα σιγά και σε πρόλαβα.
    Σε είδα και εσένα παλιοσακούλα που ήρθες πάνω στο κράνος μου στα καλά καθούμενα.

  14. #134
    Εγω να δεις που στην εθνικη στο υψος του Ρεντη ειδα εναν "περιφανο" π@π@ρα μπαμπα (λεμε τωρα) πανω σε ενα TDM, να ειναι αυτος με τη γυναικα του (χαλαρα χωρις κρανος κτλ ολοι γιατι δε χρειαζοντε βρε παιδι μου ειναι μονο για μοστρα) και πανω στο ντεποζιτο ειχε βαλει το γιοκα ηλικιας περιπου 7 να κραταει το τιμονι, ενω ο κυριος (ουτε και αυτο ειναι αλλα γιατι να βριζω και να πεσω στο επιπεδο του!! ) ειχε τα χερια στη μεση λες και χορευε καλαματιανο!!!

    Αντε μετα μαθε στο παιδι αυτο να φοραει κρανος και εξοπλισμο οοοοταν μεγαλωσει και πει του πατερα του θελω μηχανη....
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  15. #135
    οτι δειξει το σπρα'ι'τς
    Εγγραφή
    02/10/2007
    Μηνύματα
    101
    τον συγκεκριμενο <κυριο> τον εχω δει και στη λαμπρακη να περιφερεται με τον διαδοχο, στην ιδια κατασταση
    όποιος εις την ορθήν του γνώμην περί οποιουδήποτε αντικειμένου προσθέσει την διαφοράν, η οποία το διακρίνει από όλα τα άλλα, αυτός θα έχει αποκτήσει την γνώσιν αυτού, ενώ προηγουμένως δεν είχε παρά απλώς μία γνώμη..

Σελίδα 9 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF