Σελίδα 9 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 252

Θέμα: Ασχετοι εντουραδες

  1. #121
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Είναι μάλλον καιρός να καταλάβεις ότι τα τσιγάρα και τα κοψίδια συνιστούν την "άποψη"..
    (και αν συνοδεύονται από μπύρες, ρετσίνες και τσίπουρα συνιστούν την πλέον ολοκληρωμένη και εμπεριστατωμένη άποψη..)

    Αλλιώς θα μιλούσαμε για απλούς εντουράδες, όπως είναι - αναγκαστικά λόγω της μορφής του αθλήματος - σχεδόν όλοι οι μοτοκρόσσερς..)

    Και τι ξέρετε εσείς κύριος από enduro?
    Sent from me using a computer.

  2. #122
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.780
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Καλα... Το δικαιωμα να λεγονται μοτοκροσσαδες το εχουν και αυτοι.....http://www.youtube.com/watch?v=-9Mwd_KHge8


    Αλλα δεν το εκαναν θεμα....


    (

    AAAAAAAAAxaxaxa....





    Ρε 'σεις γιατί δεν βάζετε ένα βιντεάκι που είχε παίξει εδώ παλιότερα? Δεν το βρίσκω.
    Sent from me using a computer.

  3. #123
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
    Εχω κι εγω τα ψυχολογικα μου αλλα εσεις χρειαζεστε γιατρο!!!
    Ποιος μιλησε καταρχην για τον Σιαφαρικα και αν του δινανε να πινει ισοτονικα σαν το Ahola και για σουπερ μηχανακια και ολα τα αλλα μπαρμπουτσαλα?Τι σχεση εχει ο σιαφαρικασ με αυτους στους οποιους αναφερομαι?
    Αν θες να το πας προσωπικα, εγω δεν κανω 3 ωρες προπονηση τη μερα,ουτε κανω ειδικη διατροφη,ουτε εχω σουπερ μηχανακι με απιστευτες βελτιωσεις.Ειμαι ψιλοασχετος αλλα εχω το δικαιωμα να λεω οτι ειμαι μοτοκροσασ και την αυθαδεια οπως λες να το βαζω και για nickname για εναν πολυ απλο λογο.
    Οταν λεω οτι παω για μοτοκρος παω σε μια πιστουλα και κανω προπονηση.Κουραζομαι,καθομαι να ξεκουραστω συζηταω με κανα φιλο μοτοκροσα για λαθη μου,που δυσκολευομαι και διαφορα αλλα που αφορουν το μοτοκρος,ξανακαβαλαω κ.λ.π. κ.λ.π.
    Καπως ετσι φανταζομαι οτι κανει και ενας εντουρας απλα βρισκεται σε διαφορετικο περιβαλλον.
    Δεν παει για εντουρο με 2 πακετα τσιγαρα και λεφτα στη τσεπη για κοκορετσι και μετα μου το παιζει εντουρας με αποψη.
    Καταλαβες?
    ε ρε φιλε αμα δεν κανεις κι εσυ καμια ειδικη διατροφη και απλα πας και κανεις την προπονησουλα σου τι σε πειραζει ενας που θα βγαλει το μονοπατακι του και μετα 8α παει στην ταβερνα να φαει?? Οσο για το καπνισμα συμφωνω ειναι μαλακια αλλα αμα ο αλλος εχει τα πνευμονια και τις αντοχες να ανεβαινει τα κατσαβραχα του Υμηττου και να κανει σταση για τσιγαρο και μετα να κατεβαινει χαλαρουίτα επειδη εχει στην πλατη του 2 δεκαετιες εμπειριων και αγωνων (επομενως ειναι και σχετικα μεγαλος σε ηλικια) τι σε πειραξε να λεει οτι εκανε εντουρο????
    ΕΝΤΟΥΡΟ εκανε δεν απλωνε μπουγαδα! ξεκολλα!!
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  4. #124
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
    ΕΝΤΟΥΡΟ εκανε δεν απλωνε μπουγαδα!
    Να μην αναρωτιέστε μετά γιατί όλοι οι - κάποιας ηλικίας - εντουράδες έχουν και από κανα δυο διαζύγια...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	300+7.jpg 
Προβολές:	252 
Μέγεθος:	94,6 KB 
ID:	235538

  6. #126
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Να μην αναρωτιέστε μετά γιατί όλοι οι - κάποιας ηλικίας - εντουράδες έχουν και από κανα δυο διαζύγια...
    Και βρώμικα σώβρακα..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #127
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    Εσύ πρέπει να μάθεις την ύπαρξη του φωτομάγαζου..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #128
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Να μην αναρωτιέστε μετά γιατί όλοι οι - κάποιας ηλικίας - εντουράδες έχουν και από κανα δυο διαζύγια...
    παρακαλω...παρακαλω..!! τα παντα ειναι 8εμα καλης δια8εσης και αμοιβαιων υποχωρησεων....

    :rotflmao: :rotflmao:
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  9. #129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Εσύ πρέπει να μάθεις την ύπαρξη του φωτομάγαζου..
    είμαι στη δουλειά.

    ένα magic wand και πολύ είναι

  10. #130
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.886
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Να μην αναρωτιέστε μετά γιατί όλοι οι - κάποιας ηλικίας - εντουράδες έχουν και από κανα δυο διαζύγια...

    Ενω οι SSαδες μενουν με την ιδια γυναικα μεχρι τα βαθια γεραματα!

  11. #131
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Ενω οι SSαδες μενουν με την ιδια γυναικα μεχρι τα βαθια γεραματα!

    Δεν παντρεύονται ποτέ..

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #132
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
    παρακαλω...παρακαλω..!! τα παντα ειναι 8εμα καλης δια8εσης και αμοιβαιων υποχωρησεων....
    Άσε τα σάπια γλυκειά μου ...

    Στην αρχή ξεκινάει σε στυλ: "Μην σε επιβαρύνω καλή μου, εγώ θα πλύνω τις μπότες μου και τα γάντια", μετά περνάει σε "Μια που απλώνω φως μου έχεις κάτι που θέλεις να απλώσω..??" και στο τέλος " Ρε αχρηστο λασπωμένο γουρούνι, γυρνάς στα κωλοβούνια με τους άλλους ανεπρόκοπους λεχρίτες και εδώ σε περιμένουν 3 πλυντήρια από το πρωί ..!!" ..
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  13. #133
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα καταλάβετε ορισμένοι ότι ο τρόπος που χρησιμοποιεί και απολαμβάνει ο καθένας μας τη μηχανή του ...... ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ !!! ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ !!!
    Αν γουστάρω να πηγαίνω αργά ........ θα πηγαίνω ........ και αν θέλω να τρέξω ..... θα το κάνω !!!
    Αν δεν σας βάζω σε κίνδυνο με την οδηγική μου συμπεριφορά ......... ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ !!!
    ΕΠΙΣΗΣ ........ ΠΡΟΒΛΗΜΑ μου αν έχω SS για να κάνω τα ψώνια του σπιτιού ........ ή αν έχω ΜΧ και κρεμώ τα πουκάμισά μου στο τιμόνι για να κρεμονται σωστότερα .........
    Απο τη στιγμή που το μηχανάκι μου το έχω πληρώσει ΕΓΩ ....... η γνώμη σας μου είναι ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ !!!
    Αν γουστάρω δε να έχω και ένα αρνάκι για σούβλα δεμένο στη σέλα ...... μαγκιά μου !!!
    Με πιό δικαίομα βγαίνετε κάποιοι και λέτε πιο είναι το σωστό και πιό το λάθος ;;; Σας ρώτησε κανείς ;;; Από που και εως που βγαίνετε και κριτικάρετε τους άλλους ;;;

  14. #134
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα καταλάβετε ορισμένοι ότι ο τρόπος που χρησιμοποιεί και απολαμβάνει ο καθένας μας τη μηχανή του ...... ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ !!! ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ !!!
    Αν γουστάρω να πηγαίνω αργά ........ θα πηγαίνω ........ και αν θέλω να τρέξω ..... θα το κάνω !!!
    Αν δεν σας βάζω σε κίνδυνο με την οδηγική μου συμπεριφορά ......... ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ !!!
    ΕΠΙΣΗΣ ........ ΠΡΟΒΛΗΜΑ μου αν έχω SS για να κάνω τα ψώνια του σπιτιού ........ ή αν έχω ΜΧ και κρεμώ τα πουκάμισά μου στο τιμόνι για να κρεμονται σωστότερα .........
    Απο τη στιγμή που το μηχανάκι μου το έχω πληρώσει ΕΓΩ ....... η γνώμη σας μου είναι ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ !!!
    Αν γουστάρω δε να έχω και ένα αρνάκι για σούβλα δεμένο στη σέλα ...... μαγκιά μου !!!
    Με πιό δικαίομα βγαίνετε κάποιοι και λέτε πιο είναι το σωστό και πιό το λάθος ;;; Σας ρώτησε κανείς ;;; Από που και εως που βγαίνετε και κριτικάρετε τους άλλους ;;;
    Εξ αποστάσεως διακρίνω μεγάλη δυκοιλιότητα σε συνδυασμό με καλπάζουσες αιμορροίδες και άρτι χειρουργηθείσα κύστη κόκκυγος ..
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #135
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/09/2011
    Μηνύματα
    1
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα καταλάβετε ορισμένοι ότι ο τρόπος που χρησιμοποιεί και απολαμβάνει ο καθένας μας τη μηχανή του ...... ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ !!! ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ !!!
    Αν γουστάρω να πηγαίνω αργά ........ θα πηγαίνω ........ και αν θέλω να τρέξω ..... θα το κάνω !!!
    Αν δεν σας βάζω σε κίνδυνο με την οδηγική μου συμπεριφορά ......... ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ !!!
    ΕΠΙΣΗΣ ........ ΠΡΟΒΛΗΜΑ μου αν έχω SS για να κάνω τα ψώνια του σπιτιού ........ ή αν έχω ΜΧ και κρεμώ τα πουκάμισά μου στο τιμόνι για να κρεμονται σωστότερα .........
    Απο τη στιγμή που το μηχανάκι μου το έχω πληρώσει ΕΓΩ ....... η γνώμη σας μου είναι ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ !!!
    Αν γουστάρω δε να έχω και ένα αρνάκι για σούβλα δεμένο στη σέλα ...... μαγκιά μου !!!
    Με πιό δικαίομα βγαίνετε κάποιοι και λέτε πιο είναι το σωστό και πιό το λάθος ;;; Σας ρώτησε κανείς ;;; Από που και εως που βγαίνετε και κριτικάρετε τους άλλους ;;;

    Εχεις δικιο. μη μου τσαντιζεσαι

Σελίδα 9 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Για τους εντουράδες του φόρουμ
    από MikeG στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2007, 16:13
  2. Για τους εντουραδες της παρεας!
    από Giorgos19 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2006, 16:07
  3. Προς Εντουράδες!
    από webman στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2006, 14:07
  4. Ασχετοι οδηγοί
    από kaps στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2006, 09:32
  5. Προς όλους τους εντουράδες...
    από stratospr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2003, 13:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF