Σελίδα 91 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 41818687888990919293949596101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.351 έως 1.365 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1351
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Σε ειδα ή μαλλον δε σε ειδα (εγκαιρα), κ@λολακουβα σε μεγεθος και βαθος κρατηρα απο βομβα, και σε πατησα γυρνωντας χθες απο Χαλκιδικη για Θεσσαλονικη με το κουτακι μου το Honda με 3 ατομα μεσα. Τα ηδη κουρασμενα αμορτισερ την ακουσαν πολυ ασχημα και σημερα διαπιστωσα πως χριζουν αλλαγης, τουλαχιστον τα μπροστα. Γιναν σμπαραλια τα καημενα.
    Προσοχη σε οποιον περναει απο εκει. Η λακουβα βρισκεται στο δρομο Θεσσαλονικης-Μουδανιων στο ρευμα προς Θεσσαλονικη στη δεξια λωριδα του δρομου την οποια καταλαμβανει σχεδον ολη, καμια 10 χλμ απο τα Μουδανια. Δεν θυμαμαι ακριβως το σημειο δυστυχως.
    Προσοχη σε οποιον περασει με street μηχανακι απο εκει (αν και μαλλον θα κινειται στην αριστερη λωριδα ηδη ). Μιλαμε για λακουβα μεγαλου βαθους και εμβαδου. Δυσκολα αποφευγεται.
    Θα ηθελα πολυ να γνωρισω τον εργολαβο και τον υπευθυνο για την συντηρηση του δρομου και να τους στειλω για αλλαγη οδοντοστοιχιας.
    :a015::a37:

  2. #1352
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα τυπάκο στην βροχή με το παπί,πρωί στην Δεκελείας με το παντελονάκι το λευκό και με ασορτί σκαρπίνι και έκλαψα από τα γέλια.....
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #1353
    Σε είδα γελοίε τύπε να έχεις σταματήσει με το αυτοκίνητο στην γέφυρα Λυκόβρυσης, να έχεις κατέβει και να γυαλίζεις τα παπούτσια σου και να σηκώνεις το παντελόνι να στρώσεις τις ημιδιάφανες κάλτσες... ΕΛΕΟΣ.

    Σας είδα "συνάδελφοι" μοτοσικλετιστές με το που σταμάτησε η λάσπη να πίπτει, να βγαίνετε καμαρωτοί γυαλί μαλλί πάλι...

  4. #1354
    Σε είδα με το φουντωτό μαλλί εξω απο το μαυρο κράνος. Με το μπουφανακι. Με το τατου "freedom" στον δεξί αστράγαλο. Με το απαστραπτον καγκουρικο daytona. Σε είδα που το έλιωσες όσο παει και δεν μου 'κάνε κέφι να σε περάσω. Πήγαμε μαζί απο τα σχολεία ως την νέα Κηφισιά. Μπράβο σου και εύχομαι με κάτι μεγαλύτερο. Μακάρι να ήταν περισσότεροι αναβάτες έτσι συνειδητοποιημενοι και ορεξατοι. Καλούς δρόμους κοπέλα. Respect.

  5. #1355
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα πρωινιάτικα και μου έβγαλες ορέξεις να παίξουμε τίποτα φάπες ρε παλιομπουρδέλο με το σκατοtoyota σου την ώρα που μου έκανες την γνωστή χειρονομία πεοπαλινδρόμησης...Δε σου χουν μιλησει ποτε ρε γίδι για τις λωρίδες και τις κατευθύνσεις;αλλά συγκρατήθηκα και σου πέταξα 4-5 καντηλίκια μέσα απο το κράνος,δεν άξιζες τον κόπο ούτε για φτύσιμο ρε λεμέ,όχι για σφαλιάρες....

  6. #1356
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε είδα ρε όργιο το μεσημέρι στη περιμετρική Πατρών να μας προσπερνάς από δεξιά με την κόκκινη GS σου που παραλίγο να σου φύγει κιόλας!!Ρε γίδι ήταν κλειστό το ένα ρεύμα....θα πάθεις τίποτα αν φτάσεις 2' αργότερα;;;Εμείς τι σου φταίμε που παραλίγο να σε εμβολίσω κιόλας με το τζιπάκι!

  7. #1357
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Σε είδα τελευταία στιγμή και σε απέφυγα βγαίνοντας στο αντίθετο ρεύμα καλέ μου γεράκο με το παμπάλαιο αγροτικό. Σε δρόμο με μια λωρίδα ανά κατεύθυνση. Με στροφές, τυφλές στροφές. Στη δική μου λωρίδα. Ερχόσουν με όπισθεν.
    Όταν σε ξανακοίταξα ήσουν πεσμένος μπρούμητα στο δρόμο μέσα στα αίματα. Δεν κουνιόσουν, είχες ροδιές στην πλάτη σου και το αγροτικό σου πάταγε το κεφάλι. Αλλά το επόμενο δευτερόλεπτο άνοιξα τα μάτια μου, ξεφύσηξα, σε είδα στον καθρέφτη να συνεχίζεις ατάραχος με όπισθεν προς την επόμενη στροφή, έριξα κανά 2 καντήλια και συνέχισα το δρόμο μου...

  8. #1358
    Σας είδα κυρίες 911 με πινακίδες ιστορικό ακρόπολις. Ήχος μούρλια και εμφάνιση κόλαση...

    Και μετά είδα και τον κλαρινοκουλό με την κοτσιδού με το tramp stamp να ανεβαίνει την ΕΟ πατώντας συνεχώς φρένο, ακόμα και όταν γκάζωνε το υπερτουριστικό του...

  9. #1359
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα κοπελιτσα με το klx250(μαλλον)στην μαρουδα στο φαναρι απεναντι απο το τιπ τοπ και σε χαρηκα αλλα επρεπε να φορας και κρανακι..

  10. #1360
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Σε ειδα μπαρμπα με το παπακι σου και κατι ηχεια να παιζουν τερμα!! Και που να σφιξουν οι ζεστες!
    Σε ειδα και εσενα να βγαζεις φλας και να στριβεις χωρις να κοιταξεις...(οποιον παρει ο χαρος που λενε)...........
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  11. #1361
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Σας είδα σήμερα (15-20 μοτο) να οδευετε προς τη πανελληνια (λογικά) και σας χάρηκα (και ζηλεψα λιγάκι)

    Καλούς δρομους

  12. #1362
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα με το χτ το 600 με το μπυφανακι σου,μεσημεριατικα μεσα στην πατρα και ειπες και στην προπορευομενη σου με το σκουτερ οτι εχει ξεχασει το φλας αναμενο..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  13. #1363
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα φίλε από Κατερίνη με το fz6 με μπαγκάζια κλπ να σταματάς πριν την πόλη μου
    Και όπως ερχόμουν από πίσω με το παπί μου σταμάτησα και τρόμαξα το έτερον σου ήμισυ
    Ανταλλάξαμε δύο-τρεις κουβέντες, με ρώτησες για τα λουτρά και πως πάνε εκεί
    Σου είπα ακόλουθα να σου δείξω τον ποιο σύντομο
    Καλή διαμονή και καλά να περάσετε στα μέρη μου

  14. #1364
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Σε ειδα με το aprilia στην εθνικη Αθηνων-Κορινθου να πηγαινεις με την βερμουδα και το αμανικο...& το χειροτερο χωρις κρανος φορωντας ενα καπελο!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  15. #1365
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Σε ειδα με το ducati 1199 superlegera.Τρελο μηχανακι Αυτο δεν ειναι που κοστιζει 73000 ευρω ; Να εισαι καλα να τα χαιρεσαι και εμεις καλυτερα να βρεχουμε με σαλια τα ονειρα και τα στομαχια μας.Π@ΤΑΝΑ ΚΡΙΣΗ..
    κουκουρουκουκου

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF