Σελίδα 91 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 41818687888990919293949596101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.351 έως 1.365 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1351
    Νέο μέλος Το avatar του/της gbtechelec
    Εγγραφή
    10/09/2012
    Μηνύματα
    11

    Angry Γεια σας και χαρα σας

    Σας βλεπω καθε μερα να βγαινετε απο στενα με φορα , χωρις καν να ελεγξετε αμα ερχεται καποιος και να στριβετε συριζα για να μπειτε στο δρομο .
    Με βλεπω να τρομαζω και να φρεναρω .
    Σας βλεπω να το φχαριστιεστε .( απο ποτε η μα-ακια εγινε μαγκια ? )
    Με βλεπω να απορω για τη βλακεια που σας δερνει και να λυπαμαι για τα νιατα σας .( παθων )
    Ρε παιδια μη δοκιμαζετε την τυχη σας .

    Ειλικρινα θα ηθελα να υπαρχει στο moto.gr περισσοτερο κραξιμο για τις βλακειες των μοτοσυκλετιστων και οχι μονο για τους αλλους .
    Επισης , πιστευω οτι μια πιστα , κοντα και με μικρο κοστος χρησης για τους καθημερινους αναβατες μπορει να βοηθησει .

    Βασιλης , περιστασιακος οδηγος μοτο (ΧΤ 600Ε του 1992)

  2. #1352
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Σας ειδα ρε ΖΗΤΑΔΕΣ ή ΔΙΑΣ (δεν διεκρινα καλα) με τις μοτοσυκλετες σας ¨ξαπλωμενες" πανω στον κηφισο.....κ αναμεσα σαντουιτς ενα σκουτερ VXR runner αν ειδα καλα. Οι 4εις σας ορθοι, αλλα το παλικαρι με το σκουτερ, ηταν κατα γης κ εδειχνε να εχει χτυπησει. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα κ να μην εχει χτυπησει καποιος σοβαρα
    Σε ειδα κ εσενα ρε αδερφε και οτι ειχε αρχισει να ριχνει ψιλοβροχο, να στριβεις με το μαστοδοντο (λεγεμαι BMW GS1200 Adventure) απο πειραιως για λεωφορο αθηνων......κ μετα να σερνεσαι απο low siding!!! Ευτυχως ειχες καγκελα που προστατευσαν την καλη σου απο τα χειροτερα......κ εσυ σκουπισες τον δρομο......ευτυχως με τον κωλο σου κ απεφυγες τυχων τραυματισμο.....ελπιζω το χερι σου που ηταν αγαντοτο.....να μην εχει παθει τιποτα χειροτερο απο το μαυρισμα που απεκτησε κατα την στενη του επαφη με την ασφαλτο.
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  3. #1353
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε ειδα Φάνη (guzzistas) που περασες σημερα απο το μαγαζι, κερασα καφεδακι, τα ειπαμε και πολύ χαρηκα αδερφε!
    Πρεπει να κανονιστούμε στο πιο χαλαρο...το συντομοτερο!!

    Να σαι καλα!

  4. #1354
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    μιας που εκοψε η βροχη ειπα να πεταχτω γερακι για γκαιφε κ σε ειδα (μαλλον ακουσα) μπαρμπα να λες σε αλλο μπαρμπα: come to δωθε! ρισπεκτ!!!

  5. #1355
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα Φάνη (guzzistas) που περασες σημερα απο το μαγαζι, κερασα καφεδακι, τα ειπαμε και πολύ χαρηκα αδερφε!
    Πρεπει να κανονιστούμε στο πιο χαλαρο...το συντομοτερο!!

    Να σαι καλα!
    Παρομοίως Δημήτρη! Στο επανειδίν!




    Επίσης είδα το χάρο με τα μάτια μου φεύγοντας από σένα... ταξιτζής με αναστροφή στην Παπάγου... γλύτωσα για 3 άντε 5 χιλιοστά....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  6. #1356
    Σήμερα έκανα ένα καλό "τουρ" με το παπί την Αθήνα.
    Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι εχουμε πάρει ψηλά τον αμανέ.. Τόσο ψηλά, που πάμε με τα όσα σε στενά και επειδή περνάει ένας τρομαγμένος πεζός, τον κράζουμε και ζητάμε τα ρέστα. Τόσο ψηλά, που ενώ ο οδηγός αυτοκινήτου έκανε ένα μικρό αναγκαστικό ελιγμό μέσα στη λωρίδα του, τον κράζουμε και του λέμε να κοιτάει καθρέπτες. Τόσο ψηλά, που χωνόμαστε μπροστά σε άλλες μηχανές για να είμαστε πρώτοι στο κόκκινο. Τόσο ψηλά, που νομίζουμε ότι είμαστε οι κυρίαρχοι των δρόμων.
    Τα μάτια μας ανοιχτά.. Ένα μέρος του συνόλου είμαστε και πρέπει να σκεφτόμαστε το σύνολο. Δεν ειμαστε εμείς το σύνολο.

  7. #1357
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/10/2012
    Μηνύματα
    1
    Σε είδα βλάκα να περνάς με σούζα μέσα απο την παραλία με το παπί σου.... αν σου πεταχτεί ενα παιδάκι τι 8α κάνεις ρε βλάκα????

  8. #1358
    Σας είδα ''προστατευτικά'' σκουφάκια να κάνετε την εμφάνισή σας στους δρόμους της Αθήνας χθές βράδυ με τη δροσούλα...

    Σε είδαμε, σήμερα, vstroμά έξω από τη Θήβα με τα σαμάρια σου και χαιρετηθήκαμε, καλούς δρόμους...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  9. #1359
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Σε ειδα ,οδηγε λεοφωρειου σημερα το πρωι στην Αγ.Δημητριου στον Πειραια ,
    χωρις κανεναν ιδιαιτερο λόγο , να σταματας , να τραβιεσαι όλος αριστερα ,
    για να μου κανεις χώρο να περασω μπροστα , για να μην σε εχω σε όοοοολη
    την ανηφορα μπροστα μου με 10km/h.Απιστευτο ?

    Σιγουρα μηχανόβιος έτσι ?

  10. #1360
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Σε ειδα Πααααπ!!!! Καλημερα!!!!
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  11. #1361
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα αγέρωχο και βιαστικό, με το BMW-κάτι σου να τρομάζεις 2 ηλικιωμένες κυρίες με ξερογκαζιά, ενώ διέσχιζαν διάβαση πεζών. Δεν σε είδα μάλιστα να φρενάρεις και πολύ, θα μπορούσες ακόμα και να περάσεις από πάνω τους αν δεν σε έπαιρναν χαμπάρι εγκαίρως. Δεν ντρέπεσαι καθόλου φαντάζομαι, έτσι; Α και που 'σαι, τα προβολάκια δεν χρειάζονται μέρα μεσημέρι στην Πανεπιστημίου. Just saying.

  12. #1362
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.344
    Σε είδα στην κάθετο της Καλλιρόης στο φανάρι που ναι δίπλα στο ξενοδοχείο απέναντι από την αντιπροσωπεία της BMW.
    Transalp με τη γυναίκα από πίσω και οι 2 άσπρα κράνη. Στη μπαγκαζιέρα είχες moto.gr αυτοκόλητο και μερικά από μάρκες Bell, Arai και κάτι άλλα.

  13. #1363
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.972
    Σε είδα χτες το βράδυ μπάρμπα με το στρογγυλοφάναρο παπί να πηγαίνεις πέφτω-δεν πέφτω... μόλις σε προσπέρασα είδα ότι επειδή δεν είχες φως με το αριστερό κράταγες ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΑΚΟ ΧΕΙΡΟΣ για να φωτίζεις το δρόμο!!!

  14. #1364
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα χθες στο Σύνταγμα, εγώ με το κουτί και συ ακριβώς δίπλα μου με το Transalp σου ανάμεσα στους 2 γιους σου. Εκείνοι φορούσαν κράνος, εσύ όμως?

    Ο εμπρός πιτσιρικάς σου έλεγε ότι το τηγάνι δεν ήταν γεμάτο. Εγώ φυσικά πετάχτηκα και είπα ελάτε παιδιά στο ΟΑΚΑ που είμαστε πολλοί

    Σε ρώτησα αν φοβάσαι και μου είπες "και τί να κάνω?". Προσοχή παλίκαρε και να χαίρεσαι τα μπουμπούκια σου.

  15. #1365
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα να μου κάνεις που έβαλα το "κουτί" μου λίγο πιο αριστερά και σου έκανα λίγο χώρο για να κάνεις την διήθησή σου.

    Αυτό ακριβώς κάνω κι εγώ στους κουτάκηδες όταν με διευκολύνουν.

    Χαίρομαι που βλέπω ότι εκτός από αυτούς που αγχώνονται (?) όταν τους διευκολύνεις, υπάρχουν και αυτοί (πολύ περισσότεροι) που απλά σε ευχαριστούν...

    ... όπως και στο post 1359 λίγο πιο πάνω...
    Τελευταία τροποποίηση από Panoskl; 14/10/2012 στις 09:08.
    I will take the mountains!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF