Σελίδα 92 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 42828788899091929394959697102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.366 έως 1.380 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1366
    Φυσάει κόντρα!!! Το avatar του/της emiliano
    Εγγραφή
    05/03/2009
    Μηνύματα
    150
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα ,οδηγε λεοφωρειου σημερα το πρωι στην Αγ.Δημητριου στον Πειραια ,
    χωρις κανεναν ιδιαιτερο λόγο , να σταματας , να τραβιεσαι όλος αριστερα ,
    για να μου κανεις χώρο να περασω μπροστα , για να μην σε εχω σε όοοοολη
    την ανηφορα μπροστα μου με 10km/h.Απιστευτο ?

    Σιγουρα μηχανόβιος έτσι ?
    Ναι.....
    δεν είμαι εγω άλλα είναι στάνταρ ο φίλος ο γιώργης με το τενερε.
    "Μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις Σύντροφε/ Μην αφεθείς να πείθεσαι/ Μάθε να βλέπεις συ ο ίδιος!/
    Ο,τι δεν ξέρεις ο ίδιος/ καθόλου δεν το ξέρεις/ Έλεγξε το λογαριασμό/ Εσύ θα τον πληρώσεις/
    Ψάξε με τα δάχτυλα κάθε σημάδι/Ρώτα: πώς βρέθηκε αυτό εδώ/Εσύ να πάρεις πρέπει την εξουσία."

    "Εγκώμιο για τη μάθηση" Μπέρτολτ Μπρεχτ

  2. #1367
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας είδα κατά τις 09:30 το πρωί με τα Στρώματά σας να ξεκινάτε για βολτούλα στη Ν.Ε.Ο. Πατρών-Αθηνών στο Χωριάτικο γύρω στις 7-8 μηχανές και σας χάρηκα...σας κόρναρα με το κουτί μου και ανταποδώσατε.....ζήλεψα όμως γιατί πήγαινα για δουλειά!καλούς δρόμους να έχετε παίδες....

    Υ.Γ. στον LEADER σας να δώσω μια συμβουλή......4 προβολάκια δεν είναι υπερβολή;;;!!! επίσης η GoPro δεν κάνει για κράνος,πολύ καλύτερη για κράνος είναι η Contour!

  3. #1368
    Το varadero club πάλι βολταρε σήμερα ,
    ρε άλλη δουλεια δεν έχετε να κάνετε ... χαχαχαχα
    Καλούς δρόμους

  4. #1369
    Πολυτεχνίτης Το avatar του/της MuayThai
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    69
    Σε είδα σήμερα το πρωί κύριε με το σκούτερ στου Ζωγράφου που σε είχαν ρίξει κάτω, να σε έχουν σηκώσει μόλις και να έχεις αίματα στο κεφάλι,
    απουσία κράνους. Περαστικά και πάντα εξοπλισμό, ακόμα και Κυριακή πρωί που δεν κυκλοφορεί κανείς.

  5. #1370
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.344
    Σας είδα σε βενζινάδικο shell στην παραλιακή, ανάβυσο μεριά (στη στροφή που ανεβαίνει για Ζάχο τις καφετέριες που ναι ψηλά). Δεν πρόλαβα να δω τπτ άλλο πέραν από ένα smr (νομίζω ήταν το 950). Επίσης είδα και παρεάκι καμιά 10αριά με SMC, Duke2, Husabergs, TDM και ένα fazer νομίζω. Όλοι akranovic... Ντροπή
    Τελευταία τροποποίηση από macdeath_s; 14/10/2012 στις 17:51.

  6. #1371
    Σας είδα χθές, μπουλούκι μοτοσυκλετιστών, στο Διόνυσο αραχτούς σε σημείο 'ώστε να απολαμβάνεται τη θέα προς Ν. Μάκρη...Το δικάβαλο fazer που κατέβαινε...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  7. #1372
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    σε ειδα κοπελια με το glxακι σου αρχοντισα στην Βουλιαγμενης με την σχολικη τσαντα στην πλατη...αλιμονο σε εμενα που περιμενα λεωφορειο μες στο λιοπυρι κυριακατικο για να παω φροντιστηριο!
    Τελευταία τροποποίηση από koufou; 14/10/2012 στις 21:22.
    Ταχύτητα για ζωή

  8. #1373
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    σε ειδα ΚΟΥΤΑΚΙΑ RedRider με το 106 σου προχτες Κυριακη στη γειτονια σου με ολη την οικογενεια!

    Τώρα το είδα!
    Σε είδα κι'εγώ Μητσάρα,μακάρι να μπορούσα να κάτσω..
    Την επόμενη φορά!
    Το άσπρο 106 δικό σου ήταν απο κάτω κρυφοκουτάκια?
    The only easy day was yesterday.

  9. #1374
    Σε είδα φίλε trooper να με χαιρετάς στην Π. Ράλλη γιατί αναγνώρισες το αυτοκόλλητο στο κράνος.

    Να είσαι καλά και πάντα όρθιος!!!!!!
    Ξυπνάν οι ναύτες του βυθού, ρεσάλτο να βαρέσουν!!!!

  10. #1375
    Νυχτερινό μέλος Το avatar του/της chriscrypton
    Εγγραφή
    17/09/2011
    Μηνύματα
    160
    Σε ειδα νεοπλουτε συνοδηγε που με κοιτουσες στο φαναρι μεσα απο την BMW SUV με τα 10000 φευγα κυβικα & 2500 αλογα & με σχολιασες στον οδηγο & γελουσατε επειδη στα ματια σας εμοιαζα με εξωγηινο με τον εξοπλισμο για προστασια που φορουσα πανω στο παπι...σε ειδα επισης να ψαρωνεις σαν τσιπουρα επειδη μαρσαρα στο κοκκινο λες & υπηρχε περιπτωση να σε περασω, & με το που αναψε πρασινο διακτινηστηκες με το αγκιστρι απ το ψαρωμα να κρεμεται οξω απ το παραθυρο....
    Σπεύδε βραδέως..

  11. #1376
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Σε είδα αυτοκινητάκι μου ενώ ήσουν παρκαρισμένο κανονικά, μακριά απ'ο στροφή και σε φαρδύ δρόμο Νόμιμα, να σου έχει σπάσει κάποιο φορτηγό ή άλλο θηρίο το πίσω φανάρι, να σου έχει βουλιάξει και γδάρει την πίσω πόρτα και να σου έχει ξεσκίσει το πίσω φτερό... για σημείωμα ούτε λόγος φυσικά... πάνω που είχα μαζέψει τα λεφτά για το δίπλωμα της μηχανής και του εξοπλισμού ...

  12. #1377
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα wannabe Rossi με το motard της BMW το boxer (ναι αυτό το άχρηστο κτήνος),να κορνάρεις σε όλους όσους έπεφτες μπροστά σου και σου κόβανε την ταχύτητα ανάμεσα στην κίνηση του Κηφισσού,έκανες τις απίστευτές σφήνες και τις μέγιστες μλκίες....ελπίζω να έφθασες καλά σήμερα στον προορισμό σου.Γιά το αύριο δεν ξέρω αν συνεχίσεις έτσι......
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #1378
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Drimon Προβολή μηνύματος
    Σε είδα φίλε trooper να με χαιρετάς στην Π. Ράλλη γιατί αναγνώρισες το αυτοκόλλητο στο κράνος.

    Να είσαι καλά και πάντα όρθιος!!!!!!
    αρα εγω σε ειδα

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #1379
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    153
    Σε ειδα καραγκιοζη στο κεντρο του Πειραια να προσπαθεις να παρκαρεις εκει που χωρουσε νταλικα και τελικα να ριχνεις κατω ενα kawasaki 750 25ετιας. του ρημαξες το ντεποζιτο αν δεν τρυπησε κιολας και τα δεξια πλαστικα σμπαραλια χωρια γρατζουνιες και σταρβωμενα μαρσπιε, μανετες και τιμονι. επειδη ειχε κοσμο βγηκες εξω και σου ειπα πως του εκανες τοσο χοντρη ζημια που ειναι δυσαναλογη με το κοστος της μηχανης. μου ειπες οτι θα του αφησεις σημειωμα αλλα δεκα λεπτα αργοτερα που περασα παλι, ησουν αφαντος χωρις σημειωμα. εχουν γνωση οι φυλακες ομως. την παρασκευη θα βρω το παλικαρι και θα του δωσω τον αριθμο πινακιδας σου και οτι αλλο θελει απο εμενα για να τα πληρωσεις και με το παραπανω.
    λαμογιο, ε λαμογιο, ουστ.

  15. #1380
    σε ειδα οδηγε της κιτρινης..gs1200 ...στην παραλιακη σημερα πρωι...και ως συνηθως φορουσες εκεινο το μπλαζε υφος ...που εχουν οι 'περισοτεροι του ειδους σου'...και ως συνηθως ησουν κουλομαρια...και πηγαινες λες και οδηγουσες τρακτερ..χωρις να κανεις ενα ελιγμο..

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF