Σελίδα 96 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 4686919293949596979899100101106 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.426 έως 1.440 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1426
    Σε ειδα στο δρομο νεο βε στρομ 1000 και ελισσοσουν σφαιρα στην κινηση.....

    Δεν ηταν τοσο κακο σε μαυρο.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  2. #1427
    Μέλος
    Εγγραφή
    04/06/2014
    Μηνύματα
    50
    Σε ειδα φιλε μου ψηλα στην κηφισιας στο φαναρι που στριβει αριστερα στην Νεα Ερυθραια και με ρωτησες αν το χρωμα στο mt-07 μου (race blu) βγαινει απο το εργοστασιο και οτι σου αρεσε πολυ. Μετα ανοιξε το φαναρι και εφυγες μπροστα με το ss σου κανοντας οχταρια και εγω σε χαζευα απο πισω ως πρωταρης...

  3. #1428
    Νέο μέλος Το avatar του/της odyvid
    Εγγραφή
    04/10/2013
    Μηνύματα
    5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από infidel Προβολή μηνύματος
    Σε είδα BMW r1150gs και παρατήρησα ένα κόκκινο λαμπάκι στο ταμπλό που αναβόσβηνε γρήγορα. Δευτερη που βλέπω να κάνει το ίδιο μέσα σε ένα μήνα. Τι δείχνει το λαμπάκι ρε παιδιά; Σαν check engine μου έμοιαζε.
    ABS off δειχνει το λαμπάκι

  4. #1429
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σε είδα αλλοδαπέ να έχεις αναμμένα τα ομίχλης και να μην καταλαβαίνεις ότι κλείνουν και δεν δουλεύουν μαζί με τα υπόλοιπα φώτα. Σου έδειξα πως και άρχισες να φωνάζεις στα Αλβανικά μάλλον (δεν κατάλαβα γρι). Όταν κατάλαβες ηρέμησες και μου έδωσες και καρτούλα για ελαιοχρωματισμούς και λοιπά μερεμέτια. Μπαααα θα προτιμήσω κάποιον που να ξέρει την γλώσσα μου για να μπορώ να συνεννοηθώ.


    Σε είδα και σένα αρχιπαπάρα που με έκοψες κάθετα και μπήκες μπροστά μου σαν να μην υπήρχα. Όταν σε έκοψα κι εγώ από αριστερά προς τα δεξιά γιατί ήμουν πριν τη μαλακία σου κι έπρεπε να ξαναπάω στη θέση μου γιατί ήθελα να στρίψω, έβαλες τις φωνές. Όλα αυτά με ταχύτητες πόλης 40-45. Όταν όμως σταμάτησα, σου έκλεισα τον δρόμο και κατέβηκα από το μηχανάκι, έκλεισες τα παράθυρα και τις ασφάλειες στις πόρτες.

    Πωωω ρε φίλε, πρέπει να είμαι πολύ τρομαχτικός λέμε, όταν τα παίρνω κράνα.
    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 27/06/2014 στις 19:18.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  5. #1430
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα piaggio M500 με πινακιδα απο πενηνταρι πανω και τρελαθηκα καλη φαση να ειχα ενα τετοιο "αυτοκινητακι"..Πρωτη φορα σε ειδα στην πατρα και στην ζωη μου γενικοτερα..

  6. #1431
    Ο αντιπροσωπος της piaggio εχει ενα τετοιο, για διανομες ανταλλακτικων οταν βρεχει.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  7. #1432
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε είδα στο Colmar με το KTM X Bow και δε πρόλαβα να σε φωτογραφίσω...φτουυυυυ!

  8. #1433
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Ο αντιπροσωπος της piaggio εχει ενα τετοιο, για διανομες ανταλλακτικων οταν βρεχει.
    Ο παπανικολαου..?ΚΑλη φαση παντως το συγκεκριμενο..

    Υ.γ.Μπορει να ηταν και αυτος που λες τον ειδα που εφυγε απο ενα συνεργειο με vespaκια και σταματησε στο φαναρι που ημουν και εγω..

  9. #1434
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σας ειδα,παιδια απτον οκανα,να περνατε για ακομα μια φορα απτο αντιρριο στο ριο,κολυμπωντας και να σας θαυμαζω.μπραβο σας.
    τα τελευταια 4-5 χρονια που παω καθε χρονο και τους βλεπω,αναθεωρω τις δυσκολιες μου....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  10. #1435
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Σας εβλεπα και σας χαιρετουσα σημερα εναν εναν, στην εθνικη οδο Πατρων - Πυργου.... Απο τα 15 περιπου μηχανακια στο συνολο, χαιρετισαν μονο δυο???????????

    Γουατ δε φακ??? Εμεις και κανενας αλλος ε???
    .............

  11. #1436
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σας ειδα και σας χαιρέτισα ολους πριν λιγο γυρνωντας απ 2ο πόδι Χαλκιδικής. Πρώτη φορά, και μου έκανε εντύπωση, εισασταν σχεδόν όλοι με μπουφαν και κράνος... καλούς δρόμους!
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  12. #1437
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα να απορεις(σε περασα με 140 περιπου..) και να μου λες στο φαναρι μια χαρα παει για 50αρι και δεν του το ειχα μονο που ξεχασα να σου πω οτι ειχε αλλη μια εξατμιση απο την αλλη μερια και ηταν 250...

  13. #1438
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα να πλένεις το παμριζ με το πλυστικό και να μου έρχονται τα νερά πάνω μου..στο φανάρι σου είπα να προσέχεις όταν καθαρίζεις το παμριζ, εάν είναι πίσω σου μηχανή, γιατί έρχεται όλο το νερό πάνω και μου είπες συγνώμη και θα προσέχεις άλλη φορά! Σωστός ο κουτάκιας..

  14. #1439
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Έλεγα να το βάλω στα Ανέκδοτα αλλά σε είδα και γω.



    http://4drivers.gr/press-room/item/3...gine_pote.html

  15. #1440
    Νέο μέλος Το avatar του/της ac9800pba
    Εγγραφή
    18/03/2014
    Μηνύματα
    4
    Σας είδα όλα τα φανάρια κολλημένα στο κόκκινο από όλες της πλευρές στην διασταύρωση Ιεράς οδού & Κωνσταντινοπόλεος από τουλάχιστον 1:30 έως 3:30 το βράδυ... Μέχρι πριν λίγο που έφυγα ακόμα έτσι ήταν... και την τροχαία που ειδοποίησαμε λέει δεν μπορούν να κάνουν τίποτα αυτή τη στιγμή

    Ευτυχώς δεν έχει γίνει κανά ατύχημα προς το παρόν :/
    Τελευταία τροποποίηση από ac9800pba; 01/07/2014 στις 03:24.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF