Σελίδα 99 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 4989949596979899100101102103104109 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.471 έως 1.485 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1471
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    -Σας είδα Ελληνάρες ξεκράνοτους και στυλάτους να κυκλοφορείτε αβέρτα και το μόνο σας άγχος να είναι μήπως φάτε κλήση. Τουλάχιστον αν γραφτείτε δωρητές οργάνων δεν θα ξεμείνουμε ποτέ.

    -Σε είδα πάλι ΚΤΜάκι μου μετά από ένα χρόνο και σκέφτομαι τις βόλτες που θα κάνουμε παρέα. Άντε να βρώ λίγο χρόνο να σε φροντίσω και στο υπόσχομαι, δεν θα σε ξαναφήσω σε ξένα χέρια ποτέ.
    WHO RUNS THE SHOW

  2. #1472
    The fine art of sliding Το avatar του/της Aνεμος
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    494
    Σε είδα hyper-cool φλώρε με το T Max να βγαίνεις απο την Κηφισίας και να σταματάς κάθετα μπροστά απο την διάβαση της Αγίου Κωνσταντίνου για να μιλήσεις στο κινητό.
    Δεν κουνήθηκε ούτε τρίχα απο το ακράνωτο μαλλί σου όταν άνοιξε το φανάρι,εξακολουθώντας να μπλοκάρεις ενα ολόκληρο ρεύμα κυκλοφορίας σε ενα φανάρι που κρατάει
    20 δευτερόλεπτα. Ούτε όταν πέρασα δίπλα σου και σου φώναξα πως δεν είσαι καλά εδώ που είσαι.Το φορτηγό πίσω μου μάλλον είχε μεγαλύτερη πειθώ όταν πήγε να περάσει απο πάνω σου.Πόσο αθεράπευτα μλκας παίζει να είσαι ?
    there's no such thing as impossible

  3. #1473
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα τις προ αλλες μποστ πανω στην παπια σου.

    ειδα κι εσας με το παπι και την ανοιχτη ομπρελα χτες βραδυ στην κηφιφιας!!!
    τιπ:νεξτ ταιμ μασκα και βατραχοπεδιλα καλυτερα
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #1474
    Σε ειδα να πεταγεσαι απο το ενα στενο για να μπεις στο αλλο, χωρις να κοιταξεις, και φυσικα να με δεις!! Ευτυχως ακουσες την κορνα μου και μου αφησες 1 μετρο να μπορεσω να σε αποφυγω.

    Με ειδα μετα να κανω δεξια, και να καθομαι ακινητος με το κεφαλι στο τεποζιτο για 3 λεπτα μεχρι να ηρεμησω...

  5. #1475
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα κωλόγερε με το αγροτικό σου στον Αγ. Γεώργιο,να μπαίνεις στο ρεύμα μου αντίθετα ενώ με είδες που ερχόμουνα,πάνω σε αριστερή στροφή για να στρίψεις σε στενό γιατί δεν σε έπαιρνε,σε αποφεύγω μπαίνοντας στο ρεύμα σου και σου κόρναρα,που πάς;αντί να λογικευτείς με είπες και μαλάκα,σταμάτησα να σου πώ δυό "γαλλικά" ,αλλά έστριψες και την κοπάνησες,φθηνά την γλύτωσες("γαλλικά,μπουνίδια και τροχαία για τα περαιτέρω)

  6. #1476
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ηρθαν οι αποκριες???

    σε ειδα τυπισσα ολομοναχη με τιγρε φορεμα και μασκα τυπου ζορο στην παλια εθνικη αθηνων κορινθου να στεκεσαι στη στροφη και να κοιτας λαγνα πισω απο τη μαυρη μασκα τα διερχομενα οχηματα
    και μετα ειδα κι εσενα πιτσιρικο στην παραλια στο λουτρακι με το καουμποικο καπελο.WTF
    Τελευταία τροποποίηση από TROOPER; 11/11/2012 στις 10:13.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #1477
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας είδα 6-7 μηχανές ψιλοπροβλεπε στη παραλιακη στη Πατρα,αμεσως σκεφτηκα κριμα που δε καταφερα να βολταρω κι εγω σημερα,χαρηκα που σας ειδα ετσι.καλους δρομους

  8. #1478
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ηρθαν οι αποκριες???

    σε ειδα τυπισσα ολομοναχη με τιγρε φορεμα και μασκα τυπου ζορο στην παλια εθνικη αθηνων κορινθου να στεκεσαι στη στροφη και να κοιτας λαγνα πισω απο τη μαυρη μασκα τα διερχομενα οχηματα
    τι έγινε..γίναμε Βουλγαρία?

  9. #1479
    σε είδα δίπλα μου με το ίδιο μηχανάκι και το ίδιο κράνος
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  10. #1480
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα 5-6 χωμάτινους και σας χαιρέτισα,αλλά ανταπόδωση δεν... anyway,καλούς δρόμους

  11. #1481
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    το ειδα στον υπνο μου (μλκ χαρη αμα ξαναφτιαξεις λουκανικα βραδυατικα σ' εσκισα!!!):

    ημασταν παρεακι και πηγαμε να παρακολουθησουμε αγωνες στις σερρες οι οποιες ειχαν μεταμορφωθει σε μεγαρα!!φτασαμε αργα και θα βλεπαμε μονο τα 1000αρια.η συμμετοχες ομως μονο 2.ο μπουστας και ο σναιπερ
    ξεκινησανε τον αγωνα αλλα χωρις μηχανακια!απλα τρεξιμο σε σλοου μοσιον.μετα γυρισανε στο κοινο και ζητησανε να μπουνε μαζι τους να τρεξουνε οσοι απο το κοινο γουσταρανε.ειπα να μπω (στο τσεπακι τη δευτερη θεση ).ο σναιπερ πηγε και μου εφερε τη μηχανη επειδη βαριομουνα.κλασμενη τσιμουχα αριστερα,μπροστινο φρενο ανυπαρκτο και δουλευε και χωρις μπαταρια.πηγα να το μαζεψω στον παπ ο οποιος εκεινη την ωρα ηταν για χεσιμο.μετα χτυπησε το ξυπνητυρι.

    σημερα παω στον γιατρο :rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #1482
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Σας ειδα σημερα ολους προβλεπέ σε μια διαδρομη απο Χολαργο - Κεντρο, ολοι με κρανακια...μπουφανακια...ΚΥΡΙΟΙ στο δρομο....ουτε ενας! την παραμικρη μλκια στο δρομο....πρωτη φορα τετοιο πραγμα...τι εγινε ρε παιδια????

    .....
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  13. #1483
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sober Προβολή μηνύματος
    Σας ειδα σημερα ολους προβλεπέ σε μια διαδρομη απο Χολαργο - Κεντρο, ολοι με κρανακια...μπουφανακια...ΚΥΡΙΟΙ στο δρομο....ουτε ενας! την παραμικρη μλκια στο δρομο....πρωτη φορα τετοιο πραγμα...τι εγινε ρε παιδια????

    .....
    Φοβηθηκαν απο εμενα εχθες,με το θεμα μου :P

  14. #1484
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα audi R8 στον Κηφισσό να πηγαίνεις με 80χιλ μεσαίρα λωρίδα κύριος....τι έγινε ρε πστ μου,οικονομία στην βενζίνη και οι κάτοχοι supercars?


    Επίσης σε είδα μπάρμπα στον Πειραιά με το παπάκι το chinatownmate,με το κράνος του κόκκινου poweranger και μιά λεκάνη (χέστρα κοινώς) δεμένη με ταινία στην σέλα.
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #1485
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    το ειδα στον υπνο μου (μλκ χαρη αμα ξαναφτιαξεις λουκανικα βραδυατικα σ' εσκισα!!!):

    ημασταν παρεακι και πηγαμε να παρακολουθησουμε αγωνες στις σερρες οι οποιες ειχαν μεταμορφωθει σε μεγαρα!!φτασαμε αργα και θα βλεπαμε μονο τα 1000αρια.η συμμετοχες ομως μονο 2.ο μπουστας και ο σναιπερ
    ξεκινησανε τον αγωνα αλλα χωρις μηχανακια!απλα τρεξιμο σε σλοου μοσιον.μετα γυρισανε στο κοινο και ζητησανε να μπουνε μαζι τους να τρεξουνε οσοι απο το κοινο γουσταρανε.ειπα να μπω (στο τσεπακι τη δευτερη θεση ).ο σναιπερ πηγε και μου εφερε τη μηχανη επειδη βαριομουνα.κλασμενη τσιμουχα αριστερα,μπροστινο φρενο ανυπαρκτο και δουλευε και χωρις μπαταρια.πηγα να το μαζεψω στον παπ ο οποιος εκεινη την ωρα ηταν για χεσιμο.μετα χτυπησε το ξυπνητυρι.

    σημερα παω στον γιατρο :rotflmao::rotflmao::rotflmao:


    Και μετά είμαι εγώ ο περίεργος με τον Biaggi ?? :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

    .
    .
    .


    Σε είδα VFR πλυμένο μετά από καιρό! 2 ΠΣΚ μυγάκια είχε πάνω
    Give me fuel, Give me fire

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF