Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Mpoufan siba

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258

    Mpoufan siba

    Ξέρει κάποιος πού θα βρω μπουφαν της SIBA;Έχω ένα πολλά χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Θέλω να πάρω ένα καινούριο όμως.

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2006
    Μηνύματα
    131
    Επαναφέρω το θέμα διότι με ενδιαφέρει κι εμένα να πάρω ένα μπουφάν από αυτή την εταιρεία,για καθημερινό.Επίσης,αν ξέρει κάποιος τη σελίδα της εταιρεία διότι δεν μπορώ να τη βρω...

  3. #3
    "Με την καλή έννοια" Το avatar του/της Trans
    Εγγραφή
    29/06/2006
    Μηνύματα
    252
    Έχω την εντύπωση (δεν είμαι 100% σίγουρος δηλαδή αλλά 80%) ότι η SIBA έχει κλείσει. Προϊοντα doperman όμως η ρουφιάνα. Είχα μπουφάνι και γάντια (από το 93) και κρατάνε ακόμα.

    Ίσως για αυτό τον λόγο και να έκλεισε (αν έκλεισε)

  4. #4
    Εχω την εντύπωση ότι τα siba τα έφερνε ο Μπαξεβάνης (χωρίς να είμαι καθόλου σίγουρος).
    Ιστοσελίδα δεν νομίζω να βρείς, μιας και τα siba ήταν made in Pakistan. Υπ΄όψη ότι το ίδιο σχέδιο και δέρμα κυκλοφορούσε και με άλλα ονόματα.

    Το δικό μου πχ ήταν μάρκας Phedra, και της γυναίκας μου siba. ίδιο ακριβως μπουφάν, όπως και η χώρα κατασκευής.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2006
    Μηνύματα
    131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
    Έχω την εντύπωση (δεν είμαι 100% σίγουρος δηλαδή αλλά 80%) ότι η SIBA έχει κλείσει. Προϊοντα doperman όμως η ρουφιάνα. Είχα μπουφάνι και γάντια (από το 93) και κρατάνε ακόμα.

    Ίσως για αυτό τον λόγο και να έκλεισε (αν έκλεισε)
    Είχα κι εγώ για πολλά χρόνια ένα μπουφάν και το είχα χρησιμοποιήσει πολύ και δεν είχε πάθε τίποτα.Και ήταν πολύ βαρύ.Καμιά σχέση με άλλα δερμάτινα.Κρίμα αν έχει κλείσει.

    Δεν ήξερα ότι είναι από το Πακιστάν.Ίσως πριν την παγκοσμιοποίηση να έφτιαχναν καλά πράγματα εκεί.Τώρα είναι χάλια...

  6. #6
    Ναι τα είχε ο Μπαξεβάνης, αλλά είχα βρεί και στον Γαλέο (Πειραιώς , δίπλα στο ΤΕΣΣΕΡΑ).
    Σκυλιά πράγματι.

  7. #7
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    μπορει και να τα βρεις στο μοναστηρακι στα γνωστα μαγαζια με ρουχα κλπ ειχα και εγω ενα τετοιο με εβγαλε αρκετα χρονια οχι siba αλλα το γνωστο σχεδιο

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2006
    Μηνύματα
    131
    Σαν σχέδιο έχω βρει.Αλλά την ποιότητα του SIBA όχι.Μιλάμε για πολύ βαρύ και χοντρό μπουφάν.Αν είχε ενισχύσεις θα ήταν καλύτερο και από το dainese που έχω!

Παρόμοια θέματα

  1. to mpoufan paei analoga me tin mixani??
    από snow στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2007, 09:00
  2. boitheia gia agora mpoufan
    από vassilis88 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2005, 09:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF