Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 67

Θέμα: Την γνώμη σας παρακαλώ

  1. #1

    Την γνώμη σας παρακαλώ

    Δεν έχω τίποτα να πώ, απλά επισκεφτείτε το site στην υπογραφή μου και πείτε μου την γνώμη σας

    Ποιός είναι φάουλ , αυτοί ή εγώ;

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065

    Re: Την γνώμη σας παρακαλώ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από The_TROOPER
    Δεν έχω τίποτα να πώ, απλά επισκεφτείτε το site στην υπογραφή μου και πείτε μου την γνώμη σας

    Ποιός είναι φάουλ , αυτοί ή εγώ;

    φιλε τρουπερ.και ενας φιλος μου με scarabeo 150 τα ιδια τραβηξε στο θεμα εγγυησης μεχρι που τους απειλησε οτι θα τους παει στον ειδικο τυπο και τις εφημεριδες και αναγκαστηκαν να του φτιαξουν το μηχανακι μεσα στην εγγυηση.γιαυτο σκεψου πριν αγορασεις ιταλικο αν δεν το εχεις κανει ηδη και ειδικα aprilia.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Απο το κειμενο του παιδου, μεχρι το τι εγινε πραγματικα, κατω απο ποιες συνθηκες, και πως εφτασε το ολα θεμα στο εξουσιοδοτημενο και πως αντιμετωπιστηκε, μεσολαβουν πολλα ερωτηματικα.

    Και μονο το γεγονος οτι εφτασε σε σημειο να αφοριζει μια εταιρεια, ουτε καν αντιπροσωπεια, εξ'αιτιας ενος συμβαντος, εμενα προσωπικα μου φερνει αναγουλα.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #4
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    τι εννοείς gcrook?Πιστευεις οτι εχει άδικο ή δίκιο?

  5. #5

    Re: Την γνώμη σας παρακαλώ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από The_TROOPER
    Δεν έχω τίποτα να πώ, απλά επισκεφτείτε το site στην υπογραφή μου και πείτε μου την γνώμη σας

    Ποιός είναι φάουλ , αυτοί ή εγώ;
    το γραμμα που εστειλες στους ιταλους, θα σου προτεινα να τους το ξαναστειλεις και στα ιταλικα, μιας και ειναι πολυ πιθανο να μην υπαρχει ουτε 1 ανθρωπος εκει που να ξερει καλα αγγλικα!

    στειλτο παλι στη γλωσσα τους (ιταλικα) και ισως ευαισθητοποιηθουν περισσοτερο αυτη τη φορα!

  6. #6

    Re: Re: Την γνώμη σας παρακαλώ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    στειλτο παλι στη γλώσσα τους (ιταλικά) και ισως ευαισθητοποιηθουν περισσότερο αυτή τη φορά!
    Good idea .

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
    τι εννοείς gcrook?Πιστευεις οτι εχει άδικο ή δίκιο?
    Πιστευω οτι ο τροπος που επελεξε να διαμαρτυρηθει ειναι ο χειροτερος δυνατος απο καθε αποψη.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  8. #8
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    Mπορεί αλλα και η Απριλια που δεν ειναι εγώ και εσυ αλλα ειναι μια παγκοσμιου φήμης εταιρία δεν φέρθηκε καλύτερα

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
    Mπορεί αλλα και η Απριλια που δεν ειναι εγώ και εσυ αλλα ειναι μια παγκοσμιου φήμης εταιρία δεν φέρθηκε καλύτερα
    Ειδες αυτο λεω.
    Καταρχας που ξερεις εσυ πως φερθηκε η Απριλια;
    Ειδες αποδεικτικα στοιχεια;
    Φωτο,τιμολογια, εστω καποια αναλυτικη περιγραφη του τι μεσολαβησε απο το Α μεχρι το Ω;
    Οχι.
    Εναν τυπο μονο που ισχυριζεται απο το πουθενα οτι το μηχανακι του ειχε προβλημα εργοστασιακο, που η εταιρεια για καποιο λογο δεν διορθωσε χωρις να ξερεις τι απο ολα αυτα ειναι σωστο λαθος αληθεια η ψεμα.

    Και επιπροσθετως κανει και την απιστευτη μαλακια να κατηγορησει/δυσφημισει την Απριλια σαν εταιρεια, ουτε καν την Ελληνικη αντιπροσωπεια συγκεκριμενα.
    Για ενα ελαττωματικο μηχανακι ολο κι ολο ΚΑΙ ΑΝ!

    Πολλα ΑΝ παιζουν, πολλες υποθεσεις, πολλα ερωτηματικα, και εμενα αυτα μου βρωμανε πολυ ασχημα!


    Υποδειγμα του πως γινονται τετοιου ειδους δημοσιες καταγγελιες, και του πως κινουμαστε νομικα σωστα και εντιμα σαν πολιτες, το τοπικ του τροπεα.

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=10556




    Υ.Γ Και η φωτο κατω κατω με την λεζαντα....
    Σαν καταναλωτης εχασε ολο το δικιο του με αυτη την συμπεριφορα.
    Εγω προσωπικα αν ημουν στελεχος της εταιρειας και εφτανε το πραγμα στα δικαστηρια θα τον σταυρωνα στεγνα με βαση αυτα τα αποδεικτικα,ακρως δυσφημιστικα και εμπαθη κειμενα.
    Και ας ειχε χιλια δικια.
    Δεν γινονται ετσι αυτα.
    Το οτι τονιζει οτι ειναι/ηταν φανατικος της φιρμας δεν δικαιολογει τετοιου ειδους συμπεριφορες.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #10
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    ......................
    +1000000000000

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #11
    Σχεδόν Αρτιμελής Το avatar του/της xtrm600
    Εγγραφή
    22/05/2005
    Μηνύματα
    108
    Απειλητική επιστολή προς την Aprilia έγραψε,αντί για mail διαμαρτηρίας...

    Κρίμα γιατί μάλλον έχει δίκιο
    Είμαστε μπίλιες στη ρουλέττα του καπιταλισμού
    ZZZZZzzzzZZZZZ

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    ρε πάτε καλά? ουτέ ένας στα κεντρικά της απρίλια να μην ξέρει αγγλικά?

    κ εσύ ρε τρουπερ κράζεις ολόκληρη μοτοβιομηχανία επειδή το τουόνο σου ήταν προβληματικό?πάντως έχεις δίκιο που είσαι νευριασμένος επειδή δεν σου έχουν απαντήσει!

    έχω ένα φίλο με τουόνο 04.το σκίζει σε κόντρες,κάνει έντο,σούζες και λοιπές καφρίλες και δεν του έχει βγάλει κανένα πρόβλημα!

    δηλαδή αυτός πρέπει να ανεβάσει ιστοσελίδα www.apriliaisfuckingawsome.com ??

    το gixxer δηλαδή που αγόρασες δεν έχεις ακούσει ότι κόβει πλαίσιο?

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Εγώ θα πω μόνο ένα πράγμα. Ότι νομίζω πως αν ψάξουμε να βρούμε δυσαρεστημένους πελάτες θα βρούμε σε όλα μα σε όλα τα μαγαζιά.
    Τι σημαίνει αυτό; Πως δεν είναι θέμα Aprilia ή Honda ή triumph και πάει λέγοντας. Τέτοια συμπεριφορά από μεγάλη εταιρεία μπορεί να υπάρξει από οποιαδήποτε.
    Το ζήτημα είναι άλλο νομίζω. Κατά πόσο μπορείς να τα αποδείξεις όλα αυτά. Αυτό είναι το θέμα.
    Και να ξέρεις κάτι φίλε μου trooper νούμερο δύο (έχουμε και το... αρχικό νούμερο εδώ).
    Το κείμενο σου είναι άδικο όσον αφορά ένα πράγμα. Βγαίνεις και κατηγορείς μία συγκεκριμένη εταιρία για ένα μηχανάκι της που σου βγήκε άχρηστο. ΟΚ δεκτόν εγώ θα πω. Αυτό κάνει όλα τα μοντέλα άχρηστα; Και όλη την εταιρεία κακή κατ επέκταση; Για σκέψου το λίγο.
    Φιλικά μάλιστα... πρόσεξε γιατί το κείμενο είναι... μηνύσιμο 100%!

  14. #14
    Εχω ηδη συμβουλευτει δικηγόρο και εφόσον δεν γράφω τίποτα αναληθές δεν έχω κανένα κίνδυνο. Όποιος δεν συμφωνεί με τον τρόπο διαμαρτυρίας μου μπορεί να έρθει μάρτυρας υπεράσπισης της aprilia στο δικαστήριο :rotflmao: :rotflmao:

    Ο τρόπος διαμαρτυρίας είναι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ για κάποιον που δεν έχει τον χρόνο να πάει σε μηχανολόγους, γραμμές καταναλωτή κλπ, αλλα δεν μπορεί και να κάθεται σα το μαλάκα και να τον τρώει απο παντού. Η aprilia μου φέρθηκε πούστικα επειδή μου πούλησε προβληματικό μηχανάκι και μετα δε μου το έφτιαξε. Το ποιος θα το πιστέψει δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. ΜΠορεί όποιος θέλει να νομίζει οτι είμαι βαλτός απο την suzuki. Εμένα μου αρκεί που θα το διαβάσουν χιλιάδες αγοραστές και θα το έχουν στην άκρη του μυαλού τους όταν χρειαστεί να διαλέξουν καινούργια μηχανή.

  15. #15
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Aprilia Ελλάδας


Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2011, 23:07
  2. Παρακαλω ,την γνωμη σας..
    από mars696 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2009, 14:13
  3. παρακαλώ για την γνώμη σας...
    από christos34 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2006, 09:53
  4. Την γνώμη σας παρακαλω , για θεμα ασφάλειας οδηγου.
    από rc31 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2006, 03:43
  5. Την γνώμη σας παρακαλώ
    από Julius στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2004, 12:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF