Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 67

Θέμα: 990 smt

  1. #1

    990 smt

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΘΗΚΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩΧΟΣ ΕΝΩΣ TIGER 1050 ΚΑΛΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΜΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.ΠΡΙΝ ΤΟ Τ ΕΙΧΑ ΤΟ DUKE 2 KAI TO 990 ADVENTURE ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΙΠΩΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ TIGER ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΦΩΡΤΟΘΩ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΚΤΜ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ .ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ΄?

  2. #2
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: 990 smt

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΘΗΚΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩΧΟΣ ΕΝΩΣ TIGER 1050 ΚΑΛΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΜΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.ΠΡΙΝ ΤΟ Τ ΕΙΧΑ ΤΟ DUKE 2 KAI TO 990 ADVENTURE ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΙΠΩΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ TIGER ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΦΩΡΤΟΘΩ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΚΤΜ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ .ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ΄?
    γαμησετα φιλε..μια απο τα ιδια και εδω...


    αλλα 13 παλι δε δινω..

  3. #3
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559

    Re: 990 smt

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
    ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ TIGER ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΦΩΡΤΟΘΩ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΚΤΜ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ .ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ΄?
    αναρτησεις, εξατμιση, προγραμμα ?

  4. #4
    ΦΥΛΤΡΟ, ΕΞΑΤΜΗΧΗ ZARD ,ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, BAGSTER,XENON,ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΗΧΑ,ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΦΙΜΕ, ΣΙΤΑ ΨΥΓΕΙΟΥ TIGER ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗΝ

  5. #5
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    δεν εχω, απλα ελεγα μπας και η μηχανη ειναι μαμα ωστε να τα βαλεις και να παψει να σε απασχολει το ΚΤΜ για κανα χρονο. Εμενα οταν με πιανει κατι με ΚΤΜ φροντιζω να διαβαζω για τα προβληματα τους και ερχομαι στα ισα μου.

  6. #6
    η το σκοτωνεις (που λενε τα γουστα πληρωνονται) κ θα πληρωσεις τη διαφορα η
    κανε μεικτη ασφαλεια (πυρος κτλ) καψτο κ με την αποζημιωση παρε αυτο που θες!
    κ εγω φαγωθηκα για το 990 adventure το εχω απο την Κ.Δευτερα κ ειμαι στη πριζα!!!καταπληκτικο μηχανακι.

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    δεν εχω, απλα ελεγα μπας και η μηχανη ειναι μαμα ωστε να τα βαλεις και να παψει να σε απασχολει το ΚΤΜ για κανα χρονο. Εμενα οταν με πιανει κατι με ΚΤΜ φροντιζω να διαβαζω για τα προβληματα τους και ερχομαι στα ισα μου.


    Eνας ακομα που πιπιλαει την ιδια καραμελα

  8. #8
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ACAB
    Eνας ακομα που πιπιλαει την ιδια καραμελα

    καλα δωσε μου να δοκιμασω απο την δικια σου καραμελα τοτε, τι χρωμα ειναι, πορτοκαλι?

  9. #9
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: 990 smt

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    γαμησετα φιλε..μια απο τα ιδια και εδω...


    αλλα 13 παλι δε δινω..
    +1 το μηχανακι ειναι η απολυτη κ@υλα

    η τιμη του ηταν 13,990......... (δε ξερω πως θα ειναι με τη μειωση στα τελη)

    14 χιλιαδες λογοι που με αποτρεπουν απο το να το παρω

  10. #10
    SIERRA VICTOR 1 Το avatar του/της HFK
    Εγγραφή
    06/05/2007
    Μηνύματα
    136

    Re: Re: Re: 990 smt

    [το μηχανακι ειναι η απολυτη κ@υλα

    η τιμη του ηταν 13,990......... (δε ξερω πως θα ειναι με τη μειωση στα τελη)

    .................................................................................................... .........................

    Μήπως ξέρει κανείς εαν το απλό 990 SM του 2008 γίνεται μετατροπή σε SMT ??

  11. #11
    οσο αφορα το πισω μερος ταιριαζουν και οι βασεις και η σχαρα σχετικα με το φερινκ αυτο πιανει στο τεποζιτο με βιδες πανω του , και το προβλημα ειναι οτι το sm δεν εχει τετοιες υποδοχες αρα πρεπει να αλλαχτει και το τεποζιτο που ειναι ασυμφορο
    Οι αληθινοί παράδεισοι είναι οι παράδεισοι που έχουμε χάσει

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    καλα δωσε μου να δοκιμασω απο την δικια σου καραμελα τοτε, τι χρωμα ειναι, πορτοκαλι?
    Ρε φιλαρακο εχω βαρεθει να ακουω για βλαβες που παθαινουν ΜΟΝΟ ΚΤΜ κανε μια αναζητηση σε βλαβες και θα δεις και αλλα πολλα μηχανακια

    φιλικα παντα

  13. #13
    πες τα φιλε μου , δυστυχως ετσι ειναι....
    κανενα δεν ειναι τελειο ολα τα μηχανακια σε καποιο σημειο πασχουν αλλα μη τα ισωπεδωνουμε κιολας!

  14. #14
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ACAB
    Ρε φιλαρακο εχω βαρεθει να ακουω για βλαβες που παθαινουν ΜΟΝΟ ΚΤΜ κανε μια αναζητηση σε βλαβες και θα δεις και αλλα πολλα μηχανακια

    φιλικα παντα
    Δικιο εχεις φιλε μου και δεν ειπα μονο οτι τα ΚΤΜ εχουν προβληματα! Παρακολουθω αρκετα σχετικα φορουμ για τα Αυστριακα δικυλινδρα γιατι με ενδιαφερουν, ειναι καταπληκτικες μοτοσυκλετες, δεν ειμαι τελειως ασχετος. Αλλα εχουν καποια ελατωματακια που με αποτρεπουν στο να δωσω μια περουσια και αλλη μια για να τα αποκτησω. Αισθανομαι οτι τα γιαπωνεζικα ειναι πιο αξιοπιστα, οχι απο θεματα σχεδιασμου, αλλα ποιοτικου ελεγχου εξαρτηματων.
    Αλλα σε καθε περιπτωση, αυτο που αρχικα ειπα για τα προβληματα των ΚΤΜ ειχε πιο πολυ χαρακτηρα πλακας, ψαχνω να βρω δικαιολογια για να μη δωσω τοσα χρηματα. Μετα αναφερθηκε η καραμελα και η συζητηση πηρε λιγο την κατω βολτα.

  15. #15
    ok respect

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. KTM 990 SMT Test
    από advblack στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2010, 08:17
  2. Νεο ΚΤΜ Smt 990
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2009, 21:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF