Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: προβλημα cbr 600rr 05 (φώτα, διακόπτης)

  1. #1

    προβλημα cbr 600rr 05

    καλησπερα παιδες θελω τα φωτα σας γιατι τα δικα μου δεν αναβουνε οταν γυρναω τον διακοπτη στο ον,αναβουνε ομως οταν πατααω το σινιαλο δουλευουν κ οι οι δυο σκαλες μεγαλη μονο η κ οι δυο αναμμενες,δε μπορω να βρω τι φταιει ασφαλειες ολα καλα {εκτος αν εχει κ πουθενα αλλου}πηνια δε πιστευω το μονο που μενει να εχει κοψει κανενα καλωδιο ειχε κανενας το ιδιο προβλημα?το επαθε μετα απο 3 ωρες συνεχης λειτουργειας κ αν θυμαμαι σε αλλαγη απο μεγαλη σε μικρη σκαλα,κ κατι αλλο δε ξερω αν παιζει ρολο σβηστο το μηχανακι με πρωτη κουμπωμενη σκαω μιζα κ παει να παρει χωρις τον συμπλεκτη πατημενο.ευχαριστω για τον χρονο σας.{να βαλω κσενον κατευθειαν απο τη μπαταρια θα χς προβλημα??}αμα γνωριζει κανενας ας μπει στον κοπο εχω παει σε δυο μαστορες αλλα δεν επαρχια δεν εχει πολλες επιλογες το μοτο εχει σχεδον 30,000χλμ

  2. #2

    Re: προβλημα cbr 600rr 05

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wannaplay
    καλησπερα παιδες θελω τα φωτα σας γιατι τα δικα μου δεν αναβουνε οταν γυρναω τον διακοπτη στο ον,αναβουνε ομως οταν πατααω το σινιαλο δουλευουν κ οι οι δυο σκαλες μεγαλη μονο η κ οι δυο αναμμενες
    έτσι όπως το γράφεις δε νομίζω να καταλάβουμε και πολλά, πάρ'το απο την αρχή, βάλε κόμματα, τελείες κλπ γιατί νόημα δε βγαίνει

  3. #3
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Κοίτα εδω πως θα λύσεις το πρόβλημα ευκολα και φτηνά αν πιάνουν λίγο τα χέρια σου.
    http://www.moto.gr/forums/showthread...ight=black+out
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #4
    φιλε μου εχεις απολυτο δικαιο το ελυσα τωρα οντως το μαυρο καλωδιο εχει ξεκολησει τελειως απο πανω,τωρα να δω με τι θα το κολησσω το πολυ πολυ να το παω ετσι λυμενο σε εναν ηλεκτρολογο.χιλια ευχαριστω χρωσταω κερασμα αν ποτε περασεις στειλε πμ

  5. #5
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από wannaplay
    φιλε μου εχεις απολυτο δικαιο το ελυσα τωρα οντως το μαυρο καλωδιο εχει ξεκολησει τελειως απο πανω,τωρα να δω με τι θα το κολησσω το πολυ πολυ να το παω ετσι λυμενο σε εναν ηλεκτρολογο.χιλια ευχαριστω χρωσταω κερασμα αν ποτε περασεις στειλε πμ
    Χαίρομαι που βοήθησα! Για πες απο πού να περάσω για το κέρασμα

    Aν εχεις κολλητήρι και καλάι είναι εύκολο να το κάνεις και μόνος σου.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #6
    χαχα απο φωκιδα ξερεις στειλε κ θα τη βρουμε την ακρη μη πω δημοσιως,ναι καλαι κ κολητηρι εχω τριτο χερι δεν εχω θα βαλω τον παππου μου

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF