Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 93

Θέμα: To ''χέρι του Θεού'' και το μοτοσυκλετιστικό αδιέξοδο 4-2-2024

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από george.S Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα Βασίλη
    Συνεχίζω να διαβάζω το θέμα και είμαι μουδιασμένος

    Θα ήθελα αν μπορείς να αναλύσεις τον προστατευτικο εξοπλισμό που είχες και φόραγες
    Που πιστεύεις ότι φάνηκε ανεπαρκής και αν πιστεύεις ότι φορούσες κάτι άλλο θα είχες πολύ λιγότερη ζημιά.

    Πρόσφατα σε εντουραδα που είχαμε πάει από μια τελείως χαζοπτωση πάτησε ο φίλος το δεξί πόδι δυνατά κάτω...
    Σπάσιμο περόνη και κόψιμο χιαστών παρόλο που ο εξοπλισμός του ήταν υπερπλήρες και καλής ποιότητας.

    Όλα επικίνδυνα είναι
    Σίγουρα η απόφαση σου είναι σεβαστή και κατανοώ την φάση σου
    το προηγούμενο challenge που έκανες είχε για μένα μέτρια επικίνδυνοτητα με την μεγαλύτερη οι αποστάσεις στην ίδια μέρα μαζί με πεζοπορία με αποτέλεσμα να είσαι κουρασμένος και λιγότερο alert στην επιστροφή
    Εκεί είχε για μένα τον μεγαλύτερο κίνδυνο όσο σε παρακολουθουσα

    Είμαι σίγουρος όπως σε έχω κόψει ότι η επόμενη δραστηριότητα που θα διαλέξεις θα έχει μεγαλύτερους κινδύνους γιατί αλλιώς δεν θα έχει challenge για σένα


    Καλή αναζήτηση στην επόμενη σφυριά

    Γειά σου Γιώργο! Δυστυχώς ο εξοπλισμός βοηθάει σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, στις υπόλοιπες είμαστε απροστάτευτοι. Ο φίλος σου φορούσε μεν εξοπλισμό, όμως όταν βάλεις το πόδι κάτω άτσαλα και σου γυρίσει έχεις κάνει μεγαλύτερη ζημιά και κανένας εξοπλισμός δε σε σώσει από τέτοιες τάσεις. Εγώ φορούσα Revit μοτοσυκλετιστικό μπουφάν φουλ έξτρα με πλάτη, παντελόνι, μποτάκια κλπ. Τα πλευρά ό,τι και να φορέσεις δε μπορείς να τα προστατεύσεις εκτός και αν υπάρχει κάτι που δε γνωρίζω (ίσως μπουφάν με αερόσακο? Δεν τα πολυδουλεύουμε στην Ελλάδα και δεν ξέρω στην πράξη τι γίνεται). Ό,τι και να φοράς θέλει και λίγη τύχη δυστυχώς.

    Όσον αφορά για την επόμενη φάση, δε σταματάω τη μοτοσυκλέτα για να κάνω κάτι αντίστοιχα επικίνδυνο. Αν ήταν έτσι θα συνέχιζα τα ταξίδια που έκανα. Θέλω να κάνω ένα step down στην επικινδυνότητα και να κάνω περίπου τα ίδια πράγματα με μεγαλύτερη ασφάλεια. Προφανώς δε θα κάτσω και σπίτι μέσα σε μια γυάλα για να μην πάθω τίποτα . Παντού υπάρχει ένας κίνδυνος, είτε μικρότερος είτε μεγαλύτερος. Θα προσπαθήσω να τον μικρύνω, όχι να τον εξαφανίσω γιατί πολύ απλά δε γίνεται.

    Να είσαι καλά φίλε μου! Πάντα όρθιος με προσοχή!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Ρε Βασιλαρα περαστικά όλα..μακάρι όλοι να έκαναν την μοτοσυκλετιστικη ζωή που έκανες εσύ...έχεις χορτάσει εικόνες ήχους ταχύτητα παρέες..πιστεύω φεύγεις γεμάτος χορτάσμενος και πας για άλλα καλυτερα..

    Να σε πάντα γερός και έχεις αφήσει παρακαταθήκη τρελή..


    Να είσαι καλά αδερφέ! Με καταλαβαίνεις απόλυτα! Πάντα όρθιος με υγεία πάνω από όλα!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Βασίλη σου εύχομαι από καρδιάς καλή και πλήρη ανάρρωση και επάνοδο.

    Οι άπειρες εμπειρίες, εικόνες και γνώσεις που απέκτησες και, κυρίως, μοιράστηκες σε δύο τροχούς, θα παραμείνουν ανεξίτηλες στην ψυχή σου για πάντα.

    Να χαίρεσαι την οικογένειά σου πάντα με υγεία και χαρά!

    Σε ευχαριστώ αδερφέ! Εύχομαι καλή συνέχεια στους 2 τροχούς με αμέτρητες εικόνες και πάντα όρθιος!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    A ρε Βασίλη, διάβασα το θέμα στο χωριό από το κινητό το ΣΚ και από τότε κάτι με έχει χαλάσει.

    Φρίκαρα με τους πόνους που τράβηξες, αλλά και με τη σφοδρότητα - εν τέλη - της πτώσης.

    Το τι θα κάνεις (ή δεν θα κάνεις) θα το δείξει ο χρόνος. Είναι - εν μέρη - δική σου απόφαση.

    Το σημαντικότερο είναι ότι έχεις αμέριστη στήριξη από το περιβάλλον σου.

    Όπως έλεγαν οι παλιοί ''ευχή γονιού πάρε και στα βουνά ανέβα'', ε κάπως έτσι και εσύ.

    Κατά τα λοιπά η κατάσταση με τα λάδια, πετρέλαια ή ό,τι άλλο, είναι μία κατάσταση που μόνο στην Ελλάδα έχω δει!


    Βάλε φωτιά σε ό,τι σε καίει σε ό,τι σου τρώει την ψυχή
    Έξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί


    Γειά σου Πάνο! Δεν ήταν καμιά πτώση τρομακτική που ξέρεις, σε τρομάζει και αποφεύγεις να τη θυμάσαι. Μια μαλακία ήταν, χαζοπτώση άτσαλη λόγω της άπειρης ολισθηρότητας του σημείου που με έπιασε στον ύπνο (μαύρη πρόσφατη άσφαλτος). Όταν ήρθε το ασθενοφόρο σκέψου ήμουν όρθιος. Δεν είχα πάρει καν χαμπάρι ότι είχα τρυπήσει πνεύμονες. Έλεγα στα παιδιά εντάξει πλευρά και κλείδα έχω σπασμένα, σε 20 μέρες θα οδηγάω ξανά!!! Αυτό που συνέβη μετά στο νοσοκομείο και το τρύπημα εύχομαι να μην το ζήσει κανείς παιδιά. Είναι τραυματική εμπειρία.

    Πάντα όρθιος!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pektis Προβολή μηνύματος
    Ρε φιλε καθε φορα που ανεβαζες ταξιδιωτικο/βολτα το αφηνα να το διαβασω με την ησυχια μου σε ωρες που μπορουσα...
    Με το τελος του συγκεκριμενου, εμεινα καγκελο που λενε...
    Περαστικα και σιδερενιος...Ποτέ ξανα τετοιες περιπέτειες...
    Είμαι σίγουρος ότι θα αναρρωσεις και θα συνεχίσεις το ''χόμπι'' σου... Υπομονή και όλα καλά θα πάνε...
    Όσο για αυτό που ανέφερες για την κόρη σου, να ξέρεις σε καταλαβαινω απόλυτα!.........
    Να είσαι καλά φίλε μου! Πάντα όρθιος και μακριά από τέτοιες άσχημες εμπειρίες! Το ξέρω ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα!




    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από granazi Προβολή μηνύματος
    Δεν προλαβαίνω να αφιερώσω στο moto.gr όσο χρόνο θα ήθελα και χάνω πολλά ενδιαφέροντα που γράφονται εδώ.
    Τα δικά σου ταξιδιωτικά όμως τα διάβαζα πάντα, τα αναζητούσα.
    Μας έχεις "πάει" σε πολλά ωραία μέρη μέσα από περιγραφές και εικόνες , μέρη που δεν ξέραμε καν γιατί μπορεί να περάσαμε δίπλα και δεν γνωρίζαμε πως υπήρχαν και σε ευχαριστώ για αυτό.
    Περαστικά και καλή συνέχεια σε ότι και αν επιλέξεις.
    Το παιχνίδι της μοίρας είναι να σε λένε billy και την σωτήρια αλλά μοιραία για τις αποφάσεις σου συσκευή παροχέτευσης για αιμο-πνευμοθώρακα να την λένε bilaou (τ)
    Φίλε μου καταρχήν εγώ ευχαριστώ για τις ευχές αλλά και για το ότι με παρακολουθούσες. Όπως ευχαριστώ και όλα τα παιδιά που ''ταξιδεύαμε παρέα'' όλα αυτά τα χρόνια.

    Ελπίζω το Μπιλάου να το γνωρίζεις λόγω δουλειάς ή επειδή έτυχε να ακούσεις για αυτό και να μην έχεις προσωπική εμπειρία!

    Πάντα όρθιος με υγεία!!!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    καλό!

    Δεν υπάρχουν όμως ούτε μοίρες, ούτε πεπρωμένα, ούτε ματιάσματα.

    Όλα είναι τυχαία και λίγο στατιστική.

    Το μόνο που είναι στο χέρι μας είναι να παίρνουμε αποφάσεις για τον εαυτό μας που θεωρούμε ότι θα είναι εντάξει για εμάς.

    Έτσι είναι. Τυχαιότητα και στατιστική. Γνωρίζουμε τι είναι να βρίσκεσαι σε 2 τροχούς και όλα αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι. Προσέχουμε όσο γίνεται αλλά δεν είμαστε και άτρωτοι
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #78
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/02/2018
    Μηνύματα
    28
    'Εχω διαβάσει κάμποσα ταξιδιωτικά σου και ευχαριστήθηκα τις φωτό και τις διαδρομές σου σαν θεατής.
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το πόσα μέρη είναι "αθέατα" στον βιαστικό περαστικό της εθνικής.
    Να είσαι καλά που μας έδειξες οτι υπάρχουν.
    Προσπάθησα να βρώ και να γράψω περισσότερα αλλά δεν θα είχε νόημα.
    Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση. Καλή τύχη στην καινούρια σου περιπέτεια.
    Πάντα όρθιος.

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Ρε Βασίλη πόνεσε η ψυχή μου διάβασα τι σου συνέβη...
    Γιατί σε όλα αυτά έβαλα(προσπάθησα) τον εαυτό μου στη θέση σου και ζορίστηκα μόνο με τη σκέψη καθώς έχω και εγώ 2 μικρά παιδιά.
    Σίγουρα είσαι χορτάτος και έχεις άπλετο χρόνο να κάνεις ένα τεράστιο διάλειμμα και όταν και αν ξανανιώσεις πως σου λείπει το θέμα να επανέλθεις.
    Περαστικά και σιδερένιος! Να σκέφτεσαι πως είσαι καλά και στην οικογένεια σου, αυτό είναι το σημαντικό.

    Υγ. Χωρίς να θέλω να κουνήσω το δάκτυλο,μην το πάρει κανείς έτσι προς θεού, μήπως αυτό που φωνάζω πως πρέπει να φοράμε όλοι αερόσακο θα σε έσωζε? Γιατί ναι πάλι πιθανά θα έσπαγες πλευρά αλλά αντί για 7 μπορεί να ήταν 2 και να μην επληταν τον πνεύμονα και να το γλυτωνες όλο αυτο. Ακόμα και σαν πιθανότητα δεν αξίζει να το φοράμε??Και το λέω σε σένα που θα είσαι συνειδητοποιημενος και θα καταλάβεις το ύφος μου.
    Παιδιά μετά το κρανος είναι αυτό για μένα.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  5. #80
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    309
    Να σου πω την αληθεια μετα απο αυτο και κατι αλλα εχω μπει στην σκεψη. Θελει λιγο ψαξιμο ομως γιατι υπαρχουν πολλες επιλογες διαφορων προσεγγισεων και τιμων.

  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος
    Να σου πω την αληθεια μετα απο αυτο και κατι αλλα εχω μπει στην σκεψη. Θελει λιγο ψαξιμο ομως γιατι υπαρχουν πολλες επιλογες διαφορων προσεγγισεων και τιμων.
    Πάρε τον alpinestars tech air 5 και είσαι κομπλέ. Δεν μπορώ να οδηγήσω χωρίς να το φοράω.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  7. #82
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    309
    Απ οτι εχω καταλαβει χρειαζεται και συμβατο μπουφαν. Ισχυει; Ειμαστε off topic βεβαια, ας παμε εδω: https://www.moto.gr/forums/showthrea...=159657&page=3

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.269
    Φιλαράκι περαστικά,
    Παντα ορθιος

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Να σας ενημερώσω ότι σήμερα πήγα για 2η φορά στο ΚΑΤ μετά το εξιτήριο και οι ακτινογραφίες δείχνουν ότι είμαι σούπερ. Φυσικά έχω μερικές ενοχλήσεις και δεν κάνω υπερβολές (μεγάλο βάρος, απότομες κινήσεις κλπ). Πέρασαν ακριβώς 38 μέρες από τη μέρα που χτύπησα και βοήθησε πολύ η καλή φυσική κατάσταση που είχα.




    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan Προβολή μηνύματος
    'Εχω διαβάσει κάμποσα ταξιδιωτικά σου και ευχαριστήθηκα τις φωτό και τις διαδρομές σου σαν θεατής.
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το πόσα μέρη είναι "αθέατα" στον βιαστικό περαστικό της εθνικής.
    Να είσαι καλά που μας έδειξες οτι υπάρχουν.
    Προσπάθησα να βρώ και να γράψω περισσότερα αλλά δεν θα είχε νόημα.
    Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση. Καλή τύχη στην καινούρια σου περιπέτεια.
    Πάντα όρθιος.
    Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά και πάντα όρθιος με υγεία!!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    Ρε Βασίλη πόνεσε η ψυχή μου διάβασα τι σου συνέβη...
    Γιατί σε όλα αυτά έβαλα(προσπάθησα) τον εαυτό μου στη θέση σου και ζορίστηκα μόνο με τη σκέψη καθώς έχω και εγώ 2 μικρά παιδιά.
    Σίγουρα είσαι χορτάτος και έχεις άπλετο χρόνο να κάνεις ένα τεράστιο διάλειμμα και όταν και αν ξανανιώσεις πως σου λείπει το θέμα να επανέλθεις.
    Περαστικά και σιδερένιος! Να σκέφτεσαι πως είσαι καλά και στην οικογένεια σου, αυτό είναι το σημαντικό.

    Υγ. Χωρίς να θέλω να κουνήσω το δάκτυλο,μην το πάρει κανείς έτσι προς θεού, μήπως αυτό που φωνάζω πως πρέπει να φοράμε όλοι αερόσακο θα σε έσωζε? Γιατί ναι πάλι πιθανά θα έσπαγες πλευρά αλλά αντί για 7 μπορεί να ήταν 2 και να μην επληταν τον πνεύμονα και να το γλυτωνες όλο αυτο. Ακόμα και σαν πιθανότητα δεν αξίζει να το φοράμε??Και το λέω σε σένα που θα είσαι συνειδητοποιημενος και θα καταλάβεις το ύφος μου.
    Παιδιά μετά το κρανος είναι αυτό για μένα.

    Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά! Πολύ σωστή η τοποθέτησή σου για το μπουφάν με αερόσακο αν και η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω αν θα έκανε δουλειά. Είχα δει κάποια βίντεο, και του Fortnine ένα που αναφερόταν σε αυτό και έβλεπα ότι τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό ακόμα δεν έχουν πείσει τους μοτοσυκλετιστές να τα αγοράσουν. Δεν ξέρω ειλικρινά, σίγουρα θα ήθελα να φοράω κάτι τέτοιο αν είναι αξιόπιστο και κάνει όσα υπόσχεται (αν δουλεύει όπως είχα δει σε κάποια βίντεο δε θα έσπαγα τίποτα σε θώρακα, θεωρητικά πάντα). Εννοείται εύχομαι ολόψυχα να μη χρειαστεί κανείς να διαπιστώσει αν όντως κάνει δουλειά. Αν πάντως δεν αποφάσιζα να ξεκόψω, σίγουρα θα ήταν η 1η επιλογή μου και ας μην το έχω δει να δουλεύει στην πράξη.

    Πάντα όρθιος και πάντα με απόλυτη προσοχή!



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Φιλαράκι περαστικά,
    Παντα ορθιος

    Πάντα όρθιος αδερφέ να είσαι καλά!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  10. #85
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.189
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Να σας ενημερώσω ότι σήμερα πήγα για 2η φορά στο ΚΑΤ μετά το εξιτήριο και οι ακτινογραφίες δείχνουν ότι είμαι σούπερ. Φυσικά έχω μερικές ενοχλήσεις και δεν κάνω υπερβολές (μεγάλο βάρος, απότομες κινήσεις κλπ). Πέρασαν ακριβώς 38 μέρες από τη μέρα που χτύπησα και βοήθησε πολύ η καλή φυσική κατάσταση που είχα.

    ΟΛΑ τα λεφτά αυτό, Βασίλη! Σιδερένιος και ποτέ ξανά!

    Εν καιρώ, θα ξανακαβαλήσεις, πιστεύω, η μηχανή είναι ναρκωτικό η άτιμη.
    Ίσως όχι τόσο extreme όσο μας είχες συνηθίσει αλλά μικρή σημασία έχει αυτό.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.851
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Να σας ενημερώσω ότι σήμερα πήγα για 2η φορά στο ΚΑΤ μετά το εξιτήριο και οι ακτινογραφίες δείχνουν ότι είμαι σούπερ.
    Μπράβο αυτό έχει σημασία πάνω απ όλα.
    Οι μοτοσυκλέτες δεν χάνονται ,αντίθετα τα πιτσιρίκια μεγαλώνουν πολύ γρήγορα και καλό είναι να τα απολαμβάνουμε όσο είναι μικρά.

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    ΟΛΑ τα λεφτά αυτό, Βασίλη! Σιδερένιος και ποτέ ξανά!

    Εν καιρώ, θα ξανακαβαλήσεις, πιστεύω, η μηχανή είναι ναρκωτικό η άτιμη.
    Ίσως όχι τόσο extreme όσο μας είχες συνηθίσει αλλά μικρή σημασία έχει αυτό.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Μπράβο αυτό έχει σημασία πάνω απ όλα.
    Οι μοτοσυκλέτες δεν χάνονται ,αντίθετα τα πιτσιρίκια μεγαλώνουν πολύ γρήγορα και καλό είναι να τα απολαμβάνουμε όσο είναι μικρά.


    Σας υπερευχαριστώ παιδιά να είστε καλά!


    Μακριά οι κακοτοπιές από όλους και πάντα προσοχή ακόμη και στην παραμικρή λεπτομέρεια (όσο γίνεται φυσικά)!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  13. #88
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Καλή ανάρρωση Billy!!!
    Πάρε το χρόνο σου και θα βρεις τον τρόπο να συνεχίσεις, με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο.
    Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να είστε πάντα καλά!!!

    PS: Ξέρεις πως περίμενα να διαβάσω κάθε σου "περιπέτεια"?

  14. #89
    Το είχα ξεκινήσει πριν μέρες αλλά μόλις το τελείωσα το θρεντ σου.

    Περαστικά φίλε και στα επόμενα με υγεία! Με οποίο μέσο...

    (Δεν κάναμε το Δραμα-Ξανθη παρέα αλλά μικρό το κακό )
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #90
    Ως "λαθραναγνώστης" να σου πω ότι με... ξεκούνησες. Απολαυστικές οι βόλτες και η περιγραφή τους. Χώρια που μάθαμε για προορισμούς που δεν θα παίρναμε χαμπάρι εύκολα.
    Να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι ό,τι αγαπάς! Ανθρώπους και περιπέτειες.
    (Μα, από πετρέλαια ρε φίλε;;; Ο ορισμός της γκαντεμιάς! )
    Think faster than you ride

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2013, 11:47
  2. Ο Συνήγορος του Πολίτη και το αστικό οδικό δίκτυο.
    από golis στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2010, 19:00
  3. Οι 300 του Λεωνίδα και το κράνος
    από project.breeze στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2007, 14:10
  4. Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2005, 10:57
  5. O Osama και το συγκρότημά του
    από Ora_Nihil στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 11:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF