Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 164

Θέμα: ducati 749s vs suzuki gsx-r750 k6??

  1. #1
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764

    Arrow ducati 749s vs suzuki gsx-r750 k6??

    guys

    mipos tha mporousa n akousa kales gnomes-kritikes gia tin 749s??

    simioste oti eimai ligo kontoulis(1.65) k tha thela na patao esto k me tis mites kato...

    k an de sas ekane kopo na m legate dio logakia gia ti diafora twn v2 me v4 kinitiron...

    as poume an eixame mia gsxr750 k6 (150ps stis 11,200 k 8,8 kg ropi) kai tin 749s (116ps stis 10,500 k 8,4 kg ropi)

    ekei ti ginete??? anamesa se aytes tis dio????

  2. #2
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Re: ducati 749s vs suzuki gsx-r750 k6??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    guys

    mipos tha mporousa n akousa kales gnomes-kritikes gia tin 749s??

    simioste oti eimai ligo kontoulis(1.65) k tha thela na patao esto k me tis mites kato...

    k an de sas ekane kopo na m legate dio logakia gia ti diafora twn v2 me v4 kinitiron...

    as poume an eixame mia gsxr750 k6 (150ps stis 11,200 k 8,8 kg ropi) kai tin 749s (116ps stis 10,500 k 8,4 kg ropi)

    ekei ti ginete??? anamesa se aytes tis dio????
    Χμμμμμ ε δεν ρωτάς και τίποτα....

    Διάβασε το φόρουμ, τα μοντέλα, διάφορα στα τεχνικά και θα βρεις τις απαντήσεις στις ερωτήσεις σου....

    Ειναι τελειώς διαφορετικές φιλοσοφίες πάντως τα μηχανάκια που συγκρίνεις....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #3
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623

    Re: ducati 749s vs suzuki gsx-r750 k6??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    diafora twn v2 me v4 kinitiron...
    Βασικά V2 και Ι4..

    Μέχρι να βγάλεις δίπλωμα να μπορείς να οδηγήσεις αυτές τις 2 θα έχεις μάθει τις διαφορές τους..

    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  4. #4
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    koita tis vasikes diafores tis ksero...

    tipou oti ta v2 dinoun oli tous ti dinami ap tin arxi apo xamiles strofes alla isteroun stis ipsiles strofes pou iperteroun k dinoun ti dinami tous ta v4...

    apla zitao ti sigkrisi twn dio sigkekrimenon moto....

    k an einai na perimeno file lampro na matho sta 21 mou tote k lathos epiloges tha kano pio pithano k mporei na pao k pio eykola adiavastos....

    sto kato kato kathe gnosi gia kalo...ego etsi leo k me endiaferei para poli na ksero oso to dinaton perissotera parapano pragmata oxi mono na exo ena diploma k na odigo etsi apla mia mixani...thelo na ksero k 5 pramata parapano gi ayto sas ta prizo me to simpatheio kate mera,,, :rotflmao:


  5. #5
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    ........

    apla zitao ti sigkrisi twn dio sigkekrimenon moto....

    ........

    δεν συγκρίνεται το 749 με το πιστόλι gsxr750..... απλό είναι... μπορεί στις στροφές να είναι κάπως καλύτερο λόγω ροπής απο χαμηλά... αλλά αν ο οδηγός του 750 έχει χερια και @@ τότε... αντιο θα σας δώ στο πλοίο....

    Αυτά...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #6
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Α και γράφε ελληνικά..... αν εκτός απο μηχανές δεν ξέρεις και ελληνικά, ευκαιρία είναι να μάθεις..... πονανε τα μάτια μας...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #7
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    τότε... αντιο θα σας δώ στο πλοίο....

    Αυτά...
    ναί ρε συ αλλά η διαφορά των ίπων δεν είναι αρκετά μεγάλη για να μιλήσουμε για υπεροχή του gsx-r??

  8. #8
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    θέλω να πώ πως ακόμα και χέρια να μην έχει κάποιος πάλι δεν θα υπερέχει???

  9. #9
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    θέλω να πώ πως ακόμα και χέρια να μην έχει κάποιος πάλι δεν θα υπερέχει???
    Εντελώς διαφορετικα δημιουργήματα.
    Μην τα συγκρήνεις,δεν θα βγάλεις άκρη με τα λόγια.
    Ανέβα για να δείς...

  10. #10
    εκτος απο χερια θελει και αρ@@@@δια ....
    το θεμα ειναι τι σου αρεσει εσενα περισσοτερο...οι ιπποι δεν ειναι παντα το ζητουμενο για εναν μεσο οδηγο....


    αλλωστε το ενα ειναι μια πολυ καλη μοτοσυκλετα ενω η ducati ειναι ενα ΟΝΕΙΡΟ
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  11. #11
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    αλλωστε το ενα ειναι μια πολυ καλη μοτοσυκλετα ενω η ducati ειναι ενα ΟΝΕΙΡΟ
    γιατί ρε συ όνειρο??????????????????????????????????

    η 749s 10,900 ευρώ κάνει ΠΙΟ ΦΘΗΝΗ από το σουτζουκάκι!!!!!....


  12. #12
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    [B]γιατί ρε συ όνειρο??????????????????????????????????

    η 749s 10,900 ευρώ κάνει ΠΙΟ ΦΘΗΝΗ από το σουτζουκάκι!!!!!....

    Τώρα έχει 10,900 που είναι σε προσφορά. Κάτσε να βγεί η νέα σειρά να δείς τιμούλες...




    Αν ενδιαφέρεσαι άρπαξέ την τώρα που υπάρχει...


    Έλα παρε... :rotflmao:

  13. #13
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    γιατί ρε συ όνειρο??????????????????????????????????

    η 749s 10,900 ευρώ κάνει ΠΙΟ ΦΘΗΝΗ από το σουτζουκάκι!!!!!....

    ΑΥΤΗ Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!!

    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ 749S!!!!!!!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ!!!

    ΓΙΑ ΤΟ DUCATI ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ!!

    ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ , ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΜΕ ΤΡΕΙΛΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ!

    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ!
    ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ!! ΔΕΝ ΤΟ ΖΥΣΗΤΑΩ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΗ!!

    ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!!

    ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟ GSXR ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ

    ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟ(ΣΑΝ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ DUCATI!! ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΓΕΩΜΤΡΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ!!



    ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ DUCATISTI ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ DUCATI!!!!!

    ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΥΧΙΕΣΤΕ ΚΙΩΛΑΣ!!

    ΕΝΤΑΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΟΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ!!

    ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΩΒΡΑΚΑ DUCATI?? MHN MOY ΠΕΙΤΕ Η ΜΗΧΑΝΗ Η ΙΔΙΑ!!

    ΑΠΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΦΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ DUCATI ΝΑ ΣΥΝΤΗΡEI ΤΗΝ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ PORSE ΤΟΥ!!!

    ΥΓ.:ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΣΑΝΤΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
    ΑΥΤΗ Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!!

    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ 749S!!!!!!!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ!!!

    ΓΙΑ ΤΟ DUCATI ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ!!

    ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ , ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΜΕ ΤΡΕΙΛΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ!

    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ!
    ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ!! ΔΕΝ ΤΟ ΖΥΣΗΤΑΩ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΗ!!

    ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!!

    ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟ GSXR ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ

    ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟ(ΣΑΝ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ DUCATI!! ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΓΕΩΜΤΡΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ!!



    ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ DUCATISTI ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ DUCATI!!!!!

    ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΥΧΙΕΣΤΕ ΚΙΩΛΑΣ!!

    ΕΝΤΑΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΟΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ!!

    ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΩΒΡΑΚΑ DUCATI?? MHN MOY ΠΕΙΤΕ Η ΜΗΧΑΝΗ Η ΙΔΙΑ!!

    ΑΠΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΦΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ DUCATI ΝΑ ΣΥΝΤΗΡEI ΤΗΝ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ PORSE ΤΟΥ!!!

    ΥΓ.:ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΣΑΝΤΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!


    γιατί ρε συ ζητάς συγγνώμη για την γνωμη σου ..

    λοιπόν...εγω εχω την 749 και την εκανα 1500 χιλ.σε 4 εβδομαδες .ειναι ενα μηχανημα σχετικα κουραστικό μεσα στηνπολη ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ .
    ειμαι παραααααα πολυυυυυ ευχαριστημενος ..και το κυκλοφορώ μεσα στην πολη καθως και αρκετα εξω απο την πολη χωρις ΤΡΕΙΛΕΡ ....
    Δεν ξέρω τι εννοείς οταν λες οτι θελεις αρκετα λεφτα να την συντηρείς ...
    δηλαδη τι τα λαδια και τα υγρα και τα τακακια ειναι πιο ακριβα απο τα japan
    τωρα αν το προβλημα σου ειναι αν δωσω εγω 50 ευρω παραπανω στο σερβις ,για εμενα δεν ειναι προβλημα.
    Και τελος ...αυτοι που οδηγανε ducati δεν νομιζουνε οτι ειναι καποιοι απλα υπαρχει αλλη σχεση μεταξυ ανθρωπου και μηχανηματος που πιθανον εσυ αυτην την στιγμη αδυνατεις να καταλαβεις ...
    και βέβαια θα ειναι μαλακία απο μερους μου να κατσω να σου εξηγησω..
    Και μονο που λες οτι θα εχεις ducati και θα την πηγαίνεις με τρειλερ πιστα-σπιτι αυτο τα λεει ολα


    Y.Γ. 42 Μοτοσυκλετες περασανε κατω απο τα σκελια μου ..
    37 χρονων γαιδουρι εγινα .Λες να μασαω απο μαρκετινκ
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  15. #15
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    γιατί ρε συ ζητάς συγγνώμη για την γνωμη σου ..

    λοιπόν...εγω εχω την 749 και την εκανα 1500 χιλ.σε 4 εβδομαδες .ειναι ενα μηχανημα σχετικα κουραστικό μεσα στηνπολη ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ .
    ειμαι παραααααα πολυυυυυ ευχαριστημενος ..και το κυκλοφορώ μεσα στην πολη καθως και αρκετα εξω απο την πολη χωρις ΤΡΕΙΛΕΡ ....
    Δεν ξέρω τι εννοείς οταν λες οτι θελεις αρκετα λεφτα να την συντηρείς ...
    δηλαδη τι τα λαδια και τα υγρα και τα τακακια ειναι πιο ακριβα απο τα japan
    τωρα αν το προβλημα σου ειναι αν δωσω εγω 50 ευρω παραπανω στο σερβις ,για εμενα δεν ειναι προβλημα.
    Και τελος ...αυτοι που οδηγανε ducati δεν νομιζουνε οτι ειναι καποιοι απλα υπαρχει αλλη σχεση μεταξυ ανθρωπου και μηχανηματος που πιθανον εσυ αυτην την στιγμη αδυνατεις να καταλαβεις ...
    και βέβαια θα ειναι μαλακία απο μερους μου να κατσω να σου εξηγησω..
    Και μονο που λες οτι θα εχεις ducati και θα την πηγαίνεις με τρειλερ πιστα-σπιτι αυτο τα λεει ολα


    Y.Γ. 42 Μοτοσυκλετες περασανε κατω απο τα σκελια μου ..
    37 χρονων γαιδουρι εγινα .Λες να μασαω απο μαρκετινκ
    κοιτα δεν αναφερομαι προσωπικα σε εσενα!!
    ειναι γενικα αυτα που λεω!!
    και δεν τα λεω απο το μυαλο μου !!

    ο κολλητος μου εχει 2 χρονια ducati και βλεπω τα υπερ και τα κατα!!!

    τα λαδια και τα υγρα του δεν ειναι πιο ακριβα απο οτι των ιαπωνικων αλλα αρχηζει και σου ζηταει πραματα που τα ιαπωνικα δεν σου ζητανε!!

    οσο για την νοοτροπια των ducatisti δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση μεταξη μηχανη-ανθρωπου!!
    δεν μπορει να ειναι ιδια η σχεση μεταξη καποιου αλλου ιταλικου πχ mille-ανθρωπου ή αλλου ιαπωνικου πχ R1 -ανθρωπου??

    και το αλλο που λενε για τα ιταλικα οτι εχουν πολυ καλα περιφεριακα και αυτο τα κανει τα καλητερα!!

    για πειτε μου δηλαδη πιο θεωρειτε καλυτερο σαν μηχανακι ενα 999R ή ενα R1sp??
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Service 12.000 Gsx-r750 k6
    από adrenalin στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2008, 08:25
  2. Φιλτρα αερα για gsx-r750 k6 ???
    από adrenalin στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2008, 18:24
  3. ducati 749s vs suzuki gsx-r750 k6??
    από 675 στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2006, 19:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF