Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ Help !

  1. #1
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450

    ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ Help !

    Στις 11 / 11 / 2006 και ωρα 05:15 με 05:30 εγινε ενα τρομερο ατυχημα στην οδο Χαμοστερνας στο υψος λιγο πριν την Shell στο ρευμα προς αθηνα - συγγρου. Eνα VW Golf 5αρι μαυρο με δυο ατομα
    Μεσα και ενω ηταν στην δεξια λωριδα εκανε σφηνα αριστερα, εχασε τον ελεγχο, δεν μπορεσε να το επαναφερει, εμβολισε ενα μπλε Fiat Punto που ηταν στην αριστερη λωριδα με αποτελεσμα το Punto να χτυπησει κρασπεδο και μπαριερα και να φερει τουμπες και να σταματησει δεξια του δρομου πανω σε μια νταλικα. Το Golf δεν σταματησε καθολου συνεχισε ευθεια και εφυγε παρολο που ανοιξε ο αεροσακος του.

    Οποιος ξερει κατι, περασε και ειδε κατι οτιδηποτε, η εχει υποψια γιαυτο το Golf παρακαλω να ερθει σε επικοινωνια μαζι μου η στο κινητο μου 6932-636989 η στο email Μου mbkgr@yahoo.com Να πω οτι οποιος βοηθησει να βρεθει το Golf το οποιο ειναι χτυπημενο στην αριστερη πλευρα του μπροστα και εχει ανοιξει ο αεροσακος, και εξακριβωθει τελικα οτι ειναι αυτο, θα του δωσω εγω προσωπικα
    Πολλα λεφτα, και αν δεν του φτανουν θα γραψει ο ιδιος το στην επιταγη ποσα θελει.

    Επισης να πω οτι σε περιπτωση που διαβασει ο ιδιος ο οδηγος του Golf αυτα εδω καλο θα ηταν να παει μονος του στην αστυνομια καλλιθεας να το δηλωσει γιατι εαν βρει η αστυνομια μονη της το αυτοκινητο θα βρεθει σε πολυ χειροτερη θεση απο αυτη που βρισκεται.
    Μεσα στο Punto ηταν μεσα 4 ατομα και δεν σταματησε καν να δει αν χτυπησαν.

    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε και διαβασατε αυτο το μηνυμα
    Μ.Κ

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696



    χτυπησαν ανθρωποι ?
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ Help !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    Στις 11 / 11 / 2006 και ωρα 05:15 με 05:30 εγινε ενα τρομερο ατυχημα στην οδο Χαμοστερνας στο υψος λιγο πριν την Shell στο ρευμα προς αθηνα - συγγρου. Eνα VW Golf 5αρι μαυρο με δυο ατομα
    Μεσα και ενω ηταν στην δεξια λωριδα εκανε σφηνα αριστερα, εχασε τον ελεγχο, δεν μπορεσε να το επαναφερει, εμβολισε ενα μπλε Fiat Punto που ηταν στην αριστερη λωριδα με αποτελεσμα το Punto να χτυπησει κρασπεδο και μπαριερα και να φερει τουμπες και να σταματησει δεξια του δρομου πανω σε μια νταλικα. Το Golf δεν σταματησε καθολου συνεχισε ευθεια και εφυγε παρολο που ανοιξε ο αεροσακος του.

    Οποιος ξερει κατι, περασε και ειδε κατι οτιδηποτε, η εχει υποψια γιαυτο το Golf παρακαλω να ερθει σε επικοινωνια μαζι μου η στο κινητο μου 6932-636989 η στο email Μου mbkgr@yahoo.com Να πω οτι οποιος βοηθησει να βρεθει το Golf το οποιο ειναι χτυπημενο στην αριστερη πλευρα του μπροστα και εχει ανοιξει ο αεροσακος, και εξακριβωθει τελικα οτι ειναι αυτο, θα του δωσω εγω προσωπικα
    Πολλα λεφτα, και αν δεν του φτανουν θα γραψει ο ιδιος το στην επιταγη ποσα θελει.

    Επισης να πω οτι σε περιπτωση που διαβασει ο ιδιος ο οδηγος του Golf αυτα εδω καλο θα ηταν να παει μονος του στην αστυνομια καλλιθεας να το δηλωσει γιατι εαν βρει η αστυνομια μονη της το αυτοκινητο θα βρεθει σε πολυ χειροτερη θεση απο αυτη που βρισκεται.
    Μεσα στο Punto ηταν μεσα 4 ατομα και δεν σταματησε καν να δει αν χτυπησαν.

    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε και διαβασατε αυτο το μηνυμα
    Μ.Κ






    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΙΑ!!!
    ΦΑΙΝΕΣΑΙ "ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΟΣ" ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ!!!

    Ευχομαι να μη χτύπησε κανείς και να ψάχνεσαι μόνο για το "γαμώτο" που λέει ο λόγος!!! ("Που λέει ο λόγος" γιατί τουλάχιστον οι ζημιές πρέπει να είναι μεγάλες)

    Το κωλόπαιδο....!!!

  4. #4
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    ΡΕ ....ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΛΕΜΕ...ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  5. #5
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Παιδια πραγματικα ευχαριστω ολους σας για την συμπαρασταση αλλα και τις συμβουλες σας. Η συμπεριφορα σας μετριαζει τον πονο μου αλλα και τον θυμο μου εν μερη. Να σας πω οτι εχω κανει πολλα απο αυτα που προτεινετε αλλα δυστηχως δεν μπορω να αφιερωσω οσο χρονο θα ηθελα στην ερευνα γιατι δουλευω πολλες ωρες.

    Δεν θελω να γραφω πολλα νεα ακομα γιατι μπορει να διαβαζει τα διαφορα forum που εχω γραψει το συμβαν ο "ανθρωπος" με το Golf.

    Επισης θα ηθελα να πω οτι οταν εγινε το ατυχημα, 1 ωρα που παρεμεινε το Punto αναποδα σταματησαν μονο 3 αυτοκινητα και ενδιαφερθηκαν αν ειναι ολοι καλα.

    Θα παρακαλουσα εαν γινοταν για λιγο καιρο να γινει sticky αυτο το θεμα ωστε να το βλεπουν ολοι.

    Eυχαριστω και παλι ολους σας

  6. #6
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    up!

  7. #7

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
    από Capablanca στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2006, 22:17
  2. Ατυχημα στην Λιμνη Ευβοιας
    από sunnymtx στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2006, 23:17
  3. ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ 5-3-06
    από Angie στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 13:53
  4. Ατύχημα στην Κηφισίας
    από pissaman στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 09:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF