Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΣΤΟΝ Gurdian ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΓΛΥΠΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ

  1. #1

    ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΣΤΟΝ Gurdian ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΓΛΥΠΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ


  2. #2
    -------------------- Το avatar του/της jfx
    Εγγραφή
    28/02/2008
    Μηνύματα
    230

    Re: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΣΤΟΝ Gurdian ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΓΛΥΠΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από KiNG-R!
    http://www.guardian.co.uk/culture/po.../elgin-marbles

    Ναι , και τι;
    κάποιος μαλάκας μου σβήνει τα ποστ.

  3. #3
    Ψηφίζουμε για να μας τα στείλου πίσω

  4. #4
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Παίδες ΚΑΝΤΕ ΤΟ είναι πάρα πολυ απλά και ειδικά για τους κωλοβρετανούς κάτι τέτοιες πρωτοβουλιες και γκάλοπ μετράνε πολύ!!!Ευκαιρία λοιπόν να τους δείξουμε ακόμη μια φορά ποιος έχει δίκιο...
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  5. #5
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    το καλητερο μαμησι για τους αγγλους(αλλο που δεν θελουν ) ειναι να τα παρουμε και καλα δανεικα και μετα να μην τα γυρισουμε πισω..

    Μολων Λαβε που ειπε και ο Πελοπιδας στους πεντακοσιους

    ας μας κανουν πολεμο μετα
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  6. #6
    -------------------- Το avatar του/της jfx
    Εγγραφή
    28/02/2008
    Μηνύματα
    230
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
    Παίδες ΚΑΝΤΕ ΤΟ είναι πάρα πολυ απλά και ειδικά για τους κωλοβρετανούς κάτι τέτοιες πρωτοβουλιες και γκάλοπ μετράνε πολύ!!!Ευκαιρία λοιπόν να τους δείξουμε ακόμη μια φορά ποιος έχει δίκιο...

    Να ρωτήσω εγώ, πού στηρίζεις ότι αυτού του είδους τα γκάλοπ μετράνε πάρα πολύ και ειδικά μάλιστα για τους "κωλοβρετανούς"; εχει γίνει κάτι αντίστοιχο στο παρελθον κι απέδωσε; κι αν όχι, τοτε γιατί το λες αυτο;
    κάποιος μαλάκας μου σβήνει τα ποστ.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harvester
    Εγγραφή
    08/07/2008
    Μηνύματα
    319
    ειχε καποτε ενα ντοκιμαντερ στο σκαι που μια ινδιανα δικδικουσε να παρει μια μασκα που αποδεδειγμενα ηταν δικη της. οι βρετανοι την δωσανε μετα απο χρονια δικαστηριων και φυσικα με συμβολαιο δανεισμου και με τον ορο οτι οποτε θελησουν ειναι υποχρεωμενη η γυναικα να την επιστρεψει.
    μιλαμε ηταν μια μικρη μασκα και εμεις περιμενουμε να ξηλωσουν ολο τους το μουσειο. ουτε με την πετρουλα δεν εχουμε ελπιδα

  8. #8
    Αν υπήρχαν πολιτικοί με @@, αν το Ελληνικό κράτος δε χρωστούσε και της Μιχαλούς, αν δεν τους είχαμε ανάγκη (πλασματική, αληθινή, ότι να'ναι), αν η οικονομία μας άντεχε και δεν επιρρεαζόταν από χίλια-μύρια κέρατα, το ελληνικό κράτος θα μπορούσε να απειλήσει με δήμευση όλων των νεόδμητων αγγλικών εξοχικών κατοικιών που έχουν κτιστεί (παράνομα, νόμιμα, λαδώνοντας, μη λαδώνοντας, σε δάση, σε ρέματα, σε ακτές, σε εθνικούς δρυμούς) στην Ελλάδα. Μόνο στο νομό Χανίων υπάρχουν πάνω από 10 χιλιάδες τέτοιες. Θα ήταν ένα κάποιο μέτρο πίεσης.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  9. #9
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jfx
    Να ρωτήσω εγώ, πού στηρίζεις ότι αυτού του είδους τα γκάλοπ μετράνε πάρα πολύ και ειδικά μάλιστα για τους "κωλοβρετανούς"; εχει γίνει κάτι αντίστοιχο στο παρελθον κι αν όχι, τοτε γιατί το λες αυτο;
    Για να στο λέω ρε φίλε κάτι ξέρω παραπάνω δεν απάντησα στο post ούτε για χαβαλέ ούτε για να περάσω την ώρα μου!!!Τα βουτυρόπαιδα τα αγγλάκια επηρεάζονται πάααααρα πολύ σαν κοινωνία από διάφορα γκάλοπ που κατά καιρούς οργανώνουν τα μέσα ενημέρωσης της χώρας κυρίως τα ιδιωτικά και ανάλογα με τα δεδομένα που βγαίνουν υπάρχει ανάλογη πίεση στη κυβέρνηση από σωματεία και φορείς...
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  10. #10
    -------------------- Το avatar του/της jfx
    Εγγραφή
    28/02/2008
    Μηνύματα
    230
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
    Για να στο λέω ρε φίλε κάτι ξέρω παραπάνω δεν απάντησα στο post ούτε για χαβαλέ ούτε για να περάσω την ώρα μου!!!Τα βουτυρόπαιδα τα αγγλάκια επηρεάζονται πάααααρα πολύ σαν κοινωνία από διάφορα γκάλοπ που κατά καιρούς οργανώνουν τα μέσα ενημέρωσης της χώρας κυρίως τα ιδιωτικά και ανάλογα με τα δεδομένα που βγαίνουν υπάρχει ανάλογη πίεση στη κυβέρνηση από σωματεία και φορείς...
    εγω δε σου ειπα οτι απαντησες για χαβαλε, απλα το ειπες με μια σιγουρια και μου δημιουργήθηκε η απορία απο που προκύπτει αυτο που λες.

    Βεβαια το να μου λες οτι κατι ξερεις παραπάνω καταλαβαίνεις οτι δε με πείθει και τόσο οτι πράγματι εχει καποια βαση αυτο που λες. μπορείς να μου πεις κι εμενα αυτο το κάτι παραπάνω που ξέρεις; καποια προηγούμενη φορά που ανετρεψε μια κυβερνητική απόφαση ή βοηθησε στην ανατροπή της καποιο διαδικτυακό γκαλοπ?:rotflmao:
    κάποιος μαλάκας μου σβήνει τα ποστ.

Παρόμοια θέματα

  1. Ενημέρωση για την κατηγορία των CBF
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2015, 09:10
  2. ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ. 80%ΟΧΙ?
    από SVX στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2008, 14:13
  3. Η "άλλη" αλήθεια για την Γρίπη των Πουλερικών!!!
    από Kizoku στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2006, 18:35
  4. Ειστε σιγουροι για την πιεση των ελαστικων σας ??
    από gmakris στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 13:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF