Σελίδα 33 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 232829303132333435 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 495 από 525

Θέμα: Σκεψεις Σερβιας.....2η διεθνης σιδεροκωλη.

  1. #481
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    και με τα ποδια στους δρομους του βελιγραδιου χανομασταν
    Γιαννης

  2. #482
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    και με τα ποδια στους δρομους του βελιγραδιου χανομασταν
    Οι Σερβιδες φταινε......
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #483
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2007
    Μηνύματα
    120
    μπράβο ωρέ....................όμορφα και ωραία....
    Cash, Ass or Grass, nobody rides me for free

  4. #484
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Εσυ δες μερικα ποστ παραπανω.....
    Ειδα!

    Κι εσυ πρεπει να ακουσεις ιστορια, αλλα δεν ειναι η ωρα της γιατι με σκιζουν στο γραφειο...
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  5. #485
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RizlaPlusPlus Προβολή μηνύματος
    Ειδα!

    Κι εσυ πρεπει να ακουσεις ιστορια, αλλα δεν ειναι η ωρα της γιατι με σκιζουν στο γραφειο...
    Ετσι πουστη γαμω τις λαμπες σου.....

    πουτσ@@@@@@@@@

  6. #486
    "Χωματερο" Μελος Το avatar του/της XLGeorge
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RizlaPlusPlus Προβολή μηνύματος
    Κι εσυ πρεπει να ακουσεις ιστορια, αλλα δεν ειναι η ωρα της γιατι με σκιζουν στο γραφειο...
    Νικο θα την πω εγω αν εννοεις αυτη με το μονοδρομο Και πριν ξεκινησω να πω οτι με τον Νικο-RizlaPlus με το 990 και τον συνονοματο Giorgo2012 με το Fazer (και ενιοτε με τον Κωστα-Τsompani με το ..διχρονο Sprint ST ) παιξαμε ομορφα σε επαρχιακα στροφιλικια, ωραια ητανε παιδες!

    Χθες το απογευμα λοιπον εχοντας μπει απο Σερβια στα Σκοπια, σταματαει ο αυτοκινητοδρομος και εχει δρομο με ωραια στροφιλικια διπλα στον Αξιο-Vardar. Παρομοια στροφιλικια εχει και προς το τελος των Σκοπιων λιγο πριν την Ελλαδα τα οποια εχουν κινηση με νταλικες, φορτηγα κλπ και δεν ειναι για να παιρνει κανεις ουτε ελαχιστο ρισκο στο αντιθετο ρευμα Εχουμε μεινει πισω λοιπον σε καποια σταση και ανεβαζουμε ρυθμο να πιασουμε τους αλλους. Οδηγω την ομηγυρη, ακολουθει κατα ποδας ο Νικος με το 990 και λιγο πιο πισω ο Τιμος με το Multi. Το ανεβασμα ρυθμου γινεται σταδιακα μεχρι που παμε αερα-πατερα στα στροφιλικια αλλα, αν και δεν βλεπω κινηση απο το αντιθετο ρευμα, προσεχω πολυ οταν ειναι να περασω φορτηγα κλπ σε σημεια με μειωμενη ορατοτητα. Παμε ετσι για καποια ωρα οποτε ενω εχω κοψει πισω απο καποια νταλικα βλεπω τον Νικο να με περναει και να κανει τυφλη προσπεραση με το 990 Προσπερναω κι'εγω οταν εχω ορατοτητα και λιγο πιο κατω ο Νικος κανει παλι τυφλη προσπεραση Αμαν λεω, πρεπει να τον σταματησω πριν γινει χαλκομανια στην προσοψη καμιας νταλικας Ανεβαζω ρυθμο στυλ τελικης Τρανσαλπ για να τον φτασω, τον προσπερναω και του κανω νοημα να σταματησει τις λαλακιες. Ο Τιμος απο πισω εχει φρικαρει κι'αυτος με τον Νικο ωσπου φτανουμε στα επομενα διοδια στο τελος του φαραγγιου. Τον κοιταμε και οι δυο αγρια οποτε μας λεει "Ρε παιδια γιατι κοβατε πισω απο τα φορτηγα ρε μαμ@το, ειναι δρομος στυλ αυτοκινητοδρομου με δυο λωριδες στην ιδια κατευθυνση". Κοκκαλο εμεις! Τοτε μονο καταλαβα γιατι δεν ειχα δει αυτοκινητο απο απεναντι για ωρα!!
    Τελευταία τροποποίηση από XLGeorge; 26/09/2016 στις 14:49.
    " the PouroDuro spirit "

  7. #487
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Καμμια φωτό θα βάλετε;;

  8. #488
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από XLGeorge Προβολή μηνύματος
    Νικο θα την πω εγω αν εννοεις αυτη με το μονοδρομο Και πριν ξεκινησω να πω οτι με τον Νικο-RizlaPlus με το 990 και τον συνονοματο Giorgo2012 με το Fazer (και ενιοτε με τον Κωστα-Τsompani με το ..διχρονο Sprint ST ) παιξαμε ομορφα σε επαρχιακα στροφιλικια, ωραια ητανε παιδες!

    Χθες το απογευμα λοιπον εχοντας μπει απο Σερβια στα Σκοπια, σταματαει ο αυτοκινητοδρομος και εχει δρομο με ωραια στροφιλικια διπλα στον Αξιο-Vardar. Παρομοια στροφιλικια εχει και προς το τελος των Σκοπιων λιγο πριν την Ελλαδα τα οποια εχουν κινηση με νταλικες, φορτηγα κλπ και δεν ειναι για να παιρνει κανεις ουτε ελαχιστο ρισκο στο αντιθετο ρευμα Εχουμε μεινει πισω λοιπον σε καποια σταση και ανεβαζουμε ρυθμο να πιασουμε τους αλλους. Οδηγω την ομηγυρη, ακολουθει κατα ποδας ο Νικος με το 990 και λιγο πιο πισω ο Τιμος με το Multi. Το ανεβασμα ρυθμου γινεται σταδιακα μεχρι που παμε αερα-πατερα στα στροφιλικια αλλα, αν και δεν βλεπω κινηση απο το αντιθετο ρευμα, προσεχω πολυ οταν ειναι να περασω φορτηγα κλπ σε σημεια με μειωμενη ορατοτητα. Παμε ετσι για καποια ωρα οποτε ενω εχω κοψει πισω απο καποια νταλικα βλεπω τον Νικο να με περναει και να κανει τυφλη προσπεραση με το 990 Προσπερναω κι'εγω οταν εχω ορατοτητα και λιγο πιο κατω ο Νικος κανει το ιδιο Αμαν λεω, πρεπει να τον σταματησω πριν γινει χαλκομανια στην προσοψη καμιας νταλικας Ανεβαζω ρυθμο στυλ τελικης Τρανσαλπ για να τον φτασω, τον προσπερναω και του κανω νοημα να σταματησει τις λαλακιες. Ο Τιμος απο πισω εχει φρικαρει κι'αυτος με τον Νικο ωσπου φτανουμε στα επομενα διοδια στο τελος του φαραγγιου. Τον κοιταμε και οι δυο αγρια οποτε μας λεει "Ρε παιδια γιατι κοβατε πισω απο τα φορτηγα ρε μαμ@το, ειναι δρομος στυλ αυτοκινητοδρομου με δυο λωριδες στην ιδια καυτευθυνση". Κοκκαλο εμεις! Τοτε μονο καταλαβα γιατι δεν ειχα δει αυτοκινητο απο απεναντι για ωρα!!
    ετσι ειναι Γιωργη! χαχαχα την επαθες φιλε.Ενας δρομος ανεβαινει ενας κατεβαινει στα Σκοπια απο και προς Ελλαδα.Οι διακεκομμενες συνεχεις γραμμες επρεπε να σας πονηρεψουν. Παντως ωραια παιδικη χαρα ετσι;Εγω κυνηγιομουν με ενα Range Rover Σκοπιανο χθες οι αλλοι ειχαν μεινει πισω και δεν αντεξα.
    υγ.ακομα περιμενω να μου πεις για τον Ασπροποταμο.Φαγητο στα γυρω χωρια (μονο τον Αμαραντο ξερω) αξιοθεατα κτλ

  9. #489
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από XLGeorge Προβολή μηνύματος
    Νικο θα την πω εγω αν εννοεις αυτη με το μονοδρομο ......

    ..... Ο Τιμος απο πισω εχει φρικαρει κι'αυτος με τον Νικο ωσπου φτανουμε στα επομενα διοδια στο τελος του φαραγγιου. Τον κοιταμε και οι δυο αγρια οποτε μας λεει "Ρε παιδια γιατι κοβατε πισω απο τα φορτηγα ρε μαμ@το, ειναι δρομος στυλ αυτοκινητοδρομου με δυο λωριδες στην ιδια καυτευθυνση". Κοκκαλο εμεις! Τοτε μονο καταλαβα γιατι δεν ειχα δει αυτοκινητο απο απεναντι για ωρα!!

    να με σχωρειτε παιδακια αλλα τα βελακια που ηταν τυπωμενα στην ασφαλτο δεν τα ειδατε;


    κι εγω την πατησα ετσι και μετα ειδα τα βελακια
    Γιαννης

  10. #490
    "Χωματερο" Μελος Το avatar του/της XLGeorge
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΛΙΑΣΚΤΜ Προβολή μηνύματος
    υγ.ακομα περιμενω να μου πεις για τον Ασπροποταμο.Φαγητο στα γυρω χωρια (μονο τον Αμαραντο ξερω) αξιοθεατα κτλ
    Θα σΕ πω ρε φιλε, ειπαμε, μιλαμε οτι πας τελος Οκτωβρη και εχεις αγχωθει απο τωρα!
    " the PouroDuro spirit "

  11. #491
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από XLGeorge Προβολή μηνύματος
    Θα σΕ πω ρε φιλε, ειπαμε, μιλαμε οτι πας τελος Οκτωβρη και εχεις αγχωθει απο τωρα!
    θα φυγεις και θα σε συνεπαρει κανενα new afrika εκει στην Γηραια Αλβιωνα και θα με ξεχασεις.
    Ναι φιλαρακι οποτε μπορεσεις στειλε pm με πληροφοριες.

  12. #492
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.650
    Να'στε είστε καλά να βολταρετε πάντα ετσι κύριοι.


    Αν μπορείτε λύστε μου κάποιες απορίες.
    Στα σύνορα πήγατε με ταυτότητες ή με πασαπόρτι;
    Απο πολιτσμεν πως ήταν;
    Συνολικά η άσφαλτος σε τι κατάσταση ήταν; Ευνοεί ένα στριτ μηχανακι ή είναι ζόρι;
    Κάνατε λόγο για κρύο.Για πείτε τι έπαιξε με τον καιρό.
    Επίσης,για τι κόστος μιλάμε σε βενζίνες/διοδια (όχι διαμονη/φαγητό δηλαδή)

    Οι ερωτήσεις μου δεν είναι φιλολογικές.
    Είμαι καλεσμένος σε ένα γάμο στο Βελιγράδι τέλη Οκτώβρη και ψάχνω να δω αν βγαίνει μόνος με το Ζ.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #493
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    128
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gayros Προβολή μηνύματος
    Να'στε είστε καλά να βολταρετε πάντα ετσι κύριοι.


    Αν μπορείτε λύστε μου κάποιες απορίες.
    Στα σύνορα πήγατε με ταυτότητες ή με πασαπόρτι;
    Απο πολιτσμεν πως ήταν;
    Συνολικά η άσφαλτος σε τι κατάσταση ήταν; Ευνοεί ένα στριτ μηχανακι ή είναι ζόρι;
    Κάνατε λόγο για κρύο.Για πείτε τι έπαιξε με τον καιρό.
    Επίσης,για τι κόστος μιλάμε σε βενζίνες/διοδια (όχι διαμονη/φαγητό δηλαδή)

    Οι ερωτήσεις μου δεν είναι φιλολογικές.
    Είμαι καλεσμένος σε ένα γάμο στο Βελιγράδι τέλη Οκτώβρη και ψάχνω να δω αν βγαίνει μόνος με το Ζ.
    Στα σύνορα πας και με ταυτότητα και με Διαβατήριο
    Διόδια πληρώνεις Σκόπια και Σερβία και με ευρώ και κάρτα οπότε δεν χρειάζεται να κάνεις συνάλλαγμα , βενζίνη παντού με κάρτα, αρα συναλλαγμα θα χρειαστείς μόνο στο Βελιγράδι στα μαγαζια αν και μπορείς να πληρώσεις με κάρτα
    Ευρωπαική πόλη το Βελιγράδι, δυστηχώς για μας και ευτυχώς για αυτούς είναι πολύ καλύτερα από μας
    Η ασφαλτος για να πας στο Βελιγράδι είναι μια χαρά ανετα πας, Σερβία ειδικά, στα Σκόπια έχει αρκετό κούνημα, αλλα εν τέλει μπορείς να πας με street εγώ έχω το FZ6 FAZER με αυτό πήγα, αν πας κάπου άλλου σε επαρχιακα κομμάτια ε υπήρχαν και κάποια κομμάτια χάλια.
    Μας έκανε τέλειες μέρες αλλά το βράδυ πέφτει τρελό κρύο, τώρα τέλη οκτώβρη πρέπει να δεις τον καιρο.
    Βενζίνες όσο καιει το μηχανάκι σου και είναι πιο φθηνή από Ελλάδα, διόδια 3 επί 1,5 ευρώ στα Σκόπια ένα των 1 ευρώ στην Σερβία και ένα ακριβότερο που δεν θυμάμαι την τιμή του

    Πάντως να πάς μόνο Βελιγράδι είναι τέρμα βαρετο όλο ευθεία οπότε ίσως καλύτερα με αμάξι θα πας ξεκούραστος και θα απολαύσεις τον γάμο με τις Σέρβες ή Σερβίδες (υπάρχει ερώτημα ποιο είναι το σωστό)

  14. #494
    μπράβο παιδιά,πάντα τέτοια!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #495
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giwrgos2012 Προβολή μηνύματος
    Σέρβες ή Σερβίδες (υπάρχει ερώτημα ποιο είναι το σωστό)
    Σέρβες.

    Well done, παίδες.
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. 1η διεθνής σιδερόκωλη?
    από kordix στο forum Προορισμοί
    Απαντήσεις: 456
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2016, 21:23
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2004, 16:06
  3. 2η Έκθεση Μοτοσυκλέτας
    από Wizard13 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 77
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2004, 22:28
  4. Καποιες σκεψεις που εχω ξαναγραψει
    από PALADIN στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2004, 13:24
  5. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2004, 16:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF