Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: Aγορά FZ1S fazer 09'

  1. #1

    Aγορά FZ1S fazer 09'

    Χαιρετώ όλους τους ενοίκους του forum. Σκοπεύω να αγοράσω το FZ1S fazer 09 και θα ήθελα μερικές πιο έμπειρες γνώμες σε κάποια ερωτήματα που έχω.

    1. Ισχύουν τα όσα ακούγονται και γράφονται για πολύ αδύναμα χαμηλά και μέτρια μεσαία του fazer; (το διάγραμμα ροπής τα επαληθεύει αρχικά, αλλά θα ήθελα πιο real ενημέρωση από κάποιον κάτοχο, έστω και παλαιότερου μοντέλου, αφού στην ουσία το μοτέρ δεν αλλάζει). Το digital σύστημα ανάφλεξης που ανακοινώνει η yamaha, μήπως σκοπεύει στη βελτίωση ακριβώς αυτού του σημείου;

    2. Αν πάρω μηχανάκι εισαγωγής (αντιπροσωπείας Γερμανίας) υπάρχει περίπτωση η ελληνική αντιπροσωπεία να μου δημιουργεί προβλήματα με τυχόν ανταλλακτικά που θα χρειαστώ; Η τιμή έχει περί τα 1000 ευρώ διαφορά. Αν είναι όμως να βλαστημάω κάθε φορά που θα χρειάζομαι κάτι… να μου λείπει. Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία;

    3. Επειδή δεν είχα ποτέ yamaha στο παρελθόν, θέλω μια γνώμη για την αντιπροσωπεία γενικά και ειδικότερα για θέματα service και διανομής ανταλλακτικών.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπει στον κόπο να ασχοληθεί και να πει τη γνώμη του

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484

    Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122
    Χαιρετώ όλους τους ενοίκους του forum. Σκοπεύω να αγοράσω το FZ1S fazer 09 και θα ήθελα μερικές πιο έμπειρες γνώμες σε κάποια ερωτήματα που έχω.

    1. Ισχύουν τα όσα ακούγονται και γράφονται για πολύ αδύναμα χαμηλά και μέτρια μεσαία του fazer; (το διάγραμμα ροπής τα επαληθεύει αρχικά, αλλά θα ήθελα πιο real ενημέρωση από κάποιον κάτοχο, έστω και παλαιότερου μοντέλου, αφού στην ουσία το μοτέρ δεν αλλάζει). Το digital σύστημα ανάφλεξης που ανακοινώνει η yamaha, μήπως σκοπεύει στη βελτίωση ακριβώς αυτού του σημείου;

    2. Αν πάρω μηχανάκι εισαγωγής (αντιπροσωπείας Γερμανίας) υπάρχει περίπτωση η ελληνική αντιπροσωπεία να μου δημιουργεί προβλήματα με τυχόν ανταλλακτικά που θα χρειαστώ; Η τιμή έχει περί τα 1000 ευρώ διαφορά. Αν είναι όμως να βλαστημάω κάθε φορά που θα χρειάζομαι κάτι… να μου λείπει. Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία;

    3. Επειδή δεν είχα ποτέ yamaha στο παρελθόν, θέλω μια γνώμη για την αντιπροσωπεία γενικά και ειδικότερα για θέματα service και διανομής ανταλλακτικών.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπει στον κόπο να ασχοληθεί και να πει τη γνώμη του
    Φιλαρακι μου το αγορασε το καλοκαιρι του 06.
    1η αποπειρα βολτας....μενουμε απο αισθητηρα αερα στο Χαιδαρι
    Οδικη-Συνεργειο-Αμεση Αντικατασταση εντος εγγυησης

    2η αποπειρα βολτας....μενουμε απο τον 2ο αισθητηρα αερα κοντα στα Μεγαρα
    Οδικη-Συνεργειο-Αμεση Αντικατασταση εντος εγγυησης

    3η αποπειρα βολτας....αναβει το κοκκινο λαμπακι του Injection.Αμεση ακινητοποιηση.
    Οπως θα καταλαβες....
    Οδικη-Συνεργειο-μια βδομαδα-αλλαγη ολοκληρου του εγκεφαλου-παραγγελια απο Ολλανδια.
    Μεσα στην εγγυηση.

    ΟΚ...αποτι βλεπεις....αναποδιες τυχαινουν σε ολα τα μηχανακια.
    Φανταζεσαι τωρα να το ειχε παρει παραεισαγωγής ? ? ?
    Ακομα θα περιμενε τον 1ο αισθητηρα...και μαλλον θα τον πληρωνε.
    Αν λοιπον γουσταρεις Yamaha ΜΟΝΟ απο αντιπροσωπεια.Εχουν το καλυτερο after-sales service στην Ελλαδα.

    Απο παραπονα.....καταναλωση.
    Απιστευτη.
    Ο λόγος που το εδωσε κιολας.
    2ο ατομο ? Ανεκδοτο ?
    Touring μηχανακι ? Ουτε για πλακα.

    Γκαζι ? Πολυ !
    Μην ακουσ για χαμηλα αδυναμο κλπ κλπ.Και ποιο 4κυλινδρο 1000ρι δεν ειναι.
    Απλα το δουλευεις ψηλά.

    Αυτα.




  3. #3
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595

    Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122
    Χαιρετώ όλους τους ενοίκους του forum. Σκοπεύω να αγοράσω το FZ1S fazer 09 και θα ήθελα μερικές πιο έμπειρες γνώμες σε κάποια ερωτήματα που έχω.

    1. Ισχύουν τα όσα ακούγονται και γράφονται για πολύ αδύναμα χαμηλά και μέτρια μεσαία του fazer; (το διάγραμμα ροπής τα επαληθεύει αρχικά, αλλά θα ήθελα πιο real ενημέρωση από κάποιον κάτοχο, έστω και παλαιότερου μοντέλου, αφού στην ουσία το μοτέρ δεν αλλάζει). Το digital σύστημα ανάφλεξης που ανακοινώνει η yamaha, μήπως σκοπεύει στη βελτίωση ακριβώς αυτού του σημείου;

    2. Αν πάρω μηχανάκι εισαγωγής (αντιπροσωπείας Γερμανίας) υπάρχει περίπτωση η ελληνική αντιπροσωπεία να μου δημιουργεί προβλήματα με τυχόν ανταλλακτικά που θα χρειαστώ; Η τιμή έχει περί τα 1000 ευρώ διαφορά. Αν είναι όμως να βλαστημάω κάθε φορά που θα χρειάζομαι κάτι… να μου λείπει. Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία;

    3. Επειδή δεν είχα ποτέ yamaha στο παρελθόν, θέλω μια γνώμη για την αντιπροσωπεία γενικά και ειδικότερα για θέματα service και διανομής ανταλλακτικών.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπει στον κόπο να ασχοληθεί και να πει τη γνώμη του
    κανε μια βολτα απο εδω
    http://www.fazerclub.gr/forumx/portal.php

    ως κατοχος Fz1-S '07
    δυναμη χαμηλα-μεσαια-ψηλα
    εχεις 150ps(στροφαλο-τροχο 130) που προερχονται απο r1 αλλα ειναι πιο γραμμικα τοποθετημενα....αν τα στησεις με cbr1000rr ας πουμε οκ δεν εχει την ιδια δυναμη αλλα
    κατι tuono κ z1000 τα εχει για πρωινο συν οτι ταξιδευεις σαν αρχοντας(για το φαιρινγκατο μιλαω)
    το μηχανακι στριβει ταπα,εχει φρεναρες οκ καιει λιγο(150 αλογα ειναι αυτα)αλλα εγω δεν το αλλαζω για κανενα λεμε...

  4. #4

    Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    [B]Φιλαρακι μου το αγορασε το καλοκαιρι του 06.......

    Ωχ, ελπίζω να γράψει κάποιος κάτι καλό, γιατί μ’αυτά που μου είπες κοντεύω να βάλω τα κλάματα!

    Πάντως δε μιλάω για «παρεισαγωγή», αλλά για κανονική εισαγωγή καινούργιας μοτό αντιπροσωπείας, με εγγύηση και service –σε συγκεκριμένο συνεργείο όμως.

    Θεωρούσα δεδομένη την touring πλευρά της μηχανής κι εσύ μου τα ανατρέπεις όλα. Δε σκοπεύω να κάνω το γύρο του κόσμου, αλλά μια εκδρομούλα δικάβαλος έως 250χλμ (μιλάμε για ταχύτητες 130-140χαω) πίστευα ότι θα την έκανα άνετα, χωρίς να με χωρίσει η γυναίκα μου, όπως παραλίγο να γίνει με το CBR!!!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484

    Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Φιλαρακι μου το αγορασε το καλοκαιρι του 06.......

    Ωχ, ελπίζω να γράψει κάποιος κάτι καλό, γιατί μ’αυτά που μου είπες κοντεύω να βάλω τα κλάματα!

    Δεν με καταλαβες.
    Στο εγραψα απλως για να προτιμησεις την επισημη αντιπροσωπεια.
    Το παραπανω συμβαν ηταν μοναδικο για το Fazer.
    Δεν εχει ακουστει τπτ αλλο σχετικο.
    Απλα ειχε προβλημα ο συγκεκριμενος εγκεφαλος.Αστοχια υλικου.
    Μετα απο αυτο...εκανε 40.000 χλμ χωρις κιχ.
    Δεν υπονοουσα οτι ειναι αναξιοπιστο το Fazer.
    Ημαρτον.

    Και οπως ειπε και ο παραπανω κατοχος.....φρενα και στησιμο.....κορυφαια.



  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220

    Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122
    [B]


    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Φιλαρακι μου το αγορασε το καλοκαιρι του 06.......

    Ωχ, ελπίζω να γράψει κάποιος κάτι καλό, γιατί μ’αυτά που μου είπες κοντεύω να βάλω τα κλάματα!

    Πάντως δε μιλάω για «παρεισαγωγή», αλλά για κανονική εισαγωγή καινούργιας μοτό αντιπροσωπείας, με εγγύηση και service –σε συγκεκριμένο συνεργείο όμως.

    Θεωρούσα δεδομένη την touring πλευρά της μηχανής κι εσύ μου τα ανατρέπεις όλα. Δε σκοπεύω να κάνω το γύρο του κόσμου, αλλά μια εκδρομούλα δικάβαλος έως 250χλμ (μιλάμε για ταχύτητες 130-140χαω) πίστευα ότι θα την έκανα άνετα, χωρίς να με χωρίσει η γυναίκα μου, όπως παραλίγο να γίνει με το CBR!!!

    Φίλε μου για μηχανάκια όπως το fz1 τα 250χλμ και μάλιστα με τις ταχύτητες που γράφεις δεν θεωρούνται εκδρομή... Χαλαρή βόλτα για καφέ και πίσω είναι...

    Πάντως από το cbr το Φέιζερ λόγω όρθιας θέσης οδήγησης είναι σαφώς πιο ξεκούραστο για τον συνεπιβάτη. Και γενικά ο συνεπιβάτης είναι μια χαρά..το μόνο θέμα είναι ότι δεν έχεις χώρο για αποσκευές και η μόνη λύση είναι tank-bag και το (ακριβό) διβάλιτσο που δίνει η Γιαμάχα...

  7. #7
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595

    Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Φιλαρακι μου το αγορασε το καλοκαιρι του 06.......

    Ωχ, ελπίζω να γράψει κάποιος κάτι καλό, γιατί μ’αυτά που μου είπες κοντεύω να βάλω τα κλάματα!

    Πάντως δε μιλάω για «παρεισαγωγή», αλλά για κανονική εισαγωγή καινούργιας μοτό αντιπροσωπείας, με εγγύηση και service –σε συγκεκριμένο συνεργείο όμως.

    Θεωρούσα δεδομένη την touring πλευρά της μηχανής κι εσύ μου τα ανατρέπεις όλα. Δε σκοπεύω να κάνω το γύρο του κόσμου, αλλά μια εκδρομούλα δικάβαλος έως 250χλμ (μιλάμε για ταχύτητες 130-140χαω) πίστευα ότι θα την έκανα άνετα, χωρίς να με χωρίσει η γυναίκα μου, όπως παραλίγο να γίνει με το CBR!!!
    φιλε τους τελευταιους 3-4 μηνες σχεδον καθε κυριακη κανω το λιγοτερο 250χλμ στις βολτες που παω
    καποιες ηταν κ 400χλμ κ με λιγα χλμ χωμα μεσα....αν τωρα αυτα δεν σου φτανουν για να καταλαβεις οτι το μηχανακι ειναι ΚΑΙ touring τι αλλο να πω...παρε fjr

  8. #8

    Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
    κανε μια βολτα απο εδω
    http://www.fazerclub.gr/forumx/portal.php...
    Φίλε μου σ’ευχαριστώ για το link. Το έχω ήδη επισκεφτεί και το βρήκα πολύ οργανωμένο.

    Πάντως σκοπεύω να κάνω πιο ¨οικογενειακή¨ χρήση. Εεε, αν μου κολλήσει κάνα Ζ στο φανάρι…

  9. #9
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595

    Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122
    Φίλε μου σ’ευχαριστώ για το link. Το έχω ήδη επισκεφτεί και το βρήκα πολύ οργανωμένο.

    Πάντως σκοπεύω να κάνω πιο ¨οικογενειακή¨ χρήση. Εεε, αν μου κολλήσει κάνα Ζ στο φανάρι…
    κ γω καθε κυριακη "οικογενειακη" χρηση του κανω με το amore δλδ
    κ δεν μου εχει παραπονεθει σταλα

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484

    Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyros122

    Θεωρούσα δεδομένη την touring πλευρά της μηχανής κι εσύ μου τα ανατρέπεις όλα. Δε σκοπεύω να κάνω το γύρο του κόσμου, αλλά μια εκδρομούλα δικάβαλος έως 250χλμ (μιλάμε για ταχύτητες 130-140χαω) πίστευα ότι θα την έκανα άνετα, χωρίς να με χωρίσει η γυναίκα μου, όπως παραλίγο να γίνει με το CBR!!! [/B]
    Αν ενα μηχανακι χωρις 200ρες φτανει απο Αθηνα --> Ακρατα (επανειλλημενα ετσι ?) κιεχει αναψει το λαμπακι της ρεζερβας...εγω δεν το λεω Touring.(160 χλμ αποσταση)

    Οσο για το θεμα ανεσης....ειναι υποκειμενικο....υπαρχουν και τυποι που εχουν κανει το γυρω του κοσμου με βεσπα...τι θα πει αυτο ? οτι ειναι touring η βεσπα ?
    Τo Varadero,V-Strom,TDM....ειναι touring μηχανακια.Καβαλας....κανεις 500χλμ....και δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
    To Fazer θα το εβαζα στην κατηγορια sport-touring.

    Αν μπορουσες να το δανειστεις...να πας μια με τη γυναικα σου στην Χαλκιδα και πισω....βαζω και στοιχημα...οτι δεν θα το διαλεγες ποτε για....τουρισμο

  11. #11
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595

    Re: Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Αν ενα μηχανακι χωρις 200ρες φτανει απο Αθηνα --> Ακρατα (επανειλλημενα ετσι ?) κιεχει αναψει το λαμπακι της ρεζερβας...εγω δεν το λεω Touring.(160 χλμ αποσταση)

    Οσο για το θεμα ανεσης....ειναι υποκειμενικο....υπαρχουν και τυποι που εχουν κανει το γυρω του κοσμου με βεσπα...τι θα πει αυτο ? οτι ειναι touring η βεσπα ?
    Τo Varadero,V-Strom,TDM....ειναι touring μηχανακια.Καβαλας....κανεις 500χλμ....και δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
    To Fazer θα το εβαζα στην κατηγορια sport-touring.

    Αν μπορουσες να το δανειστεις...να πας μια με τη γυναικα σου στην Χαλκιδα και πισω....βαζω και στοιχημα...οτι δεν θα το διαλεγες ποτε για....τουρισμο
    δλδ εγω που το εχω 1 χρονο κ εχω κανει ηδη 25.000χλμ το 80% εξ αυτων σε ταξιδια των 250χλμ την καθε φορα πρεπει να ειμαι ο superman που το εχω καταφερει εεε?

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484

    Re: Re: Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
    δλδ εγω που το εχω 1 χρονο κ εχω κανει ηδη 25.000χλμ το 80% σε ταξιδια των 250χλμ σε αποσταση την καθε φορα πρεπει να ειμαι ο superman που το εχω καταφερει εεε?
    To ποσο αντεχει ο καθενας ειναι υποκειμενικο.

    Κιεγω ξερω σιδηροκωλους φιλους που παιρνουν μερος στον 36ωρο με XT.
    Ειναι το ΧΤ touring μηχανακι ? Οχι. Αντέχουν και γουσταρουν.

    Απλα επειδη καταλαβα οτι ο φιλος ενδιαφερεται 80% για ανεση και 20% για sport επιδοσεις του προτεινω να το δοκιμασει οπωσδηποτε μαζι με την γυναικα του σε βολτα.

    Μολις πιασει τα 150 κα ιτην θεριζει ο αερας στον 2ο οροφο που καθεται...ελα να μου πεις.

  13. #13

    Re: Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Φίλε μου για μηχανάκια όπως το fz1 τα 250χλμ και μάλιστα με τις ταχύτητες που γράφεις δεν θεωρούνται εκδρομή... Χαλαρή βόλτα για καφέ και πίσω είναι...

    Πάντως από το cbr το Φέιζερ λόγω όρθιας θέσης οδήγησης είναι σαφώς πιο ξεκούραστο για τον συνεπιβάτη. Και γενικά ο συνεπιβάτης είναι μια χαρά..το μόνο θέμα είναι ότι δεν έχεις χώρο για αποσκευές και η μόνη λύση είναι tank-bag και το (ακριβό) διβάλιτσο που δίνει η Γιαμάχα...
    Μεχρι σήμερα αυτό ήταν το όριο. Και για αυτό θέλω το fazer, για να το ανεβάσω. Μόνος μου έχω ανέβει άπειρες φορές Θεσ/νίκη, οπότε απο χλμ, έχω φάει αρκετά. Δικάβαλος όμως δυσκολευόμουν, για ευνόητους λόγους.
    Ξέχασα να αναφέρω ότι εγώ δεν έχω αυτοκίνητο και συνεπώς τη μηχανή τη χρησιμοποιώ και καθημερινά. Όχι δε θέλω παπάκι, ούτε περιμένω το fazer να συμπεριφέρεται ως τέτοιο. Εξάλλου μέχρι σήμερα με το cbr κινούμαι και έχω αποδεχτεί τους περιορισμούς.
    Τώρα για τις αποσκευές. Τα σαμάρια που χρησιμοποιούσα μέχρι σήμερα, δε θα κάνουν δουλειά; Νομίζω ότι μαζί με το tag bag μου αρκούν -εκ πείρας το λέω.

  14. #14
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    To ποσο αντεχει ο καθενας ειναι υποκειμενικο.

    Κιεγω ξερω σιδηροκωλους φιλους που παιρνουν μερος στον 36ωρο με XT.
    Ειναι το ΧΤ touring μηχανακι ? Οχι. Αντέχουν και γουσταρουν.

    Απλα επειδη καταλαβα οτι ο φιλος ενδιαφερεται 80% για ανεση και 20% για sport επιδοσεις του προτεινω να το δοκιμασει οπωσδηποτε μαζι με την γυναικα του σε βολτα.

    Μολις πιασει τα 150 κα ιτην θεριζει ο αερας στον 2ο οροφο που καθεται...ελα να μου πεις.
    μονος σου ανεφερες λιγο πριν οτι το θεωρεις sport-touring
    το ξεχασες ή θες να στο βαλω σε παραθεση?

  15. #15

    Re: Re: Re: Re: Aγορά FZ1S fazer 09'

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Αν ενα μηχανακι χωρις 200ρες φτανει απο Αθηνα --> Ακρατα (επανειλλημενα ετσι ?) κιεχει αναψει το λαμπακι της ρεζερβας...εγω δεν το λεω Touring.(160 χλμ αποσταση)

    Οσο για το θεμα ανεσης....ειναι υποκειμενικο....υπαρχουν και τυποι που εχουν κανει το γυρω του κοσμου με βεσπα...τι θα πει αυτο ? οτι ειναι touring η βεσπα ?
    Τo Varadero,V-Strom,TDM....ειναι touring μηχανακια.Καβαλας....κανεις 500χλμ....και δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
    To Fazer θα το εβαζα στην κατηγορια sport-touring.

    Αν μπορουσες να το δανειστεις...να πας μια με τη γυναικα σου στην Χαλκιδα και πισω....βαζω και στοιχημα...οτι δεν θα το διαλεγες ποτε για....τουρισμο
    Έχεις απόλυτο δίκιο στους χαρακτηρισμούς που έθεσες. Και ίσως να φταίω κι εγώ που δεν περιέγραψα επακριβώς τι χρήση θέλω. Πάντως το sport-touring που λες με καλύπτει απόλυτα. Μετά το cbr, ήθελα απλά να βελτιώσω τις ταξιδιωτικές μου δυνατότητες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δε θέλω τις sport. Το είδα σα λογική συνέχεια και όχι σαν ολοκληρωτική αλλαγή –όπως θα ήταν το varadero λ.χ.
    Το test ride έχει κανονιστεί ήδη -σίγουρα μόνο έτσι σχηματίζεις σωστή άποψη-, αλλά θα ήθελα και κάποιες γνώμες τρίτων.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Fz1 Fazer Τρίξιμο στο ταμπλώ....
    από THEOD στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2008, 14:10
  2. Fz1 Fazer......Οι πρώτες εντυπώσεις
    από THEOD στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2007, 06:48
  3. Fz1 Fazer......Ήρθε επιτέλους.....
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2006, 10:15
  4. Νέο Yamaha FZ1 FAZER
    από ixnilatis στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2005, 10:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF