Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 132 από 132

Θέμα: Honda Cbr F4 I 2002/03 Τελικη Ταχυτητα

  1. #121
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    αν μηχανη με μηχανη εχουν εως5 αλογα διαφορα σκεψου τι συμβαινι με τους οσηογυς.. γι'αυτο εγω δεν λεω περσα Κ^. αλλαα τον ταδε με Κ6.. κι ετσι το κριμα στον λαιμο του... γιατι ετσι ειναι ο δρομος... ουτε οδηγος ουτε ασφαλτος.. οπου σε πετυχει κι οποιος ειναι πιο γρηγορος.. μετα πες οτι θες... σε περασε? με περασε? αυ7τος ηταν ο ταδε με το το ταδε... οχι χοντα η καφασακι η γιαμαπα... τα σουτζουνι δεν ...

  2. #122
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ArgirisVale Προβολή μηνύματος
    προσφατα πατησα απο σταματημενοι κ ρολαριστοι κ gsx 1400 κ cb 1300 κ cb 1000r κ με r6 03,04 παιζαμε ροδα ροδα
    Κατάλαβα καλά; πήρες απο στάση ΚΑΙ ΡΟΛΑΡΙΣΤΑ Suzuki gsx1400 και Honda cb1300 και Honda cb1000r

    Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος φίλος γιατί...

  3. #123
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ArgirisVale Προβολή μηνύματος
    το δικο μου με 276-277 σε ΟΛΗ την διαδρομη απο Σχηματαρι-Καμμενα Βουρλα κ στην επιστροφη στο κοντερ... κ gps 265-266...
    Το εξηγείς κι αυτό αν θέλεις;

  4. #124
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Το εξηγείς κι αυτό αν θέλεις;

    τι δεν καταλαβες φιλος?οπως εσυ εισαι εντο παντου ετσι και αυτος ειναι τελικιασμενος παντου!!
    παντως εγω μια φορα ειχα ανοιξει ρολαριστος με cb1300 και μεχρι τα 180 αν θυμαμαι καλα με ειχε μ@μησει.απο εκει και μετα εδειχνε να τον φτανω αλλα τελικα εκοψε ο τυπας.
    ξεκινισαμε απο τα 80 περιπου και εγω με δευτερα.εκει δεν ειναι και η καλυτερη περιοχη για το δικο μου.αυτος λογο ροπης απομακρυνθηκε οσο απομακρυνθηκε το πρωτο δευτερολεπτο και μετα ειμασταν σταθερα.

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ArgirisVale Προβολή μηνύματος
    τα 01-02, 96 ροδα;;; μηπως ξεχνατε ρε παληκαρια οτι δυο ιδιες μηχανες να εχεις μπορει να εχουν κ διαφορα εως κ 5 αλογακια μεταξυ τους;;; γιατι το δικο μου μονο με τελικο κ μαμα γραναζια εδειξε 101,2 τροχο... κ προσφατα πατησα απο σταματημενοι κ ρολαριστοι κ gsx 1400 κ cb 1300 κ cb 1000r κ με r6 03,04 παιζαμε ροδα ροδα κ κατι ακομα για τον τυπο της εποχης οτι το cbr600f4i ηταν το πρωτο cbr600 που περασε τα 260 πραγματικα... το δικο μου με 276-277 σε ολη την διαδρομη απο Σχηματαρι-Καμμενα Βουρλα κ στην επιστροφη στο κοντερ... κ gps 265-266...
    ναι, εε??
    και για πες ρε Στεφανακ'...

  6. #126
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Κατάλαβα καλά; πήρες απο στάση ΚΑΙ ΡΟΛΑΡΙΣΤΑ Suzuki gsx1400 και Honda cb1300 και Honda cb1000r

    Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος φίλος γιατί...

    Ε προφανώς οι άλλοι δεν ήξεραν τι γίνεται ή ξεκίνησαν σαν να φεύγουν από το βενζινάδικο... Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dontknow.gif 
Προβολές:	181 
Μέγεθος:	275 Bytes 
ID:	273993
    Give me fuel, Give me fire

  7. #127
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ναι, εε??
    και για πες ρε Στεφανακ'...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ArgirisVale Προβολή μηνύματος
    τα 01-02, 96 ροδα;;; μηπως ξεχνατε ρε παληκαρια οτι δυο ιδιες μηχανες να εχεις μπορει να εχουν κ διαφορα εως κ 5 αλογακια μεταξυ τους;;; γιατι το δικο μου μονο με τελικο κ μαμα γραναζια εδειξε 101,2 τροχο... κ προσφατα πατησα απο σταματημενοι κ ρολαριστοι κ gsx 1400 κ cb 1300 κ cb 1000r κ με r6 03,04 παιζαμε ροδα ροδα κ κατι ακομα για τον τυπο της εποχης οτι το cbr600f4i ηταν το πρωτο cbr600 που περασε τα 260 πραγματικα... το δικο μου με 276-277 σε ολη την διαδρομη απο Σχηματαρι-Καμμενα Βουρλα κ στην επιστροφη στο κοντερ... κ gps 265-266...
    Κλαιω με αυτα που διαβαζω.. Ο κολλητος μου εχει rsv mille (το εχει και αγγελια εδω) και 400μ ρολλ τρωει 2-3 κενα απο το cb τα οποια δεν προλαβαινει να μαζεψει ουτε στο χλμ..Περνας με το cbrf το rsv μηπως??

  8. #128
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ναι, εε??
    και για πες ρε Στεφανακ'...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    αν μηχανη με μηχανη εχουν εως5 αλογα διαφορα σκεψου τι συμβαινι με τους οσηογυς.. γι'αυτο εγω δεν λεω περσα Κ^. αλλαα τον ταδε με Κ6.. κι ετσι το κριμα στον λαιμο του... γιατι ετσι ειναι ο δρομος... ουτε οδηγος ουτε ασφαλτος.. οπου σε πετυχει κι οποιος ειναι πιο γρηγορος.. μετα πες οτι θες... σε περασε? με περασε? αυ7τος ηταν ο ταδε με το το ταδε... οχι χοντα η καφασακι η γιαμαπα... τα σουτζουνι δεν ...
    Καπως ετσι μπαινει μετα ο καθενας εδω και λεει οτι περασα με το 600 ενα 1000 ( το οποιο ανοιγε δυο πανω για πλακα μιας και ειδε οτι εχει να κανει με 600- το εχω κανει παρα πολλες φορες) και γινονται συζητησεις επι συζητησεων για το τιποτα...

  9. #129
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    παρεξηγησες Θανο... για κοντρα κανονικη μιλουσα.. οχι σε ειδα στο φαναρι κι ημουν καγκουρας κι ερχομουν με 3η γεματη αρα σε περασα..

  10. #130
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ναι, εε??
    και για πες ρε Στεφανακ'...
    Με πεθανεεεεεεες!!!!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Κατάλαβα καλά; πήρες απο στάση ΚΑΙ ΡΟΛΑΡΙΣΤΑ Suzuki gsx1400 και Honda cb1300 και Honda cb1000r
    Μ'αρέσει που το έγραψες και με κεφαλαία για να το τονίσεις. Το "ρολλαριστά" σε πείραξε?

    Ρε μήπως αφού τους πέρασε κούμπωσε μετά και μια δευτέρα κι έγινε αυτό

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    αν ακουσες και μπαμ εσπασες και το φραγμα του ηχου
    Θρεντάρα λέμε. Ή που θα πεταχτούν τα φίδια από την οθόνη να μας φάνε ή πάμε όλοι να αγοράσουμε cbr600f4. Σιγά σιγά πάει να πάρει τη θέση του v-strom ως ο Chuck Norris των μοτοσυκλετών.

  11. #131
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.717
    για ιστορίες με φίδια και κροκοδείλους εδώ

    Στο παρών μόνο αναφορά για τελικές και άντε κανα σχόλιο.

  12. #132
    δεν νομιζω οτι μπορει να βγαλει κανεις συμπερασμα για την τελικη παρα μονο ατομικα.μετρανε πολλα ρολο.κατασταση μηχανης-δρομος -λαστιχα-τελικο(αν και εδω εχω καποιες αμφιβολιες εκτος της ολοσωμης)-καιρικες συνθηκες.
    πετρος

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF