Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 134

Θέμα: αγορα gs 800

  1. #106
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Εγω απορω με καποιους γιατι εχουν τετοια εμπαθεια με μαρκες μοτοσυκλετων.τετοιο κολλημα,ουτε εμπορος να ειναι.
    Και μετα να σου λεει α,το δικο μου κι αλλα 5 δεν βγαλανε προβλημα.
    Ξεκολλα.μην φορατε παρωπιδες.ολα τα μηχανακια εχουν συν και πλην.μαθε να ζεις με αυτα και παραδεξου τα.σιγα τα ωα.μου θιξατε το παπι μου ξερω γω και θα παω να βαλω τα κλαματα.
    Ζμπουτσαμ.εμενα μαρεσει.
    Οχι να λεμε οτι οι γιαπωνεζοι ειναι πρωτοποροι τα τελευταια χρονια,ουτε πως οι ευρωπαιοι ειναι φουλ αξιοπιστοι.
    Γεια μας..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  2. #107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    κοιτα να δεις που βάλαμε αφεντικά στην τσέπη μας, στα γούστα μας και δεν ξερω και αν θα ανέβουν και στο κρεβάτι μας......




    ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΠΑΤΑΧΤΣΙΛΙΚΙ...........




    Έχει επιπτώσεις άμεσες αρνητικές στη δική μου ζωή τότε έχω όλο το δικαίωμα να σε ΚΡΑΖΩ..!!
    Τι λες λοιπόν,αν κάποιος δεν είναι μέσα σε αυτούς που έφαγαν αυτά τα 110 δις,μαλάκας δηλαδή,συνεπής,
    και είδε τα εισοδήματα του να μειώνονται ,την εφορία να τον ξεσκίζει και να πληρώνει ενώ κάποιοι
    επαγγελματίες μπαταχτσήδες ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ,έχει δικαίωμα να μιλήσει..??
    Όταν η δική σου μποέμικη,ανεύθυνη ζωή έχει πολύ αρνητικές επιπτώσεις στη δική μου,έχω δικαίωμα
    να φωνάξω..??Όταν εσένα σε έβαλε ο μπάρμπας σου στο δήμο χαβαλέ χωρίς αντικείμενο και τώρα επειδή δεν φθάνουν τα λεφτά
    μας τα έκαναν από 1000 πεντακόσια και των δύο έχω δικαίωμα να κράξω..??
    Όταν εσύ άφησες απλήρωτο το μηχανάκι και έρχεται η κάθε κωλοτράπεζα και λέει τέρμα τα δάνεια
    δεν ξαναπαίρνεις δάνειο για μηχανάκι ,επειδή εσύ είσαι μπαταχτσής εγώ δεν τιμωρούμαι..??
    Επειδή εσύ άφησες απλήρωτη τη δόση διότι την είδες τριόροφο και μεζονέτα εγώ δεν πλήρωσα καθήμενος στην ουρά
    να παίρνω 50-50 καλοκαιριάτικα..??
    Από τη στιγμή που ζούμε σε οργανωμένο κράτος και κοινωνία ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ έχει επιπτώσεις και σε μένα.
    Γιαυτό και εγώ όταν νοιώθω ότι αδικούμαι ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ...!!!


    ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...........ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑΝ.
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 09/11/2015 στις 11:09.

  3. #108
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΠΑΤΑΧΤΣΙΛΙΚΙ...........




    Έχει επιπτώσεις άμεσες αρνητικές στη δική μου ζωή τότε έχω όλο το δικαίωμα να σε ΚΡΑΖΩ..!!
    Τι λες λοιπόν,αν κάποιος δεν είναι μέσα σε αυτούς που έφαγαν αυτά τα 110 δις,μαλάκας δηλαδή,συνεπής,
    και είδε τα εισοδήματα του να μειώνονται ,την εφορία να τον ξεσκίζει και να πληρώνει ενώ κάποιοι
    επαγγελματίες μπαταχτσήδες ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ,έχει δικαίωμα να μιλήσει..??
    Όταν η δική σου μποέμικη,ανεύθυνη ζωή έχει πολύ αρνητικές επιπτώσεις στη δική μου,έχω δικαίωμα
    να φωνάξω..??Όταν εσένα σε έβαλε ο μπάρμπας σου στο δήμο χαβαλέ χωρίς αντικείμενο και τώρα επειδή δεν φθάνουν τα λεφτά
    μας τα έκαναν από 1000 πεντακόσια και των δύο έχω δικαίωμα να κράξω..??
    Όταν εσύ άφησες απλήρωτο το μηχανάκι και έρχεται η κάθε κωλοτράπεζα και λέει τέρμα τα δάνεια
    δεν ξαναπέρνεις δάνειο για μηχανάκι ,επειδή εσύ είσαι μπαταχτσής εγώ δεν τιμωρούμαι..??
    Επειδή εσύ άφησες απλήρωτη τη δόση διότι την είδες τριόροφο και μεζονέτα εγώ δεν πλήρωσα καθήμενος στην ουρά
    να παίρνω 50-50 καλοκαιριάτικα..??
    Από τη στιγμή που ζούμε σε οργανωμένο κράτος και κοινωνία ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ έχει επιπτώσεις και σε μένα.
    Γιαυτό και εγώ όταν νοιώθω ότι αδικούμαι ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ...!!!


    ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...........ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑΝ.
    όλα αυτά τα κάνανε οι μπεμβεδάκηδες?

    πουτσ@@@@@@@@@

  4. #109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    όλα αυτά τα κάνανε οι μπεμβεδάκηδες?



    ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ



    παλαβή..??
    Καμμιά απάντηση έχεις..??

  5. #110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΠΑΤΑΧΤΣΙΛΙΚΙ...........


    Έχει επιπτώσεις άμεσες αρνητικές στη δική μου ζωή τότε έχω όλο το δικαίωμα να σε ΚΡΑΖΩ..!!

    Από τη στιγμή που ζούμε σε οργανωμένο κράτος και κοινωνία ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ έχει επιπτώσεις και σε μένα.
    Γιαυτό και εγώ όταν νοιώθω ότι αδικούμαι ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ...!!!


    ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...........ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑΝ.
    Μωρέ καλά τα λες.
    Απλά να θυμίσω ότι το "μούρικο" F800GS έχει καινούριο όσο το ταπεινό αυτοκίνητο πόλης Renautl Twingo 900cc ας πούμε... Όσο ένα ταπεινό i20... και πάει λέγοντας. Αυτοί πουλμουράκηδες είναι ή σώφρωνες οικογενειάρχες που καλύπτουν την μεταφορική τους ανάγκη;
    Την τελευταία 8ετία έχω αγοράσει τρία μηχανάκια, όλα μεταχειρισμένα, το ένα αναγκαστικά λόγω ατυχήματος. Να κατηγορήσω για άκρατο καταναλωτισμό και να πάω να βρίζω όσους στο ίδιο διάστημα άλλαξαν 5-6 καινούρια και επιβάρυναν την χώρα με την εισαγωγή και την διαρροή του συναλλάγματος;
    Να κατηγορήσω όσους πήραν σπίτι κάνοντας προϋπολογισμό του δανείου με τον μισθό που είχαν όταν το πήραν και τώρα που ο μισθός πήγε Bye bye και οι φόροι πήγαν στο θεό δεν βγαίνουν;
    Να κατηγορήσω αριστερά/δεξιά/κέντρο γιατί μαλακίστηκαν αγρίως στις κυβερνήσεις της τελευταίας 30ετίας και βάλε;
    Την γενιά του 1-1-4 που τόσα μύρια έχει στο λογαριασμό του ο καθ'ένας που εξαργύρωσε πολιτικά τον αγώνα; (που μπορεί και να μην έκανε κιόλας)
    Αν φάω όλους τους "φταίχτες" γύρω μου, θα μείνει κανείς τελικά στην χώρα; Αν προλάβω δηλαδή γιατί μπορεί να με φάει εμένα ο άλλος "αγανακτισμένος" που δεν είχε να πάρει ούτε πατίνι αυτά τα χρόνια και είναι μεροδούλι μεροφάι, όσο εγώ ζω στο σπίτι μου με το μηχανάκι μου κλπ και είμαι έχων και κατέχων και άρα πληγή του τόπου.

    Άκρη δεν βγαίνει.

  6. #111
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Δεν κραζουμ(ν)ε για ασήμαντα πραγματα.

    Αλλο κολλησε το μοτερ στις 30.000χλμ (bmw 800) , στραβο το μεσαιο πιστονι στο 1050 tiger , εκοψε πλαισιο το gsxr k5
    και άλλο δεν δουλευει η κορνα , καιει συνεχει τη λάμπα.

  7. #112
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/05/2010
    Μηνύματα
    223
    Καποιος που εχει το 800 μπορει να μας πει πως ταξιδευει; προσωπικα εχω παει μαζι με κατοχο (ταπεινο, δευτερο χερι Τρανσαλπ 700 εγω), διπλοι και μι χαρα ταξιδευαμε μαζι , με τη διαφορα οτι ο αλλος ειχε μια πονεμενη μεση, ενα πονεμενο ποπο και πολυ θορυβο στο κεφαλι. Η γυναικα του ηθελε να ερθει μαζι μου στην επιστροφη.

    Δεν λεω, ωραιο ειναι να εχει καπου η μηχανη δυνατοτητες (χωμα) που τις εκμεταλλευονται καποιοι λιγοι κατοχοι και σεβαστη δυναμη , (οταν δεν σκορπα το μοτερ) αλλα ταξιδιαρικη δεν την λες εύκολα αυτη τη μηχανη.

  8. #113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    τερενς με ολο το θαρρος εχεις πολλα ψυχολογικα και πραγματικα κουραζεις!σε καθε,ΜΑ ΚΑΘΕ θεμα μπαινεις και γραφεις τα ιδια και του αλλαζεις τα φωτα!
    σε παρακαλω,εγω που βγαζω αρκετα χρηματα να πληρωνω τις ΚΑΥΛΕΣ ΜΟΥ μπορω να παρω οτι γουσταρω η πρεπει να σου παρω την αδεια?αν θελω να πληρωσω την υπερχρεωση της μουρης μπορω να το κανω χωρις να ακουω τον γραφικο γερακο που λεει τα δικα του?
    στο κατω κατω ανοιξε ενα καινουργιο θεμα με τιτλο "οι μαλακες που αγοραζουν ευρωπαικες ακριβες μαλακιες και κατεστρεψαν την ελλαδα με την νοοτροπια τους" να του αλλαξουμε εκει τα φωτα του συγκεκριμενου....
    εκ μερους(πιστευω)πολλων συμφουριτων...

    υγ.δεν εχω αφησει ποτε καμια δοση μου απληρωτη,αν αυτο με κανει φερεγγυο συνομιλητη σου...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  9. #114
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/11/2015
    Μηνύματα
    3
    Μπήκα κι εγώ ο κακομόιρης να ζητήσω πληροφορίες, βλέποντας το θέμα
    "αγορά gs 800"

    Συνήθως, σ΄αυτό το φόρουμ πόσο κρατάνε αυτοί οι καβγάδες?

  10. #115
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.113
    Μέχρι να καταλήξεις σε γιαπωνέζικο.
    Life begins at 45°.

  11. #116
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.175
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAV Προβολή μηνύματος
    Μπήκα κι εγώ ο κακομόιρης να ζητήσω πληροφορίες, βλέποντας το θέμα
    "αγορά gs 800"




    Στείλε π.μ. στο μέλος ''Terens''
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	40c5579874da5fed4ea2ae4f68e7123d_L.jpg 
Προβολές:	162 
Μέγεθος:	45,0 KB 
ID:	344606
    κουκουρουκουκου

  13. #118
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Ρε Japan boys, σταματήστε της κλάψες, Δεν εχω ΒΜW, και ποτέ δεν είχα, και γενικά θεωρό τα Japan ετη μπροστά σε αξιοπιστία,
    αλλά τι θα πάθεις δηλαδή, αν αγοράσεις beba? θα έρθει η συντέλεια? δηλαδή καινούργιο μηχανάκι, με τα σερβις του, με την νορμάλ χρήση , (είπαμε αν είσαι σκίστης Japan) τι θα βγάλει δηλαδή? ημαρτον!!!!
    στο φινάλε τωρα, στα τελευταία κόλλησα με Gs 700, αν δεν είχα οικογενειακές υποχρεώσεις θα το αγόραζα ,Α) επειδή γουστάρω και επειδή είναι όμορφο, οικονομικό και ευκολοδήγητο.
    και ότι αν μου λέτε.....
    Τελευταία τροποποίηση από Μανολης67; 09/11/2015 στις 20:03.

  14. #119
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAV Προβολή μηνύματος
    Μπήκα κι εγώ ο κακομόιρης να ζητήσω πληροφορίες, βλέποντας το θέμα
    "αγορά gs 800"

    Συνήθως, σ΄αυτό το φόρουμ πόσο κρατάνε αυτοί οι καβγάδες?
    Δεν γινονται καβγαδες στο φορουμ,χαβαλες γινεται.Κατι σαν το Γαλατικο χωριο,οταν δεν ειχανε Ρωμαιους να κουτουλησουνε,χτυπιοτανε μεταξυ τους.

    Kαι για να μην ειμαι και εκτος θεματος.

    Βαλτε το χερι στην καρδια και πειτε ,ποιος δεν θα την ηθελε?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	122.jpg 
Προβολές:	156 
Μέγεθος:	38,4 KB 
ID:	344615

    Γιαπωνεζες,Κινεζες,Αυστριακες και πρασσινα αλογα.Λεμε διαφορα οσο ειναι τρυπια η τσεπη μας.

  15. #120
    Βγαλε τα αλουμινια απο πλάι, ένα riser στο τιμόνι και...

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη:Gs 800-KTM950-Caponord
    από gregorgeous89 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2008, 19:22
  2. Γνωρίζει κανείς για το GS 800 on-off ?
    από paul-city στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2007, 01:44
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 15:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF