Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 55

Θέμα: Είναι κάτι φορές...

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Είναι κάτι φορές...

    ...που σου «γυρνάει» το μυαλό! Που «πνίγεσαι»!
    Που το τελευταίο συμβαίνει στην κυριολεξία!

    Που βρίσκεσαι πρό των πυλών για τη μεγαλύτερη ίσως απόφαση στη ζωή σου!
    Κι ενώ όλα υποτίθεται σε οδηγούν σωστά προς τα εκεί, ουσιαστικά όλα γύρω σου πάνε σκατά!
    Νοσοκομεία στην οικογενεια, ληστείες στην οικογένεια…και η ψυχή σου δε μπορεί να βρεί την ηρεμία που με κόπο έχει καταφέρει να ανακτήσει από παλιές άλλες ιστορίες!

    Που ενώ έχεις μάθει «κάπως» και είσαι πραγματικά καλά –κι ας μην είναι αυτό ακριβώς που ονειρευεσαι να έχεις- έρχονται κάποιες άλλες καταστάσεις και σε «ταράζουν» γλυκά στην αρχή, μα σε λίγο… γινονται αφορμη για το παραπάνω «κουνημα» στο μυαλό σου…

    …και πάει αλυσιδα το πράγμα…και το ενα φερνει το άλλο…και γαμιέσαι όσο δε πάει…και…σου γυρνάει το μυαλό!

    Καβαλάς τη μηχανή και φεύγεις…το έχεις ξανακάνει πολλές φορές, δεν ειναι το ίδιο ομως αυτή τη φορά! Αυτη τη φορα δε σου προσφερει τίποτα μάλλον…
    Κι ομως, γινεται!

    Σκατά λοιπον…

    Κοιταζω το κοντερ, στιγμιαια πιανει τα 250 κι εγω νομιζω θα πεταξω! Εχω ξαπλωσει πανω της και ο μαλακας ειναι σαν να μη κοιταζω το δρομο! Αλλου ταξιδευω!
    Ερχεται στροφη, μεγαλη, ανοιχτη…κλεινω λιγο το γκαζι μα νομιζω κανω μαλακια!
    Σκεφτομαι πως δε χρειαζοταν να το κλεισω…σκεφτομαι να ειχα ενα πιο γρηγορο τωρα… ειπαμε…δεν παω καλα!

    Χιλιαδες εικονες περνανε απο μπροστα μου...ομορφες, νοσταλγικες, τσακωμοι, τσαμπουκαδες, θανατοι...χαμενοι φιλοι!

    Που ειμαι? Που εχω φτασει? Εχει μπεί κιολας ρεζερβα...
    Μα καλά, μεσα στο γυρω της Αθηνας και κοντευω να μεινω?
    Σταματαω, γεμιζω και βουρ ξανα...

    Αερα, χρειαζομαι αερα! ΠΝΙΓΟΜΑΙ!

    Ουτε για τσιγαρο δε θελω να σταματησω, ουτε το κινητο που βαραει εχω δυναμη να σηκωσω...θελω να φυγω!
    Ευθεια, 150, 180, 200...ανεβαινει...φωτα αυτοκινητων ακινητοποιημενα, ΦΡΕΝΑ!!!!
    Ατυχημα, αυτοκινητο ξεφυγε απο το δρομο και εγινε μουνι καπελο! Περναω αναμεσα απο τα αυτοκινητα που χαζευουν, δε ριχνω 2η ματια, δεν υπαρχει ασθενοφορο...1η, ορθιο...κατω...2α συμπλεκτη...ορθιο...130κατι...κατω...3η και ξανα προς τα 200...
    Στ αρχιδια μου, δε με νοιαζουν και πολλα...τι μαλακας ειμαι ε? Το ξερω...

    Τοσο ωστε εχω γυρισει σπιτι, βρωμαω απο τον ιδρωτα και τα ματια μου κλεινουν και αντι να κανω ενα μπανιο και να ξεραθω στον υπνο σας γραφω τη μαλακια που με δερνει!

    Διοδια...κοβω, πιανω τερμα δεξια, σημαδευω και ανοιγω γκαζι...α γαμηθειτε κι εσεις...

    Εθνικη αδεια...κατι φορτηγα μονο...σκυβω και κλειδωνω...οσο παει, δε γαμιεται?
    Σκεφτομαι, ολα κουβαρι, ολα ματαια και ολοι κατι περιμενουν! Κι εγω, ΕΓΩ που ξερω τι θελω δε το βρίσκω για αλλη μια φορα...το κυνηγαω, μπορει να με βρει αυτο...

    Στο βαθος 2 κοκκινα φωτα και παλι...κι αλλα 2... κι άλλα 2...σαν τα ματια που εχω γυρω μου και με κοιταζουν άλλα με ποθο, αλλα με παθος, αλλα με αγαπη, άλλα με λαχταρα, άλλα με φθόνο!

    Πουτανα τα εχω κανει...

    Προσπαθω να βρω μια ακρη...το τηλεφωνο βαραει και παλι, νιωθω τη δονηση...

    ΑΣΕ ΜΕ!!!!

    Εχω μια κουβεντα να τελειωσω...και χρειαζομαι και αλλο αλκοολ!
    Οχι ομως, δε θα πιω αλλο! Εχω ξαναπερασει φασεις που ηξερα οτι το επομενο βημα ηταν η... αχαχαχα αυτοκτονια που ομως ΠΟΤΕ εγω δε θα τολμησω! Τετοιο ξεφτυλικι οχι εγω! Θα πιασω πατο, θα το ζησω, θα παρω οτι ειναι να παρω και θα ξανασηκωθω! ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
    Θα μου πεις, βρε μαλακα, αυτο που κανεις τωρα δεν ειναι ταση αυτοκτονιας? Οχι, παιχνιδι ειναι...του γαμημενου μυαλου μου και αυριο που θα ξημερωσει, αν ξημερωσει (που τελικα, μαλλον θα μου κανει τη χαρη και θα ξημερωσει) ίσως να εχει ξεκαθαρισει και να μην υπαρχει τιποτα απ ολα αυτα! Να ειναι ενας χαβαλες στο Δελεαρ της Δευτερας!

    Τωρα ομως τα πραγματα ειναι σοβαρα! Τωρα ακροβατω σε ενα τεντωμενο σκοινι που ειναι ετοιμο να σπασει και καποιοι με περιμενουν να γυρισω!

    Εγω ειμαι με μενα ομως και δινω μαχη, δε με χεζετε λοιπον προς το παρων?

    Που ειμαι? Παπαρια...

    Με εχει πνιξει και το κρανος, σταση, τσιγαρο...κοιτα να δεις συμπτωση, στη γεφυρα σταματησα ο μαλακας! Αχαχαχ!
    Καποια στιγμη ειχα πει πως θα ρθω εδω για bungee jumping!

    ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

    Ηχώ... ησυχια!

    Καβαλα να φυγουμε! Που παμε? Ευθεια...παμε και βλεπουμε... αν και δε με γεμιζεις και πολυ αποψε... τι στο διαολο?

    Παλι βενζινη θελεις? Καλά, ζυγισε καλα αυτη τη δεξια και μολις δεις βενζιναδικο σταματα μονη σου...προς το παρων σκασμενη τριτη, η μποτα βρισκει κατω και το κεφαλι αλά rossi! Χαχαχαχ τι μαλακας! Παντως ειναι γεγονος, τις δεξιες τις προτιμω!

    Συνεχιζω να σκεφτομαι τουρλουμπουκι διαφορα! Μονο στο δρομο δεν εχω το μυαλο μου! Don’t try this at home!

    Δεν ειμαι καλα ρε πουστη μου, δεν ειμαι! Το ξερω! Με ξερω! Και εχω πιει κιολας! Μαλακα!

    Φουλαρω...φευγω...ταμπέλα «Ριτσωνα», στριβω... καλα παμε... θα τσεκαρουμε και τις αριστερες, θυμαμαι κατι καλες νομιζω...

    Ατιμο CBR, τι θες να μου αποδειξεις αποψε, ε?

    Βγηκαμε Εθνικη ξανα... καλα ηταν...συνεχισε βορεια, δε γαμιεται?

    Σαν πως πρεπει να γυρισεις τωρα? «ΠΡΕΠΕΙ»? ΤΙ??? «ΠΡΕΠΕΙ»?
    ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΩΜΑΣΤΕ??? Αι σιχτιρ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Λιγα «πρεπει» εχω κρατησει πια! Λιγα και σιγα σιγα θα φυγουν και αυτα! Ισως μαλιστα να εχω αργησει κιολας!

    Ποιος οριζει τα πρεπει, για πειτε μου? ΠΟΙΟΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ???
    Ολοι μας δεν πληγωνουμε καποιους καποτε? Ολοι μας δεν πληγωθηκαμε καποτε? Ολοι δεν καναμε λαθη? Ολοι δε θα ξανακανουμε?

    Εγω τουλαχιστον νοιαστηκα και νοιαζομαι για αρκετους, ευτυχως και για μενα νοιαζονται και νοιαστηκαν καποιοι! Ναι, οκ, αλλα στην τελικη ο καθενας μονος του ειναι...οπως ειμαι εγω τωρα! Απο δικη μου βεβαια επιλογη...εν μερει! Γιατι φταις! Κι εσυ, κι εσυ, κι εσυ! Κι εγω φταιω...που δεν ειμαι «εγω» και για το «τωρα»! Ισως να ειμαι για καποια αλλη στιγμη, ισως για ποτέ...ίσως να ειμαι για καποιον αλλον, ισως για καποια άλλη, ισως μονο για χτες...
    Και? Τι? Ποιος θα μας πει με σιγουρια? Κανεις! Αρα? Αμα νοιωθεις οτι πνιγεσαι να μη βγεις να παρεις αερα? Απο μια κατασταση, απο μια αγκαλια, απο 1,2,3,4.....15 προβληματα?

    Και παει αλυσιδα...ο ενας θελει ετσι εσυ θελεις αλλιως, ο αλλος το κανει απο συμφερον εσυ απο ενδιαφερον...και μετα γυριζει τουμπα το πραμα...εσυ απο συμφερον ο αλλος απο ενδιαφερον, εσυ ετσι ο αλλος γκιουβετσι...και το timing σκατα!

    Και λες...οκ, εχω προβλημα, πρεπει να παρω δεκαδες αποφασεις τωρα για το μετα...και εχω και σενα (που δεν ειναι ενα μονο ατομο...ειναι η οικογενεια, ειναι οι φιλοι, ειναι οι γκομενα, ειναι το αφεντικο, ειναι...ενα καρο ατομα...) που πρεπει να νοιαστω-συμπεριφερθω αναλογα και το πως σου πρεπει και σου αξιζει!

    Ε, ΜΠΟΥΧΤΙΣΑ ΛΕΜΕ!!!!! ΑΕΡΑ!!! ΠΝΙΓΟΜΑΙ!!!!!

    Θελω να γυρναω σπιτι και να μπορει να με παιρνει ο υπνος! Να κοιμαμαι ησυχος! Ηρεμος! Οπως θελω να ειμαι και ειμαι ειλικρινης και ξεκαθαρος και εχω τη συνηδηση μου ησυχη, ετσι θελω να ξεκαθαρισω με εναν-εναν σας 5 πραγματα!

    Και να...ερχονται στο μυαλο μου 2 λαικά άσματα! Άσματα με ουσια και νοημα!
    «ανοιχτε τα τρελαδικα να βγει ο κοσμος εξω»...
    Και «θα τα βροντηξω ολα κατω και θα φυγω»...

    Κι άλλο ενα και χεστηκα αν γελασετε ειρωνικα... «ετσι, γιατι περιεργα την ειδα»!

    Και ειπα οτι θα ξεκινησω το ξεσκαρταρισμα...σταματαω απο τη δουλεια! Εχω παρει αποφαση εδω και χρονια, ο,τι κι αν ειναι αυτο που μου ζαλιζει τα αρχιδια να το κανω περα...ακομα κι αν με φερνει σε θεση σαν κι αυτη τωρα... και μετα, να εχω τ’ αρχιδια να ξανασηκωθω! Με βοηθεια ή χωρις! Όσοι ειναι φίλοι και γουσταρουν, αν μπορουν θα βοηθησουν...

    Και ρε μαγκες, ξερετε ποιο ειναι το θεμα? Τ αρχιδια! Ναι ρε...καλα ακουσατε και οσοι δεν το καταλαβατε ανοιχτε καλυτερα τ αυτια σας! (αν αντεξατε να διαβασετε ως εδω)
    Να εχεις ουσιαστικα τον τσαμπουκα που ειναι δυσκολο, πολυ δυσκολο, να πεις μερικες χυμα κουβεντες στον εαυτο σου! Και δεν ειναι απαραιτητο να εισαι ενα απο τα 2 φυλα! Ξερω γκομενες που εχουν αρχιδια! (Χαρα μου, Τζιμακος εδω!) αχαχαχχα...σκατα, μονος μου γελαω!
    Να πεις, ναι ρε μαλακα, εκανες λαθος, ή εφταιξες, ή εκανες μαλακια... ή όχι ρε πουστηδες, ετσι ειναι το σωστο κι εγω θα το στιριξω όσο κι αν με πονεσει ή με γαμησει ψυχολογικα-επαγγελματικα-αισθηματικα!

    Γιατι ρε όλα ειναι ερωτας σε αυτη τη πουτανα τη ζωη! Κι αν με τον ενα ή τον άλλο τροπο δεν εισαι ερωτευμενος ή δε μπορεις να στιρίξεις όπως θα θελες και του αρμόζει τον ερωτά σου, να εχεις τ’ αρχιδια να κανεις πίσω...και να τον αφησεις να βρει το δρομο του!

    Δε ξερω τι εχετε καταλαβει κι αν εχετε διαβασει μεχρι εδω!

    Λιγες φορες εχω κατσει να γραψω τα εσωψυχα μου και ακομα λιγοτερες τα εχω μοιραστει! Καποια φορα τα ειπα κιολας! Ναι αμε! Τα ηχογραφησα μαλιστα και σε ενα CD audio, εβαλα και μουσικη υποκρουση και τις το εδωσα, μαζι με κατι δεκαδες τριανταφυλλα! ...και εκεινη η γαμιολα το ακουγε και γελαγε με τις φιλες της! Ε, και? Χεστηκα! Εγω εκανα για μια ακομη φορα ο,τι ενιωθα!

    Γενικα μ αρεσει να μοιραζομαι και επισης ειμαι ενα ανοιχτο βιβλιο σε μεγαλο βαθμό! Γι αυτο και οι φίλοι μου με ξερουν καλα και μπορουν να το πουν!
    Το οτι το γραφω σε ενα φορουμ μπορει να μη λεει τιποτα σε καποιους, ισως να μη λεει και σε μενα... αν καποιοι το καταλαβουν μπορει να ερθουν πιο κοντα μου, καποιοι αλλοι πιο μακρυα...δε τρεχει τπτ! Αρκει που θα ξεκαθαρισουν ακομα περισσοτερο καποια πραγματα! ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΡΕ! ΑΝΤΡΙΣΜΟΣ!

    ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

    Τι λεει? Λειβαδια???? Χαχαχαχχα!!! Γαμώ!

    «κι ειμαστε ακομα ζωντανοι»....

    Κατι τετοια τα κραταω και εγω σε αρχειο! Καποια στιγμη αναμοχλευω αναμνησεις και ξερω αναλογως αν θα γελασω, αν θα μελαγχολησω ή αν κλάψω, το που εχω φτασει τότε...!
    Αν και γενικα μεχρι στιγμης, δεν εχω σβησει πολλα πραγματα απο τη μνημη μου! Αντεχει ακομα ο σκληρος...χωραει πραμα και εμπειριες ακομα...

    Λυπαμαι που δεν εχω φερθει όσο ανταξια θα ήθελα σε καποιους...
    Λυπαμαι που δεν ημουν τόσο πολυ «εκει» όταν με χρειαζόντουσαν...
    ΔΕΝ λυπαμαι που δεν πηρα πισω οσα επρεπε (μαλακια λεξη τελικα αυτη) αναλογικα με οσα εδωσα!
    ΔΕΝ μετανιωνω για οσα επελεξα να κανω...
    ΖΗΤΩ συγνωμη σε εκεινους που το αξιζουν...
    ΔΕΝ ζηταω τη συγνωμη απο οσους εφταιξαν παρα μονο να καταλαβουν σε ποιον εκαναν οτι εκαναν!

    Κι αλλα κι αλλα...

    Τι? να συνεχισω...? Τι νοημα εχει?

    Ας το...παμε για πίσω...βρωμαω και πρεπει να κανω ενα μπανιο! Εικονα σαν αυτες απο ταινια που ειναι η γκομενα (συνηθως) στο μπανιο και πλενεται να καθαρισει απο τη βρωμια που της αφησε ο βιαστης, μου ερχεται στο μυαλο! (δεν ειναι η μονη μαλακια που εγραψα, μη ψαρωνετε) ...μπας και καθαρισει κι εμενα το σωμα και το μυαλο μου! Το αλκοολ εχει ξεθυμανει ποια...τετοια ωρα...

    ...μαλλον πηρα λίγο αερα...

    Πάμε για πίσω ειπαμε...αλλα... «ας κανουμε ενα τσιγαρο ακομα....» TROOPER

    Βενζινη για μια ακομα φορα και δρόμο...

    Μπαινοντας προς Αθηνα εχει αρχισει η κινηση σιγα σιγα...μαλακιες...

    Φτασαμε...και κοντευει να ξημερωσει και το αυριο...για να δουμε...
    400κάτι χλμ παραπανω για λιγο «αερα»... χμ...

    Τελικα ομως, πειτε μου....τί κυβερναει τη ζωή μας?

    Το Μυαλό, η Καρδιά, η Λογικη, η Ψυχή, το Συμφερον, οι Αξίες, η Καυλα, το Φιλοτιμο, ο Σεβασμος, τα Αρχιδια? ...



    Αντε, και καλη τυχη μαγκες...

  3. #3
    Αχ ρε Μητσάρα... αχ!

    Η κατάθεση ψυχής ξαλαφρώνει, πιστεύω κι εύχομαι να είσαι ήδη πολύ καλύτερα σήμερα...

    Μια χάρη μόνο σ'αυτούς που σε περιμένουν κάνε, μην ξαναπιάσεις τιμόνι όταν κουβαλάς μέσα σου τόσο βάρος και τόσο ξύδι..


    Συνέχισε να χαμογελάς ρε μαλάκα..

  4. #4
    Μήτσε.....

    Πάρε ένα long weekend, κατέβα στον Κηφισό να πάρεις το ΚΤΕΛ και τράβα όπου γουστάρεις φιλαράκι.
    Ασχημα ταξίδια κάνεις και δεν σε πάνε εκεί οι μοτοσυκλέτες.

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Η μηχανή είναι πάντα το μέσο έκφρασης... αλλά ακόμα και αυτό θέλει μέτρο...

    Όποτε ξανανιώσεις έτσι.. πάρε ενα φιλαράκι απο εδώ τηλέφωνο... αν δεν έχεις πες μου να σου στείλω το δικό μου. Χίλιες φορές ξαλαφρώνεις με ενα φίλο που τα λές παρέα , παρά πάνω στην μηχανή ρισκάροντας τα πάντα...

    Και ειδικά την επόμενη που ξυπνάς και λες... ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑ... η ζωή μου αξίζει πολύ περισσότερο απο αυτό... ειδικά σκεπτόμενος οτι έχεις ακόμα πολλαααααααα χρόνια μπροστά σου.


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  6. #6
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Μητσε..

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΣ...

    που καλυτερα να μεναμε σπιτια μας..

  7. #7
    Πολλές είναι οι φορές που όλοι πνιγόμαστε….


    Άλλες φορές μπορούμε να το φωνάξουμε και άλλες απλά το πνίγουμε….

    Το θέμα είναι να μην νιώθεις μόνος όταν κανείς τις σκέψεις αυτές….
    Και ίσως να μην είσαι…και να βρεις συντροφιά εκεί που δεν το περιμένεις….

    Συνήθως έτσι γίνεται…..μόνο πρόσεξε…δεν γυρίζεις πάντα πίσω από τέτοιες βόλτες…απόψε απλά κάποιος σε πρόσεξε ιδιαίτερα…


    Υ.Γ.

    Πάρε τηλ!

  8. #8
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Μητσακο εισαι εκει;

    εχω την προσοχη σου;



    σαλτα κ γαμησου ρε


  9. #9
    .... είναι κάποιες φορές.... που χρειαζόμαστε να μείνουμε ΜΟΝΟΙ μας, και να μπούμε στο tripάκι μας αυτό ή παρόμοιο.... και... απλά να κάνουμε τον κύκλο μας... το ξεσπασμά μας... αλλά ΜΟΝΟΙ μας... μετά ας το μοιραστούμε όπως έκανε ο dim.... αλλα το tripάκι είναι για έναν/μία....

  10. #10
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    Μητσε..

    Και απο μενα ενα απλο..

    Αιντε και γαμησου ρε..
    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

  11. #11

  12. #12
    ότι μας χαλάει..... Το avatar του/της TEOkaip7
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    148

    Re: Είναι κάτι φορές...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ...Τωρα ομως τα πραγματα ειναι σοβαρα! Τωρα ακροβατω σε ενα τεντωμενο σκοινι που ειναι ετοιμο να σπασει και καποιοι με περιμενουν να γυρισω!
    την επόμενη φορά που θα βρεθείς σ'αυτή την κατάσταση κλειδώσου στο σπίτι και κατάπιε τα κλειδιά γιατί κάποιοι σε περιμένουν να γυρίσεις!!!


  13. #13
    Μήτσο χαλάρωσε ρε... Ειναι κάποιες φορές που όλα φαίνονται χειρότερα από ότι είναι. Κατσε βαλ'τα κάτω με ψυχραιμία και θα την βρεις την ακρη...αλλά ασε καλύτερα ήσυχο το γκαζι... δεν είμαστε γι "αλλα"...



  14. #14
    Τρέχω και δεν φτάνω... Το avatar του/της Nefos
    Εγγραφή
    26/06/2007
    Μηνύματα
    152
    Και λίγη ξεκούραση καμιά φορά δεν κάνει κακό....
    cheer up mate!

    Μη μου δείχνετε τα προβλήματα
    Δείξτε μου τις λύσεις

  15. #15
    Καλα ρε σεις...

    Μην τα πιστεύετε αυτά που γράφει για 250 και τέτοια

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ειναι ΜΕΡΙΚΕΣ φορες....
    από SVX στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2009, 09:54
  2. είναι κάτι σοβαρό...
    από veagle στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2007, 19:25
  3. ktm 640 sm ειναι κατι σοβαρό ?
    από puntix στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2007, 08:01
  4. Είναι κάτι τέτοιες μέρες…
    από free rider στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 19:58
  5. Είναι κάτι βόλτες...
    από illuminatios στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 09:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF